Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
    Putino rėžimas ir paleckius ir šeimų maršus ir celofanus ir 73 lytis ir visus kitus š*dus, kurie ardo sistemą, pakursto.
    Taip. Skaldyk ir valdyk. Nebūtų LGBTQIA - nebūtų opozicijos iš ko formuoti maršus.

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

      Taip. Skaldyk ir valdyk. Nebūtų LGBTQIA - nebūtų opozicijos iš ko formuoti maršus.
      Bet konservatyviosios populistinės partijos Europoj yra prorusiškos. Nebūtų LGBTHJGJ+, kažką kitą užsipultų.

      Comment


        Parašė terre Rodyti pranešimą

        Putinas ir CCP jokios revoliucijos nevykdo, ten status quo tuo klausimu. Vat Lenkijos vyriausybė - taip, kultūrinę kontrrevoliuciją akademinėje ir politinėje terpėse, dėl ko yra puolama Europos Parlamento.
        Kalbu apie tokį politkorektiškumą, kai bijai pasakyt, kad nesąžininga, kad moterys turi varžytis su vyrais sporte ar nepritarti tos pačios lyties santuokai ar šeimai.

        NVO veikia tiesiogiai ir netiesiogiai. Lietuvoje tiesioginės įtakos vaikams nėra dėl apsaugos įstatymo, bet pvz ,,Mano teisės” platino užcenzūruotą ,,Gintarinę širdį”, kurioje vaizduojami netradiciniai santykiai. Kitose valstybėse promotina gender ideologiją su visokiomis Drag Queen Story Hour ir panašiai.
        Na jus forume sakot, kad nesąžininga, kad moterys turi varžytis su vyrais sporte ar nepritariat tos pačios lyties santuokai ar šeimai, kur dar jus noryt tai išsakyt?
        Dėl lankstinukų man religiniai nepatinka, bet tai nereiškia, kad aš dėl jų religingas tapau ar mano vaikai taps. Dėl Drag Queen Story Hour, pusė Rusijos užaugo su Verka Serdiučka, Rusija dėl to gėjų sostinė netapo.

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          Vaikų namai jau atidirbtas reikalas. Kai bus technologiškai įmanomas visas procesas, pridėjus truputi pastangų galima bus gamint neblogus mankurtus. 15-20 metų neprireiks. Bus galima grįžti prie senos praktikos kai nuo 6-7 metų galima siųst į darbą. Jei naują kartą pasigaminsi dirbtiniu būdu, kam rūpi vaikystė, emocinis intelektas... Nudroži droną iki 30 metų ir keiti nauju. Iki natūralaus galo tikrai niekas nešers ir medicinos resursų neinvestuos.
          Iš 6-mečio naudos mažai. Geriau jau modifikuoti genetiškai, kad pasiektų fizinę brandą po 3-4 metų nuo gimimo.

          Comment


            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

            Na jus forume sakot, kad nesąžininga, kad moterys turi varžytis su vyrais sporte ar nepritariat tos pačios lyties santuokai ar šeimai, kur dar jus noryt tai išsakyt?
            Dėl lankstinukų man religiniai nepatinka, bet tai nereiškia, kad aš dėl jų religingas tapau ar mano vaikai taps. Dėl Drag Queen Story Hour, pusė Rusijos užaugo su Verka Serdiučka, Rusija dėl to gėjų sostinė netapo.
            Tai gerai, nes forume sunkiau atsekti tapatybę. O jei iš savo FB arba LinkedIn sakyčiau ką galvoju, atsirastų visokie teisybės ieškotojai ir pradėtų taginti darbdavį ar siųsti jam mano komentarus su pretenzijom, ar įmonė tam pritaria. Nesu įsitikinęs, ar veikia įstatymai, ginantys darbuotojus nuo persekiojimo už pažiūras, jei Gražulio klipe šokę treneriai neteko darbo.

            Dėl DQHS,- tau patiktų, jei be tavo žinios tavo vaikai lankytų religijos pamokas, o tau paprieštaravus pagrasintų atimti vaiką už tavo ,,ekstremistines pažiūras”?

