Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Kuom nenormalus klausimas : "ar tavo nuomone tai, kad Kremlius kriminalizuoja bet kokią teigiamą informaciją apie LGBT yra gerai ar blogai'? Tai juk nėra toks jau sunkus klausimas.

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Vėl prasideda puolimas lygioje vietoje. Aš tik atsakiau žmogui, kad jis neteisingai pateikė info - buvo uždrausta teigiama info apie LGBT, o ne vairavimas.
      Tai čia yra vienas ir tas pats - homofobija. Koks tikslas diskutuoti apie tai iki kokio lygio tam tikra valstybė yra degradavusi? Manau, kad lietuviai jau baigia išsigydyti tas baisias traumas, patirtas sovietmečiu ir jau tiek daug nebežiūri tos pigios propogandos ateinančios iš rytų

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
        Kuom nenormalus klausimas : "ar tavo nuomone tai, kad Kremlius kriminalizuoja bet kokią teigiamą informaciją apie LGBT yra gerai ar blogai'? Tai juk nėra toks jau sunkus klausimas.
        Blogai. Tikiuosi, nuraminau?

        Man tik keista, kodėl (jau ne pirmą kartą) taip primygtinai siekiama ištraukti nuomonę iš žmogaus.

        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Tai čia yra vienas ir tas pats - homofobija. Koks tikslas diskutuoti apie tai iki kokio lygio tam tikra valstybė yra degradavusi? Manau, kad lietuviai jau baigia išsigydyti tas baisias traumas, patirtas sovietmečiu ir jau tiek daug nebežiūri tos pigios propogandos ateinančios iš rytų
        Na, tiesiog jeigu jau norima piktintis dėl homofobijos kažkur, tai tiesiog priminiau faktus, kad piktintųsi dėl to kas buvo (LGBT teigiamos viešos info draudimas), o ne dėl to, ko nebuvo (draudimas vairuoti).
        Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.15, 23:25.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Man tik keista, kodėl (jau ne pirmą kartą) taip primygtinai siekiama ištraukti nuomonę iš žmogaus.
          Nes čia diskusijų forumas.

          Blogai. Tikiuosi, nuraminau?
          Nenuraminai. Kodėl tu galvoji, kad jeigu už teigiamus pasisakymus apie LGBT nebus baudžiama - tai kažkodėl yra normalu? Kodėl už tai netūrėtų būti baudžiama?

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            Nenuraminai. Kodėl tu galvoji, kad jeigu už teigiamus pasisakymus apie LGBT nebus baudžiama - tai kažkodėl yra normalu? Kodėl už tai netūrėtų būti baudžiama?
            Bausti už teigiamus pasisakymus apie LGBT, kaip Rusijoje? Taigi šito negalima palaikyti, nes tada tampi homofobu su visomis iš to sekančiomis (tame tarpe ir teisinėmis) pasekmėmis. Todėl aš aiškiai sakau, kad nepalaikau LGBT diskriminacijos. Negi turiu nukentėti, sakydamas priešingai?
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

              Blogai. Tikiuosi, nuraminau?

              Man tik keista, kodėl (jau ne pirmą kartą) taip primygtinai siekiama ištraukti nuomonę iš žmogaus.

              Na, tiesiog jeigu jau norima piktintis dėl homofobijos kažkur, tai tiesiog priminiau faktus, kad piktintųsi dėl to kas buvo (LGBT teigiamos viešos info draudimas), o ne dėl to, ko nebuvo (draudimas vairuoti).
              Buvo uždrausta vairuoti translyčiams:
              Transgender people in Russia banned from driving, says legal amendment | Russia | The Guardian

              LGBT - lesbietės, gėjai, biseksualūs ir translyčiai žmonės. Homobijos sąvoka apima visas šias žmonių grupes, o ne tik gėjus.

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                Bausti už teigiamus pasisakymus apie LGBT, kaip Rusijoje? Taigi šito negalima palaikyti, nes tada tampi homofobu su visomis iš to sekančiomis (tame tarpe ir teisinėmis) pasekmėmis. Todėl aš aiškiai sakau, kad nepalaikau LGBT diskriminacijos. Negi turiu nukentėti, sakydamas priešingai?
                Išvertus į LT kalbą : "aš šiaip būčiau už tai, kad Lietuvoje būtų kaip Rusijoje, kur už teigiamus pasisakymus apie LGBT yra baudžiama, bet kadangi esu Lietuvoje - tai patylėsiu'.

