Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    ...Mobiliako "premjera", ir viskas....
    Kokiam mobiliakui buvo skirta tiek demesio?

    Comment


      Gal tamsta ne taip mane supratote. Aš turėjau omenyje tai, kad nereikia čia daryti tokių bairių, nes nieko ypatingo nenutiko. Tik atvežė mobiliaką į mūsų kraštus.

      Comment


        Parašė Magician Rodyti pranešimą
        ...Tik atvežė mobiliaką į mūsų kraštus.
        Matyt as nelabai aiskai pasakiau, kad i Lietuva atveze me mobiliaka, o ypatinga mobiliaka...

        Comment


          Kuo jis ypatingas? Korpusas iš platinos, paauksuotais kraštais, o mygtukai iš deimantų?

          Comment


            LRytas.lt sukurė specialia savo puslapio versija pritaikyta iPhonui kosmaras:

            http://m.lrytas.lt/

            Taigi ir taip galima be problemu Jų puslapį su juo vartyti, bereikalingas darbas.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Važiavau pro centrą ir atsitiktinai pamačiau Omnitelio palapinę (galvojau, kad ryte jau nebebus jos ), greit šokau iš autobuso ir nubėgau pasižiūrėt kas ten viduj gero . Gavau paminkit iTelefoną (pirmą k.) ir galiu pasidalinti savo įspūdžiais, jeigu kam įdomu .

              Pirmas įspūdis, kad telefonas toks nemažas, bet rankoje laikosi maloniai. Vaizdas ekrane be priekaištų, į ekrano paspaudimus telefonas reaguoja iškart. Kadangi telefone buvo įjungtas 3G, tai dar ir po internetą panaršiau, puslapius tikrai labai neblogu greičiu krovė, nors nežinojau kaip pasididint (bandžiau dviejų pirštu judesiu didint, bet nepavyko ) tai ir liko mikroskopinio dydžio puslapiukas ekrano centre . Kas dar, ai, įsijungiau nuotraukų albumą, kuris tikrai super atrodė ir labai sklandžiai veikė, tačiau kažkaip neveikė man tai, kad pavertus telefoną šonu pasiverčia ir nuotrauka ekrane, nežinau gal rankos kokios nors blogos mano . Žinučių rašymas kiek keblus pasirodė, rašyti su pieštuku savo delninuke man šiek tiek patogiau, nors čia gal tik įpratimas .

              Apskritai, tai glumino pačiame ekrane nedidelis kiekis virtualių mygtuku (akivaizdžiai matomų), todėl reikia visur baksnot ir ieškot kur čia kas spaudžiasi , nors matyt kai jau žinai viską tai kaip tik gerai tai, nes tada tų akivaizdžių mygtuku jau visiška nereikia, o be jų gerokai švariau viskas atrodo. Šiaip tai negaliu pasakyti, kad likau visiškai apžavėtas, bet apskritai tai patiko įrenginys, jeigu ne jo kaina, galbūt ir apsvarstyčiau galimybę tokį įsigyt .

              Comment


                Mano desimtas obuoliukas:

                Comment


                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                  Tai kad panasaus lygio konkurentai kainuoja mazdaug tiek pat. Pvz HTC Touch Pro pas T-mobile kainuoja 659eur.
                  Nokia N95 8G - 529eur. HTC Touch Diamond - 439eur.

                  Iphone3G 8GB uz 469eur sitam fone neatrodo brangu. Netgi atvirksciai.

                  Cia visos kainos uz telefonus be sutarties.
                  Lietuvoj kainos be sutarties maždaug tokios:
                  HTC diamond ~2000 LT
                  iPhone 3G 8gb ~ 3000 LT

                  Comment


                    HTC minkyjes. Nelabai toks. Nokia 3310 ir labai vidutiniškas noutbukas panašiai kainuoja, rinkčiausi šį variantą. Bet tobulėjam. HTC jau kaišioja pagalius į ratus :}.

                    Comment


                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      Lietuvoj kainos be sutarties maždaug tokios:
                      HTC diamond ~2000 LT
                      iPhone 3G 8gb ~ 3000 LT
                      neblogos kaineles, us siek tiek pigiau vaikshto
                      http://chicago.craigslist.org/nch/ele/855939714.html
                      Studija8...

                      Comment


                        Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                        neblogos kaineles, us siek tiek pigiau vaikshto
                        http://chicago.craigslist.org/nch/ele/855939714.html
                        Čia aišku skelbimas, todėl taip lyginti gal ir negalima. Tačiau faktas, kad JAV (ir ne tik) visa technika kainuoja žymiai mažiau nei čia (plius pasirinkimas žymiai didesnis). Beje, mobililinija pašalino iš savo puslapio kainas, gal ir jie sumažins.

                        Comment


                          o kiek lt skelbimuose vaikshto?
                          siaip kas nenori permoketi uz iphone galit pirkt CECT P168+ vienas kolega naudoja kol kas jokiu problemu

                          iphonas 3g 250$
                          CECT P168+ 125$
                          Paskutinis taisė Bolidas; 2008.09.28, 17:33.
                          Studija8...

