Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

    O tai kaip suprast? Metų pradžioj sakei TV3 ir TV6 HD tau jau rodo?
    Tada buvo įjungti visi kanalai visiems. Po to pradėjo atjunginėti etapais.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Cgates oficialiai prisipažino, kad negali dėl techninių priežasčių įjungti atskirų kanalų. Vat taip. Pvz.: INIT'e gali užsisakyti po 1 kanalą.
    Kadangi mano sena sutartis galioja iki kovo, tai dabar negaliu matyti per Cgates TV3HD ir TV6HD, kuriuos rodo tik naujų paketų savininkams. Aš sutartį sudariau mažesniam kanalų kiekiui ir visi kanalai pagal naują sutartį (išskyrus tuos 2) rodomi jau dabar. Proto visai neužtenka jau dabar įjungti tą naują paketą, Man Cgates yra prakeiksmas nuo pat pradžių bendravimo su jais, nesitikėjau, kad dabar sugebės ir vėl taip padėti ant kliento nepaisant nuosekliai detalaus susirašinėjimo. Fck. Ne savo noru patekau pas juos prieš 2 metus, nupirko kitą operatorių ir prasidėjo. Klientų aptarnavimas žemesnio nesu matęs.
    O tai kaip suprast? Metų pradžioj sakei TV3 ir TV6 HD tau jau rodo?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Cgates oficialiai prisipažino, kad negali dėl techninių priežasčių įjungti atskirų kanalų. Vat taip. Pvz.: INIT'e gali užsisakyti po 1 kanalą.
    Kadangi mano sena sutartis galioja iki kovo, tai dabar negaliu matyti per Cgates TV3HD ir TV6HD, kuriuos rodo tik naujų paketų savininkams. Aš sutartį sudariau mažesniam kanalų kiekiui ir visi kanalai pagal naują sutartį (išskyrus tuos 2) rodomi jau dabar. Proto visai neužtenka jau dabar įjungti tą naują paketą, Man Cgates yra prakeiksmas nuo pat pradžių bendravimo su jais, nesitikėjau, kad dabar sugebės ir vėl taip padėti ant kliento nepaisant nuosekliai detalaus susirašinėjimo. Fck. Ne savo noru patekau pas juos prieš 2 metus, nupirko kitą operatorių ir prasidėjo. Klientų aptarnavimas žemesnio nesu matęs.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Cgates pirmam ketvirty pateiks kazkokiu atnaujinimu, pvz., atnaujins stb softa su daugiau galimybiu.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    „Telia“ išmanioji televizija TV3 ir TV6 rodo HD raiška
    Populiariausia Lietuvoje išmanioji „Telia“ televizija nuo šiol visiems savo žiūrovams TV3 ir TV6 kanalus rodo aukštąja HD raiška be jokio papildomo mokesčio. Šiuo standartu „Telia“ jau retransliuoja daugiau kaip 40 televizijos kanalų ir videonuomos filmų.
    „Džiaugiuosi, kad „Telia“ vartotojai prisijungė prie būrio žiūrovų, kurie gali matyti žiūrimiausią televiziją TV3 HD formatu. Kaip ir dera televizijos rinkos lyderiams, visai netrukus jums pateiksime televizinio turinio desertą – žiemos olimpines žaidynes, kurias transliuosime net dviem kanalais - TV3 HD ir TV6 HD,“ – sako TV3 televizijos vadovė Laura Blaževičiūtė.

    Tačiau TV3 raiškiuoju formatu mato dar ne visi.


    Skaitykite daugiau: https://www.tv3.lt/naujiena/942714/t...rodo-hd-raiska, https://www.vz.lt/medijos/2018/01/18...to-dar-ne-visi

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    Gal žinot ar Telia išmanioji transliuoja TV3 TV6 HD? (Reikia sužinot, neklauskit kodėl).
    Kol kas dar ne.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Gal žinot ar Telia išmanioji transliuoja TV3 TV6 HD? (Reikia sužinot, neklauskit kodėl).