                Comment


                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą

                  Buvo uždrausta vairuoti translyčiams:
                  Transgender people in Russia banned from driving, says legal amendment | Russia | The Guardian

                  LGBT - lesbietės, gėjai, biseksualūs ir translyčiai žmonės. Homobijos sąvoka apima visas šias žmonių grupes, o ne tik gėjus.
                  Na jo, šito buvau nematęs. Nors prilygino šiuos dalykus psichikos sutrikimams, bet netgi tokiu atveju - lyties tapatybė/suvokimas nėra tas dalykas, kuris gali kažkaip įtakoti vairavimo įgūdžius, pastabumą, saugumą ir t. t. Netgi kas labai nemėgsta transgenderių, vargu ar gali surasti rimtą priežastį, kuo konkrečiai tai trukdo būtent vairavimui, kur lytis yra paskutinėje vietoje.

                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                  Išvertus į LT kalbą : "aš šiaip būčiau už tai, kad Lietuvoje būtų kaip Rusijoje, kur už teigiamus pasisakymus apie LGBT yra baudžiama, bet kadangi esu Lietuvoje - tai patylėsiu'.
                  Čia tavo žodžiai, ne mano. Aš taip nesakiau ir tikrai nesakysiu.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                    Čia tavo žodžiai, ne mano. Aš taip nesakiau ir tikrai nesakysiu.
                    Tu juk tai jau pasakei. Kad neva tai, jog Rusijoje teigiama informacija apie LGBT yra kriminalizuojama yra normalu, bet tu to aceit negali garsiai pasakyti, nes dėl to kažkaip neva Lietuvoje teisiškai nukentėsi. Pasiskaityk ką pats parašei:

                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                    Bausti už teigiamus pasisakymus apie LGBT, kaip Rusijoje? Taigi šito negalima palaikyti, nes tada tampi homofobu su visomis iš to sekančiomis (tame tarpe ir teisinėmis) pasekmėmis. Todėl aš aiškiai sakau, kad nepalaikau LGBT diskriminacijos. Negi turiu nukentėti, sakydamas priešingai?

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Na jo, šito buvau nematęs. Nors prilygino šiuos dalykus psichikos sutrikimams, bet netgi tokiu atveju - lyties tapatybė/suvokimas nėra tas dalykas, kuris gali kažkaip įtakoti vairavimo įgūdžius, pastabumą, saugumą ir t. t. Netgi kas labai nemėgsta transgenderių, vargu ar gali surasti rimtą priežastį, kuo konkrečiai tai trukdo būtent vairavimui, kur lytis yra paskutinėje vietoje.
                      Bausti už teigiamus pasisakymus apie LGBT, kaip Rusijoje? Taigi šito negalima palaikyti, nes tada tampi homofobu su visomis iš to sekančiomis (tame tarpe ir teisinėmis) pasekmėmis. Todėl aš aiškiai sakau, kad nepalaikau LGBT diskriminacijos. Negi turiu nukentėti, sakydamas priešingai?
                      Tu gali sakyt ką tik nori. Ko jau ko, bet žodžio laisvės Lietuvoje netrūksta. Pažiūrėk kas darosi šiandien, kiek durnių išėjo į tą vadinamą "Šeimų maršą". Tik pabandyk parašyt ką nors tokio kokiam facebook'e ar delfyje, tai beraščiai buduliai iš karto iššoks

