Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus "Lietuvos Rytas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilmantas.

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Vilmantas.
      Tuo labiau. Čia matyt kai į aikštelę nebeišleidžia - energijos nėr kur dėti...

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Kas per "žvaigždė" yra Vidmantas Dilys?
        Šiandien prieš mane važiavo Vilniaus gatvėmis su "Lryto" simbolika papuoštu automobiliu, tai pasibaisėjau tiesiog jo vairavimo "įgudžiais'... Tikras "kelių gaidelis".
        buvęs vienas perspektyviausių lietuvių krepšininkų savo kartos, bet kadangi negera chebra buvo svarbiau už treniruotes, tai vat ir žaidžia pagal savo lygį...

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Tuo labiau. Čia matyt kai į aikštelę nebeišleidžia - energijos nėr kur dėti...
          Vaikystėj mokykloj pasižymėjo sunku charakteriu ir nelabai dideliu protu. Tai neverta daug tikėtis iš jo

          Comment


            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Vaikystėj mokykloj pasižymėjo sunku charakteriu ir nelabai dideliu protu. Tai neverta daug tikėtis iš jo
            Ir jautėsi super mega žvaidžde dar mokykloje. Vairuoti pradėjo dar neturėdamas teisių, tad nei kiek nenuostabu kad su žvaigždėjimas ir vairavimo kultūra nepakito.

            Comment


              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
              Ir jautėsi super mega žvaidžde dar mokykloje. Vairuoti pradėjo dar neturėdamas teisių, tad nei kiek nenuostabu kad su žvaigždėjimas ir vairavimo kultūra nepakito.
              Vairuoti tai pradėjo, bet iki šiol neišmoko.

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Vairuoti tai pradėjo, bet iki šiol neišmoko.
                Pasakok, ką ji pažeidinėjo
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Artimiausiu metu teks pervadinti šią temą:

                  Vilniaus savivaldybė tapo „Lietuvos ryto“ dalininke, klubo pavadinimas gali keistis jau kitą sezoną
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    /\ Na susigrąžint Statyba kaip ir nėra šansų, nes tokia komanda jau žaidžia NKL lygtais...
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      o kaip baigesi sita istorija:
                      http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=53275743

                      Comment


                        Dar neikaip. Matyt, nebuvo dar posėdžio.
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Rytas atsisako dalyvauti LKF del TV:
                          http://www.musukrepsinis.lt/lt/index...d.20,item.1665

                          man tik idomu ka patys vilnieciai ir klubo remejai mano del tokiu vadovybes sprendimu?
                          bet kuriuo atveju konkurencija del TV reitingu, reklamu ir $$$ kencia krepsinis

                          Comment


                            Parašė negative Rodyti pranešimą
                            Rytas atsisako dalyvauti LKF del TV:
                            http://www.musukrepsinis.lt/lt/index...d.20,item.1665

                            man tik idomu ka patys vilnieciai ir klubo remejai mano del tokiu vadovybes sprendimu?
                            bet kuriuo atveju konkurencija del TV reitingu, reklamu ir $$$ kencia krepsinis
                            Vainauskas yra debilas. Tikrai sunervavo mane šį sykį.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė negative Rodyti pranešimą
                              Rytas atsisako dalyvauti LKF del TV:
                              http://www.musukrepsinis.lt/lt/index...d.20,item.1665

                              man tik idomu ka patys vilnieciai ir klubo remejai mano del tokiu vadovybes sprendimu?
                              bet kuriuo atveju konkurencija del TV reitingu, reklamu ir $$$ kencia krepsinis
                              Blogai. Bet matyt tai yra rimtas požymis, kad atėjo laikas permainoms LT krepšinyje.
                              Geriau atsisakytų VTB lygos varžybų. Bet ten rusai gerai moka.

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Blogai. Bet matyt tai yra rimtas požymis, kad atėjo laikas permainoms LT krepšinyje.
                                Geriau atsisakytų VTB lygos varžybų. Bet ten rusai gerai moka.
                                Nematau priežasčių atsisakyt žaisti tokiam stipiam turnyre. Reikia džiaugtis , kad LR ten lošia. Jei ne šis turnyra trečidieni į Vilnių neatvyktų viena stipriausių Europos komandų

                                Comment


                                  Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                                  Nematau priežasčių atsisakyt žaisti tokiam stipiam turnyre. Reikia džiaugtis , kad LR ten lošia. Jei ne šis turnyra trečidieni į Vilnių neatvyktų viena stipriausių Europos komandų
                                  Kad ta Taurė nei iš sportinės, nei iš finansinės pusės jokios naudos neduoda, na dar vienos rungtynės tarp Ryto ir Žalgirio LKL sezono viduryje ir tiek.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    /\ eurolygos reitingo taškus ji duoda, tai svarbus turnyras

                                    Comment


                                      O tai pala, negi jau neatsirado licenzijos?

                                      Man tik labai idomi priezastis, del kurio buvo atsisakyta dalyvauti. Primena preteksto ieskojima. Siuo atveju yra tariamasi ir ieskoma bendro sprendimo, o ne boikotuojami svarbus turnyrai...liudna visgi.
                                      Paskutinis taisė Magician; 2012.01.08, 13:28.

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ eurolygos reitingo taškus ji duoda, tai svarbus turnyras
                                        Rytas nežaidžia Eurolygoje. Jeigu ne už LKL, o už Taurę būtų tas šansas duodamas, tada būtų kita kalba.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                          O tai pala, negi jau neatsirado licenzijos?

                                          Man tik labai idomus pretekstas, del kurio buvo atsisakyta dalyvauti. Primena preteksto ieskojima. Siuo atveju yra tariamasi ir ieskoma bendro sprendimo, o ne boikotuojami svarbus turnyrai...liudna visgi.
                                          Šiaip neaišku, ar buvo susitarimas su LKF dėl transliacijų, ar nebuvo. Jei paaiškėas, kad buvo, tai normalus žingsnis, kaip sakai, pretekstas ir nutraukti dalyvavimą. Be to, tas turnyras kartais ne a la LKL rungtynės tarp tų pačių komandų? Jei taip, tai neverta kapotis, nes finalai visada būna tarp dviejų komandų. VTB turnyras apsimoa ir finansiškai, ir iš praktikinių sumetimų (stipresni klubai), taip pat manau visa energija yra nukreipta į Eurocup, tad papildomas turnyras prieš pajėgius varžovus sezono viduryje tik padidina traumų riziką.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X