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Ir TV6 su HD zenkliuku
    Paskutinis taisė liutass; 2018.01.12, 14:36.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Atsirado HD prierašas prie ikonų:

    Click image for larger version  Name:	IMG_2335.JPG Views:	1 Size:	77,0 kB ID:	1611257
    Šaunu, dėkui už nuotrauką O kaip TV6 atrodo?

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Atsirado HD prierašas prie ikonų:

    Click image for larger version

Name:	IMG_2335.JPG
Views:	80
Size:	77,0 kB
ID:	1611257

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Ne iš bėdos, 15" tikrai pakanka pamatyti viską. Net viso ekrano ploto nereikia - galima viename lange žiūrėti transliaciją, o kitame - naršyti internete.
    Aha, panašiai galima buvo žiūrėti ir nespalvotame Šilelyje kaip oscilografo ekrane.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Yra tokių kuriems OK žiūrėti per PC 15" iš intiko per kokį ACE stream. Mano manymu galima iš didelės bėdos, bet nesulyginti su FHD 55"
    Ne iš bėdos, 15" tikrai pakanka pamatyti viską. Net viso ekrano ploto nereikia - galima viename lange žiūrėti transliaciją, o kitame - naršyti internete.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

    Kas taip sakė?
    iš facb grupes vienas žmogus sake

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Erikass

    O TV3 hd rodo?
    Taip, tik nefotkinau.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    O tai kas per keistas tv, kad negalima pajungti jo prie PC?
    Gal ne taip supratai. Prijungti galiu. Yra tokių kuriems OK žiūrėti per PC 15" iš intiko per kokį ACE stream. Mano manymu galima iš didelės bėdos, bet nesulyginti su FHD 55"

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Init jau pradėjo rodyt HD raiška. Prisegu paveiksliukus SD ir HD palyginimui. Sunku taip iš nuotraukų, bet kokybės skirtumas jaučiasi. Ne visose rodomose laidose, bet bendrai yra. O ikonos nesiskiria, jokio HD prierašo nėra.

    SD:
    Click image for larger version

Name:	image_73828.jpg
Views:	75
Size:	269,0 kB
ID:	1608853

    HD:
    Click image for larger version

Name:	image_73827.jpg
Views:	80
Size:	273,0 kB
ID:	1608852

    SD:
    Click image for larger version

Name:	image_73826.jpg
Views:	89
Size:	257,6 kB
ID:	1608851

    HD:
    Click image for larger version

Name:	image_73829.jpg
Views:	85
Size:	319,8 kB
ID:	1608854

    EDIT: kažkoks keistas suspaudimas iš to IPIX. Bandau prisegti tiesiogiai.
    Paskutinis taisė Creatium; 2018.01.03, 12:08.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Kodėl ne, bus olimpiada tuoj. Ir nereikia sakyti, kad galiu matyti per PC. 15" vs 55" yra tas pats kaip lyginti pirštą su kai kuo.
    O tai kas per keistas tv, kad negalima pajungti jo prie PC?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Ar for free tas DNS ir BBC iPlayer? Ir koks optimaliausias variantas? Šiaip nesu olimpiados maniakas, iš esmės TV LT paketas bus už simbolinę kainą kartu su intiku. Toks price/perfomance optimalus man.
    2 savaitės nemokamas trial.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Kiekvienas žiūri kaip jam patogu ir patinka. Nėra čia labai ką diskutuoti.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Jeigu nori normaliai matyti Olimpiadą, susikonfiguruoji DNS proxy servisą ir žiūri per BBC iPlayer. Visa kita yra gaidys Olimpinių transliavimo požiūriu.
    Ar for free tas DNS ir BBC iPlayer? Ir koks optimaliausias variantas? Šiaip nesu olimpiados maniakas, iš esmės TV LT paketas bus už simbolinę kainą kartu su intiku. Toks price/perfomance optimalus man.

    Komentuoti:

Working...
X