                      Comment


                        Sakau, gal čia ne kiek pastabumas, saugumas ar kiti su vairavimu susiję dalykai, bet tas, kurį pateikiau kaip pavyzdį aš. Bet čia tik mano spėjimas. Dėl asmenybės sutrikimų - gal ir gerai, kad už vairo sėsti negali turintis pvz. asocialaus tipo asmenybės sutrikimą. Iš tų pagrindinių šitas skaitomas bene pačiu pavojingiausiu, mat jie dažnai linkę į nusikalstamumą. Gal tikrai vieną dieną užsimanys papramogauti partrenkinėjant žmones.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Tu juk tai jau pasakei. Kad neva tai, jog Rusijoje teigiama informacija apie LGBT yra kriminalizuojama yra normalu, bet tu to aceit negali garsiai pasakyti, nes dėl to kažkaip neva Lietuvoje teisiškai nukentėsi. Pasiskaityk ką pats parašei:
                          Kurioje vietoje aš sakiau tą paryškintą dalį, kad Rusijoje to kriminalizavimas yra normalu? Aš juk net 2 kartus sakiau, kad nepritariu. Ką tu čia pastoviai išsigalvoji?

                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą

                          Tu gali sakyt ką tik nori. Ko jau ko, bet žodžio laisvės Lietuvoje netrūksta. Pažiūrėk kas darosi šiandien, kiek durnių išėjo į tą vadinamą "Šeimų maršą". Tik pabandyk parašyt ką nors tokio kokiam facebook'e ar delfyje, tai beraščiai buduliai iš karto iššoks
                          Na, viešai siūlant padaryti "kaip Rusijoje", manau teisinės pasekmės pareitų labai greit. Tie, kas rašinėja Delfyje siūlydami susidoroti ar diskriminuoti, dar gaus baudas. Tarsi mažai gavusių?
                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.16, 00:18.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Kurioje vietoje aš sakiau tą paryškintą dalį, kad Rusijoje to kriminalizavimas yra normalu? Aš juk net 2 kartus sakiau, kad nepritariu. Ką tu čia pastoviai išsigalvoji?
                            Tu sakei, kad Rusijos kriminalizavimui teigiamos informacijos apie LGBT tu nepritari ne dėl to, kad tu manai, jog tai nenormalu, o dėl to, kad tave neva verčia tai daryti kažkokie įsivaizduojami Lietuvos įstatymai. Dar kartą perskaityk ką parašei.

                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Bausti už teigiamus pasisakymus apie LGBT, kaip Rusijoje? Taigi šito negalima palaikyti, nes tada tampi homofobu su visomis iš to sekančiomis (tame tarpe ir teisinėmis) pasekmėmis.
                            Todėl aš aiškiai sakau, kad nepalaikau LGBT diskriminacijos. Negi turiu nukentėti, sakydamas priešingai?

                            Comment


                              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                              Tu sakei, kad Rusijos kriminalizavimui teigiamos informacijos apie LGBT tu nepritari ne dėl to, kad tu manai, jog tai nenormalu, o dėl to, kad tave neva verčia tai daryti kažkokie įsivaizduojami Lietuvos įstatymai. Dar kartą perskaityk ką parašei.
                              Aš laikausi Lietuvos įstatymų, ir tai yra svarbiausia. Nepritariu tam, kam draudžiama pritarti. Ko dar reikia iš manęs?

                              Netrukdau LGBT atstovams, nesiūlau nei diskriminuoti, nei susidoroti, nei kenkti, nei daryti kaip Rusijoje. Šito turėtų užtekti iš mano pusės.
                              Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.16, 01:49.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Ar teisybė, kad dalis tradicinių gėjų ir lesbiečių nepritaria jų suplakimui į krūvą su netradicinės lytinės orientacijos asmenimis, visokiais Q, T ir pan.?
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                  Tai LGBT atstovai turi eitynes dėl to, kad nenori būti diskriminuojami ir nori turėti lygias teisias su kitais Lietuvos Respublikos piliečiais.
                                  Ne dėl to. LGBT eitynes ne kokios diskriminacijos priešinimasis o lygiai toks pat nesąmonių kratinys vedamas teistų ir psichiškai nestabilių politikierių. Tiek LGBT eitynės tiek tas maršas yra užgrobtas nesveikų ekstremistų ir nereprezentuoja normalių žmonių.

