Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo kompiuteris

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Šiaip geras dalykas, kad VDU studentams, studijuojantiems informatiką, universitetas leidžia parsisiųsti ir naudotis įvairiausia programine įranga: nuo OS iki redagavimo ir pan. programų. Ir visos programos legalios. Universitetas tiesiog suteikia galimybę savo studentams naudotis programomis, žinia, informatikams, tai ne tik naudinga, bet ir labai reikalinga... Tai čia turbūt apie panašią situaciją ir kalbi, kad universitetas duoda XP
    Neduoda pas mus, teko pirkt naują laptop'ą su instaliuota XP OS. Žinoma, yra nemokamų programų parsisiųst, bet kad mano kursui jų nelabai ir reikia . Na, bet kadangi kompas pirktas iš universiteto, tai jei kokios problemos, jie privalo perrašyti windows'us ir šiaip rūpintis mūsų kompais .

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Neduoda pas mus, teko pirkt naują laptop'ą su instaliuota XP OS. Žinoma, yra nemokamų programų parsisiųst, bet kad mano kursui jų nelabai ir reikia . Na, bet kadangi kompas pirktas iš universiteto, tai jei kokios problemos, jie privalo perrašyti windows'us ir šiaip rūpintis mūsų kompais .
      Plačiau papasakok, nes taip ir nesupratau... Kuris čia universitetas prekiauja kompiuteriais? Čia nuolatinė jo veikla, ar ne?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Plačiau papasakok, nes taip ir nesupratau... Kuris čia universitetas prekiauja kompiuteriais? Čia nuolatinė jo veikla, ar ne?
        Jie sudaro sutartį su kompanija (pastaruosius šešis ar septynis metus buvo Dell, bet šiais metais - HP ), jie su šiokia tokia nuolaida parduoda laptop'us su visom reikiamom programom jame . Čia nuolatinė mano fakulteto veikla, nes laptop'as mano kursui yra privalomas

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Jie sudaro sutartį su kompanija (pastaruosius šešis ar septynis metus buvo Dell, bet šiais metais - HP ), jie su šiokia tokia nuolaida parduoda laptop'us su visom reikiamom programom jame . Čia nuolatinė mano fakulteto veikla, nes laptop'as mano kursui yra privalomas
          Supratau, tai čia truputį kas kita, nei galvojau. Parašei, kad pirkai iš universiteto, tai ir pasimečiau - kaip universitetas gali verstis papildoma veikla O čia truputį kitaip - sudaryta sutartis - iš esmės, tai gerai, kad universitetai rūpinasi vargšais studentais
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Supratau, tai čia truputį kas kita, nei galvojau. Parašei, kad pirkai iš universiteto, tai ir pasimečiau - kaip universitetas gali verstis papildoma veikla O čia truputį kitaip - sudaryta sutartis - iš esmės, tai gerai, kad universitetai rūpinasi vargšais studentais
            Jo, inžinerijos studentai surenka kompus ir parduoda už savikainą . Rūpinasi, tai rūpinasi, bet ir babkių nuplėšia

            Comment


              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
              Nu kad nebenaujiena. Su SL esu jau pora menesiu ir nieko. Atsirado 10 GB vietos diske, gal kiek greiciau veikia. Na, geras stacks'u patobulinimas. Dabar gerokai patogiau naudoti.

              Comment


                Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą
                Nu kad nebenaujiena. Su SL esu jau pora menesiu ir nieko. Atsirado 10 GB vietos diske, gal kiek greiciau veikia. Na, geras stacks'u patobulinimas. Dabar gerokai patogiau naudoti.
                O aš nepastebėjau, kad atsirastų vietos kai instaliavau SL, gal tiesiog nepasižiūrėjau . Bet pakeitimai, nors ir nedideli, tikrai malonūs

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  Bet, kad Snow Leopard man labiau kaip koks "grand" update atrodo, ne kaip nauja OS
                  Kaip ir W7 po vistos...
                  Beje ar Tigra turejai?
                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                  Comment


                    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                    Kaip ir W7 po vistos...
                    Beje ar Tigra turejai?
                    Na, tikėkimės, kad Windows 7 bus stabilesnė, nes dabar juokinga žiūrėt kaip per kokią prezentaciją grupioko Vista užlūšta

                    Ne, Tigro neturėjau

                    Comment


                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                      ..Ne, Tigro neturėjau
                      Pas mane Tigras buvo pora dienu, gal biski daigiau... kai pirkau kompa Tigras jame jau buvo, bet ir buvo pridetas diskas su apgrejdu iki Leopardo. Panasu visi katinai yra apgrejdai vienas kito. Jie visi MacOS X (makosten).
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Na, tikėkimės, kad Windows 7 bus stabilesnė, nes dabar juokinga žiūrėt kaip per kokią prezentaciją grupioko Vista užlūšta

                        Ne, Tigro neturėjau
                        Siaip, Vista (x64 Ultimate SP2) yra puiki sistema, kuri per ~1 metus man dar nei karto be priezasties nenuluzo. Apskritai, jokiu esminiu priekaistu savo Vistai neturejau.

