Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

  Į Lietuvą žengti nori amerikiečių investuotojas
  Į Lietuvos rinką paskui tokius gigantus kaip „Barclays“ ar CSC žada ateiti dar vienas, kol kas neįvardijamas stambus užsienio investuotojas. Šį kartą – finansų sektoriaus atstovas.

  VZ.LT pavyko sužinoti, kad darbuotojų paieška užsiimanti UAB „Strategic Staffing Solutions“, jau padėjusi Lietuvoje įsikurti minėtoms IT bendrovėms, turi naują užsakovą – JAV kapitalo finansinę grupę, kurios pavadinimas kol kas neskelbiamas. Ji į Lietuvą norėtų atkelti vieną savo padalinių.

  #2
  Kas per kompanija, kokios paskirties padalinį (nejau būtent finansinių operacijų?) ir kiek darbuotojų ieško? Aišku, geros naujienos, kad tokie dalykai vyksta.

  Comment


   #3
   Parašė John Rodyti pranešimą
   Kas per kompanija, kokios paskirties padalinį (nejau būtent finansinių operacijų?) ir kiek darbuotojų ieško? Aišku, geros naujienos, kad tokie dalykai vyksta.
   JP Morgan koks nors
   Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

   Comment


    #4
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Kas per kompanija, kokios paskirties padalinį (nejau būtent finansinių operacijų?) ir kiek darbuotojų ieško? Aišku, geros naujienos, kad tokie dalykai vyksta.
    Ieško apie 500 darbuotojų

    Comment


     #5
     IBM Lietuvoje steigs stambų tyrimų centrą
     lrt.lt

     JAV korporacija IBM ir Lietuvos Vyriausybė pasirašė ketinimų protokolą dėl stambaus tyrimų centro steigimo Lietuvoje.

     Kaip rašoma išplatintame pranešime, galutinis susitarimas bus pasiektas per artimiausius du mėnesius.

     A. Kubiliaus vyriausybė ir tarptautinė kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM šeštadie
     nį Niujorke (JAV), IBM būstinėje pasirašė ketinimų protokolą dėl bendro mokslinių tyrimų centro Lietuvoje steigimo.

     Ketinimų protokolą pasirašė ministras pirmininkas Andrius Kubilius ir IBM pasaulinis viceprezidentas tyrimams ir intelektinei nuosavybei Thomas Reevesas.

     Sutartį dėl bendro tyrimų centro steigimo planuojama pasirašyti dar šį pusmetį. Tikimasi, jog tai didžiausias IT projektas Lietuvos istorijoje.

     Lietuvoje steigiamas mokslinių tyrimų centras vykdys tyrimus strateginėse IBM srityse: nanotechnologijų, gyvybes mokslų, sveikatos priežiūros inovacijose, taip pat intelektinės nuosavybės inovatyvioje vadyboje. Tyrimų centro mokslininkai gilinsis į pažangiąsias nanotechnologijas, įskaitant integruotą silicio fotoniką, naująsias fotovoltaikos ir fotonikos medžiagas.

     Kartu su Lietuvos Vyriausybe kuriamame centre dirbs Lietuvos universitetų mokslininkai, dirbantys inovacijų srityje.

     „Bendras mokslinių tyrimų centras su pasauline aukštųjų technologijų milžine yra neabejotinai didelis laimėjimas Lietuvai. Tai reiškia, jog iš šalies, kuri diegia inovacijas, tampame šalimi, kuri kuria inovacijas visam pasauliui“, – sakė premjeras.

     „Tai realus žingsnis, priartinantis mus prie išsikelto tikslo – jau 2020 metais tapti regiono inovacijų centru“, – pridūrė ūkio ministras Dainius Kreivys. Pasak jo, bendrai kuriamo tyrimų centro steigimas išlaikys Lietuvoje šalies mokslininkus ir suteiks jiems galimybę dirbti su pasaulinio lygio laboratorijose.

     IBM yra viena daugiausiai pasaulyje išradimų užpatentuojančių kompanijų – 2009 pagal užregistruotų patentų skaičių JAV ji buvo ketvirta ir pagal patentuojamų išradimų skaičių kelis kartus lenkia artimiausias konkurentes pažangiųjų technologijų srityje. 2009 metais IBM užpatentavo 4914 mokslinių išradimų, pavyzdžiui, technologiją, siunčiančią įspėjamąjį signalą kurtiesiems gaisro metu.
     Nieko nepridursi tiktai, kad Bubilius Kybys
     Paskutinis taisė Perfect; 2010.05.09, 21:08.

