Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kompiuteriniai žaidimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    amiko: Fainas zaidimas
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
      /\ Galvojau, kad tu kategoriškai nusistatęs prieš greitą maistą
      Na jau tik ne iki tokio lygio, kad net nežaisčiau su tuo susijusių žaidimų Nors iš tikrųjų tokio tipo žaidimų kūrimo esmė ir yra visuomenės pratinimas prie "greito maisto" kulto

      Dar vienas visai įdomus žaidimas. Būni kino teatro vadovas. Pasirenki filmą, kokį rodys tavo kino salėje, parenki bilietų kainas vaikams, pensininkams ir suaugusiems, pasirenki marketingo rūšį. Yra ir kitos funkcijos, bet jos internetiniame (nemokamam) variante neveikia.
      Cinema tycoon (man su Firefox neatidarė).
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Buvau neseniai geimu parduotuvej ieskojau kokios nors idomios saudykles bet kazkaip visos tokios neidomios - arba nuobodzios arba krauju mazai.....tai galu gale nusprendziau Tomb Raider Anniversary ir Legend nusipirkt - so far so good

        Comment


          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
          Buvau neseniai geimu parduotuvej ieskojau kokios nors idomios saudykles bet kazkaip visos tokios neidomios - arba nuobodzios arba krauju mazai.....tai galu gale nusprendziau Tomb Raider Anniversary ir Legend nusipirkt - so far so good
          Counter-Strike: Source, Call Of Duty 4. Ir žaisk tinkle, ne prieš AI.
          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

          Comment


            Crysis, Crysis W., UT3 zaisk tinkle nieko daugiau nereikes

            Comment


              Call Of Duty 4 - Modern Warfare



              Kolkas šis žaidimas paliko didžiausią įspūdį iš visų mano žaistų. Rekomenduoju.
              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

              Comment


                Vienas iš labiausiai man patikusiu žaidimu:The Suffering-Ties That Bind

                Не мы такиe, жизнь такaя...

                Comment


                  Nebandėt Call of Duty - World at war? Bent aš COD serijos grįžimą prie WW2 vertinu teigiamai.

                  Comment


                    Jau antra diena boksuojuos su Wii, raumenis siandien skaudejo geras sportas
                    Studija8...

                    Comment


                      Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                      Nebandėt Call of Duty - World at war? Bent aš COD serijos grįžimą prie WW2 vertinu teigiamai.
                      Išbandytas jau senokai. Asmeniškai ketvirta dalis įdomesnė. Tiesiai šviesiai, Call of Duty - World at War nebaigiau žaisti, nes greitai atsibodo. Siužetas manes visiškai neįtraukė, veltui sugaištas laikas ir žaidžiant žaidimą, pagalvoji, kad tai jau kaškur matyta. Grafika graži.
                      Paskutinis taisė Rolandas.; 2008.12.27, 18:14.
                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                      Comment


                        Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                        Nebandėt Call of Duty - World at war? Bent aš COD serijos grįžimą prie WW2 vertinu teigiamai.
                        Tačiau jau kuriama 6 COD dalis - Modern Warfare 2.
                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                        Comment


                          Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                          Jau antra diena boksuojuos su Wii, raumenis siandien skaudejo geras sportas
                          Kolega prieš šventes atsinešė darban, nesitikėjau kad tie visi Wii Sports tokie realistiški ir boksas ir boulingas ir beisbolas, raumenis taip pat sopa tokia šeimyninė/draugų pramoga o ne eilinė "pristavkė"
                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                          Comment


                            Dede Kaledom gavo Wii tai palosiau losiau 007....nepatiko labai sunkus valdymas.

                            Comment


                              sitas manau kiekvienam patiks,cia tik demo versija leidzia preit 2 lygius (pilnoje versijoje apie 70 lygiu), kuo toliau tuo sunkiau. Pabandykit
                              http://www.crayonphysics.com/index.html
                              Paskutinis taisė Bolidas; 2009.01.10, 16:27.
                              Studija8...

                              Comment


                                Geriausia strategija, taipogi ir mano megstamiausia Civilization: Beyond the Sword
                                Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=UovYn...eature=related

                                Gal yra šios serijos fanų kurie norėtų pažaisti, būtų šaunu visiem šio žaidimo megėjam susiburti.
                                http://v3rsus.lt

                                Comment


                                  Bet kuri Civilization visais laikais buvo narkotikas.. Kaip ten vienoj reklamoj sako "use with caution"..
                                  Jūsų,
                                  Analitikas PlėtRa™

                                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                  Comment


                                    Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                    sitas manau kiekvienam patiks,cia tik demo versija leidzia preit 2 lygius (pilnoje versijoje apie 70 lygiu), kuo toliau tuo sunkiau. Pabandykit
                                    http://www.crayonphysics.com/index.html
                                    Padarytas tai tikrai gražiai ir pakankamai įdomus.
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      cia gali parsisiust pilna versija
                                      http://rs151.rapidshare.com/files/18...ics_Deluxe.rar
                                      Studija8...

                                      Comment


                                        Tikrai neblogas zaidimukas, baigiu pereiti.
                                        I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                        Comment


                                          Nezinau ar cia buvo kadanors paminetas zaidimas Eoroleague Basketball 2006 (perdarytas is NBA Live 06). Pasikeiciau Zalgirio 06 zaidejus i dabartinius ir sunkiai braunuosi pro sezona. Bet tikrai idomiai ir neblogai padarytas. Daug darbo ideta. Visos Euro komandos yra iskaitant Zalgiri, Ryta, arenas, fanus, dizaina, marskinelius... Dabar girdejau kazkas bando NBA 2K9 perdaryt i Eurolyga bet nelabai sekasi.
                                          I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                          Comment

                                          Working...
                                          X