Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Linux vartotojams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė somis Rodyti pranešimą
    a_p:
    žinau aš visa tai, nes dabar ant tų pačių sėdžiu. Bet sakau, dėl ko ant linuxo nenori pereiti mano pažįstami. Mat, pabandysiu pacituoti:
    "universitete mes mokinamės ant kitokios programos"
    Manau, kad daugiau nieko nereikia pridėti
    Tai cia universalus argumentas, visiskai nepriklausantis nuo operacines sistemos

    T.y. vienodai galioja nuo mac pereinant ant win, nuo win ant linux, nuo linux ant mac ir t.t.

    Kiekviena sistema turi kiek imanoma geriau atitikti vartotojo poreikius. Todel jei vartotojui reikia butent konkrecios programos, tai bus geriausia, jei jis ta programa ir gaus kartu su atitinkama operacine sistema.

    Comment


      #62
      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
      Jau ryt pasirodo nauja Ubuntu versija 8.10 (Intrepid Ibex). Kaip ir apsisprendžiau jau ryt pat, vakare, daryti Format C:/ ir diegti į švarų kompiuterį vien tik Ubuntu. Žiūrėsim kas gausis ir kaip man seksis persiorientuoti . Nusiteikęs esu ryžtingai, pasakiau sau, kad bent jau porą savaičių tikrai pasipratinsiu ir tik tada, jei vistiek matysiu, kad nieko man nesigauna, suksiu atgal .
      O aš manyčiau jog geriausia linux distribucija pereinant iš win yra Mandriva. Ji turi labai draugišką, paprastą aplinką, bet kartu yra labai funkcionali. Čia galima pasiskaityti konkrečiau: http://mandriva.org/en/product/mandriva-linux-one
      Dear Sir,

      Comment


        #63
        Kairiarankių klubas - Left.lt

        Comment


          #64
          Andrewass:
          nepagavau esmės? gali paaiškinti?

          Comment


            #65
            Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
            Koks bet koks Linuxas pasieks, Mac os ar Windows paprastum1 ir patoguma naudoti, oi prabėgs labai daug LABAI daug laiko.
            Pats Svarbiausias argumentas,tai taip vadinamas "Mom test", nei viena Linux distribucija nėra lyg šiol praėjusi šito testo
            tema yra UBUNTU vartotojams
            atėjai čia megsti Windows kojines ir paburbėti?

            Comment


              #66
              Parašė arun' Rodyti pranešimą
              tema yra UBUNTU vartotojams
              atėjai čia megsti Windows kojines ir paburbėti?
              Pats naudoju Ubuntu, taip kad nešaukit kaip maži vaikai, bet is esmės sutinku su šita karikatūra su Linuxais galima apsiknisti iki beležin kur kartais...
              Kairiarankių klubas - Left.lt

              Comment


                #67
                Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                Pats naudoju Ubuntu, taip kad nešaukit kaip maži vaikai, bet is esmės sutinku su šita karikatūra su Linuxais galima apsiknisti iki beležin kur kartais...
                Tai su bet kuria kita OS lygiai taip pat.

                Comment


                  #68
                  Nu su Ubuntu kovojau daugiau nei du mėnesius kol pramokau normaliau, man taip ilgai net su višta neteko užtrukt, nors Linuxams nieveina Os neprilygsta pertvarkymo galimybėmis, bet iš esmės visi Linuxai yra gana sudetingi ir kol išmoksti jais naudotis tai belekiek laiko užtrunka
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    #69
                    O kaip manote kuri iš šių - Ubuntu ir Mandriva - yra labiau draugiškesnė žaliam vartotojui?

                    Comment


                      #70
                      Tomasasz:
                      ar windows XP ar windows Vista draugiškesnė paprastam vartotojui, niekada gyvenime nemačiusiam kompo?
                      Mano nuomone, geriau yra Ubuntu, nes ši sistema pasaulyje turi platesnę auditoriją, taigi didesnė tikimybė, kad lengviau išsispręsi kilusias problemas

                      Comment


                        #71
                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        Tomasasz:
                        ar windows XP ar windows Vista draugiškesnė paprastam vartotojui, niekada gyvenime nemačiusiam kompo?
                        Mano nuomone, geriau yra Ubuntu, nes ši sistema pasaulyje turi platesnę auditoriją, taigi didesnė tikimybė, kad lengviau išsispręsi kilusias problemas
                        Am, manau XP O gal ir ne net neįsisvaizduoju

                        Aš ir šiaip labiau prijaučiu Ubuntui, bet paskaičiau, kad ir Mandriva visai nieko tai ir pasiklausiau

                        Comment


                          #72
                          Padaryk paprastą testą:
                          Susigalvok, ko nori, tarkime, trijų kokių nors dalykų/programų, ir paieškok internete, ko daugiau rasi pasirinkti, tą ir rinkis, ir tai geriausiai atitiks tavo norus.

