Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Egiuxz
    replied
    Kuo toliau, tuo labiau telefonų dizainas tampa vienodas. O prisiminkim kokias nuostabas kėlė Motorola V3, Siemens M55, CX65. Tai ne dabartiniai aprėminti ekranai.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Taip, telefonų su 3.x nėra.

    Į temą. Nutekėjo vieno iš 3 (tikėtina) pirmų Nokia WP telefonų išvaizda.

    Dvi savaitės iki oficialaus pristatymo.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Jei neklystu isvis nera telefonu su android 3.x, nes sios versijos yra labiau skirtos tabletams. Tuo tarpu fiziniai mygtukai kazkaip labiau tinka telefonams ir telefonu su naujausiom android 2.3 versijom (skirtom telefonam) bei fiziniais ar bent sensoriniais mygtukais tikrai yra daug.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Tai kad nėra, nereiškia kad to negalima. Oficialūs reikalavimai (žiūr. 7-ą punktą). Niekur neparašyta kad mygtukai turi būti virtualūs. Realybė tokia, kad praktiškai visi nauji androido telefonai turi arba virtualius mygtukus arba lietimui jautrias zonas, bet niekas nedraudžia išleisti modelį su fiziniais (nes jų mėgėjų ratas ganėtinai didelis).

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimą
    Androidas neturi virtualių mygtukų reikalavimo, tad tai priklauso nuo gamintojų.
    Hmm, parodyk man nors vieną tabletą su 3.x ir hw mygtukais. Arba kažko nematęs aš.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Androidas neturi virtualių mygtukų reikalavimo, tad tai priklauso nuo gamintojų.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimą
    Taip ir sakiau - jie ne fiziniai, o virtualūs. Dėl užskaitymo suklydau, visgi jie skaičiuojasi (bei su viršutine būsenos juosta sudaro 1/13 ekrano, kas yra ganėtinai daug).

    Fizinių mygtukų turbūt dėl dydžio ir atsisako, visgi dėl kainos norisi daugiau mažiau standartinio ekrano (šiuo atveju 720p), o jeigu prie tokio apačios dar pridėti mygtukų eilę gaunasi per ilgas telefonas.
    3.x androide jau nebėra mygtukų, tai tiesiog tesiama kas jau padaryta.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Taip ir sakiau - jie ne fiziniai, o virtualūs. Dėl užskaitymo suklydau, visgi jie skaičiuojasi (bei su viršutine būsenos juosta sudaro 1/13 ekrano, kas yra ganėtinai daug).

    Fizinių mygtukų turbūt dėl dydžio ir atsisako, visgi dėl kainos norisi daugiau mažiau standartinio ekrano (šiuo atveju 720p), o jeigu prie tokio apačios dar pridėti mygtukų eilę gaunasi per ilgas telefonas.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Panašu į "virtualius" mygtukus, kaip ant Android tabletų, nors man tai šiuo atveju nepatinka. Išvis patogiausi yra fiziniai mygtukai, nors dažniausiai jie nebūna tokie gražūs kaip sensoriniai ar "virtualūs". Beje, Samsungas aiškina, kad atidėjo šio daikto pristatymą iš pagarbos Steve Jobs'ui. Bet kokiu atveju šį mėnesį įdomių naujienų turėtų užtekti, kiek atsimenu šį mėn. turi ir Nokia pagaliau kažką įdomaus pristatyti, greičiausiai pirmus wp7.5 įrenginius. Įdomu ką jie sugebės išspausti, vien todėl, kad ši kompanija yra labai susigadinus savo padėtį (gal ne be pagalbos iš išorės, pvz. Microsoft). Šiaip įtariu, kad pirmi blynai nebus įspūdingi, nors jei atrodys taip ir turės normalias specifikacijas, savo žodžius atsiimsiu:
    http://foto.terpe.lt/inkelti/2011101...us-d4c2w82.jpg

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimą
    Yra. Jie nėra fiziniai mygtukai, bet į ekrano dydį nesiskaičiuoja.
    Kodėl taip manai?



    Kažkas apie 1:10 matyt kaip maigant mygtukus degiojasi mėlynas fonas. Todėl manyčiau, kad jie "virtualus" ir įsiskaičiuoja į ekrano dydį.

    Šeip man toks sprendimas nesuprantamas, nebent "because we can". Fiksuoti mygtukai mano nuomone yra vienas geresnių Androido UI elementų.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Parašė a_p Rodyti pranešimą
    Jis greičiausiai nebus ženkliai didesnis už "normalų" 4.3" smartfoną. Nes nebėra apatinių mygtukų. Lyginant su dabartiniu NexusS (4") turėtų būti nedaug platesnis ir kažkur 1.5cm ilgesnis.
    Yra. Jie nėra fiziniai mygtukai, bet į ekrano dydį nesiskaičiuoja.

