Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos - Ukrainos karas 2014-2016 m. Rusijos grėsmė Baltijos šalims

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
    Galit kaltint mane tėvynės išdavyste, bet aš pajutęs rimtą karo grėsmę bėgčiau iš Lietuvos. Vistiek karas su Rusija būtų beprasmiškas mano nuomone.
    Karo gali ir nebūti, priklausomai nuo jo kainos pačiam kremliui. Ką veiksi su šalimi, kurioje nėra nei naudingųjų iškasenų, nei vyrų, tik moterys ir vaikai.
    Kremlius tik rizikuotų susilpninti savo armiją ir šalies ekonomiką.

    Comment


      500 tūkst. vyrų tinkamų kariuomenei? Nemažas skaičius.

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Kiek žinau, bet jau senukus SCUD Patriot sugebėdavo numušti. 91'aisiais Irake jie tą darė pakankamai efektyviai.

        Aišku, Iskanderiai tai ne SCUD'ai ir reiktų rimtesnės priešraketinės gynybos (Kad ir tokio paties Arleigh-Burke klasės laivo su SM-3 raketomis).

        Bet prieš lėktuvus Patriotai, manau, visgi būtų naudingi, nes net ir 10 F-15 pilnai neapsaugos.
        Tai vat butent kad SM-3 yra paleidziamos tik nuo laivo

        Comment


          Žinant Putino ketinimus atkurti SSRS, jam būtų vienodai, okupuotų ir viskas.

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Tiek dar yra ne klipatu? Ivertink kiek dar pabegs.
            Jei užeks ir bent tiek ginklų, ir bus spėta aprūpinti bent minimaliai visus amunicija. Bet kokiu atveju didžioji dalis jų bus mirtininkai.
            Kaip ir su kuo bėgti? Okupacija bus minučių-valandų reikalas.

            Comment


              Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
              Galit kaltint mane tėvynės išdavyste, bet aš pajutęs rimtą karo grėsmę bėgčiau iš Lietuvos. Vistiek karas su Rusija būtų beprasmiškas mano nuomone.
              Paliktum tėvus, brolius/seseris ? Visi pabėgti nespės, tuo labiau, kad pagrindinis Rusijos vis kartojamas scenarijus - sienos su Lenkija blokavimas, susijungiant Baltarusijos ir Kaliningrado pajėgoms.
              “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

              Comment


                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                Galit kaltint mane tėvynės išdavyste, bet aš pajutęs rimtą karo grėsmę bėgčiau iš Lietuvos. Vistiek karas su Rusija būtų beprasmiškas mano nuomone.
                Manau būtų beprasmiškas jei liktume vieni be NATO ir kitų pasaulio šalių palaikymo. Be to maža galimybė, kad Rusija puls Lietuvą ar kitą NATO valstybę, juk jei tada reiktų kovoti su visu aljansu. Šautuvą jau senai laikiau, bet tikrai nenorėčiau juo dar kartą pasinaudoti, juo labiau kariauti, visi žinome kokios skaudžios būna pasekmės. Palinkėčiau kad Rusijos piliečiai atsikvošėtų ir kad beprotis Putinas su savo šutve galą gautų, na pvz: koks nors pasiaukojantis Rusijos pilietis išsprogdintų bandito lizdą Kremlių.

                Comment


                  Vistiek būtų pranešimai žiniasklaidoje apie rusų kariuomenės judėjimą link Lietuvos. Pajutę grėsmę gyventojai tikrai bėgtų į Vakarus.

                  Comment


                    Atsakau zero: jei bėgtumėm, tai tikriausiai visa šeima, bet aš palikčiau, jei jie nebėgtų kad ir kaip žiauriai skambėtų. Nenoriu patirti ką reiškia nelemta rusų okupacija.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Okupacija bus minučių-valandų reikalas.
                      Visiškai wrong. Rusija neturi tiek spec. pajėgų, o siųsti kariuomenę reikia didelio logistinio planavimo ir pajėgų perdislokavimo.
                      Teisingai paruoštas būrys su gera ginkluotę batalionoi dydžio koloną gali sulėtinti iki 40km/para atviroje vietovėje, jau nekalbant apie miestus. Pilnai užimti tokius miestus kaip Kaunas/Villnius užtruks mėnesius, o greičiau metus.
                      “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                      Comment


                        Parašė Darius555 Rodyti pranešimą
                        Tai vat butent kad SM-3 yra paleidziamos tik nuo laivo
                        Tai sąlyginai netikėtai prasidėjusio karo atveju laivą permesti būtų netgi paprasčiau. Dėl to ir galvoju ar toks laivas nebūtų efektyviausias būdas Rusijos užpuolimo atveju gintis nuo Iskanderių Rytprūsiuose.

