Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neseniai nusipirkau Nokia 6120 Classic

    Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

    Comment


      Mano pirmasis buvo

      Teko atsisakyti, nes ekranas suduzo ir nebeiziurimas buvo.

      Antrasis buvo...

      A35 nemirtingas buvo, labai atsparus smugiams ir viskam, tik deja paskendo

      Po skenduolio nusipirkau stai si.. NEC e313

      Galingas aparatas buvo. Tada dar retenybe buvo mobe ir mp3, ir atminties korteles, buvo ir 3g jau jame, kai lietuvoje juo net nekvepejo dar... Aisku buvo ir sunkumu, tarkim interneto taip ir nesusiderinau gprs Bet siaip patiko naudotis, susiderines su kompu buvau, tik taip atsitiko, kad pavoge ji jau man, tai teko issiskirti

      Na o dabar naudojuos..
      SE z530i

      Patinka naudotis, ir patogus, be to palyginus kiek kainavo ir duomenis ka turi tai patenkintas labai esu
      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

      Comment




        qtek 8100.Gaila baterija sudege.Nelaiko ilgiau 10min. Tad tenka dziaugtis nokia 6020

        Comment


          Pirmasis buvo Nokia 3310

          Bet jį pamečiau, tai gavau dovanų Motorola Talkabout

          Jį man pavogė (!) tai įisigijau C55

          Kurį sugebėjau pamesti per porą dienų, tada vėl gavau dovanų Talkabout'ą

          Tada įsigijau 3310,

          bet biškį sudaužiau ekraną, tad įsigijau 6230

          kuris yra tikrai nerealus telefonas, tačiau kai varau gerti ar pan. tai pasiimu neseniai isigytą kitą 3310, kad nebutų gaila pamesti
          Paskutinis taisė Taut.; 2007.12.24, 08:52.
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Oho, Himleris nemažai mobilių praganęs )

            dabar renkuosi naują telefoną, kol kas apsistojau ties šiais:
            Sony Ericsson w200i


            Samsung E250


            Nokia 3110 classic


            Gal kas turėję, kokie atsiliepimai?
            Taip tai visi beveik identiški, Nokios dizainas labai jau atsibodęs, bet turėtų būt pakankamai patogus.
            www.donatas-mazeika.lt

            Comment


              @Himleris:
              Mano žiniomis tas aparats vadinas nokia 6230, o ne 6520
              Tikras Dievas, o ne telefonas. Turėjau garbės tokį turėti, kuri nukniso Lietuvos prostatoj Megoj

              @Doncikas:
              Gyvenime, net pikčiausiam priešui nelikėčiau turėti Samsung mob'o... Pats turėjau, o dabar brolis turi - man asmeniškai nieko nėra blogiau (nebent Siemens).

              O iš likusiujų dviejų rekomenduoju SE, vien dėl dizaino. Tiesiog jie abu yra puikūs telefonai, tai net nežinau, pagal ką daugiau rinktis.

              Edit: kitavertus SE vairalazdė pradžioje gali įvaryti migreną ir netgi privesti prie savižudybės, be to, turi tendenciją pakankamai greitai sugesti.

              Comment


                Dėkui už nuomonę, su Samsungais neteko susidurti, turėsiu omeny
                Apie SE vairalazdes esu girdėjęs, bet kaip nors priprasčiau. Tikriausiai w200i ir imsiu.
                Vis tiek dar teks nueit į saloną, pažiūrėt kaip jie ten spaudos, rankoj būna )
                www.donatas-mazeika.lt

                Comment


                  Parašė RHCP@ Rodyti pranešimą
                  @Himleris:
                  Mano žiniomis tas aparats vadinas nokia 6230, o ne 6520
                  Tikras Dievas, o ne telefonas. Turėjau garbės tokį turėti, kuri nukniso Lietuvos prostatoj Megoj
                  Blemba, įžeidžiau savo mylimą aparatą
                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                  Comment


                    o as savo jau pabodusia nokia 5200 pasikeiciau i N70... vis bandau priprasti prie klavisu isdestymo.......
                    Linkėjimai,
                    Akvilė

                    Comment


                      Nu pas mane tai toks. Su juo ir darau nuotraukas

                      l]

                      Comment


                        Dabar naudoju Nokia 3110 classic tikrai visai geras ir kompaktiškas telefonas
                        kasalotas.com

                        Comment


                          cia kas like uzsilike ex telefonu

                          dabar naudoju pirma is desines 6111 nokia
                          Studija8...

                          Comment


                            Savo samsungą jau prieš porą mėn iškeičiau į Nokia E65



                            to Doncikas: Nežinau kodėl, bet samsungai kažkur po poros metų pradeda gesti, mažiausiai 5 atvejus tokius žinau (maniškis ne išimtis). Dar ir dėl to nerekomenduočiau jo rinktis.

                            Bolidas, ką su tiek telefonų darai? Kartais vaikinams taip sunku su "žaisliukais" išsiskirti...
                            Paskutinis taisė Irma; 2007.12.25, 22:54.
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              dar ten nemazai is ju veikia tai sunus megsta muzikeles pagrot arba pafotkint reikia ismest bet sirdis neleidzia
                              Studija8...

                              Comment


                                Bolidas
                                Žiūriu patirties su telefonais turi tikrai daug

                                Comment


                                  as tai NOKIA 5310 XpressMusic naudoju.
                                  Attached Files
                                  Paskutinis taisė Pratt&Lambert; 2007.12.28, 10:04.
                                  www.lisota.lt

                                  Comment


                                    Mano:





                                    Comment


                                      norejau paklausti gal kas naudojasi telefonu nokia 6300? Turiu problema nes labai silpnas jo skambucio garsas ir praktiskai sunkiai girdimas jei aplink triuksminga. Kaip galima butu isspresti a problemyte?

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Mano:





                                        Va va, kaip tik į tokį arba į Eten Glofish X500 ir galvoju keisti dabartinį Asusiuką... Čia TyTN pirmos kartos kaip suprantu? Pagrindinis TyTN minusas - nėra integruoto GPS modulio, pas Eten'ą nėra 3G... 3G aišku nereikalingas daiktas, o GPS tiesiog būtinas, tad širdis linksta link Eten'o...
                                        Paskutinis taisė aMariux; 2008.01.08, 19:39.

                                        Comment


                                          Aš ir domiuos HTC. Draugui Jo draugė parvežė iš USA, tai kiek mynkiau labai smagus dalykėlis. P3300 pas Jį, o Liūto matau dar naglesnis, su visa klaviatūra Ir GPS turi P3300 Kaip Tavasis Liūtai, su GPS? Kiek palikai jei ne paslaptis?
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X