                          Comment


                            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                            tas, kad tu pamini ta fakta, jog jis pas tave desimtas, dar labiau mane prajuokina
                            nu as irgi turiu kelis apple gaminius. ir tai nera aipuodas ar aifounas. tai negi dabar as tureciau rasyti salia Nikon d70s dar ir macbook pro vien todel, kad jis turi kamera?
                            Negi man dabar nerasyti del to kad tu nenori rasyti?
                            Kokius Apple gaminius turi/naudoji?
                            As parasiau kad mano iPhone yra desimtas tik tam, kad paaiskinti kad su Apple produkcija susipazines tikrai neblogai ir paskutinis pirkimas buvo logiska seka visu pries tai pirkimu. Ir tiek. Jei tau atrodo kad as noriu cia cRo0tAi pasirodyti... tai teisingai atrodo...
                            Apple produkcija ne vien patogumas ir patikimumas bet ir stilius.

                            mane visada zavejo apple savininkai tuom, jog yra entuziastai, taciau santurus. o dabar kaikurie pasidare ir izulus ir net pizoniski. nemanau, jog supranti apie ka as cia vistiek...
                            Man nesvarbu kas mane kaip vadina, zinau kad Lietuvoje pavydas stipresnis uz prota...

                            Comment


                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              LRytas.lt sukurė specialia savo puslapio versija pritaikyta iPhonui kosmaras:

                              http://m.lrytas.lt/

                              Taigi ir taip galima be problemu Jų puslapį su juo vartyti, bereikalingas darbas.
                              Nepritaikytus iPhone/iTouch puslapius vis tiek nėra ypatingai lengva vartyti, nes tas puslapio sukalibravimas, kad gerai matytųsi ne tiek jau ir trumpai trunka.

                              Comment


                                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                Nepritaikytus iPhone/iTouch puslapius vis tiek nėra ypatingai lengva vartyti, nes tas puslapio sukalibravimas, kad gerai matytųsi ne tiek jau ir trumpai trunka.
                                Sutinku. O su nauju labai patogu išeina. Visa informacija išrikiuota vertikaliai per iPhone/iTouch ekrano ploti. Be to nereikėjo rinkti pilnai, užteko lrytas.lt o saitas pats pamate įrenginį ir automatiškai pakrove m.lrytas.lt.
                                Peržiurejau užsienietiškus (USA) forumus, sako daug ten pas juos daroma pritaikant iPhone/iTouch naršymui.

                                Comment


                                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                  LRytas.lt sukurė specialia savo puslapio versija pritaikyta iPhonui kosmaras:

                                  http://m.lrytas.lt/

                                  Taigi ir taip galima be problemu Jų puslapį su juo vartyti, bereikalingas darbas.
                                  Nežinau kur čia tas košmaras. Man su delninuku taip pat kur kas patogiau naują mobilią versiją skaityt, lygiai taip pat ir su išmaniaisiais telefonais turėtų būti, todėl kažkaip nematau čia jokio košmaro, greičiau priešingai, kiti galėtu šiuo pavyzdžiu pasekti.

                                  Comment


                                    Čia jie patys apie tai rašo:

                                    Lietuviškos videonaujienos – ant delno

                                    Comment


                                      Norejau truputi papildyti vieno veikejo peikusio macbook air komentara. Is tikruju mac'ai "nevalgo" tiek atminties kiek windows, bet visgi macbook'as skirtas tik pramogai. Darbas su office nesiskaito Norint isnaudot potenciala, tai gal net linux geresni. Siaip dizaino prasme macbookai ypac issiskiria. O kas liecia telefonus... Na kai jau kiekvienas lietuvis tures po 3 ar 4 telefonus (is ju 2 nauji modeliai "svieziai pirkti") gal sita manija ir praeis

                                      Comment


                                        Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                        o kiek lt skelbimuose vaikshto?
                                        siaip kas nenori permoketi uz iphone galit pirkt CECT P168+ vienas kolega naudoja kol kas jokiu problemu

                                        iphonas 3g 250$
                                        CECT P168+ 125$
                                        Va už tokį kiekį pinigų imu, aišku jeigu be sutarties. Bandžiau užklausti per įmonę, kiek jis kainuotų tai liepė jie atsidryti puslapį ir pasižiūrėti kainas nieko, po pusės metų bus kita kalba su jais...

                                        Beje man vienas siūlė iPhone iš amerikos už 1300 lt. atrištas, bet dar jis kiek pamenu dar nebuvo 3G....
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                          CECT P168+ 125$
                                          Na kad tai vienas daugelio "padirbtu" kinietisku telefonu, kuriu funkcijos vargiai prilygsta siuolaikiniams standartams. Nemanau, kad siais laiakais kam nors aktualus GPRS ar 256MB SD kortele. Nevertas jis ir $100.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X