Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Euro 2008

    Tai va, šeštadienį jau prasideda Europos futbolo čempionatas. Norėčiau, kad apie jį pasidalintumėte savo mintims. Man pačiam įdomiau būna pasaulio čempionatai, nes ten žaidžia įvairesnės(egzotiškesnės) valstybės, tai afrikos ir p.amerikos. Aišku ir čia bus gražus reginys žiūrovams . Mano favoritai, tai Olandijos rinktine, norėčiau, kad jie laimėtų. Nemėgstamiausios komandos: Italija ir Vokietija
    122
    Čekija
    2,46%
    3
    Portugalija
    11,48%
    14
    Šveicarija
    0,00%
    0
    Turkija
    0,82%
    1
    Austrija
    0,00%
    0
    Kroatija
    4,10%
    5
    Vokietija
    17,21%
    21
    Lenkija
    0,82%
    1
    Prancūzija
    8,20%
    10
    Italija
    5,74%
    7
    Olandija
    26,23%
    32
    Rumunija
    0,82%
    1
    Graikija
    1,64%
    2
    Rusija
    6,56%
    8
    Ispanija
    9,84%
    12
    Švedija
    4,10%
    5

    #2
    Pritariu del olandu. Idomumo delei galima butu padaryt balsavima "uz ka sirgsite per cempionata?" arba "kas laimes?".

    Comment


      #3
      O as manau sirgsiu uz "paprastas" valstybes: kroatus, rumunus, lenkus ir turkus. Bei imponuoja skandinavai, t.y. svedai. Nenoriu, kad daug pergaliu pasiektu "pietieciai", kuriu artistiskumas daznai perzengia ribas, .ty. ispanai, portugalai ir italai - tie kuriu nemegstu

      Comment


        #4
        Na štai, pridėjau apklausą prie temos. Apie savo mėgiamas komandas manau galime diskutuoti šioje temoje, tad klausimas apklausoje yra apie būsimą nugalėtoją. O mano mėgiama komanda - Čekija, nors tiesą pasakius, tarp favoritų jų nepriskirčiau. Tačiau prisiminus Graikų akibrokštą, aš pabūsiu dideliu optimistu
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          Nuo seno imponuoja Švedija (labiausiai šalis, bet tuo pačiu ir komanda), todėl kaip ir aišku už ką sirgsiu Taip pat palaikysiu Portugalus, Kroatus ir Lenkus.



          p.s. Visai nieko būtų totalizatorius, kaip buvo per Pasaulio čempionatą, bet ar bus kas organizuoja. Aš pagelbėt galėčiau nebent po savaitės, kai nebebus problemų su bakalauriniu.
          P.

          Comment


            #6
            Labiausiai sirgsiu aisku uz Olandija, o siaip dar palaikysiu Ispanija, Rusija, Rumunija. Labai gaila, kad nera anglu ir ukrainieciu. Ypac anglu. Dar danu truksta.
            Labiausiai busiu pries Lenkija, Cekija, Portugalija, Austrija, Graikija, Svedija.

            Comment


              #7
              Nieko apie tai nenusimanau, spaudžiu "Turkija" ir nesuksiu sau galvos įdomu, ar jai šansų yra, sakykit, žinovai?
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                #8
                Nu manau Turkijai yra šansų, nes kaip jiem pasisekė 2002 metais pasaulio čempionate užimti 3 vietą, ar graikam laimėt 04 eurochampą, taip ir dabar visko gali nutikti.

                Comment


                  #9
                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Nieko apie tai nenusimanau, spaudžiu "Turkija" ir nesuksiu sau galvos įdomu, ar jai šansų yra, sakykit, žinovai?
                  Futbole sansu visada visiems yra. Toks jau sportas tas futbolas, vos ne kas antros rungtynes - fuksas. Is visu rinktiniu gal tik Austrijai nera jokiu sansu.

