Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

FK Žalgiris Vilnius

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Pirmyn; kad tik visi planai išsipildytų..

  Comment


   Kosmosas kažkoks


   Lithuania move for ex-Hearts player Calum Elliot

   CALUM ELLIOT will fly out to Lithuania tomorrow to sign for Zalgiris Vilnius on a two-year deal. The 24-year-old is a free agent after leaving Hearts at the start of the month.

   He has been plagued by injuries for the past year so believes a change of scenery will give him the best chance of getting back to his best. He said: “Everything has been agreed. I’m delighted and it’s obviously a big move for me. The longer you go without a club the more you worry.

   “You could say it’s a step into the unknown so there’s an element of trepidation. But I phoned Marius Zaliukas, who I’m friendly with from my time at Hearts. He says Vilnius is an ideal place to live in, so it helped put my mind at rest a bit.

   “Marius also says they are passionate about their football which will be what I was used to. I can’t wait to try a different way of life and it’s not too far from Scotland if I ever feel like coming home.”
   You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

   Comment


    Super. Jei tai tiesa, tai labai džiugu. Tokie žaidėjai kelia Lietuvos futbolo lygos lygį, prestižą. Žalgiriui visą sezoną kišo koją nesugebėjimas užbaigti atakų, nors tam progų turėjo į valias. Naujas treneris kroatas, šis škotas, 6 jauni lietuviai,kurie gana patyrę ir žinomi, vietoje buvusių statistų, išlaikytas komandos branduolys (vietiniai žaidėjai ir legionas). Na, laukia įdomus sezonas.

    Comment


     įdomiai išeina - Matulevičius kažkur Rumunijoj malasi, o Žalgiris ima kažkokį škotą, tai ar tas toks pigus ar Matulevičius baisiai kainą užsikėlė?
     Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

     Comment


      Eliotas ateis į Žalgirį už dyka, nes laisvas agentas ir kainuos tik jo alga, kurią susidėrės, o Matulevičių parduos už pinigą, nes turi kontraktą, viskas aiškiau nei aišku
      Aš neliūdnas - aš blaivus

      Comment


       Parašė Maarko Rodyti pranešimą
       įdomiai išeina - Matulevičius kažkur Rumunijoj malasi, o Žalgiris ima kažkokį škotą, tai ar tas toks pigus ar Matulevičius baisiai kainą užsikėlė?
       O iš kur tokios žinios, kad Matulevičius Rumunijoje? Tikėjausi, kad pavyks ir jį išsaugoti...

       Comment


        http://www.pandurii-tg-jiu.ro/index.php?id=8313 va čia parašyta, o dėl Matulevičiaus pirkimo tai neaišku, nes pas rumunus apie tai nieko neparašyta, tik kažkas užsiminta apie žaidėjo nuomą
        Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

        Comment


         na Rumunijos futbolas aukštesnio lygio ir galimybių tobulėti ten daugiau, juolab Matulevičius gana jaunas žaidėjas.
         Ką gi, dėl Elioto jau viskas aišku. VMFD paskelbė,kad jis ketvirtadienį taps oficialiu komandos žaidėju.

         ***
         Iki pilnos laimės trūksta Skerlos, kuris šiuo metu yra laisvas. Nors tų gynėjų pas mus daug ir dauguma - jauni, tačiau turėtume bene stipriausia gynėjų liniją, šio žaidėjo patirtis praverstų irkomandai, ir jaunimui.
         Paskutinis taisė D.P; 2012.01.18, 13:31.

         Comment


          Nu tikrai įdomios naujienos. Jau pradedu laukt "Ekrano" ir "Žalgirio" susitikimų, turėtų būti įdomus sezonas

          Comment


           Idomu tik ar ištemps visą sezoną Lietuvoje

           Comment


            nu jeigu Žalgiris dar ir skerlą nukirstų, tai sakyčiau būtų fail, jeigu praloštų A lygą šiemet

            Comment


             Parašė daktaras Rodyti pranešimą
             nu jeigu Žalgiris dar ir skerlą nukirstų, tai sakyčiau būtų fail, jeigu praloštų A lygą šiemet
             Atrodo, einame ta linkme. Galbūt Skerla sugrįš namo?

             http://www.futbolas.lt/naujiena/aske...mo-su-zalgiriu

             Daugiausiai rungtynių Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje (84) sužaidęs gynėjas Andrius Skerla šiandien, prieš pasibaigiant A lygos klubų registracijos terminui, gali papildyti Vilniaus "Žalgirio" komandos gretas.