            Comment


              Parašė terre Rodyti pranešimą

              Tai gerai, nes forume sunkiau atsekti tapatybę. O jei iš savo FB arba LinkedIn sakyčiau ką galvoju, atsirastų visokie teisybės ieškotojai ir pradėtų taginti darbdavį ar siųsti jam mano komentarus su pretenzijom, ar įmonė tam pritaria. Nesu įsitikinęs, ar veikia įstatymai, ginantys darbuotojus nuo persekiojimo už pažiūras, jei Gražulio klipe šokę treneriai neteko darbo.

              Dėl DQHS,- tau patiktų, jei be tavo žinios tavo vaikai lankytų religijos pamokas, o tau paprieštaravus pagrasintų atimti vaiką už tavo ,,ekstremistines pažiūras”?


              Ne viskas, soc tinklais apsiriboja, plius jei be emocijų ir argumentuotai pateikta visad atstovėt galima pozicija. Raškevičiui kokiam irgi daug parašo iš kitos barikadų pusės.
              Gražulio klipe, jie gejus vadi p*****, kas yra piderastijos žargonas, kas yra pedofilija, su polinkių į vyriškos lyties vaikus, čia nėra žodžio laisvė, čia yra įžeidinėjimas, jei jus pavadintu pedofilų viešai irgi ieškotumėte kaip apsiginti.


              Dėl DQHS vėl mes grįžtam prie svetimų, problemų, kurios, ne faktas, kad dar buvo. Tokių atvejų jei mano vaikas gejus būtų, aš nenorėčiau, kad ji nužudytų, homofobai, kaip Čečenijoje.

              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                Ne viskas, soc tinklais apsiriboja, plius jei be emocijų ir argumentuotai pateikta visad atstovėt galima pozicija. Raškevičiui kokiam irgi daug parašo iš kitos barikadų pusės.
                Gražulio klipe, jie gejus vadi p*****, kas yra piderastijos žargonas, kas yra pedofilija, su polinkių į vyriškos lyties vaikus, čia nėra žodžio laisvė, čia yra įžeidinėjimas, jei jus pavadintu pedofilų viešai irgi ieškotumėte kaip apsiginti.
                Poziciją atstovėti nelygu išsaugoti darbą. Piers Morgan, JK
                Rowling, James Watson tai tik keletas pavyzdžių, kai dėl nuomonės demokratiškose valstybėse žmonės yra nucancellinami. Gražulio klipe kažkas bent kartą paminėjo homoseksualus? Ar patsai prilyginat juos p******s, pederastams ir pedofilams?
                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                Dėl DQHS vėl mes grįžtam prie svetimų, problemų, kurios, ne faktas, kad dar buvo. Tokių atvejų jei mano vaikas gejus būtų, aš nenorėčiau, kad ji nužudytų, homofobai, kaip Čečenijoje.
                Šiuo metu baudžiamas žudymas, Čečėnijos Lietuvoje negali būti. Skirtumas tarp mūsų pavyzdžių tas, kad LGBTQI aktyvistai judina status quo į tą pusę, kai negalima priešintis gender ideologijai su visokiais hate speech ir vienalytėmis šeimomis.

                Comment


                  Nesiveliant į peštynes įdomu iš kur vis ištraukiamos tos 72/73 lytys ir kur jos randamos Stambulo konvencijoje. Būtų įdomu sužinoti.

                  Aš kaip liberalus Vilniaus leftistas dažnai kai kurių dalykų nežinau, kaip ir nežinojau ką lapjaunimas reiškia.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Nesiveliant į peštynes įdomu iš kur vis ištraukiamos tos 72/73 lytys ir kur jos randamos Stambulo konvencijoje. Būtų įdomu sužinoti.

                    Aš kaip liberalus Vilniaus leftistas dažnai kai kurių dalykų nežinau, kaip ir nežinojau ką lapjaunimas reiškia.
                    Kaip Vilniaus leftistas turėtumėt žinot, kad nėra baigtinio lyčių skaičiaus. Tai kontinuumas.

                    Comment


                      Parašė terre Rodyti pranešimą

                      Poziciją atstovėti nelygu išsaugoti darbą. Piers Morgan, JK
                      Rowling, James Watson tai tik keletas pavyzdžių, kai dėl nuomonės demokratiškose valstybėse žmonės yra nucancellinami. Gražulio klipe kažkas bent kartą paminėjo homoseksualus? Ar patsai prilyginat juos p******s, pederastams ir pedofilams?