                        W7 paskubejau isidiegti ne del stabilumo ar saugumo, bet tiesiog del patogesnio ir geresnio interfeiso (taskbar'as, langu valdymas ir pan.) ir siaip del to, kad "nauja".

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Siaip, Vista (x64 Ultimate SP2) yra puiki sistema, kuri per ~1 metus man dar nei karto be priezasties nenuluzo. Apskritai, jokiu esminiu priekaistu savo Vistai neturejau.

                          W7 paskubejau isidiegti ne del stabilumo ar saugumo, bet tiesiog del patogesnio ir geresnio interfeiso (taskbar'as, langu valdymas ir pan.) ir siaip del to, kad "nauja".
                          Suveikė bandos instinktas
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Siaip, Vista (x64 Ultimate SP2) yra puiki sistema, kuri per ~1 metus man dar nei karto be priezasties nenuluzo. Apskritai, jokiu esminiu priekaistu savo Vistai neturejau.

                            W7 paskubejau isidiegti ne del stabilumo ar saugumo, bet tiesiog del patogesnio ir geresnio interfeiso (taskbar'as, langu valdymas ir pan.) ir siaip del to, kad "nauja".
                            Nežinau tiksliai dėl grupioko kompo, bet jo vista nulūžta kelis kartus per dieną

                            Comment


                              Gal gerbiami kompiuterastai galetu patarti, kokiu budu atsikratyti senos Windows instaliacijos (Vista), esancios kitame loginiame diske, nei nauja (Win 7)? Tiesiog istrinti Windows katalogu per Win 7 interfeisa neleidzia, o is naujo instaliuoti Win 7 nebesinori, nes visgi nemazai knisalynes tvarkantis visas programas. Koks butu praktiskiausias sprendimas?

                              Edit: panasu, kad issiaiskinau ir susitvarkiau pats. Pasitarnavo W7 instaliacijos formatavimo ir "system recovery" funkcijos.
                              Paskutinis taisė John; 2009.10.26, 04:14.

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Nori pasakyt, kad Vista, kurie dar nelabai seniai atsirado, tavo kompiuteryje veikia geriau, greiciau ir stabiliau, nei senoki, bet prifarsiruoti saugumo ir visokiu kitokiu atnaujinimu? mano nuomone, Vista dar nera tobula, netgi manau, kad Windows 7, isleistas beveik ka tik, yra stabilesnis, nei Vista. Nors Windows 7 dar irgi nestokoja elementariu spragu. Microsoft, kaip visada, leidzia OS i apyvarta kokiu pusmeciu per anksti, nes vartotojams neisbaigta OS gali reiksti rimtas ir netiketas problemas su visa sistema. Pastraji pusmeti, manau, patikimiausia Microsoft OS vis dar bus XP.
                                Deja, bet taip. Naudojau Vista SP1 ir SP2. Ne vieno rimto gedimo nebuvo. Dirbo kaip bitute, kompo nestabde. Tereikia turet normalu kompiuteri. Aisku Windows 7 x64 kompiuterio resursu maziau naudoja, bet greitesnio darbo uz Vista x64 nelabai pastebejau.
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Nors Windows 7 dar irgi nestokoja elementariu spragu.
                                  Gal galima plačiau?

                                  Kalbant apie XP ir Vistą, tai mano turėtas Toshiba laptopas pradėjo normaliai veikti tik praėjus maždaug 1,5 metų po Vistos išleidimo.
                                  Nors buvo komplektuojamas su WinXP (jį pirkau porą mėnesių prieš Vistos išleidimą), iš pat pradžių buvo problemų su procesoriaus branduoliais. Kas porą dienų kuris nors procesas "užsigrobdavo" 100% vieno branduolio. Nulaužus tą procesą, tą patį branduolį "užsigrobdavo" kitas procesas, ir taip iki tol, kol restartuodavau kompiuterį.
                                  Po poros mėnesių visa tai nusibodo ir instaliavau Vistą. Procesoriaus problema dingo, tačiau prasidėjo problemos su vaizdo korta ir išoriniu monitoriumi. Norint vaizdą rodyti standartine 1680x1050 rezoliucija, teko ieškoti neoficialių nVidia tvarkyklių. Nežinau, ar jų naudojimo, bet po kelių mėnesių "mirė" vidinis laptopo ekranas. Tik 2008 vasarą pasirodė oficialios nVidia tvarkyklės, palaikančios tą rezoliuciją.