     Comment


      #6
      Čia Perfect tau yra blogai????
      You've got one life! Live it!

      Comment


       #7
       Čia mano nuomone beveik idealu, o idealu bus kai pasirašys sutartį dėl tyrimų centro steigimo. Šiaip aš čia sarkastiškai apie Kubiliaus kritikavimą.
       Norisi tik pasidžiaugti, kad tai viena iš tų retų progų kai atrodo jog politikai dirba valstybei ir visuomenei, o ne sau ir partijai.
       Paskutinis taisė Perfect; 2010.05.09, 22:08.

       Comment


        #8
        Bet turėsim konkretų burbulą IT darbo rinkoje.. o tai kenks SVV.. čia vienintelis minusas.

        man tai įdomu su ta Graikija.. šiandien panika tarsi ranka nuėmė, biržos šoka kadrilį nesuvokiamą - indeksai po 7 proc. kyla. bet pažiūrėkime į reikalą ramiau, paskola suteikta 3 metams. ar tikimasi, kad po tų 3 metų Graikija ją sugrąžins? ir toliau žaidžiamas žaidimas - nekelkim problemos sprendimą rytojui..
        Jūsų,
        Analitikas PlėtRa™

        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

        Comment


         #9
         Į Lietuvą ateina JAV technologijų milžinas
         JAV mokslinių technologijų verslo milžinas "Thermo Fisher Scientific" paskelbė preliminariai sutaręs dėl "Fermentas International" grupės, kurios didžiausia įmonė yra lietuviška UAB "Fermentas", įsigijimo už 260 mln. USD (apie 728 mln. Lt). Bendrovių atstovai ketvirtadienį Vilniuje sukirto rankomis.

         Comment


          #10
          Šiaip naujiena puiki, bet ar jie galų gale neperkels tyrimų ir gamybos pas save..?

          Comment


           #11
           Tesiant "kybio bubiliaus" temą:

           "Western Union" Lietuvoje steigia pasaulinį paslaugų centrą

           Pasaulinė grynųjų pinigų perlaidų bendrovė „Western Union“ ketina steigti Lietuvoje savo pasaulinį paslaugų centrą. Įmonė jau pasirašė ketinimų protokolą su Ūkio ministerija.

           „Western Union“ planuoja centrą Vilniuje atidaryti šiemet ir per pirmuosius trejus metus sukurti daugiau nei 200 darbo vietų. Sutartį su bendrove planuojama pasirašyti artimiausiu metu.

           "Su bendrove dirbome beveik metus, procesas buvo labai ilgas ir sudėtingas. Aš džiaugiuosi, kad mums pagaliau pavyko su jaus susitarti. Konkuravome su visa eile miestų ir Lietuva pasirodė patraukliausia", - sako Dainius Kreivys, Ūkio ministras.

           Comment


            #12
            Kubilius štai ką dar pašnekėjo:
            „Tokios investicijos ne tik sukurs naujų darbo vietų Lietuvoje, padidins Lietuvos paslaugų eksportą, bet ir leis Lietuvai padaryti proveržį pereinant prie aukštą pridėtinę vertę kuriančios ekonomikos. Žinau, kad paskui „Barclays“, IBM, „Fermento“ ir šios „Western Union“ investicijos jau laukia eilėje nemažai kitų garsių kompanijų“, – pranešime spaudai nurodo premjeras Andrius Kubilius.

            Comment


             #13
             Puikios naujienos Dažnai jas nustelbia visokie pletkininkų tauškalai ir kedofilija, bet po truputį įsisvažiuos Bubilius
             Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

             Comment


              #14
              Netvarka, netvarka - dar viena gera naujiena...

              Naujojoje Akmenėje atidaryta nauja gamykla
              Penktadienį Naujojoje Akmenėje UAB "Eternit Baltic" atidarė vienintelę Baltijos šalyse pluoštinio cemento banguotų lakštų stogams gamyklą. Į ją investuota 70 mln. Lt.

              Comment


               #15
               Į Lietuvą ateinanti „Western Union“ įdarbins bent 200 darbuotojų

               http://www.delfi.lt/news/economy/bus....d?id=32869551
               You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

               Comment


                #16
                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                Į Lietuvą ateinanti „Western Union“ įdarbins bent 200 darbuotojų

                http://www.delfi.lt/news/economy/bus....d?id=32869551
                Geros tos žinios, geros. Dar tos kitos garsios kompanijos galėtų pasirinkti Kauną, čia trūksta užsienio kapitalo įmonių....
                You've got one life! Live it!

