Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Abejoju, ar FB artimiausiu metu planuotų plėstis su skelbimų įrankiais kokiais nors?
    Na, šiap marketplace, gan populiarus, pradžiai užtektų daugiau selektyvių parinkčių įdiegimo ieškant konkretaus NT ar auto. Aš asmeniškai esu pirkęs daiktų iš ten, ko skelbimų portaluose neradau.

Comment

Vartotojui tai iš tokios konsolidacijos nieko gero, konkurencijos jau ir anksčiau trūko. Lietuvos skelbimų rinka didžiausia (Iš Baltijos šalių), bet ir iki šio sandorio priklausė Estijos bendrovei.

Estijos žiniasklaida anksčiau skaičiavo, kad parduodamas skelbimų verslas per metus generuoja apie 25–30 mln. Eur pajamų ir apie 20 mln. Eur veiklos pelno. Didžioji dalis pelno (apie 16 mln. Eur) esą atkeliauja iš Lietuvos, o apie 4 mln. Eur – iš Estijos.
      Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas, žiniasklaidai yra sakęs, kad iki 2014 m. pabaigos skelbimų paslaugas Lietuvoje teikė du pagrindiniai konkurentai.

„Pavyzdžiui, dėl automobilių tai buvo „Autoplius.lt“, o iš kitos pusės – „Autogidas.lt“. 2014 m. pabaigoje įmonės susijungė ir visos tos svetainės, kurios iki to konkuravo dėl vartotojų, dėl įmonių dėmesio, atsidūrė vienose rankose – „Eesti Meedia“. Mes tą pastebėjome“, – aplinkybes komentavo Konkurencijos tarybos pirmininkas, jį citavo portalas „lrt.lt“.

Kylant rinkos pasipiktinimui augančiomis skelbimų kainomis, įsikišo Konkurencijos taryba, tad estų bendrovė, kaip skelbta žiniasklaidoje, ėmėsi rokiruočių ir įvairiais būdais keitė portalų savininkus.
      https://www.vz.lt/rinkos/2019/08/21/...aujose-rankose

Comment

Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        Vartotojui tai iš tokios konsolidacijos nieko gero, konkurencijos jau ir anksčiau trūko. Lietuvos skelbimų rinka didžiausia (Iš Baltijos šalių), bet ir iki šio sandorio priklausė Estijos bendrovei.

Vartotojams kaip tik labai patogu, kai viskas vienoje vietoje, ypač pirkėjams. Nors pardavėjams taip pat gerai, dėl konkurencijos nebuvimo kainos aišku didokos, bet iš kitos pusės nereikia skelbimų dėti per n portalų, net brokerio paslaugų nebereikia ieškant klientų, kai viskas vienoje vietoje.
        Flickr

Comment

Vienas prekybos centras vartotojui irgi būtų patogu, nes dabar reikia sukti galvą į kurį važiuoti - būtų tik Maxima ir viskas paprasta. Visos prekės vienoje vietoje, tik kažkiek brangesnės . Ir parduotuvės labiau apšiurusios, nes kam investuoti į atnaujinimą, jei pirkėjas ir taip ateis.

Comment

Dar būtų patogu jei būtų tik vienas mobilaus ryšio operatorius - nereiktų sukti galvos pas kurį ten koks planas geresnis, kiek ten kuris duoda minučių ir GB. Kainos, aišku, būtų didokos, koks 20ct už minutę ir 10€ už gigabaitą. Bet viskas būtų vienoje vietoje, būtų labai patogu klientams.
            If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Mano kaimynas smulkus autoperekūpas jau dabar griežia dantimis. Jei tavęs nėra autoplius, tai vadinasi tavęs nėra iš viso. Atseikėti dabar jau reikia 10-20% pelno.