                      Šiuo metu baudžiamas žudymas, Čečėnijos Lietuvoje negali būti. Skirtumas tarp mūsų pavyzdžių tas, kad LGBTQI aktyvistai judina status quo į tą pusę, kai negalima priešintis gender ideologijai su visokiais hate speech ir vienalytėmis šeimomis.
                      Kiek Gražulis kovojo prieš pedofilus kiek prieš gėjus? bet kurio atvejų reklama nėra family friendly ir, kad atleido nieko keista. Mama viena auginanti dukrą (Gražulio užstatytas vaikas žuvies pardavėjai) yra vienalytė šeima.
                      hate speech nėra pateisinamas išprincipo.
                      LGBTQI turi radikalaus spektro pusę durnių visur pilna kas be ko, kaip ir Čečenija mano pavyzdijė, o koks orlauskas yra to propogotojas Lietuvoje.

                      Comment


                        Parašė terre Rodyti pranešimą

                        Kaip Vilniaus leftistas turėtumėt žinot, kad nėra baigtinio lyčių skaičiaus. Tai kontinuumas.
                        Na nežinau, tai ir klausiu. Ypač įdomu iš kur tas skaičius 72-73.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                          Mama viena auginanti dukrą (Gražulio užstatytas vaikas žuvies pardavėjai) yra vienalytė šeima.
                          hate speech nėra pateisinamas išprincipo.
                          LGBTQI turi radikalaus spektro pusę durnių visur pilna kas be ko, kaip ir Čečenija mano pavyzdijė, o koks orlauskas yra to propogotojas Lietuvoje.
                          Mama viena auginanti dukrą nėra vienalytė šeima, juk lyčių papildomumas svarbus visų pirma tarp tėvų. Tas pats būtų jei tėvas vienas augintų sūnų, po skyrybų ar panašiai. Nepilna šeima, bet išvestinė iš normalios šeimos. Tai tiesiog liūdnas faktas ir tiek.
                          Jei nebus hate speech, tai kam tada reikalingas free speech? Lukašenka irgi gali prisidengti, kad prieš jį naudojama retorika yra hate speech. Kol nekviečiama fiziškai susidoroti, tol žodis neturi būti apribojamas.

                          Comment


                            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                            Bet konservatyviosios populistinės partijos Europoj yra prorusiškos. Nebūtų LGBTHJGJ+, kažką kitą užsipultų.
                            Mhm, Le Pen ir AfD yra prorusiški. Tuo tarpu Makronas vapa apie Rusiją kaip europietiškos civilizacijos lopšį ir Europą nuo Lisabonos iki Vladivostoko., o Merkel laimina NS2. Bet šiti neprorusiški. Nes nu neprorusiški.

                            Comment


                              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                              pusė Rusijos užaugo su Verka Serdiučka, Rusija dėl to gėjų sostinė netapo.
                              Nes visa Rusija suprato, kad tai yra tiesiog šaipymas iš psichiškai nesveikų žmonių.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Kaune daug kur jaučiu tas bandymas laviruoti, kad įtikti 60%+ daugumai. Įdomu stebėti Labiausiai pastebiu infrastruktūros projektuose, galbūt šis tas gali būti ir kitose temose.

                                Galit kas nors normaliai man paaiškinti iš kur pas žmonės išsivysčiusi homofobija? Kaip suprantu tokia kaip ir homofobija buvo tūkstančius metų ir tik labai neseniai kažkokia platesnė pakanta atsiradinėjo. Čia jau net ne LGBT politikos baimių klausimas, o kažkas kas susiję su pačiu seksualumo suvokimu. Aš suprantu, kad kiti šiaip politikos baidosi, o seksas+politika gali būti lygu atominė bomba.

                                Pvz. man kažkaip nekelia emocijų tie seksualinių santykių variantai (vyras+vyras, moteris+moteris, translyčių meilė), taip pat išsipuošimai, mados, nors ir visiškai manęs netraukia bandyti homoseksualius santykius. Man iš šono žiūrint nei šlykštu (tas faktas, kad yra tokie gėjai ar pan.), nei manau, kad kažkas specialiai žmones gėjais pavertinės. Tai ir tas paradas, įvyktų, pasibaigtų ir ramu, gyvenimas tęstųsi, kad ir Laisvės alėjoje... Būrys spalvingai pasipuošiusių žmonių, gal net nuogalių nebūtų (tiesa nuoga vyro krūtinė gatvėje nėra super neįprastas vaizdas ir taip). Po to tokio renginio bent porą metų nebūtų ir taip. Sutinku su Kitas Džiugas, kad Kauno centras palyginti mažai skiriasi savo atmosfera nuo Vilniaus centro, tai toks būtų lakmuso popierėlis, kad praeitų tas paradas ir ramu