                Comment


                 #17
                 Veiklą plečianti „Lintel“ įdarbins maždaug 200 specialistų

                 http://www.delfi.lt/news/economy/bus....d?id=32977803

                 Veiklą plečianti informacijos telefonu paslaugų bendrovė „Lintel“ iki šių metų pabaigos ketina įdarbinti maždaug 200 klientų aptarnavimo specialistų. Bendrovės plėtrą lemia nuolat populiarėjančios klientų aptarnavimo telefonu paslaugos, kurių apimtys per vien praėjusius metus augo daugiau nei penktadaliu, skelbiama bendrovės pranešime spaudai.

                 „Teo“ įmonių grupei priklausančios „Lintel“ generalinio direktoriaus Remigijaus Šerio teigimu, spartesnę bendrovės plėtrą skatintų atitinkamas šalies Vyriausybės požiūris į pelną reinvestuojančius darbdavius į darbo vietų kūrimą.

                 „Šiuo metu dėmesio sulaukia tik į Lietuvą ateinančios užsienio įmonės, besinaudojančios iš mokesčių mokėtojų kišenės finansuojamomis lengvatomis ir šalies įmonių parengtais specialistais“, - teigė R. Šeris.

                 Praėjusiais metais „Lintel“ laimėjo „Rytų skirstomųjų tinklų“ bei „Lietuvos energijos“ skelbtus konkursus klientų skambučių aptarnavimo paslaugoms teikti. Bendrovė klientų aptarnavimo ir pardavimo telefonu paslaugas teikia ir tokioms šalies įmonėms kaip „Teo“, „Omnitel“, „Tele2“, „Maxima LT“ bei kitoms.

                 Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau kaip 900 darbuotojų, kurie praėjusiais metais atsiliepė į 13,5 mln. skambučių. „Lintel“ pajamos 2009 metais sudarė 41,8 mln. litų – 6 proc. daugiau nei per 2008 metus, kai jos siekė 39,5 mln. litų. Vien pajamos iš kontaktų centrų paslaugų per praėjusius metus išaugo 21 proc. iki 29,4 mln. litų.

                 Comment


                  #18
                  Neseniai per "Panoramą" pranešė, jog Seb bankas ketino Lietuvoje įkurti tokį patį centrą, kaip ir Barclays, bet kadangi "Investuok Lietuvoje" nesilaikė konfidencialumo susitarimo, tai galimas daiktas, kad Lietuvoje šito centro nekurs. Jeigu tai tiesa, tai negaliu nenusikeikti - lopai. Dar tokiu metu, kai Lietuvai verkiant reikia investicijų.

                  Comment


                   #19
                   Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                   Neseniai per "Panoramą" pranešė, jog Seb bankas ketino Lietuvoje įkurti tokį patį centrą, kaip ir Barclays, bet kadangi "Investuok Lietuvoje" nesilaikė konfidencialumo susitarimo, tai galimas daiktas, kad Lietuvoje šito centro nekurs. Jeigu tai tiesa, tai negaliu nenusikeikti - lopai. Dar tokiu metu, kai Lietuvai verkiant reikia investicijų.
                   Tipo, įsižeidė SEB'as? Gaila, jei nuplauks ši investicija, bet vietoj jos atsiras naujų. Įtariu, kad vyriausybė kažkokias labai jau super sąlygas siūlo visom tom kompanijom, jei jau tokiais tempais vienas po kito ateina Barclay's, WU, IBM. Jei taip ir toliau, tai greit IT specialistus iš Kinijos vešimės. O šiaip - šaunu, kad Lietuva sugeba pritraukti vis daugiau tokio lygio investuotojų.

                   Comment


                    #20
                    Tai vis dėlto Seb'as neatsisakė savo investicijų Lietuvoje

                    SEB grupė plės operacijų padalinio Lietuvoje veiklą

                    SEB grupė plės Lietuvoje įsteigto SEB filialo („Skandinaviska Enskilda Banken AB“ Vilniaus filialo) veiklą steigdama naujus operacijų aptarnavimo, IT ir kitus pagalbos verslui padalinius. Šie padaliniai teiks aptarnavimo paslaugas SEB grupei ir jos klientams ne Lietuvoje. Tai numatyta antradienį Vilniuje pasirašytame SEB ir Ūkio ministerijos ketinimų protokole.

                    Comment

                    Working...
                    X