Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rinkimai į Vilniaus miesto savivaldybę 2011

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Renkami ne merai, o Taryba, nes tamsta painiojate, matau.
    Merą išrenka taryba. Bet tam, kad susidarytų ta taryba, visos partijos pereina per mėsmalę - jungimąsi su kitomis partijomis, narių perėjimą ir t.t. Visai kaip smėlio dėžėj - kieno žaislas geresnis, tas man ir draugas.

    Comment


      #62
      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
      Merą išrenka taryba. Bet tam, kad susidarytų ta taryba, visos partijos pereina per mėsmalę - jungimąsi su kitomis partijomis, narių perėjimą ir t.t. Visai kaip smėlio dėžėj - kieno žaislas geresnis, tas man ir draugas.
      Deja, dabar tokie politiniai žaidimai vyksta. Ir kol rinkėjai tuo nesipiktins, nereikš viešai savo nuomonės dėl tokių smėlio dėžės žaidimų, tol toks elgesys politinėje terpėje bus toleruojamas.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #63
        Man A.Zuokas paliko įspūdį ir susižavėjimą kai buvo riaušės prie seimo ir jis iš politikų vienintelis išdryso išeiti pas žmonės ir pasikalbėti su jais. Nors ir gavo jis tą kiaušinį, bet tai nieko nereiškia.

        Comment


          #64
          Smagu, kad gana senas koalicinis susitarimas vis tiek nebuvo sulaužytas. Ir dar gerai, kad neturės mero ir apskritai postų lenkai su TT.
          Flickr

          Comment


            #65
            Parašė Grillz Rodyti pranešimą
            Man A.Zuokas paliko įspūdį ir susižavėjimą kai buvo riaušės prie seimo ir jis iš politikų vienintelis išdryso išeiti pas žmonės ir pasikalbėti su jais. Nors ir gavo jis tą kiaušinį, bet tai nieko nereiškia.
            Ir nenustebčiau jei tas kiaušinis į kaktą buvo viešųjų ryšių akcija dar dabar va žmonės prisimena ir gėrisi "drąsiuoju artūru" mat jis nepabijojo "išeiti pas žmones"

            Comment


              #66
              Parašė qwe Rodyti pranešimą
              Ir nenustebčiau jei tas kiaušinis į kaktą buvo viešųjų ryšių akcija dar dabar va žmonės prisimena ir gėrisi "drąsiuoju artūru" mat jis nepabijojo "išeiti pas žmones"
              Ir vis tiek nori juodinti? Nesvarbu net kas, kad tik politikas?
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                #67
                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Ir vis tiek nori juodinti? Nesvarbu net kas, kad tik politikas?
                Juodinti? Truputėlis pašaipos gal ir buvo, bet kodėl taip iš karto "juodinti"? Jei vistik aš teisus, tai norėčiau jam tik paploti už mokėjimą pasukti situaciją reikiama ir naudinga sau kryptimi. Tokiam žingsniui, net ir su intencija pasirinkti pliusų tautos akyse, daugiau niekas berods ir nepasiryžo, taigi "kad pakišt kaktą po kiaušiniu reikia turėt tvirtus kiaušinius"

                Comment


                  #68
                  Parašė qwe Rodyti pranešimą
                  Juodinti? Truputėlis pašaipos gal ir buvo, bet kodėl taip iš karto "juodinti"? Jei vistik aš teisus, tai norėčiau jam tik paploti už mokėjimą pasukti situaciją reikiama ir naudinga sau kryptimi. Tokiam žingsniui, net ir su intencija pasirinkti pliusų tautos akyse, daugiau niekas berods ir nepasiryžo, taigi "kad pakišt kaktą po kiaušiniu reikia turėt tvirtus kiaušinius"
                  Na gerai. Tarkim taip ir buvo / yra. Tuo ir pabaikime.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    #69
                    Galima, aš nuomonės paklausiu. Žmonės iš mano aplinkos loja apie rubikoną ir abonentus. Kokia jūsų nuomonė apie tai? Aš kaip kvailys vis ginuosi, kad ten ne taip baisu, kaip jie įsivaizduoja, bet mane greitai visi užsipuola ir nutildo. Tad...

                    Comment


                      #70
                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                      Žmonės iš mano aplinkos loja apie rubikoną ir abonentus.
                      Šunys loja, karavanas eina.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        #71
                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Šunys loja, karavanas eina.
                        Čia atsakymas?

