Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo internetas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Visi internetai blogi. Vieni užlūžta, kiti šiaip neveikia, treti laiką ėda, o būna kartais, kad net ir sveikatai pakenkia. Tad kam kišti pinigus ten, iš kur jokia nauda negrįš.
    Būtent. Turiu KIS planą 50mbps. Bet pas mane traukia max 30. Kasdien lūžinėja. užsienio serverius išvis vos paveža. Siaubas. Gailiuos, kad Dokedos atsisakiau

    Comment


      Aš turiu omniconnect internetą. Moku kas mėnesįpo 29 lt, ir papildomai kiek išleidžiu kb

      Comment


        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
        Reikalingas internetas kitame kambaryje. O vinita dabar issikalineja ir reikalauja arba dvigubo mokescio arba visokiu marsrutizatoriu pirkima ,idiegima ir pan. ir visa tai papildomai nemazai kainuoja. Todel galvoju ar ne paprasciau ir daug maz uz panasia kaina isivesti koki sviesolaidini greita interneta.
        pasamdyk koki studenta ir tau prijungs ta interneta ir visam namui nera siais laikais problemu su interneto dalinimu
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Pas mane yra MEZON visai nelogas internetas, bet yra beda kad naujininkuose kur mano bendrabuti, yra kazkoks kintamas rysys ir del jo silpnas signalas.
          Paskutinis taisė Sefas210; 2010.10.09, 11:51.
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Būtent. Turiu KIS planą 50mbps. Bet pas mane traukia max 30. Kasdien lūžinėja. užsienio serverius išvis vos paveža. Siaubas. Gailiuos, kad Dokedos atsisakiau
            Turiu KIS 50mbps ir patenkintas. neluzineja niekas, per metus kelis kart tik pasitaike buvo. Greitis nezinau realiai koks, nes nesedziu ir nematuoju. ilma man arpucia per 1-2 minutes, todel nera man didelio skirtumo tai uztruks 10sekundziu ilgiau ar greiciau. Dokeda kas turi tai keikia. Isvada tokia, kad ir kas tavo interneto tiekejas, vistiek keiksi MAne KIS tenkina, plius ir kaina 19 lt ...
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Kokį galit pasiūlyti greičiausią internetą miestely toli toli nuo didmiesčių? Omniconnect man labai labai lėtas

                Comment


                  Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                  Kokį galit pasiūlyti greičiausią internetą miestely toli toli nuo didmiesčių? Omniconnect man labai labai lėtas
                  matai, gerai butu zinoti tikslias koordinates
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    Kazlų Rūda

                    Comment




                      Mikrovisatos L planas, esu patenkintas. Siuntimas realiai iš Lietuvos serverių ~8.7mb/s.

                      Comment


                        O MY GOD!!! KOKS LĖTAS MANO INTERNETAS
                        Paskutinis taisė Furbo; 2010.10.08, 21:31.

                        Comment


                          Po routerio prijungimo.

                          Proud to be lithuanian.

                          Comment


                            Nu pas mane tai iš viso kažkoks flegmatiškas internetas...

                            Comment


                              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                              Turiu KIS 50mbps ir patenkintas. neluzineja niekas, per metus kelis kart tik pasitaike buvo. Greitis nezinau realiai koks, nes nesedziu ir nematuoju. ilma man arpucia per 1-2 minutes, todel nera man didelio skirtumo tai uztruks 10sekundziu ilgiau ar greiciau. Dokeda kas turi tai keikia. Isvada tokia, kad ir kas tavo interneto tiekejas, vistiek keiksi MAne KIS tenkina, plius ir kaina 19 lt ...
                              Tai va. Kitiem gerai, pas mane kažkodėl sproginėja pastoviai. Su dokeda taip nebuvo. Nors irgi keikiau. Apie transliacijų žiūrėjimą internete tai jau pamiršau, nes nespėja kraut. 50mbps
                              Paskutinis taisė Mjso; 2010.10.09, 11:31.

                              Comment


                                Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                Patarkit koki siai dienai geriausia butu isivesti interneta vilniuje, kad butu optimalus variantas? Kad butu imanoma atsisiusti filmus is torrent per kokius 15 min ir kad menesinis mokestis nebutu didelis....
                                Isigyji marsrutizatoriu ir susikonfiguruoji ji, arba jei nesugebi pasisamdai koki studenta

                                Comment


                                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                  Visi internetai blogi. Vieni užlūžta, kiti šiaip neveikia, treti laiką ėda, o būna kartais, kad net ir sveikatai pakenkia. Tad kam kišti pinigus ten, iš kur jokia nauda negrįš.
                                  Naudoju Penkių kontinentų interneto planą Sky Silver, per kelis metus dar taip nėra buvę, kad neveiktų internetas, ar naudojantis užlūžtų. O realus greitis kartais net būna dar didesnis nei pagal planą. (Aišku naktį).
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                    Kokį galit pasiūlyti greičiausią internetą miestely toli toli nuo didmiesčių? Omniconnect man labai labai lėtas
                                    As tai naudoju ezy uzsisakau 1Gb,tik aisku reikia tureti telefona 3G,ir visai geras greitis buna.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Yomayo mano ko gero iš visų jūsų lėčiausias

                                      Reiks pradėt ieškot naujo interneto platintojo...

                                      Comment


                                        Parašė redlynx Rodyti pranešimą
                                        Nu pas mane tai iš viso kažkoks flegmatiškas internetas...

                                        Atvaizdas
                                        initas pas tave? turejau inita, mokedavau 51 lita, skaiciais ant popieriaus greiciai tokie pat ,kaip dabar pas mane KIS , tik kaina labai skyresi. Bet realiai is linkomanijos jei INITAS filma man siusdavo valanda ( ! ) , tai dabar 1-3 minutes
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment




                                          Pabandziau fastlink.lt paslauga uzsisakyti metams. Planas eko , puse metu reikes moketi 14,5 lt , likusius puse metu po 29 lt. Bus matyt kaip cia toliau bus...



                                          Gal galit paaiskinti ,kodel kas kelias minutes pamatuojant taip smarkiai skiriasi greitis? Interneto tiekejai negali uztikrinti pastovaus greicio? Kaip cia yra?
                                          Paskutinis taisė praeivis; 2010.10.19, 18:56.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X