Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautinis futbolas. Čempionų ir Europos lyga, pasaulio ir Europos čempionatai etc

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gavau paskutinėmis balandžio dienomis atsakymą, kad nieko negausiu... Įdomu, ar yra kažkam teigiamas atsakymas atėjęs?

    Comment


      YEAH, BABY! Gavau po 4 bilietus į 2 rungtynes Kieve:

      Match 24: D2 -D3 (Tuesday 19 June) ir
      Match 28: WD - RC (quarter-final) (Sunday 24 June).

      Dabar didžiausias galvos skausmas bus per metus laiko susirast kur savaitę Kieve gyvent

      Comment


        O kiek paraiškų buvai išsiuntęs?

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          YEAH, BABY! Gavau po 4 bilietus į 2 rungtynes Kieve:

          Match 24: D2 -D3 (Tuesday 19 June) ir
          Match 28: WD - RC (quarter-final) (Sunday 24 June).

          Dabar didžiausias galvos skausmas bus per metus laiko susirast kur savaitę Kieve gyvent
          Kemperyje

          O jei Lietuva 18-20d žais Gdanske kokiam
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Parašė HSV Rodyti pranešimą
            O kiek paraiškų buvai išsiuntęs?
            Beveik maksimumą, kiek buvo įmanoma. Kelis miestus tik atmečiau, kur baisiai toli nuo Lietuvos.

            Parašė zanaz Rodyti pranešimą
            Kemperyje
            Variantas

            Parašė zanaz Rodyti pranešimą
            O jei Lietuva 18-20d žais Gdanske kokiam
            Nu tai reiks ieškot su kuo mainyt

            Comment


              nu Valiukui pasisekė, sveikinu! jeigu turėsi laisvą vietą aš paimsiu mano aplication'ą irgi atmetė
              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

              Comment


                Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                nu Valiukui pasisekė, sveikinu! jeigu turėsi laisvą vietą aš paimsiu mano aplication'ą irgi atmetė
                Teoriškai kol kas turiu netgi dvi laisvas vietas Bet dar nei pažįstamiems nesiūliau, o ir šiaip dar baisiai daug laiko, dar daug kas gali pasikeist. Sakau, gal teks ieškot kaip iškeist bilietus į Lietuvos rungtynes
                Bet kokiu atveju, jei ieškosiu kam pasiūlyti bilietus, be abejonės paskelbsiu ir šiame forume.

                Comment


                  Visca el Barça i visca Catalunya!!! Taurė sugrįžta ten, kur jai ir vieta!!!

                  Paskutinis taisė Magician; 2011.05.28, 23:26.

                  Comment


                    Gaila Mančesterio komandos ir Rūnio, kuris vienintelis tikrai stengėsi. Barcelona buvo visa galva aukščiau, laikas Fergusonui į pensiją.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Gaila Mančesterio komandos ir Rūnio, kuris vienintelis tikrai stengėsi. Barcelona buvo visa galva aukščiau, laikas Fergusonui į pensiją.
                      Ir kas jį pakeistų?

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Gaila Mančesterio komandos ir Rūnio, kuris vienintelis tikrai stengėsi. Barcelona buvo visa galva aukščiau, laikas Fergusonui į pensiją.
                        Turbūt vakar kokias trečias rungtynes šį sezoną stebėjai.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Finalas man buvo įdomus, nes Barca laimėjo. Sudaužė Man utd.
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Kas varo į Vaduzą žiūrėt lietuvių? Reikalas tas, kad pražiopsojau galimybę rezervuot bilietus per sportfan, tai teks pirkt bilietus atskirai. Ta proga, gal kas žino, kokie stadiono sektoriai rezervuoti lietuviams
                            www.scriptorium.ie

                            Comment


                              Parašė C5 Rodyti pranešimą
                              Kas varo į Vaduzą žiūrėt lietuvių? Reikalas tas, kad pražiopsojau galimybę rezervuot bilietus per sportfan, tai teks pirkt bilietus atskirai. Ta proga, gal kas žino, kokie stadiono sektoriai rezervuoti lietuviams
                              Aš turiu bilietus į Block K
                              Aš neliūdnas - aš blaivus

                              Comment


                                18h per futbolo.tv U-21
                                LIETUVA - SLOVĖNIJA

                                Comment


                                  Nu tai prie to paties - kažkas naujo mūsų futbolo ir televizijų pasaulyje

                                  Birželio 7 d. NORVEGIJA - LIETUVA tiesiogiai per SPORT1

                                  Comment


                                    Katastrofa. Puolimas neatidirbtas, gynyba neatidirbta....
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Puolime dar matyt kažkokių užuomazgų, bet gynėjų aplaidumas tiesiog stebina.

                                      Comment


                                        Kokia Jonava, Lietuva - Žirmūnai...
                                        Tragedija, nėra žodžių

                                        Comment


                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Kokia Jonava, Lietuva - Žirmūnai...
                                          Tragedija, nėra žodžių
                                          Tai kad Jonavoj mažiau gyventojų nei Žirmūnuose (ir Lichtenšteinas būtent jai arčiau).

                                          Jooo.... Nekoks vaizdelis. Nors aš dar turiu vilties, kad antroj pusėj susitvarkys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X