             Per klubo pristatymą ketvirtadienį "Žalgirio" sporto direktorius Mindaugas Nikoličius užsiminė, kad komandą netrukus gali sustiprinti dar vienas žaidėjas. Koks - neatskleidė. Futbolas.lt duomenimis, žalgiriečiai derasi su 34 metų A.Skerla.

             "Pokalbiai vyksta. Pasišnekėjome su "Žalgirio" vadovais ir laukiame. Dabar jau reikia žiūrėti, ką jie nuspręs", - futbolas.lt sakė A.Skerla.


             Lietuvis turėjo galiojančią sutartį su Lenkijos klubu Balstogės "Jagiellonia" iki vasaros, tačiau sausį lenkai inicijavo sutarties nutraukimą po to, kai gynėjas patyrė traumą.

             "Dėmesio iš "Žalgirio" esu sulaukęs ir anksčiau, kai dar nebuvo aišku, kad paliksiu "Jagiellonia". Kai su lenkais susiklostė tokia nemaloni situacija, supratau, kad jau metas grįžti namo ir čia baigti karjerą", - pasakojo A.Skerla.

             Gynėjas sako, kad netrukus tikisi atgauti sportinę formą: "Po truputį sveikstu, norisi pradėti žaisti. Tikiuosi, kad po 2-3 savaičių jau galėsiu sportuoti pilna jėga."

             Jei pasirašytų sutartį su "Žalgiriu", šiam vidurio gynėjui dėl vietos startinėje sudėtyje tikriausiai tektų konkuruoti su Algiu Jankausku ir Luka Peričiumi.

             A.Skerla yra atstovavęs "Žalgiriui" 1996-1997 metais, prieš išvykdamas į Olandijos klubą "Eindhoven".

             Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              nu jeigu Žalgiris dar ir skerlą nukirstų, tai sakyčiau būtų fail, jeigu praloštų A lygą šiemet
              Šiaip būtų smagu, kad sugrįžtų, bet "Žalgiris" su tokiu žaidimu, kokį šiandien prieš "Bangą" rodė, aukso tikrai nelaimės

              Comment


               Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
               Šiaip būtų smagu, kad sugrįžtų, bet "Žalgiris" su tokiu žaidimu, kokį šiandien prieš "Bangą" rodė, aukso tikrai nelaimės
               Tai jau taip. tikrai nesitikėjau, kad taip suloš. Broko buvo labai daug. Kita vertus, reikėtų įvertinti, jog tai tik čempionato startas ir dauguma komandų optimalią forma įgys čempionato metu, per pimuosius 2-3 mačus. O vidutiniokai visada stengsis įkąsti. Juolab banga su Žalgiriu turi nesuvestų sąskaitų , be kita ko, komandos tikrai pasistiprino.
               Rinktines treneris vertindamas Bangos v. Žalgiris žaidimą išskyrė taktinius sumanymus. Na, stebint internetu, man kažko stebuklingo nesimatė.
               Fizinis pasiruošimas bene geriauisas per 3 sezonus, iš tikrųjų galima duoti didelį pliusą Žalgirio fiziniam pasiruošimui. Patiko, kad leidžia pasireikšti jaunimui (D.Kazlauskui tik 17metų.)
               Žalgirio problema ta pati - traumos, traumos, traumos...Šilėnas, kuris preitą sezoną žibėjo ir patraukė rinktinės trenerių dėmesį šiuo metu statomas į gynėjo pozicija,kuri jam yra svetima, nes Vaitkūnas susitraumavęs, o jaunų gynėjų matyt dėl įtampos nenorėjo leisti į aikštę. Jeigu gerai pamenu, būtent Šilėnas toje atakoje neapsigynė ir praleidome įvartį. Vaskėla,kruis yra kuriantis žaidėjas, taip pats su traumomis. Saugų grandyje lošė jaunas Krasnovskis bei kroatas Pekas, kuris surezgė kelias pavojingesnes ir aštresnes atakas, tačiau iš esmės neišpildė abu saugai žaidimo, nes Elliotas kaip matyti stengėsi kaip jautis, tačiau kamuolio negaudavo. Labai bijau, kad pastarasis treneris neišnaudos Šilėno ir toliau jį statys į gynėjus,kas komplikuos ir gynybą, ir atakavimą. Apie Andrių Skerlą kol kas jokių žinių, tik informacija, kad vyksta derybos. Paėmus jį, gynybos linija atrodytų labai stipri - Jankauskas, Skerla, Vaitkūnas, Freidgeimas, Perič.
               Banga žaidė tokį klampų futbolą - koncentravosi į gynybą, presingavo, sunku buvo žaisti trumpais perdavimas, ir tikslumo pritrukdavo..karts nuo karto kontratakuodavo. Užsivedę gargždiškiai buvo, užsivedę.