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Engadget: Amazon adds Kindle Fire-specific details to Developer Portal, A's your FAQ

    Taigi, visi svajoję apie "walled garden" su Androido appsais (Apple ir Microsoft pavyzdžiu) pagaliau turi ką rinktis. Net nežinau, ši Amazon'o "ekosistema" man kuo toliau tuo mažiau simpatiška.

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Šio daikto ekranas turėtų būti 4.65 colių, super amoled hd su 720 x 1280 rezoliucija. Skamba patraukliai, tik klausimas ar patogus dydis nešiojimui. Prie 4.3'' esu pripratęs ir man tai atrodo normalu, gal 4.65'' ne taip jau ir baisu.
    Jis greičiausiai nebus ženkliai didesnis už "normalų" 4.3" smartfoną. Nes nebėra apatinių mygtukų. Lyginant su dabartiniu NexusS (4") turėtų būti nedaug platesnis ir kažkur 1.5cm ilgesnis.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė engadget.com
    Samsung and Google postpone Ice Cream Sandwich and Galaxy Nexus
    ...
    Samsung and Google decide to postpone the new product announcement at CTIA Fall. We agree that it is just not the right time to announce a new product. New date and venue will be shortly announced.
    ...
    http://www.engadget.com/2011/10/07/s...-galaxy-nexus/

    Tačiau vistik kažkas paplatino šio daikto video:


    Šio daikto ekranas turėtų būti 4.65 colių, super amoled hd su 720 x 1280 rezoliucija. Skamba patraukliai, tik klausimas ar patogus dydis nešiojimui. Prie 4.3'' esu pripratęs ir man tai atrodo normalu, gal 4.65'' ne taip jau ir baisu.

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    O štai ir tų pačių iSuppli vertinimai.

    Kiek keistoka, kad amazono kindle fire ekranas tiek brangesnis uz galaxy tab, bet ką gali žinot, gal jie per metus pabrango.

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Gal žinote kokią nemokamą programėlę Iphone'ams, kuria galima siųstis video, pavyzdžiui, iš Youtube?

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Spekuliuojama, kad Kindle Fire gamybos kaštai ~250$, pardavimo kaina $199. Matyt tikimasi grąžos iš skaitmeninio turinio pardavimų. Beje, šiandien pasklido gandai, kad Amazon'as dairosi į HP "nugesintą" Palm'o padalinį su jų WebOS.
    Šeip tai vargu. Anot iSuppli panašaus samsung galaxy tab 7" kaštai prieš metus buvo apie 214$. Iš šios sumos reiktų atimti UMTS (~20$) ir kameras ($8). T.y. viso gausim $186. Procesorius žinoma greitesnis, bet visai nebūtinai brangesnis.

    Žinoma prie to reiktų pridėt transportą ir pardavimą, bet amazonas čia turi labai neblogų ryšių

    Žodžiu spėčiau, kad minėtą fire amazonas pardavinėja maždaug už savikainą. Nors visai nestebintų ir subsidijos, nes nieko iš amazono neperkant su minėtu fire daugiau nėr kas veikt.

    Del WebOS tai netgi labai tikėtina. Tik spėju ne tiek dėl pačios OS kiek dėl Palm patentų, nes toks Microsoft greičiausiai jau atspausdino malonius laiškus su pasiūlymais "susitarti".

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Spekuliuojama, kad Kindle Fire gamybos kaštai ~250$, pardavimo kaina $199. Matyt tikimasi grąžos iš skaitmeninio turinio pardavimų. Beje, šiandien pasklido gandai, kad Amazon'as dairosi į HP "nugesintą" Palm'o padalinį su jų WebOS.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied


    Taigi, taigi, aš čia savo susižavėjimą išreiškiau.
    Paskutinis taisė Magician; 2011.09.30, 23:09.

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Be to, Amazon Kindle knygu skaitykles pigiausia Wi-Fi versija kainuos 79 dolerius. Beleeeekaaasss... O_O.
    Kodėl? Manau klientai būtent šitą versiją tiesiog šluos nuo prekystalių. O jau turint tokį daigtą gerokai atšala noras pirkti dar ir "pilnavertį" tabletą.

    Žaidimų žinoma nepažaisi ir appsų neprisidėsi, bet knygoms, laikraščiams etc pats tas. Dar geriau nei ipad'as, nes kelis kartus lengvesnis, akumuliatorius laiko mėnesį, saulės šviesoje neblizga ir "neapanka" ekranas.

    Komentuoti:

Working...
X