Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antivirusinės programos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė topstarcanada Rodyti pranešimą
    Bet dabar prisiminiau kad tuose senuose Windows'uose nebuvo net Service Pack 1. Buvo tiesiog Windows'ai
    Siaubas Kažkada tokius irgi be antivirusinės naudojau. Galiausiai teko perinstaliuot, nes dirbt jau nebeįmanoma buvo
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
      Siaubas Kažkada tokius irgi be antivirusinės naudojau. Galiausiai teko perinstaliuot, nes dirbt jau nebeįmanoma buvo
      O man tai kas kokius tris menesius tekdavo juos perasyti. Pazystu viena toki, kuris naudoja tokius Windows'us ir dabar, tad jam gana daznai tenka su jais terliotis. Siuliau jam duot isirasyt su SP 2 bet atsisake. Turbut jam patinka su jais "zaisti".
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #23
        Kiekvienas su savais potraukiais
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Firewall ir atnaujinimų tikrai nepakanka. Naudoju NOD32 + Ad-Aware SE Professional. Kaspersky geresnė, bet galima apsieit ir neišleidžiant pinigų Kiek virusų turėjot? Aš 4-5 trojanus, bet sunkiausia buvo su spyware, kurį turėjau pats surast ir ištrint (ištrint buvo sunkiau nei surast). Nors dabar turbūt tiesiog parsisiųsčiau kokią antispyware programą ir tiek. Nei karto dar Windows neperrašinėjau, rezultatas "sausas" mano naudai
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #25
            Ad-Aware SE Personal siulau šia programa dažnai ji atsinaujina ir šeip gerai ieško slapukus ( spyware ) . Tikrai gera programa siulau visimes ja insirašyti nepasigailėsite Galite atsisiusti iš čia beto kas geriausia kad ji nemokama
            Paskutinis taisė TuTi; 2006.12.20, 10:51.
            Eglue žalia :eglute: štai jos nera :najaune: :najaune:

            Comment


              #26
              Ilgai naudojau Nod32, bet galiausiai atsibodo, nes prijungus hhd prie kito pc visada AVG, esanti kitame kompiuteryje, rasdavo virusų, kelis k. ir po trojaną. Dabar abiejuose kompiuteriuose AVG 7.5 ir esu patenkintas.

              Comment


                #27
                AVG 7.5 gal kartais nemokama ?
                Eglue žalia :eglute: štai jos nera :najaune: :najaune:

                Comment


                  #28
                  Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                  Nu asz nawdoju Kasperskiu jau šimtus metų ir nieko dar baisaus nenutiko... Nu nebent kad "mano" seriala ytrauke i jodus sarasus, todel galvoju kad nepagailesiu 109Lt ir 12 men gausiu ciotką antivirusą D
                  computerbild patarejo naujausiam numeri yra kasperskis nemokamai metams (asmeniniam naudojimui)
                  kaspersky vienareikšmiškai geriausias, žinoma, jei jo reikia.
                  naudoju Agnitum outpost firewall
                  atnaujinimai per http://windowsupdate.62nds.com/ naudojant FF ir operą
                  asmeniškai man antiviruso nelabai reikia
                  Paskutinis taisė tagamorezapenerifaketris; 2006.12.23, 10:46.
                  Statybos Technikumo Technikumas

                  Comment


                    #29
                    As pats Linux vartotojas, tai man antivirusai nebeaktualu, bet kadaise megau ir pasitikejau tik Nortonu.
                    Jedi power!

                    Comment


                      #30
                      Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                      As pats Linux vartotojas, tai man antivirusai nebeaktualu, bet kadaise megau ir pasitikejau tik Nortonu.
                      Nortonas prastesnis nei Kasperky, o apie Pandą išvis tyliu... Šiaip Kaspersky antivirusinė naudojama Kauno oro uosto kompiuteriuose skrydžių valdymo skyriuje Nod32 prasta - sugaudo tik švelnius virusus. ZoneAlarm security suite senesniems kompams gerai, nes yra antivirus+antispyware+firewall, aisku, tik nusilauzt su serial reikia bet aš dabar metus laiko ramus būsiu, nes įsigijau Computer bild patrėjo žurnalą ir ten nemokama dovana Kaspersky metams legaliai Mano kompas 3200Mhz, 512Mb... ir toks puikiai paveža Kaspersky.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        #31
                        Kažkas naujo Microsoft išleido savo sukurta antivirusinę programą ir už ją neprašo nė cento (tik aišku ne visos šalis vienuodai lygios, tai tik tam tikrom šalim skirtas produktas, hmmm). Arba jinai visiškai neveiksminga arba kažkas keičiasi MS biznio modulyje. Sakyčiau į gerąją pusę.


                        http://www.microsoft.com/security_es...ls/market.aspx

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #32
                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                          Kažkas naujo Microsoft išleido savo sukurta antivirusinę programą ir už ją neprašo nė cento (tik aišku ne visos šalis vienuodai lygios, tai tik tam tikrom šalim skirtas produktas, hmmm). Arba jinai visiškai neveiksminga arba kažkas keičiasi MS biznio modulyje. Sakyčiau į gerąją pusę.


                          http://www.microsoft.com/security_es...ls/market.aspx
                          Bijočiau pasitikėti Beta versija. Vieną kartą taip teko Windowsus perrašyt, nes Beta nebeišsiianstaliavo
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            #33
                            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                            ...Microsoft išleido savo sukurta antivirusinę programą ir už ją neprašo nė cento...
                            Bando pavyti Apple?
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              #34
                              Man asmeniškai užteko šito: http://www.avira.com/en/company/free...urning_10.html

                              Comment


                                #35


                                Kitaip ir būt negali, nes tai yra viena rimčiausių nemokamų antivirusinių šiuo metu.