                                  Kai 2008 gruodį bandžiau labai ankstyvą Win 7 Beta leidimą, iš esmės nebuvo problemų nei su procesoriumi, nei su vaizdu. Tuomet jau buvau apsiprendęs pirkti MacBook'ą, bet Win 7 privertė gana stipriai suabejoti.

                                  Kaip ten bebūtų, manau Win 7 yra tikrai žingsnis į teisingą pusę ir dabar laukiu, kol universitetas leis atnaujinti Windowsus darbiniame kompiuteryje.

                                  Comment


                                    Na va, pastebejau viena W7 "privaluma". Daznai nei sio, nei to, is kazkur isijungia kazkoks Windows Media Networking procesas, kuris iskart suvalgo ~2,7GB RAM'o ir pradeda stabdyti visa sistema. Aisku, nuzudzius procesa viskas tampa normalu, bet reiks issiaiskinti, kodel tas procesas apskritai pasileidzia ir kaip ji isjungti.

                                    Edit: panasu, kad jau issiaiskinau, bet visvien keista, kad taip nutinka t.y. kad kazkoks nereikalingas procesas iskart suvalgo kone visa RAM'a.
                                    Paskutinis taisė John; 2009.10.26, 15:16.

                                    Comment


                                      Talpykla.com padvėsė... O gaila, nes naudojausi šia talpykla paveikslėliams įkelti ir po to susiejus per nuorodas atvaizduoti savo tinklapyje. Pikčiausia tai, kad net neįspėjus tinklapis ėmė nebeveikti. Kaip vartotojas esu paliktas likimo valiai. Iš pradžių pamaniau, kad tai laikina, bet tęsiasi antrą dieną, todėl manau, kad problema nėra laikina. Taigi dabar ne tik neturiu galimybės prieiti prie savo sukeltų failų, bet ir savo tinklapyje jaučiuosi kaip koryje, nes apstu baltų langų, kur turėtų būti nuotrauka, bet jos nėra, nes nebeveikia talpykla.com

                                      Talpykla.com man patiko, nes buvo galima prisijungti ir savo profilyje tvarkyti failus: ištrinti, įkelti ir t.t. Įkėlus failą, sukuriama nuoroda, savo tinklapyje paveikslėlius sieju būtent su ta nuoroda. Talpykla.com man tiko, nes buvo neribojamas duomenų srautas, pakankamai daug vietos (1 Gb) ir norint atsisiųsti failą, nereikėjo laukti (nėra uždelsimo laiko).

                                      Taigi ką galėtumėte pasiūlyti kaip alternatyvą?
                                      Man svarbiausia, kad būtų galima prisijungus tvarkyti failus, įkėlus failą, būtų sukurta nuoroda ir norint atsisiųsti failą, nebūtų uždelsimo. Taip pat svarbu, kad nebūtų ribojamas duomenų srautas. Visa tai turėtų būt nemokama. Na noriu pakankamai daug Bet iki šiol visu tuo sėkmingai naudojausi, deja, tenka naudoti būtąjį laiką... Gal bus pasiūlymų?
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Pats asmeniškai dar neišbandžiau, bet kaip tik šiandien perskaičiau apie vieną tokią: www.fliiby.com
                                        Čia apžvalga parašyta: http://mantas.malcius.lt/failu-talpykla-fliiby-com/

                                        Comment


                                          Parašė justs Rodyti pranešimą
                                          Pats asmeniškai dar neišbandžiau, bet kaip tik šiandien perskaičiau apie vieną tokią: www.fliiby.com
                                          Čia apžvalga parašyta: http://mantas.malcius.lt/failu-talpykla-fliiby-com/
                                          Dėkui, bet čia ne tai, ko ieškau. Pats vakar radau šitą apžvalgą ir išbandžiau. Deja, šita talpykla per sukurtas nuorodas atidaro/atvaizduoja/leidžia atsisiųsti ne tą failą, bet atidaro html. puslapį, iš kurio leidžia atsisiųsti tą failą. Man konkrečiai reikia tokios talpyklos, kuri sukurtų to failo nuorodą ir savo tinklapyje tą nuorodą galėčiau panaudoti tiesioginiam paveikslėlio atvaizdavimui.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X