Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
  Nausėdos rinkėjai savo aktyvumu kiek nustebino, tačiau kaip ir prognozavau Šimonytė pirmame ture laimėjo. Bet buvau ir tas keistuolis, kuris sakė, kad Karbauskio grasinimai nuimti premjerą ir trauktis į opoziciją gali būti rimti ir dabar nebe tiek įdomu kas laimės antrame ture, nes tai kaip ir aišku, bet kaip gi baigsis su visais tais Karbauskio grasinimais.

  #1, tikimybė 5%
  Po visų grasinimų viskas grįžta į savo vietas, Karbauskis nutyla, o Skvernelis pasilieka premjeru. Šitas variantas mažai tikėtinas, nes jis nėra pagal Karbauskio planą, o Skvernelis atrodytų ypač kvailai, jeigu tiek prisikalbėjęs apie atsistatydinimą apsigalvotų.
  Na ką gi, ilgai laukti neteko

  LVŽS frakcija nepalaikė siūlymo trauktis iš valdančiosios daugumos

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1144658?copied

  Comment


   Nepalaike sprendimo daugumai trauktis is daugumos. Cia gerokai kieciau uz "sviestuota sviesta".

   Comment


    O ar partijos vadovas atsistatydins, nes jo nuomonė išsiskyrė su visų kitų partijos narių nuomone? Ar aukosis dėl partijos?
    Paskutinis taisė rat; 2019.05.14, 20:38.

    Comment


     Parašė Sula Rodyti pranešimą

     Na ką gi, ilgai laukti neteko

     LVŽS frakcija nepalaikė siūlymo trauktis iš valdančiosios daugumos
     Atrodo, kad Karbauskis pervertino savo jėgas, nes panašu, kad išankstiniai rinkimai buvo tik jo planas, kuriam pasipriešino šiltų kėdžių nenorinti paleisti didelė valstiečių avių banda seime. Antra vertus dar visai neaišku kas bus toliau, nes kaip suprantu jiems pradeda trūkti balsų valdančiojoje daugumoje ir kviesis lenkus su tvarkiečiais, tik neaišku ar jie sutiks į koaliciją eiti prieš rinkimus. Visgi kol kas dar neaišku ir kas bus su Skverneliu, nes gali būti ir tas scenarijus, kuriam daviau didžiausią tikimybę:

     Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
     #6, tikimybė 45%
     Labiausiai tikėtinas variantas, kad visgi bus apsiribota su ministro pirmininko pakeitimu.
     Jeigu tiek Karbauskis, tiek Skvernelis dabar lygioj vietoj apsikvailins su savo ultimatumais ir viskas liks kaip likę - na tai turėtų būti dar viena vinis į jų karstą. Vieną vinį jau įsikalė per prezidento rinkimus, kai skyrė 350K eurų Skvernelio piarui ir nieko nepešė, tuo tarpu Šimonytei konservatoriai nei euro neskyrė, viską jinai iš rėmėjų surinko.

     Comment


      karabasas prišnekėjo nesąmonių, visi prieštaravo ir dabar visi turi prisiimti atsakomybę:
      „Mes šnekėjomės, sprendimus dėl Vyriausybės, valdančiosios daugumos priims partijos taryba, ji vyks pirmadienį, bet šiandien pasisakoma buvo daug. Visi pasisakė, kad mes turime prisiimi atsakomybę, kadangi matome, kad niekas kitas jos nesiruošia prisiimti“, – po frakcijos posėdžio žurnalistams sakė LVŽS vadovas.
      https://www.vz.lt/verslo-aplinka/201...kima-daugumoje

      Comment


       Karbauskis trimitavo, kad čia jau viskas nuspręsta ir kad tai ne jo, o visų valstiečių sprendimas, kaip dabar paaiškėjo "Visi pasisakė, kad mes turime prisiimi atsakomybę". Bet šiaip turbūt pirmas kartas, kai pas valstiečius kažkas nutiko ne pagal Karbauskio planą chuliganą.

       Comment


        Greičiau planas ir buvo būtent šnekėt bileką, o po to demonstruot kaip demokratiškai partija nusprendė pasipriešinti jo blevyzgoms. Du zuikiai vienu šūviu.

        Comment


         Parašė mantasm Rodyti pranešimą
         Greičiau planas ir buvo būtent šnekėt bileką, o po to demonstruot kaip demokratiškai partija nusprendė pasipriešinti jo blevyzgoms. Du zuikiai vienu šūviu.
         Po dviejų su puse metų jau galime drąsiai sakyti, kad jokio plano čia nėra ir nebuvo, yra tik eilinis emocijų nevaldymas, kas žiūrėjo rinkimų nakties ir ryto Karbauskio interviu supras apie ką ąš. Praėjo pora dienų - nurimo ir šiandien Karbauskis jau šneka apie tai, kad valstiečiai sulaukė 280 K palaikymo, kas jiems yra istorinis pasiekimas.

         Comment


          Kada LVŽS perkels Seimo rinkimus į kovo mėnesį, kaip žadėjo?

          Comment


           Parašė rat Rodyti pranešimą
           Kada LVŽS perkels Seimo rinkimus į kovo mėnesį, kaip žadėjo?
           2020 m.
           Flickr

           Comment


            Turiu tik vieną klausimą. Gal jau galima būtų išspirti LSDDP iš koalicijos? ...ir išvešti juos į politikos šiukšlyną? Pliusas, kad jie į vieną krūvą save susimetė 2018m., nebelabai reiks po vieną rankiot.

            Comment


             „15min“ informaciją apie Š. Černiausko veiklą renkant informaciją perdavė teisėsaugai https://www.vz.lt/rinkodara/medijos/...ve-teisesaugai
             „Praeitą savaitę gavome informacijos, kad „15min“ žurnalistas Š. Černiauskas trečiosios šalies užsakymu atlygintinai atliko informacijos apie fizinius ir juridinius asmenis rinkimo ir analizės paslaugas. Ši veikla nebuvo susijusi su darbo funkcijomis, nebuvo atskleista darbdaviui, tokia veikla pažeidė žurnalisto etikos principus. Šią informaciją patvirtinus pačiam p. Černiauskui, jį atleidome gegužės 10 d. Tuo pačiu pradėjome vidinį tyrimą dėl šio incidento“, – pranešime spaudai teigė R. Šaučikovas.
             „Tyrimo metu išaiškėjus daugiau informacijos įtariame, kad Š. Černiausko veikla nesuderinama ne tik su žurnalisto etika, bet ir įstatymais, todėl perdavėme visą informaciją teisėsaugai“, – nurodė direktorius.
             Š. Černiauskas trečiadienį atskleidė, kad neinformavęs tuometinės darbovietės naujienų portalo „15min.lt“ rengė analizes viešųjų ryšių įmonei apie viešus asmenis ir verslo įmones.
             Š. Černiauskas nurodo, kad analizes teikė „Dariaus Gudelio kontorai“. D. Gudelis yra „vipcommunications“ (UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“) valdybos pirmininkas.
             „Iš viso jiems padariau tris analizes, daugiausiai paremtas viešai prieinama informacija. Domino įvairūs vieši asmenys, jų turtas, sąsajos. Domino ir pora verslo įmonių“, – „Facebook“ rašė Š. Černiauskas.
             Jis teigia už tai gavęs „sumą, šiek tiek viršijančią 2.000 Eur“, o veiklą nutraukė pernai vasarą.
             p.s. pas ką ten Gudelis vaikščiojo į vyriausybės rūmus neregistruojant susitikimų? Pas SS...

             Comment

             Unconfigured Ad Widget

             Collapse
             Working...
             X