Comment

Vienas prekybos centras vartotojui irgi būtų patogu, nes dabar reikia sukti galvą į kurį važiuoti - būtų tik Maxima ir viskas paprasta. Visos prekės vienoje vietoje, tik kažkiek brangesnės . Ir parduotuvės labiau apšiurusios, nes kam investuoti į atnaujinimą, jei pirkėjas ir taip ateis.
                Truputį neadekvatūs palyginimai, vartotojui skirtingos parduotuvės jokio nepatogumo nesukelia, išsirenki, kur geriausia, ten ir perkti, o jei būtų 20 NT ar auto pardavimo portalų, negalėtum rinktis vieno, reiktų per visus eiti norint išsirinkti geriausią auto ar NT. Čia tas pats, jei norint nusipirkti maisto, reiktų per 5 skirtingas parduotuves prasieiti.
                Flickr

Comment

Turintys laiko ir taupantys pirkėjai būtent ir eina per skirtingus prekybos centrus: seka kada kokiame yra akcija ir pagal tai renkasi. Arba vienas prekes dažniau perka viename prekybos centre, kitas - kitame. O nesukantys dėl to galvos, tiesiog eina į artimiausią arba didžiausią prekybos centrą. Bet net ir nesinaudojantys pasirinkimo galimybe vis tiek išlošia, nes dėl konkurencijos kainos yra mažesnės ir tame prekybos centre, kuriame jie perka.

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą

Mano kaimynas smulkus autoperekūpas jau dabar griežia dantimis. Jei tavęs nėra autoplius, tai vadinasi tavęs nėra iš viso. Atseikėti dabar jau reikia 10-20% pelno.
                    Kosmosas tos kainos šito monopolisto, tiek auto, tiek NT. Man rodos jau vos ne 100Lt siektų, įsivaizduoji lito laikais kažkas tokias kainas sapnavo? Jau 20Lt atrodydavo kosminiai pinigai už skelbimą... Čia konkrečiai monopolija visu gražumu.
                    Konkurencijos taryba galėtų užsiimti.

Comment

per autopliusą net baidarę esu pardavęs ruskeliui iš Ventspilio. Kainavo tuos kelis eurus skelbimas, bet veikia.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

O kas čia keisto? Pažiūrėkite, koks grynasis jų pelnas. Įdėti skelbimą į autoplius ar aruodą kainuoją keliolika - keliasdešimt Eur., plius dar visa reklama, dėl skelbiu.lt nežinau, bet esmė, kad šita įmonė valdo praktiškai visą Lietuvos skelbimų rinką, konkurentų neturi. Geresnė investicija nei kokia maxima ar bitė, kuriems reikia kautis žvėriškoje konkurencijoje. Šitame forume nei už kokius postus reikia mokėti, nei reklamos yra, tai įsigyjimas būtų grynas nuostolis.
                        Aš moku 156 eurus su PVM už 25 skelbimus t Aruode kiek yra NT brokerių per Lt kurie perka paketą gaunasi rimti pinigai. Vienintelis jų prokolas buvo kai Edomus pavertė NTžemelapis jis nepateisino lūkesčių.

Comment

Parašė mantasm Rodyti pranešimą

Laiku atsirado tuščioje rinkoje. Dabar tektų neblogai paplušėt bandant išsikovot vietą. Reiktų tiek kažkokiu būdu įtikinti pardavėjus reklamuotis kol nėra lankytojų, tiek pritraukt lankytojų kol nėra skelbimų. Aišku galima duokit nemokamus skelbimus iš pradžių ir tiek. Bet skelbimo įdėjimas irgi užima laiko. Jei niekas jo neperžiūrės - kam gaišt laiką, jei šiaip ar taip reiks dėt ir į Aruodą. O pirkėjas net jei ir patikrins kažkokį naują portalą - ateis ir į Aruodą.

Vienintelis būdas turbūt būtų jei NT agentūros susitartų ir pasileistų savo nuosavą portalą. Į kurį jų agentai turėtų privalomai dėt skelbimus. Per kurį laiką gal atmuštų lankytojus nuo Aruodo.
                          Vienintelis dalykas lieka tiesiog FB kuriame gali susidėti nuotraukas aprašymus ir pradeda veikti nes Diginet pajautė ir pradėjo monitorinti kaip mes išnaudojame FB
                          Be šansų kad visos agentūros susitartų, kiek buvo bandyta net asociacija nieko nesugeneravo nei padėt galėjo

Comment

Parašė Brokeris Rodyti pranešimą

Aš moku 156 eurus su PVM už 25 skelbimus t Aruode kiek yra NT brokerių per Lt kurie perka paketą gaunasi rimti pinigai. Vienintelis jų prokolas buvo kai Edomus pavertė NTžemelapis jis nepateisino lūkesčių.
                            O kas nepasiteisino su NTžemėlapiu? Asmeniškai kaip pirkėjas/nuomininkas kai atsirado NTŽemėlapis nebenaudoju Aruodo. Geriausias būdas apsisaugoti nuo Antakalnio prie Nemenčinės, Senamiesčio Naujininkuose ir t.t...

