Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Olimpinės žaidynės 2016 metai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Olimpinės žaidynės 2016 metai

    Rytoj olimpinis komitetas nuspręs kas būs 2016 metų olimpinių žaidynių šeimininkai. Kaip manote kas juo turėtu būti ?
    51
    Čikaga, JAV
    13,73%
    7
    Rio de Žaneiras, Brazilija
    52,94%
    27
    Madridas, Ispanija
    17,65%
    9
    Tokijus, Japonija
    15,69%
    8
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.10.01, 22:41.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    2000 - Australija
    2004 - Europa
    2008 - Azija
    2012 - Europa
    2016 - mano nuomone galėtų būti P.Amerika (bet jei gerai pamenu,tais metais Brazilijoje bus WORLD CUP - todėl Rio atkrenta, vadinas lieka USA - Čikaga, nes juodasis žemynas dar nepasirengęs tokiem renginiams.

    Comment


      #3
      P. Amerika dar niekada neturėjo galimybės:



      manau pats laikas.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        /\ nesąmonė, patys brazilai juk nedalyvautų, o be to WC () vyks 2010, ir 2014

        Comment


          #5
          Man kažkaip nuomonė iš šalies susidarė, kad patys Rio de Žaneiriečiai labiai norėtu ir tikrai nuoširdžiai džiaugtusi olimpiada. Čikagos visas pliusas Obama ? ? ? Nes be jo jie nieko daugiau palankesnio kaip ir neakcentavo, kodėl reiktu rinkti būtent jų miestą. Be to Amerika jau ne pirmą kartą turėtu olimpiada. Duokite ir kitiems pasidžiaugti. Ir šiaip po Pekino olimpiados vistiek niekas nepajėgs įspūdingiau padaryti

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Man kažkaip nuomonė iš šalies susidarė, kad patys Rio de Žaneiriečiai labiai norėtu ir tikrai nuoširdžiai džiaugtusi olimpiada. Čikagos visas pliusas Obama ? ? ? Nes be jo jie nieko daugiau palankesnio kaip ir neakcentavo, kodėl reiktu rinkti būtent jų miestą. Be to Amerika jau ne pirmą kartą turėtu olimpiada. Duokite ir kitiems pasidžiaugti. Ir šiaip po Pekino olimpiados vistiek niekas nepajėgs įspūdingiau padaryti
            Londonas nepajėgs?
            Flickr

            Comment


              #7







              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Keista, kaip kai kurie miestai gauna proga net tris kartus rengti Olimpiadą, kai tuo tarpu kiti žemynai nei karto nėra nerengę. Bėje, tokia mažytė gyventoju atžvilgiu Australija (perpus mažesnė už Lenkiją) jau dukart rengį šį įvykį
                www.lt-lv-forum.org/

                Comment


                  #9
                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Londonas nepajėgs?
                  Taip nepajėgs. Londono olimpiados organizatoriai to net neslepia ir garsiai visiems tai teigia. Jie surengs tiesiog sterile, kokybišką olimpiada, be įpatingos pompastikos. Vien Stratfordę statomas stadionas parodo tai

                  Pekino olimpinių žaidinių biudžeto išlaidos siekė apytiksliai 60 milijardų dolerių. Londono biudžetas 9 milijardai svarų.
                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.10.01, 23:08.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                    Be to Amerika jau ne pirmą kartą turėtu olimpiada. Duokite ir kitiems pasidžiaugti. Ir šiaip po Pekino olimpiados vistiek niekas nepajėgs įspūdingiau padaryti
                    Na jau, na jau... Amerikiečiai — geriausi vadybininkai pasaulyje, ir visos pastarosios jų olimpiados praėjo be didesnių akcesų, nebuvo nuobodu net nemėgstantiems sporto: 1980m. Leik Plesidas, 1984m. Los Andželas, 1996m. Atlanta, 2002m. Solt Leik Sitis. Kaip matote, amerikiečiai kone tokių renginių ąsai. Europiečiai taip pat ne vieną olimpiadą turėjo, tai kodėl gi JAV negali dažnai organizuoti, jeigu tai yra darome skirtingose valstijose? Aišku, vis tiek kažkada estafetę reikės perduoti ir Pietų Amerikai, ir Indijai, ir musulmoniškai šaliai.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #11
                      Kiek as prisimenu Atlanta buvo visiskai nevykus organizacine prasme. O butu amerika gera vadybininke puse pasaulio dabar nekentetu nuo ekonomikos nuosmukio.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Šiaip tai labai įdomu kur nuspres.. Tikiuosi kad Rio de Janeiro

                        Comment


                          #13
                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                          Kiek as prisimenu Atlanta buvo visiskai nevykus organizacine prasme.
                          Kas ten nepavyko?