                          Comment


                            #73
                            Aš rošios instaliuotis Ubuntu 8.10, o ant jų eina žaidimai kaip Lineage2 arba Counter-Strike 1.6 ?
                            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                            Comment


                              #74
                              Po Ubuntu 8.10 instaliavimo pradėjo nebeveikti kdebluetooth, dar atsirado problema su Compiz, tad surizikavau pabandyti OpenSuse 11.0 Gnome aplinkoje. Nerealiai Man patinka chameleonai

                              Comment


                                #75
                                Išleista Fedora 10 versija:
                                http://docs.fedoraproject.org/releas...ra_10_overview
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  #76
                                  gerbiamieji kolegos, tiems, kas naudoja ubuntu, duosiu du turbūt gana akivaizdžius, bet naudingus patarimus:
                                  1) jei darote sudo nautilus, tai jokiu būdu nesugalvokite nueiti į wine folderį.
                                  Trumpiau sakant - neatidarykite wine ar kitos .exe failus atidarančios programos su administratoriaus teisėm.
                                  2) jei įdėjote flash memory, tai nesijunkit prie kompiuterio administratoriaus teisėm, nes .exe failai iš flash memory gali būti sėkmingai atidaromi per wine automatiškai.
                                  Beje, jūsų failų sistema yra skaitoma kaip Z diskas winėje, ir tik sudo/admin useris gali į ją rašyti.

                                  Comment


                                    #77
                                    Ka Linux'o fanai ir siaip vartotojai rekomenduotu paprastam namu vartotojui? Kai kas rekomendavo Ubuntu, nors as pats neturiu jokio supratimo apie siandien vaikstancias distribucijas ir ju privalumus/trukumus. Taigi, kokia vienintele distribucija verta rinktis tokioje situacijoje?

                                    Reikalingiausios funkcijos bus foto redagavimas (noretusi kazko panasaus i Corel Paint Shop ar Photoshop) ir paprastas, bet plataus pritaikymo video tvarkymas (kazkas panasaus i Roxio Creator'iu). Puse akies lyg ir ziuriu i Linux puse, nes visgi knieti paziureti, kaip siandien naujausi Linux'ai prilygsta (ar neprilygsta) Windows XP/Vista. Aisku neplanuoju nieko daugiau, nei pasizaidimo ir pabandymo, bet niekada negali zinoti, kuo viskas baigsis.

                                    Comment


                                      #78
                                      Šiuo metu turbūt populiariausi yra Ubuntu, Suse ir Mandriva. Esu bandęs tik du pirmus ir Ubuntu kol kas labiau prie širdies. Dėl atvaizdų apdorojimo programinės įrangos, pirmasis pasirinkimas būtų, žinoma, Gimp. Su video neteko dirbt, tačiau greituoju būdu pavyko tokius variantus kaip Avidemux ar Kino, matyt pritaikoma pagal poreikius

                                      O šiaip išbandyti kokią nors Linux distribuciją visai neskauda, kadangi yra galimybė įsidiegti ir viename kompiuteryje pasirinktinai naudoti Windows arba Linux. Tiesa, Ubuntu 8.10 turi galimybę būti įdiegtai į Windows diską kelių failų pavidalu (Ubuntu aplinkoje tai bus virtuali failų sistema), tam užtenka paleisti distribucijos CD arba ISO Windows'uose ir pasirinkti reikiamą variantą. Įdiegus tokiu būdu, prieš kraunantis Windows'ams atsiranda pasirinkimo meniu.
                                      Paskutinis taisė Mantas; 2008.12.11, 17:03.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #79
                                        dar paprastesnis ubuntu užkrovimas, kiek žinau, yra per LIVE CD? Aišku, ten greičiausiai galimybės ribotos.
                                        Tiesa, turiu perspėti, kad kartais su ubuntu diegimu į nešiojamus kompiuterius būna problemų (man kilo - susitvarkiau per porą valandų landžiojimo forumuose), dėl to rekomenduočiau dar kurį laiką kompiuteryje kitoje particijoje palaikyti windowsus.

                                        Comment


                                          #80
                                          Aciu, viskas aisku. Kai turesiu laiko ir netingesiu, isbandysiu Ubuntu, jei tik nekils problemu su draiveriais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X