Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Genetika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Rasės yra socialinis konstruktas.

    Tautybės genetinės definicijos kaip tokios irgi nėra.
    Nu, irgi sakau, kad neteisybė, kad pasaulyje 100m sprintą laimi visada juodi žmonės dėl savo kitokios genetikos.

    Comment


      Bet kuris žmogus gali jaustis esąs juodaodis.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Kažkada dabartinis Irakas ir Egiptas buvo pasaulio civilizacijų priešakyje, kai skandinavai ar šveicarai lakstė su kailiais. Genetika pasikeitė?
        <...>
        Kodėl tada Europoje yra tokių biednų valstybėlių, kaip Moldova ar Bosnija?
        Egiptas niekada nebuvo civilizacijos priešakyje. Net egypto aukštumos laikais kitos aplinkinės civilizacijos, pvz Minas, buvo labiau išsivysčiusios. Šiaip yra labai įdomu paskaityti išlikusius egipto faraonų susirašnėjimus. Trumpa santrauka: "Aš kietas, atsiųsk man aukso ir mergų".

        Na pavyzdžiai čia netikę, nes Modova nėra valstybė, o dirbtinis darinys sukurtas sovietų ir tiek Modova tiel Bosnija yra stipriai veikiamos Rusojos įtakos. Nei viena nėra realiai savarankiška.

        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
        Išsivystymą lemia geografija. Paskui geografiją formuoja politika. Politika formuoja kultūrą. Gaunasi tarpusavyje susisiekiantys indai.
        Mažiau Steel, Germs and Guns skaityk...


        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

          Egiptas niekada nebuvo civilizacijos priešakyje. Net egypto aukštumos laikais kitos aplinkinės civilizacijos, pvz Minas, buvo labiau išsivysčiusios. Šiaip yra labai įdomu paskaityti išlikusius egipto faraonų susirašnėjimus. Trumpa santrauka: "Aš kietas, atsiųsk man aukso ir mergų".
          Labai paprasta, bet ir keista, idealizuoti civilizaciją, apie kurią beveik nieko nežinome, ir niekinti tą, kuri labai gerai dokumentuota.

          Comment


            Parašė Kecal Rodyti pranešimą

            Labai paprasta, bet ir keista, idealizuoti civilizaciją, apie kurią beveik nieko nežinome, ir niekinti tą, kuri labai gerai dokumentuota.
            Kažką ne tą cituojate man regis.

            Comment

            Working...
            X