Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2011 m. Lietuvos gyventojų surašymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė artexs Rodyti pranešimą
    Visiems kamuojamiems paranojos:
    Taigi kad beveik visi tie duomenys turi būti žinomi valstybės institucijoms. Todėl jokių ypatingų paslapčių surašyme nėra.

    Comment


      #42
      Surasyme reikia rasytis ten kur gyveni, nepriklausomai kur esi registruotas. Pvz mano tevai registruoti mano bute, bet gyvena pas senelius. Tai jie rasosi ten kur nuolatos gyvena, nesvarbu kad registruoti kitur.

      Comment


        #43
        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
        Pildydamas anketą daug dvejojau. Ar reikia įrašyti kambario draugo vardą, pavardę, jei gyvenu bendrabuty?

        Ir ką turėtų pildyti nuomininkai, kurie gyvena butuose be oficialių sutarčių su savininkais? Jei studentai užpildys anketas su nuomoto būsto gyvenamuoju adresu, o pas savininką dokumentuose bus registruotas tik vienas žmogus, kažkam blogai baigsis
        Niekus kalbi Surašymą organizuoja Statistikos departamentas, o ne kokia Mokesčių inspekcija ar Kubilius, laukiantis su lazda ir skaičiavimo mašinėle.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          #44
          Parašė taspac Rodyti pranešimą
          Surasyme reikia rasytis ten kur gyveni, nepriklausomai kur esi registruotas. Pvz mano tevai registruoti mano bute, bet gyvena pas senelius. Tai jie rasosi ten kur nuolatos gyvena, nesvarbu kad registruoti kitur.
          Būtent, tokia ir yra surašymo esmė, tik gaila, kad žmonės pakankamai nedaug informuojami kaip ir kam renkami duomenys.
          Norint surinkti duomenis, kur kas registruotas ir pan., tai nereikia jokių surašymų, viską galima rasti atitinkamose duomenų bazėse. Tačiau norint palyginti "formalią" informaciją su realia, organizuojami surašymai.

          Comment


            #45
            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Niekus kalbi Surašymą organizuoja Statistikos departamentas, o ne kokia Mokesčių inspekcija ar Kubilius, laukiantis su lazda ir skaičiavimo mašinėle.
            Jau supratau iš pirmo atsakymo į mano klausimą, tad kartotis nereikia. Be to aš nieko niekam nekalbu, aš KLAUSIU, nes mano draugai nežinojo kaip elgtis. Dabar viskas aišku. Sorry, kad esu kvailesnis už tave ir paklausiau tokio "visiem suprantamo" klausimo.
            دائما الليتوانيه

            Comment


              #46
              Internetu susirašė ketvirtadalis Lietuvos gyventojų

              Na, vilniečių jau virš 200 tūkstančių susirašė. Gal kartais po surašymo pamatysim, kad Vilniuj iš tiesų daugiau gyventojų nei skelbia statistika.

              Comment


                #47
                Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
                Internetu susirašė ketvirtadalis Lietuvos gyventojų

                Na, vilniečių jau virš 200 tūkstančių susirašė. Gal kartais po surašymo pamatysim, kad Vilniuj iš tiesų daugiau gyventojų nei skelbia statistika.
                Nemanau, kad visi "nelegalai" susirašys, bet 600 000 ar truputį daugiau nenustebintų.
                http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                Comment


                  #48
                  Parašė Aiwa
                  Aišku, kad nenustebintų, kai aplink visus kaimus prisijungė, tai kur tau nebus tiek daug... O paties, music, parašas tai parodo daug proto nebuvimą ir kažkokį kompleksą, kaip ir visi kiti jo buvę parašai.
                  Paskutinis teritorijos prijungimas buvo 1999 metais, nepergyvenk. Kompleksą turi kito miesto gyventojai, kurie nesugeba net savo tradicijų sukurti, o tik šimtametes kitų kopijuoti.
                  http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                  Comment


                    #49
                    Parašė Aiwa
                    Kažkas Hanza dienas pamiršta O Kaziukas vyksta daugelyje miestų, bet užkliūva tik Kauno... Tai būtent su tais prijungimais iki 1999 ir išaugo gyventojų skaičius. Dirbtinai keliama statistika rodo "tikrąjį" gyventojų skaičių? Abejoju. O dėl kompleksų, paties parašai visai ką kitką sako
                    Gyventojų skaičius skaičiuojant be Grigiškių 2001 metais Vilniuje buvo 541 000, su 553 000, plotas- 392 arba 401, šiaip nedaug ką jos keičia.

                    O ankstesniais prijungimais teritorija padidinta į Trakų pusę, daugiausia Panerių seniūnija, kurios teritorijoje gyvena NET beveik 5000 gyv.

                    Kaziukas ministerijų lygmeniu bandomas skaidyti. Daugelyje miestų tik keletą metų jis vyksta ir daugiausiai Kaunas bando iš jo pasipelnyti, tuo tarpu anskestesnius 406 metus vyko išimtinai tik Vilniuje ir yra grynai šio miesto istorinė šventė.
                    Apie tavo paties kompleksus daug ką pasako komentarai Vilniaus temose, Kauno arenos temose ar po krepšinio rungtynių.
                    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                    Comment


                      #50
                      Parašė Tomas
                      Kad būtų į tema - susirašyti elektroniniu būdų šiaip ne taip pavyko, bet sistemą ko gero programavo ta pati firma kur diegia e-bilietą ir VT informacinę sistemą Vilniuje. Daug šnekų, daug pinigų, o vis tiek niekas normaliai neveikia.
                      Dar keisčiau atrodo ribotas elektroninio surašymo laikas. Juolab surašinėtojai vaikščios dar tik už mėnesio. Ar sunku palikti sistemą veikiančią ir taip sutaupyti pinigų (prasta idėja . Nebent planuojama atlikti viską brangiausiai pagal vieną iš prastesnių variantų. O dar giriamasi sparčiais internetais, aprėptimi, skverbtimi ir pan.