                                Comment


                                  #36
                                  Neužtenka man nemokamos.. Paklojau 147 ltl už Security Suite ir dar porą metelių ramybės

                                  Comment


                                    #37
                                    Sekdamas tavo pavyzdžiu, parašysiu ir aš.

                                    Savo kompiuteryje, kad užsitikrinčiau apsaugą nuo virusų ir kitų kenkėjų, naudoju tik nemokamą apsaugą:

                                    Avira antivirusinę programą


                                    Spyware terminator

                                    Ir Comodo ugniasienę

                                    Dar retsykiai skenuoju nuo virusų su programa Spybot-S&D

                                    Sutinku, kad visada geriau naudoti vieną programą, kurioje jau integruota visa apsauga. Bet tokios programos, kad būtų nemokama visam laikui, nežinau. Yra tik laikini pasiūlymai, o pasibaigus terminui, už programą reikia sumokėti, kad būtų pratęstas galiojimas.

                                    Kita vertus, naudojant jau mano paminėtas nemokamas programas, užsitikrinamas bent jau didesnis nei vidutinis saugumo lygis. O pakoregavus tų programų nustatymus, galima padaryt, kad programos neilgintų kompiuterio įkrovimo laiko.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      #38
                                      Eset Smart Security 4 naudoju jau nuo pačių seniausių jos versijų ir nieko blogo neturiu prieš ją. Ramiai sau dirba savo darbą. Ir jūsų blogi komentarai nieko verti apie šią antivirusų karalienę, viską pasako geriausios antivirusinės programos titulas kelintus metus iš eilės. O tas Kasperskis tik klaidingus aliarmus mėgsta kelti ir užvaldo didžiąją dalį PC resursų.

                                      Comment


                                        #39
                                        Čia galima didelę diskusiją padaryt Bet tam skirta wilderssecurity.
                                        Asmeniškai tikrai sutinku, kad geriausia naudot vieno gamintojo daugiasluoksnę apsaugą. Pvz. Avira Security Suite naudoju nuo 2006, dar nuo pat pirmos beta versijos, ir jokių problemų, ir tu kelių lt negaila.
                                        Šiaip kartą per mėnesį pilnai praskanuoju kompą su Superantispyware, Spybot, Malwarebytes Anti-Malware ir kartais Dr. Web CureIt. Bet realiu laiku saugo tik Avira. Aišku, paranojikai gali prisikraut visokių HIPS, pvz. Threat Fire, bet man tai atrodo bereikalingas resursų švaistymas. Smagus dalykas atrodo Sandboxie, bet kažkaip nesiryžtu išbandyt

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                          Eset Smart Security 4 naudoju jau nuo pačių seniausių jos versijų ir nieko blogo neturiu prieš ją. Ramiai sau dirba savo darbą. Ir jūsų blogi komentarai nieko verti apie šią antivirusų karalienę, viską pasako geriausios antivirusinės programos titulas kelintus metus iš eilės. O tas Kasperskis tik klaidingus aliarmus mėgsta kelti ir užvaldo didžiąją dalį PC resursų.
                                          ESET turėjau, bet nusivyliau. Esu bandęs ESET, Kaspersky, Avira, AVG, Panda ir Bitdefender ir galiu pasakyti, kad verta rinktis iš ESET, Avira ir Kaspersky.

                                          ESET ir Avira ryja mažiausiai resursų. Kaspersky reikalauja galingesnio kompiuterio, bet jo ugniasienė stipri. AVG yra tarpinis variantas tarp Kaspersky ir Aviros bei ESET.

                                          Šiek tiek aiškumo:
                                          ESET, Avira ir AVG turi nemokamas versijas, skirtas namų vartotojams. Tačiau visos jos turi ir visos apsaugos paketus, bet jie mokami. Kaspersky nemokamų versijų neplatina, nebent bandomąsias versijas.

                                          ESET, Avira ir AVG nemokamose versijose siūlo tik antivirusinės programos paslaugas. Jokių kitų papildomai (ugniasienė, "spyware" ir pan.).

                                          Tavo, groundzer, komentaras dėl ESET4 nelabai dera prie mano, nes ESET4 yra mokama viso paketo antivirusinė programa.

                                          Kadangi manęs AVG netenkina, nes ji dirba lėčiau, o apsauga prastesnė, tai lygiavertėmis vadinčiau tik ESET ir Avira (kalbu apie nemokamas versijas). Esu įsitikinęs, kad nemokamos versijos yra lygiavertės mokamoms, skirtumas tik tas, kad mokamos versijos siūlo papildomas apsaugos priemones ir dalį kitų papildomų paslaugų. Bet visas tas papildomas dalis gali susirinkti į vieną paketą pačiam, tiesiog reikėtų turėti ne vieną, bet kelias programas. Suderinus visų programų darbą ir radus tinkamiausia TAVO kompiuteriui variantą, galima džiaugtis gera apsauga ir nemokamomis priemonėmis.

                                          Vieningos nuomonės neįmanoma rasti. Juk kiekvienas antivirusinę programą pasirenka pagal savo kompiuterio išgales + pagal kišenę + pagal Tavo paties poreikius

                                          Žinoma, sutinku, jei pinigų yra, visada geriau rinktis vieną programą, kurioje jau integruota visa apsauga. Taip lengviau ir kompiuteriu besinaudojančiam, ir pačiam kompiuteriui lengviau
                                          Paskutinis taisė Ametistas; 2009.09.29, 17:17.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X