                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                          O butu amerika gera vadybininke puse pasaulio dabar nekentetu nuo ekonomikos nuosmukio.
                          Sporto renginių organizavimas ir ekonomikos vadyba nedaug turi bendra. O kad pusė pasaulio kenčia nuo "amerikiečių" krizės, tai tik komplimentas JAV, kad ši sugeba įtakoti tokią didelę pasaulio dalį.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            #14
                            Dar didelis klausimas kas tą krizę sukėlė ar JAV ar "eksporto ekonomikos" (ypač Azijos).

                            O šiaip aš už Rio, vienareikšmiškai.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              #15
                              Be jokios abejones uz Rio. Po [ko gero] nuobodziu ir neidomiu Londono zaidyniu reiktu vel kazko pompastisko, didelio ir grazaus, ka mateme Pekine. Brazilija, kaip ir Kinija, yra kylanti pasauline galybe, kuriai tai butu geriausias imanomas sansas pademonstruoti pasauliui, kad "mes cia ir mes ateinam". Tai tikriausiai reikstu dosnu finansavima ir ispudingus olimpinius objektus bei gera show. O ir pats miestas pritrenkiantis. Manau, atejo laikas suteikti sansa Brazilijai.

                              Labiausiai nevykes variantas, be abejo, butu Chicaga.

                              Reiktu pridurti, kad Madridas ir Tokijas turi neprilygstamas transporto infrastrukturos sistemas, kas gali buti didelis pliusas siems miestams.
                              Paskutinis taisė John; 2009.10.02, 01:04.

                              Comment


                                #16
                                Brazilija parodyt "mes čia ir mes ateinam" galės per 2014 m. pasaulio futbolo čempionatą. Ispanija ir JAV olimpines žaidynes rengė pakankamai neseniai, tad mano nieko nelemiantis balsas keliauja didžiausiam pasaulio miestui - Tokijui.
                                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                Comment


                                  #17
                                  Cikaga man butu paskutinej vietoj. Jav olimpines zaidynes dar labiau sukomercins. Jau Atlantos olimpiada vadino CocaCola olimiada. Cia jau amerikonu nioras is bet ko uzsidirbt tikrai pasirodys visa jega. Balsuociau uz Rio, bet ten su nusikalstamumu ne kas, bet manau nusipelne Pietu Amerika olimpiniu zaidyniu. Antroj vietoj Tokyo. manau suorganizuotu be priekaistu. Gal nieko ispudingo nebutu, bet tikiu kad japonai suorganizuotu kokybiskai.
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    #18
                                    Aš tai už Europą, kadangi kai vyksta Europoj, tai nereikia keltis 03.00 žiūrėt krepšinio varžybų, kaip kad tai buvo, kai žaidynės vyko Sidnėjuj, arba Atlantoj... Todėl aš už Madridą. Gal net ir nukeliaut ten pavyktų...
                                    Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                                      Aš tai už Europą, kadangi kai vyksta Europoj, tai nereikia keltis 03.00 žiūrėt krepšinio varžybų, kaip kad tai buvo, kai žaidynės vyko Sidnėjuj, arba Atlantoj... Todėl aš už Madridą. Gal net ir nukeliaut ten pavyktų...
                                      Pamiršk Madridą. Jam beveik nėra šansų laimėti. Pagrindinis minusas šiam miestui yra tame, kad 2012m. olimpiada vyks Londone, 2014m. žiemos olimpiada - Sočyje, taigi 3 kartus iš eilės Europoje abejoju ar bus.
                                      Be to, olimpiada - pasaulinio masto renginys, todėl jį stebės visas pasaulis. O dabar pagalvok, kur daugiau žmonių, Europoj ar Azijoj? Vien JAV turi gyventojų skaičių kaip pusė Europos, o kur dar Kanada, Meksika ir visa Pietų Amerika, todėl tikrai niekas neatsižvelgs į tai, kad europiečiam būtų patogiau sėdėti prie televizorių vidury dienos...
                                      دائما الليتوانيه

                                      Comment


                                        #20
                                        Bet apklausos pavadinimas taisytinas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X