               o dėl aukso bus bene įdomiausias kova per pastaruosius 5 metus, nes 3 komandos su kiekvienu sezonu vis daugiau investuoja ir stiprina sudėtis. Vakarykštis Sudūvos ir Ekrano mačas parodė, jog laukia įdomus sezonas.
               Šiauliai gali pateikti staigmenų, tačiau matyt 3 prizininkės bus tos pačios.

               Comment


                Staigmenų gali ne tik "Šiauliai", bet ir "Kruoja" pateikt ir šiaip nebūčiau labai nustebęs, jei "Ekranas" šiemet čempionų titulą perleis "Žalgiriui" ar "Sūduvai".

                Comment


                 15-a metų Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei atstovavęs ir 84 rungtynes joje sužaidęs Andrius Skerla tapo Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ nariu
                 http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n1091.html

                 Comment                  Jau maniau, kad derybos bus žlugusios...Na, turint Skerlą, jam atgavus formą, Žalgirio gynyba - sunkaii bus pralaužiama. Nors ir dabar tik 2 įvarčiai praleisti. Bet džiugu, kad grįžta tokie žaidėjai kaip Voras. Kone gyva legenda, viena s geriausių gynėjų LT futbolo istorijoje, ypač po nepriklausomybės.

                  Comment


                   http://sportas.delfi.lt/abroad/rturs....d?id=58657865

                   Turskis: mūsų futbolo vadovai neturi autoriteto tarp valstybės vadovų ir negali su jais kalbėtis
                   Interviu tinka ir prie temos apie futbolą, ir prie Žalgirio. Įdomūs keli fragmentai apie istoriją, ypač kas vykdavo po Vilniaus Žalgirio rungtynių..demonstracijos, išvartyti milcijos automobiliai, sudaužytos vitrinos ir susidūrimai gatvėje su milicija (bent jau tiek tėvas man yra pasakojęs)...Linksma buvo

                   Comment


                    Parašė D.P Rodyti pranešimą
                    http://sportas.delfi.lt/abroad/rturs....d?id=58657865                    Interviu tinka ir prie temos apie futbolą, ir prie Žalgirio. Įdomūs keli fragmentai apie istoriją, ypač kas vykdavo po Vilniaus Žalgirio rungtynių..demonstracijos, išvartyti milcijos automobiliai, sudaužytos vitrinos ir susidūrimai gatvėje su milicija (bent jau tiek tėvas man yra pasakojęs)...Linksma buvo
                    šitas veikėjas tinka prie Žalgirio tik kaip juodoji pusė, pradedant nuo to kai pardavė rungtynes kaukaziečiams ir buvo gėdingai išgrūstas iš komandos ir baigiant teismais prieš FD Žalgirį, nieko teigiamo šis veikėjas Žalgiriui nedavė
                    Aš neliūdnas - aš blaivus

                    Comment


                     Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                     šitas veikėjas tinka prie Žalgirio tik kaip juodoji pusė, pradedant nuo to kai pardavė rungtynes kaukaziečiams ir buvo gėdingai išgrūstas iš komandos ir baigiant teismais prieš FD Žalgirį, nieko teigiamo šis veikėjas Žalgiriui nedavė
                     Joo, tais niekada nepamirsiu tu rungtyniu su Tbilisio Dinamo kai Turskis su Jurkumi (nuo tada jis tapo "Kliurkumi") pasistenge. Pralaimeta 2:0 labai svarbiose rungtynese...

                     Comment

                     Working...
                     X