                      Comment


                        #51
                        O man labai patiko, aiškiai, paprastai viskas. Susirašiau su malonumu.
                        N N N

                        Comment


                          #52
                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Dar keisčiau atrodo ribotas elektroninio surašymo laikas. Juolab surašinėtojai vaikščios dar tik už mėnesio. Ar sunku palikti sistemą veikiančią ir taip sutaupyti pinigų (prasta idėja . Nebent planuojama atlikti viską brangiausiai pagal vieną iš prastesnių variantų. O dar giriamasi sparčiais internetais, aprėptimi, skverbtimi ir pan.
                          Nežinau, kaip yra iš tiesų, tai daugiau spėjimai.

                          1. Galbūt dar neatspausdinti surašymo lapai (t.y. atspausdinta dalis, o kitą trūkumą ruošiamasi spausdinti tada kai bus bent preliminarūs rezultatai).
                          2. Kad ir tų pačių blankų išvežiojamas (koks tikslas nuvežti tiek, kad galėtų susirašyti 100%, jei tai jau 30% padarė elektroniniu būdu).
                          3. Suplanuoti surašinėtojų darbą. Juk paskirsčius iš anksto vėliau vieniem gali būti labai didelis krūvis, kitiem jo visai nebūti.

                          Žinoma nežinau ar tam reikia mėnesio ir pan., bet matant kas darosi dabar, tai manau logiškas žingsnis. Kažkodėl visi puolė susirašinėti likus 24 val. iki pabaigos.
                          P.

                          Comment


                            #53
                            Cia man vienam ar ir kitiems atrodo, kad surasymas, visiskai neiformatyvus? 3asmenu seimai uztruko gal kokias 10minuciu. Ilgiausiai uztruko surasyt tevu darbovietes adresus Daugiau: koks tikejimas, kokios pareigos, ar vede ir pan.. Jokiu uzsiminimu apie pajamas, pomegius.. Tokia info, kam reikia, paciam manau nesunku gaut turint priejima..

                            Comment


                              #54
                              Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                              Cia man vienam ar ir kitiems atrodo, kad surasymas, visiskai neiformatyvus? 3asmenu seimai uztruko gal kokias 10minuciu. Ilgiausiai uztruko surasyt tevu darbovietes adresus Daugiau: koks tikejimas, kokios pareigos, ar vede ir pan.. Jokiu uzsiminimu apie pajamas, pomegius.. Tokia info, kam reikia, paciam manau nesunku gaut turint priejima..
                              O nemaišai gyventojų surašymo anketų su draugas.lt pažinčių anketom?
                              Ir ką rašytum? Kad patinka žiūrėti televizorių, o muziką mėgsti pagal nuotaiką? Ech, one.lt laikų jaunimas..
                              http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                              Comment


                                #55
                                Parašė music Rodyti pranešimą
                                O nemaišai gyventojų surašymo anketų su draugas.lt pažinčių anketom?
                                Ir ką rašytum? Kad patinka žiūrėti televizorių, o muziką mėgsti pagal nuotaiką? Ech, one.lt laikų jaunimas..
                                Nieko as nemaisau, tam paciam one.lt tik uzsiregistraves buvau pacioj pradzioj, kaip nemokami sms buvo Faktas, kad mano nuomone, jei jau daro anketa, tai kazka issamesnio buvo galima paklaust.

                                Comment


                                  #56
                                  Ydomiai čia bus su tuo surašymu, oficialiai skelbiama, kad tie kas susirašė elektroniniu būdu, tai surašinėtojas pas juos neužeis, bet iš kur surašinėtojas žinos, kiek žmonių bute gyvena, jeigu pavyzdžiui 2 susirašė elektroniniu būdu, o gyvena 3.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Nieko as nemaisau, tam paciam one.lt tik uzsiregistraves buvau pacioj pradzioj, kaip nemokami sms buvo Faktas, kad mano nuomone, jei jau daro anketa, tai kazka issamesnio buvo galima paklaust.
                                    Tai, kad dabar pusė žmonių piktinasi, kad reikalauja pateikti per daug asmeniškus duomenis. Tai jei paprašytų dar daugiau, tai visai pasiustų.
                                    P.

                                    Comment


                                      #58
                                      Paskutinis e-surašymo klausimas yra - ar visi namų ūkio gyventojai surašyti elektroniniu būdu. Jei patvirtini, kad taip - surašinėtojas nebeis. Jei pažymi, kad ne visi - informuoja, kad balandžio mėn. apsilankys surašinėtojas surašyti likusių.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė lietus Rodyti pranešimą
                                        Ydomiai čia bus su tuo surašymu, oficialiai skelbiama, kad tie kas susirašė elektroniniu būdu, tai surašinėtojas pas juos neužeis, bet iš kur surašinėtojas žinos, kiek žmonių bute gyvena, jeigu pavyzdžiui 2 susirašė elektroniniu būdu, o gyvena 3.
                                        Paprastai. Remsis oficialiai deklaruota gyvenamąja vieta. Jei bute oficialiai gyvena du ir abu susirašė elektroniniu būdu į tą butą neis.

                                        O tas trečiasis vadinasi deklaravęs gyvenamąją vietą kitur. Jei nebus jis susirašęs deklaruotoje vietoje, ar kurioje kitoje, tai eis į tą butą, kuriame oficialiai deklaravęs (pas tėvus, senelius ar dar kur).
                                        P.

                                        Comment


                                          #60
                                          Internetu susirašė daugiau kaip 1 milijonas Lietuvos gyventojų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X