Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus "Lietuvos Rytas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Oficialiai pasiskiriu save korespondentu š**o malimo reikalams.

    Comment


      Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
      Aš, pavyzdžiui, Eurolygoj sergu už abi Lietuvos komandas, o, nuėjęs į Žalgiriui skirtą temą forume, jos neapderginėju. To paties linkiu išmokti ir kai kuriem kauniečiam. Trupučio pagarbos ir kultūringumo.
      Pritariu 100 proc.!

      Comment


        Sukluso vilniečiai, visi kas kokį zodelį imeta nedrąsų
        Alternative

        Comment


          Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
          Nu, ir kam čia reikėjo šitos kvailos nuotraukos su prierašu? Siūlau jums, jei taip jau nepatinka komanda, ir nemėgint apie ją diskutuoti. Ot tai laimėjot 25 taškais, tai dabar visam internete seilėjatės iš pasitenkinimo ir varot ant Ryto. Leiskit priminti, kad prieš pusantrų metų Rytas laimėjo 42 taškais. Sakot, darom Lietuvai gėdą Eurolygoj? Hmm, 5 rungtynės, 1 pergalė, 4 pralaimėjimai, -11 taškų balansas. Blogai, bet Žalgiris užpraeitam sezone turėjo 2-8 su -96 balansu. Ne ką geriau. Bet ne tame esmė. Aš, pavyzdžiui, Eurolygoj sergu už abi Lietuvos komandas, o, nuėjęs į Žalgiriui skirtą temą forume, jos neapderginėju. To paties linkiu išmokti ir kai kuriem kauniečiam. Trupučio pagarbos ir kultūringumo.
          Leiskit priminti, koks tada Žalgiris buvo, bet manau pats tą puikiai atsimenat. O jei ne tai trumpai ir aiškiai - ant bankroto ribos Ačiū už dėmesį Europos užkariautojai
          Ps o dėl pergalių skaičiaus EL, mes pernai papuolėm į kitą etapą, o jūs ne, nei pernai, nei šiemet. Tai kam skaičiuot kvailus balansus? Jei ne Techaso lygio Cibona tai ir jūsų balansas jau db būtų kitoks, o dar sezonas juk nesibaigė
          O tyčiojimaisi iš jūsų dar ir prieš tarpusavio rungtynes juk buvo. Ir viskas dėl kvailos jūsų komandos valdybos, narkomanų postringavimų ir šios šeimos nelaimių Būkit sveiki, ir pirmyn į Final 4
          Paskutinis taisė Aiwa; 2010.11.24, 10:48.

          Comment


            Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
            To paties linkiu išmokti ir kai kuriem kauniečiam. Trupučio pagarbos ir kultūringumo.
            Kauniečiai ir Žalgirio fanai - ne tas pats
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė Neformalas Rodyti pranešimą
              Sukluso vilniečiai, visi kas kokį zodelį imeta nedrąsų
              Nėra reikalo putotis. Jūs puikiausiai tai atliekate be mūsų Taip pat rodote puikų pavyzdį kaip reikės elgtis kai L.Ryto vietoje bus Žalgiris. Tik nemanau, kad vilniečiai taip seilėsis
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                O aš nemanau, kad Žalgiris kada bus lr vietoje

                Comment


                  Iš dalies aš irgi sergu už abi komandas Eurolygoje, tačiau kai rytas ten pralosia visada nusišypsau, tokia matyt mano įsitikinimai

                  Comment


                    Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                    O aš nemanau, kad Žalgiris kada bus lr vietoje
                    Įsitikinimai neleidžia taip manyti? Ar atmintis šlubuoja ir neprisimenate praeitų metų? Nieks negali garantuoti kad finansavimas nenutrūks vienai ar kitai komandai taip kad verčiau patylėt ir neputot
                    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                    Comment


                      Mano galva kauniečiai per tuos paskutinių nesekmių metus išsiugdė kažkokį kompleksą, todėl kiekvieną savo priešininko, Ryto, nesekmę stengiasi padaryti kuo didesne švente, taip bandydami atsigriebti už praeities pažeminimus

                      Tik mano nuomonė, nes kitų paaiškinimų nerandu
                      www.lt-lv-forum.org/

                      Comment


                        Ar jums neatsibodo dar aiškintis kieno ilgesnis... (suolas, žinoma )

                        Comment


                          Kai Žalgiris vos nebankrutavo, oj ko tik negirdėjau iš ryto fanų. Kai komandai buvo sunkiausia Ryto fanai ne tai, kad bent tylėtų, jei užtart nenori, bet dar vaizdžiai pasakius, spardė lavoną. Taigi palygint su tuo, kaip kai kurie ryto fanai tyčiojosi iš Žalgirio padėties ir nesėkmių, mūsų "stumimas ir seilėjimasis" atrodo kaip vanduo.. Tiek iš mano pusės, peace

                          P.S. nepergyvenkit, ateis kadanors geresni laikai
                          P.P.S. Patraukti varžovą per dantį visi mėgsta: tiek jūs kai mes pralaimim, tiek atvirkščiai

                          Comment


                            Geriau paspeliojam kaip Rytui siandien su Turkiskais "sausainiais" seksis, m?
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              Pjausis didvyriškai. Pačiame gale žais Šaras, ko pasekoje turkai per susilpnėjusią gynybą laimės taškų medžioklę. Tokie apmastymai. Sausainiai vargiai leis sau pralaimėti antrakart per dvi savaites.

                              Comment


                                Kempiniukas plačiakelnis galėtų gauti forumo aštuonkojo-spėliotojo etatą, š**o malimo reikalams
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Tada jam jį ir duokit

                                  Comment


                                    optimistiškai galvojant manau, kad bus -13

                                    Comment


                                      Pabūsiu durnelis ir pasakysiu, kad +5 laimės. Turi pradėt žaist galų gale.

                                      Comment


                                        Lietuvos Rytas laimės +13...
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Kadangi vienoje internetinėje spėlionėje per klaidą įtraukiau šias varžybas ir pažymėjau, kad laimės Rytas, tai sakau Rytas +1

                                          Comment

                                          Working...
                                          X