                                Aišku, kas liečia radikalias apraiškas, visokius norus priversti ir pan., tai ten jau nelysiu, nes radikalumų, revoliucijų nesu gerbėjas. Aš suprantu, kad tokie dalykai gali nuoširdžiai gąsdinti žmones. Tobula šalis, kur dauguma patys sprendžia kas geriausia bei kelia mažiausiai potencialios ar realios kančios. Taip pat viskas tarsi savaime harmonizuota tarpusavy.
                                Paskutinis taisė PoDV; 2021.06.11, 22:23.

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Nesiveliant į peštynes įdomu iš kur vis ištraukiamos tos 72/73 lytys ir kur jos randamos Stambulo konvencijoje. Būtų įdomu sužinoti.

                                  Aš kaip liberalus Vilniaus leftistas dažnai kai kurių dalykų nežinau, kaip ir nežinojau ką lapjaunimas reiškia.
                                  Tipo tas 15XYZ lytys ir visos šventos karvės (tipo, prilysi, suabejosi, gausi per snapą). Čia suprantu, kad arba per informacinius žaidimus, arba dėl tokios realybės žmonėms kyla baimių, "kur judės jų gyvenimas" ir "kas bus su Vakarais" Esą "ar čia tikrai pasaulio progresas, o ne koks glitch'as sistemoje?"
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2021.06.11, 22:33.

                                  Comment


                                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                    Galit kas nors normaliai man paaiškinti iš kur pas žmonės išsivysčiusi homofobija?
                                    https://en.wikipedia.org/wiki/Latent_homosexuality

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Mhm, Le Pen ir AfD yra prorusiški. Tuo tarpu Makronas vapa apie Rusiją kaip europietiškos civilizacijos lopšį ir Europą nuo Lisabonos iki Vladivostoko., o Merkel laimina NS2. Bet šiti neprorusiški. Nes nu neprorusiški.
                                      Vapėjimas apie Vladivastoką yra niekinis, NS2 blogai, bet...

                                      Le Pen yra krymnašistė ir tiesiogiai remiama putino, kaip ir AfD pasisako už sankcijų Rusijai panaikinimą kurias ir įvedė Macronai ir Merkel. Orbanas iš rytų Europos ir laiko draugiškus sąntykius su Lenkija, todėl subtiliau palaiko putiną, didina Vengrijos priklausomybę nuo Rusijos, perka rusiškas vakcinas, negana to dar ir su Kinijos komunistais bičiuliautis pradėjo. Salvinis Italijoj irgi vatnikų išlaikomas šuo, nori atiduot Krymą Rusijai ir panaikint sankcijas.

                                      Lenkų populistai nėra putinistai dėl istorinių priežasčių.
                                      Vienu žodžiu, nereikėtų stebėtis populistų putiniškumu, nes putinas jiems yra pasipriešinimo prieš EU ir JAV simbolis ir ideologija sutampa daugeliu klausimų.

                                      Šitie visi sueitų į valdžią tai dar patys išdraskytų Ukrainą ir NS3 triūbą pasistatytų.
                                      Click image for larger version

Name:	1451, trio, 1273, trio, italy, salvini, russia.jpg
Views:	178
Size:	92,4 kB
ID:	1892658

                                      Comment


                                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                        Vapėjimas apie Vladivastoką yra niekinis, NS2 blogai, bet...
                                        Nu taip, kam žiūrėt į darbus, jei galima svarstyt kas būtų jeigu būtų.

                                        Dar reikėjo paminėt Trumpą kaip visišką Kremlinį. Tik Bidenas apsaugos nuo Rusijos įsigalėjimo

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Nu taip, kam žiūrėt į darbus, jei galima svarstyt kas būtų jeigu būtų.

                                          Dar reikėjo paminėt Trumpą kaip visišką Kremlinį. Tik Bidenas apsaugos nuo Rusijos įsigalėjimo
                                          Į nacistinį Reichą iki pat 1941 m. birželio 22 d. riedėjo sąstatai iš stalinistinės SSRS su grūdais ir metalais...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X