                                  Parašė liootas Rodyti pranešimą

                                  Baisu baisu. Moterys gavo balsavimo teisę prieš 100 metų. O vis dar skundžiasi, kad algos mažos, kad kažkas priekabiauja prie jų, kad kažkas muša. Kaip mums, vyrams, išvis nuomonę išreikšti, kad mušti žmoną yra OK? Vienas švedas man pasakojo, kad net diržą turėjo išmesti iš namų, tokios aršios feministės šiais laikais... Iškėlus klausimą, ar nereiktų moterim ir mokėti mažesnių algų, gali pats prarasti darbą tą pačią akimirką.
                                  Šiaip jeigu esate labai didelis lygybės atstovas tai taip, reikėtu mokėti mažiau moterims nes dabar jaunimo tarpe jos gauna didesnį atlyginimą nei vyrai. Buvo labai juokinga stebėti kai BBC ir Google padarė internal investigation patikrinti ar vienodai moka ir poto teko kelti atlyginimus vyrams nes pasirodo moterims mokėjo daugiau.

                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Ir šiaip, jei pripažįsti žmonių grupę lygia sau, tai iš kur tada atsiranda poreikis ją kritikuoti? Juk nekritikuoji blondinų, moterų ir kairiarankių, tai kodėl, kam ir už ką kritikuoti homoseksualius žmones?
                                  Kaip tai nekritikuoji. kritikuoji visus įskaitant ir savo paties grupę.

                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Paprastai kai žmogus kokiu nors klausimu nori pasakyti savo nuomonę, jis pasako netraukiamas už liežuvio.
                                  ​​​​​
                                  Ar jau nutylėjimas irgi tapo "neapykanta"? Tada nepritariu.
                                  Jeigu kiekvienam poste neprirašai, kad nejauti nepykantos juodukams vadinasi esi rasistas!

                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Aš laikausi Lietuvos įstatymų, ir tai yra svarbiausia. Nepritariu tam, kam draudžiama pritarti. Ko dar reikia iš manęs?
                                  Eidvis patrolino gerai žinoma, bet čia maždaug "aklai darau ką valstybė liepia ko dar norit"

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Ir šiaip, jei pripažįsti žmonių grupę lygia sau, tai iš kur tada atsiranda poreikis ją kritikuoti? Juk nekritikuoji blondinų, moterų ir kairiarankių, tai kodėl, kam ir už ką kritikuoti homoseksualius žmones?
                                    Nuo kada lygiais sau laikomi žmonės nėra kritikuojami? Čia iš tos pačios serijos kaip jei kritikuoji Izraelį ar tam tikrus vietinius žydų veikėjus - būtinai turi būti antisemitas ir nelaikyti žydų žmonėm.

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Nuo kada lygiais sau laikomi žmonės nėra kritikuojami? Čia iš tos pačios serijos kaip jei kritikuoji Izraelį ar tam tikrus vietinius žydų veikėjus - būtinai turi būti antisemitas ir nelaikyti žydų žmonėm.
                                      Kritikuoji kaip asmenį, o ne grupę. Ir sakai "Oi tas Petras yra toks ir anoks", o ne " Oi visi tie gėjai yra tokie".
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                        Ne dėl to. LGBT eitynes ne kokios diskriminacijos priešinimasis o lygiai toks pat nesąmonių kratinys vedamas teistų ir psichiškai nestabilių politikierių. Tiek LGBT eitynės tiek tas maršas yra užgrobtas nesveikų ekstremistų ir nereprezentuoja normalių žmonių.
                                        LGBT eitynės turi labai aiškią logiką ir siekius, kad turėti teisinę bazę kaip heteroseksualai ir kaip yra kitose ES šalyse. Tuo tarpu Vingio parke susirinkę už jokias savo teises nekovojo, tik protestato prieš partnerystės įstatymą.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          LGBT eitynės turi labai aiškią logiką ir siekius, kad turėti teisinę bazę kaip heteroseksualai ir kaip yra kitose ES šalyse. Tuo tarpu Vingio parke susirinkę už jokias savo teises nekovojo, tik protestato prieš partnerystės įstatymą.
                                          Buvo kurie kovojo už laisvę "duot į aus... į snukį pyderam".
                                          https://www.youtube.com/watch?v=GLQ4utcCiHE&t=2070s

                                          Comment

                                          Working...
                                          X