Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus "Lietuvos Rytas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas sakė, kad nepalaiko? Aš irgi palaikau, bet tai man netrukdo manyti, kad Ryto tema (jeigu tokiais kalbas kaip dabar iškeltume) būtų tuščia. Visiškai.

    Comment


      Parašė Magician Rodyti pranešimą
      Kas sakė, kad nepalaiko? Aš irgi palaikau, bet tai man netrukdo manyti, kad Ryto tema (jeigu tokiais kalbas kaip dabar iškeltume) būtų tuščia. Visiškai.
      Tai kam tada išvis forumas reikalingas, jei visą informaciją čia kopinam iš kitų šaltinių?
      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

      Comment


        na, keista, kad dar nėra čia naujienos... Jasikevičius pasirašė sutartį su "Lietuvos Rytu"

        manau atėjo toks laikas, kai kažkur turėjo eiti...arba laidoti šį sezona, o su juo tikėtina ir užbaigt karjerą. Nebe tie metai...o galbūt ir forma, sveikata, kad praleidinėt metus. Bus matyt kaip jis atrodys, ir ar tai pakeis LR veidą? Laukiu su nekantrumu

        Comment


          Stipriai suabejočiau ar tai sustiprino rytą. Jaska ipratęs būti lyderiu, pirmu įžaidėju, būtent todėl jis ir nėjo į Žalgirį, nes matė, kad per didelė konkurencija, kurios jis nesugebėtu įveikt, o būti 3 įžaidėju komandoje tokiai pasipūtusiai žvaigždei morališkai sunku. Tad kaip matom po ilgų dvejonių pasirinko rytą, kur, ko gero, turės užtikrintą pirmo įžaidėjo vietą ir ar jam seksis ar nesiseks sirgaliai jį visviena palaikys.

          Comment


            Xoxoxoxoxo

            Comment


              Vėl bus neišskiriami draugai kartu: Jasikevičius ir Maskoliūnas

              Comment


                Ilgai labai galvojo, kol sugalvojo. Įdomu kuris iš įžaidėjų lėks lauk, nes dabar turi cielus 4, o su Keliu ir 5.

                Comment


                  na,manau,nuo to bus tik idomiau ir visi mes sirgaliai islosim bus idomu stebeti Jasikevicius vs Kalnietis!

                  Comment


                    O man idomu bus pamatyti Jasikeviciaus-Valanciuno dueta, nes jei viskas vyks sekmingai Valanciuno kaina dides ir tikiuos jis pateks i kokia stipresne lyga (Ispanijos, Turkijos gal Graikijos) pas gera treneri.

                    Comment


                      Eidsonas buvo tas žaidėjas, kuris gelbėjo LR, Jaska manau tokiu nebus, bet l.įdomu bus viską stebėti. Žalgiris turi vilnietį Pocių, o va Rytas kaunietį Jaską. Aišku ir daugiau sąsajų tarp miestų galima įžvelgti, bet tikiuosi įdomių ir lygių kovų...
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Dar Jasaitį paimtų ir būtų visai padori komanda

                        Comment


                          Kad ir koks bebūčiau Žalgirio fanas, tačiau laaaaaaaaabai džiaugiuosi, kad mėgstamiausias žaidėjas Lietuvoj žais.
                          Proud to be lithuanian.

                          Comment


                            http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=186
                            http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=192
                            http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=194

                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              Gerai atsiimu žodžius, klydau, bet pamatysime ar Tą jūsų "žvaigždė" padės labai stipriai. Tas pats bus kaip su Khalidas El-Aminas, buvo taip gražiai iškeltas Khalidas El-Aminas ir už sumą nemažą pasirašė su juo kontraktą, manyčiau panašiu su Šaro, nes tikrai daugiau nei 500.000 € LRytas neišgalės jam sumokėti. Nebent tikrai jau nešvarus pinigai iš kažkur, arba vienas Snoras sutiko pagelbėti Raudoniems, nes gaila pasidarė stebėti kaip jų remiamas Rytas pralaimi EL kovas ir vietoj Jono Šarui mokėti atlyginimą. Kitas dalykas Šaras atėjo į Ryta, nes nebeturėjo kito pasirinkimo (būtų kitaip, tikrai negrįžtu), nebesiūlė jam kontrakto EL stiprios komandos, tai liko pasirinkti: EL lygi, bet mažiausią atlyginimą arba sezoną praleisti be komandos. Pasirinko pirmąjį paminėta mano faktą.
                              Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                              Comment