                        Tik noriu pasitikslinti, ar planuotoje JAV priešraketinėje sistemoje Lenkijoje ir Rumunijoje neturėjo būti SM-3 raketų dislokuotų ant žemės?
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                          Vistiek būtų pranešimai žiniasklaidoje apie rusų kariuomenės judėjimą link Lietuvos. Pajutę grėsmę gyventojai tikrai bėgtų į Vakarus.
                          Neseniai Rusija pravedė manevrus nuo Barenco iki Juodosios jūros - nė šuo neamtelėjo.

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Tai sąlyginai netikėtai prasidėjusio karo atveju laivą permesti būtų netgi paprasčiau. Dėl to ir galvoju ar toks laivas nebūtų efektyviausias būdas Rusijos užpuolimo atveju gintis nuo Iskanderių Rytprūsiuose.

                            Tik noriu pasitikslinti, ar planuotoje JAV priešraketinėje sistemoje Lenkijoje ir Rumunijoje neturėjo būti SM-3 raketų dislokuotų ant žemės?
                            Taio turejo buti SM-3, sklido net kalbos atsilimo laikotarpiu su Rusija, kad ir S-300 kazkokias dalis nupirkt, nes pati USA pripazino, kad S-300 yra geriausia PVO sistema pasaulyje

                            Comment


                              Parašė zero Rodyti pranešimą
                              Visiškai wrong. Rusija neturi tiek spec. pajėgų, o siųsti kariuomenę reikia didelio logistinio planavimo ir pajėgų perdislokavimo.
                              Teisingai paruoštas būrys su gera ginkluotę batalionoi dydžio koloną gali sulėtinti iki 40km/para atviroje vietovėje, jau nekalbant apie miestus. Pilnai užimti tokius miestus kaip Kaunas/Villnius užtruks mėnesius, o greičiau metus.
                              Kiek žinau "JŲ" planai skiriasi iš esmės nuo jūsų pateikiamos versijos. Slaptas išsiskleidimas planuojams per 48-72 valandas. Dar per 48 valandas planuojama blokuoti Vilnių (jei pavyks - užimti "schodu"), Kauno prieigas, Klaipėdos uostą, blokuoti galimą Lenkijos kariuomenės prasiveržimą nuo Suvalkų.
                              Be abejo galimi ir kiti, pusiau politiniai variantai (valstybinis perversmas, ekonominė blokada ir t.t.), bet čiau jau labiau FSB ir GRU planai suderinti su politine šalies vadovybę.

                              Comment


                                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                Vistiek būtų pranešimai žiniasklaidoje apie rusų kariuomenės judėjimą link Lietuvos. Pajutę grėsmę gyventojai tikrai bėgtų į Vakarus.
                                Įdomu, kaip šiuo metu yra su Seimo narių, ministrų sūneliais-dukrelėmis ir anūkėliais. Gal jau seniai vaikštinėja po kokią Nicą?

                                Comment


                                  Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                  Galit kaltint mane tėvynės išdavyste, bet aš pajutęs rimtą karo grėsmę bėgčiau iš Lietuvos. Vistiek karas su Rusija būtų beprasmiškas mano nuomone.
                                  Kaip paskui gyventum, žinodamas, kad esi išdavikas ir skuduras?

                                  Comment


                                    Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                    Kaip paskui gyventum, žinodamas, kad esi išdavikas ir skuduras?

                                    Ar dabar totoriai ir ukrainiečiai, kurie išvyksta iš Krymo, nes yra arba bijo būti persekiojami, yra išdavikai? Arba tie emigrantai, kurie karo metu negrįžtų?
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Nelyginkit Krymo su Lietuva, neskleiskit isterijos ir panikos, nemenkinkit Lietuvos, nekalbėkit to ko nežinot, nes juokingai atrodot


                                      p.s. man labai įdomu kaip matote tolimesnį rusijos pajėgų judėjimą po Lietuvos? Ar Lietuva tai kažkoks be galo geidžiamas žemės gabalas? be kurio putleriui naktimis nesimiega.
                                      Paskutinis taisė dts; 2014.03.09, 22:28.
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Kažkokia panika forume, pajuokavom ir gana, niekas musų čia nepuls.

                                        Comment


                                          Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                                          Kažkokia panika forume, pajuokavom ir gana, niekas musų čia nepuls.
                                          Ukrainieciai irgi ta pati galvojo.
                                          .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X