                        Comment


                          #72
                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                          Čia atsakymas?
                          Atsakymas — neverta klausytis lojimo be argumentų. Argumentuota yra diskusija, o neargumentuotas yra ginčas. Tai kas tamstai labiau patinka — ginčytis ar diskutuoti?
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            #73
                            Lietuviškos politikos principai yra tokie, kad reikia rinktis ne kuris geresnis, o kuris mažiau blogas, šiuo atveju dauguma vilniečių ko gero sutiks, kad Zuokas - mažesnė blogybė už koaliciją su lenkais ir TT. Taip, yra rubikonas ir visas kitas š, bet esmė, kad per 4 metus kol Vilniuj Zuoko nebuvo niekas tam rubikonui nieko padaryt nesugebėjo, tik daug kalbėjo, todėl galvoti, kad jau atėjus Zuokui rubikonas suklestės nėra logikos, nes ir be Zuoko jie puikiai tvarkėsi
                            Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                            Comment


                              #74
                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Atsakymas — neverta klausytis lojimo be argumentų. Argumentuota yra diskusija, o neargumentuotas yra ginčas. Tai kas tamstai labiau patinka — ginčytis ar diskutuoti?
                              Tamsta, aš tai suprantu.

                              Tačiau noriu išgirsti pačių zuokfanių nuomonę apie visus sklandančius gandus - tiesa ar melas.

                              Comment


                                #75
                                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                Galima, aš nuomonės paklausiu. Žmonės iš mano aplinkos loja apie rubikoną ir abonentus. Kokia jūsų nuomonė apie tai? Aš kaip kvailys vis ginuosi, kad ten ne taip baisu, kaip jie įsivaizduoja, bet mane greitai visi užsipuola ir nutildo. Tad...
                                O kas ten per asmenys iš tavo aplinkos, gal Zuoko pažįstami?
                                Kad buvo prisidirbęs tai faktas, bet visgi buvo išrinktas antrą kartą. Išvada: žmonėms jo darbas būnant meru svarbiau už tą vieną incidentą.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                  O kas ten per asmenys iš tavo aplinkos, gal Zuoko pažįstami?
                                  Kad buvo prisidirbęs tai faktas, bet visgi buvo išrinktas antrą kartą. Išvada: žmonėms jo darbas būnant meru svarbiau už tą vieną incidentą.
                                  Na, na. Kad būtų viskas taip lengva. Juk blogi darbai įsimena ilgiau, nei geri.

                                  Comment


                                    #77
                                    Galėtų konservai nustot vaidint labai jau principingus ir eit kartu su Zuoku dirbt, nes dabar nė vienam iš didžiųjų miestų valdžios neturi. Nepatinka man Aleknos užsispyrimas.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                                      Zuoko nebuvo niekas tam rubikonui nieko padaryt nesugebėjo, tik daug kalbėjo, todėl galvoti, kad jau atėjus Zuokui rubikonas suklestės nėra logikos, nes ir be Zuoko jie puikiai tvarkėsi
                                      Nes Rubikonas ne vien tik Zuoko pagalba laikosi. Zuokas jį tik jam padėjo atsitūpti į šiltą vietą, o toliau jau jis pats... Todėl, jei bus kokių nors interesų ir apetito, būnant Zuokui metu, Rubikonas suklestės dar labiau.

                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      O kas ten per asmenys iš tavo aplinkos, gal Zuoko pažįstami?
                                      Kad buvo prisidirbęs tai faktas, bet visgi buvo išrinktas antrą kartą. Išvada: žmonėms jo darbas būnant meru svarbiau už tą vieną incidentą.
                                      Žmonės (rinkėjai) yra su trumpa atmintimi. Beje, už Zuoką, garantuoju, balsavo dauguma jaunimo, kuris net neatsimena, kad buvo prieš penkmetį. Nes per jauni tuomet buvo, nesidomėjo politika. Arba šiaip buvo padėję...

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                        Galima, aš nuomonės paklausiu. Žmonės iš mano aplinkos loja apie rubikoną ir abonentus. Kokia jūsų nuomonė apie tai? Aš kaip kvailys vis ginuosi, kad ten ne taip baisu, kaip jie įsivaizduoja, bet mane greitai visi užsipuola ir nutildo. Tad...
                                        Ką per teliką kažkas iš paperkamų žurnalistų palojo, tą ir perloja, neverta kreipti dėmesio. Rytoj per teliką palos kad Zuokas vertas Nobelio premijos ir tavo aplinka tave įtikinės, kad tai turi būti padaryta nedelsiant.
                                        Kai žmonės mąsto svetima galva, jie yra banda ir tiek.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Jei bus kokių nors interesų ir apetito, būnant Zuokui metu, Rubikonas suklestės dar labiau.
                                          Abejoju, juk Zuokas ne vakar tapo politiku. Kaip tik manau, kad dabar jis bus daud daug atsargesnis, net atsiribos nuo Rubikono. Šie rinkimai buvo savotiškas antras šansas Zuokui. Trečio šanso paprastai niekas neduoda, patyrę politikai tai puikiai supranta. Ne toks jau bukas tas Zuokas, kad rizikuotų lipti į tą pačią balą dar kartą.
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X