Comment

O kas nepasiteisino su NTžemėlapiu? Asmeniškai kaip pirkėjas/nuomininkas kai atsirado NTŽemėlapis nebenaudoju Aruodo. Geriausias būdas apsisaugoti nuo Antakalnio prie Nemenčinės, Senamiesčio Naujininkuose ir t.t...
                              Patys mažiausi klientų srautai generuojami iš NTžemėlapio.

Man asmeniškai labai gerai veikia kai į FB įdėdi aruodo nuorodą.

Comment

Parašė Brokeris Rodyti pranešimą
                                Patys mažiausi klientų srautai generuojami iš NTžemėlapio.
                                O pagal ką skaičiuojat iš kur ateina klientai? Tiesiog pagal skelbimo parodymų kiekį ar yra rimtesnių metodų?

Comment

O pagal ką skaičiuojat iš kur ateina klientai? Tiesiog pagal skelbimo parodymų kiekį ar yra rimtesnių metodų?
                                  Tiesiog gauname iš Diginet savaitinės ataskaitas Aruodo,Skelbiu,NTžemelapis dar yra čiatai kur virtualiai gali pabendrauti su klientais,tiesa buvo bandymai vieniems pakonkuruoti tokia turtorama buvo sukurta bet užsilenkę dar liko Kampas kurį Capitalistai perpirko ir pertvarko, esmė tame jei tu įsuksi skelbimų portalą ateis jie pas tave Diginet ir pasiūlys tiek pinigų kad tu nesugebėsi atsakyti. Dar alio.lt beliko gal kaip toks alternatyvus variantas.

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    per autopliusą net baidarę esu pardavęs ruskeliui iš Ventspilio. Kainavo tuos kelis eurus skelbimas, bet veikia.
                                    Aš per autogidą esu krūvą detalių pardavęs, bet skelbimai kainuodavo 1LT menesiui. Kai dabar kainos 20LT už skelbimą, žmonės tiosiog nebemeta visokių mažaverčių ar šiaip retų automobilių ar dalių. Dėl to nukenčia vartotojas. FB ne alternatyva dėl normalios paieškos ir filtravimo galimybių nebuvimo.

Būtų smagu turėti konkurencijos tarybą neimpotentus.

Comment

Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

Aš per autogidą esu krūvą detalių pardavęs, bet skelbimai kainuodavo 1LT menesiui. Kai dabar kainos 20LT už skelbimą, žmonės tiosiog nebemeta visokių mažaverčių ar šiaip retų automobilių ar dalių. Dėl to nukenčia vartotojas. FB ne alternatyva dėl normalios paieškos ir filtravimo galimybių nebuvimo.

Būtų smagu turėti konkurencijos tarybą neimpotentus.
                                      Aš esu auto nusipirkęs per FB Marketplace, didžiausias pliusas, kad yra pagal spindulį (km) nuo tavo dabartinės vietos, tai dėl auto apžiūrėjimo labai aktualu, kad pavyzdžiui pėsčiom nueiti ar taksi nuvažiuoti.
                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Parašė booraz Rodyti pranešimą

Aš esu auto nusipirkęs per FB Marketplace, didžiausias pliusas, kad yra pagal spindulį (km) nuo tavo dabartinės vietos, tai dėl auto apžiūrėjimo labai aktualu, kad pavyzdžiui pėsčiom nueiti ar taksi nuvažiuoti.
                                        Bet maksimalus spindulys 100km, jeigu ieškai egzotikos ir esi linkes pavažiuoti kiek toliau, tai nieko gero.

Comment

Parašė booraz Rodyti pranešimą

Tu juokauji? Apriboji auto paieškas tik iki taksi ar pėsčiųjų atstumo?

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X