                                Parašė MgssEY Rodyti pranešimą
                                Gerai atsiimu žodžius, klydau, bet pamatysime ar Tą jūsų "žvaigždė" padės labai stipriai. Tas pats bus kaip su Khalidas El-Aminas, buvo taip gražiai iškeltas Khalidas El-Aminas ir už sumą nemažą pasirašė su juo kontraktą, manyčiau panašiu su Šaro, nes tikrai daugiau nei 500.000 € LRytas neišgalės jam sumokėti. Nebent tikrai jau nešvarus pinigai iš kažkur, arba vienas Snoras sutiko pagelbėti Raudoniems, nes gaila pasidarė stebėti kaip jų remiamas Rytas pralaimi EL kovas ir vietoj Jono Šarui mokėti atlyginimą. Kitas dalykas Šaras atėjo į Ryta, nes nebeturėjo kito pasirinkimo (būtų kitaip, tikrai negrįžtu), nebesiūlė jam kontrakto EL stiprios komandos, tai liko pasirinkti: EL lygi, bet mažiausią atlyginimą arba sezoną praleisti be komandos. Pasirinko pirmąjį paminėta mano faktą.
                                Juokingai atrodot su tokiais komentarais, geriau jau patylėtumėm tiek priskiedę nesąmonių.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Juokingai atrodot su tokiais komentarais, geriau jau patylėtumėm tiek priskiedę nesąmonių.
                                  Savo nuomonę reikšti nedraudžiama, tai tylėti nebūtina
                                  Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                  Comment


                                    Kažkas man sako, kad Šaras stebuklų nerodys. Aprambėjęs jis jau. Man įdomiau bus palaukti sezono galo, kai reikės jiems visiems sumokėti . Arba Šaras už Eurolygą nuolaidą padarė DDD

                                    Comment


                                      hmmm.... o kada Šaras paskutinį kartą žaidė oficialias varžybas? Nebuvo jis traumuotas paskutiniu metu? Ar jį tiesiog pūdė ant suolo PAO(berods ten buvo jo paskutinė stotelė)? Aš kaip kaunietis mieliau jį matyčiau Žalgiryje vietoj DC, na kaip tokį patyrusį žaidėją keliom minutėm leidžiantį atsikvėpti pagrindiniams žaidėjams, bet yra kaip yra. Yra dabar du variantai - a) parako šiknoj dar turi ir iššaus, b) nebeturi parako šiknoj ir teks būt tiesiog labai piktam ir nervuotam išėjus keliom minutėm į aikštelę.
                                      Būtų smagu, kad tai būtų kažkas bent jau panašaus į senajį Šarą. Gerai turėtų atrodyt 2x2 su valančiūnu. Bėje jis buvo tapęs lkl čempionu? Jei taip, tikiuos daugiau nebebus, o jei ne, tikiuos ir netaps

                                      Comment


                                        Papildysiu - man tai darosi panašu į paskutinį Vainausko pasispardyną. Norint kažką daryti rimtai, reikia keisti viską iš pagrindų, įmesti Šikšnių, keisti komandos pagrindą, o ne daryti veteranų komandą. Arba po kelių metų vadinsitės BC Snoras, arba KK Vilnius. Šitie pirkimai žavūs, bet vargu, ar kažkur nuves.

                                        Comment


                                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                          Papildysiu - man tai darosi panašu į paskutinį Vainausko pasispardyną. Norint kažką daryti rimtai, reikia keisti viską iš pagrindų, įmesti Šikšnių, keisti komandos pagrindą, o ne daryti veteranų komandą. Arba po kelių metų vadinsitės BC Snoras, arba KK Vilnius. Šitie pirkimai žavūs, bet vargu, ar kažkur nuves.
                                          Prisimink kas pernai buvo su Žalgiriu. O dabar jau juokiasi puodas, kad katilas juodas.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X