                  Comment


                    #10
                    Būtų idealu, jei dar ir totalizatorius būtų sukurtas

                    Na, kalbant apie komandas, tai esu atsidavęs prancūzų fanas, todėl ši komanda bus mano favoritė . Galbūt sirgsiu ir už Turkiją. Labai gaila, kad šiemet nematysime anglų, kurie taip pat neabejotinai būtų prie stiprių favoritų. Na, o nemėgiamiausios komandos, žinoma, Vokietija, Lenkija (nes nejaučiu palankumo šioms tautoms) ir Italija (dėl padarytų skriaudų prancūzams)
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      #11
                      O kada tą daiktą rodys? tikiuosi neprimušit, kad net nežinau apie ką kalbam kaip suprantu, Europos futbolo čempionatas 2008?
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        #12
                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        O kada tą daiktą rodys? tikiuosi neprimušit, kad net nežinau apie ką kalbam kaip suprantu, Europos futbolo čempionatas 2008?
                        Nuo birzelio 7 iki 29. Visa informacija apie cempionata, rinktines ir t.t., gali rasti cia:
                        http://en.euro2008.uefa.com/index.html

                        Comment


                          #13
                          Dėkui, jei nutaikysiu progą, žiūrėsiu. Nes nuo birželio 12 d. dirbsiu be poilsio dienų keturias savaites. Bet transliacijos turbūt vakarais būna, o jei tiesioginės, tai nenormaliu laiku gali pasitaikyt, pvz., 1h nakties.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            #14
                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Dėkui, jei nutaikysiu progą, žiūrėsiu. Nes nuo birželio 12 d. dirbsiu be poilsio dienų keturias savaites. Bet transliacijos turbūt vakarais būna, o jei tiesioginės, tai nenormaliu laiku gali pasitaikyt, pvz., 1h nakties.
                            Is kur tau cia 1 h nakties. Juk viskas Europoj vyksta, tik valandos skirtumas su Lietuva.

                            Comment


                              #15
                              Bet transliacijos turbūt vakarais būna, o jei tiesioginės, tai nenormaliu laiku gali pasitaikyt, pvz., 1h nakties.
                              Transliacijos bus 19 val. bei 21:45 val. Lietuvos laiku.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #16
                                Nezinau kurioj saly vyksta, kad Europoj, tai suprantu. Priklausomai nuo vietos, skirtumas butu iki 2 ar 3h. Bet ta laika sakydamas, turejau omeny jau rungtyniu pabaiga. Kiek mazdaug jos trunka? Turbut atrodau kaip zasinas, kad nieko nezinau apie sporta
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Nezinau kurioj saly vyksta, kad Europoj, tai suprantu. Priklausomai nuo vietos, skirtumas butu iki 2 ar 3h. Bet ta laika sakydamas, turejau omeny jau rungtyniu pabaiga. Kiek mazdaug jos trunka? Turbut atrodau kaip zasinas, kad nieko nezinau apie sporta
                                  Austrijoj ir Sveicarijoj vyksta. O rungtynes paprasta vyksta apie 2 valandas: 2 keliniai po 45 min. + 15 min. pertrauka + teisejo pridetas laikas. Su pratesiamais ir baudiniais gautusi apie 3 val., bet tokios rungtynes imanomos tik nuo antro etapo, ir tokiu turbut bus vos kelios.

                                  Per tavo klausimus, man bulves susvilo.
                                  Paskutinis taisė kaunaz; 2008.06.04, 00:49.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                    Būtų idealu, jei dar ir totalizatorius būtų sukurtas

                                    Na, kalbant apie komandas, tai esu atsidavęs prancūzų fanas, todėl ši komanda bus mano favoritė . Galbūt sirgsiu ir už Turkiją. Labai gaila, kad šiemet nematysime anglų, kurie taip pat neabejotinai būtų prie stiprių favoritų. Na, o nemėgiamiausios komandos, žinoma, Vokietija, Lenkija (nes nejaučiu palankumo šioms tautoms) ir Italija (dėl padarytų skriaudų prancūzams)
                                    Aš taip pat prancūzų fanas. Tik gal mažesnis, nei tu. Man visada įdomu pažiūrėti kaip italai ir vokiečiai žaidžia. Olandai taip pat imponuoja, tik va bandėm su kolega išsiaiškinti, kodėl būtent olandai, tai vieno dalyko taip ir neišskyrėme, tik supratom, kad jiems žavesio duoda jų propoguojamas stiulius ir aišku spalvos ir dar kartą spalvos

                                    O anglam tai bus gera pamoka, dar tik įdomiau, kad jiems nepavyko prasibrauti. Prijausiu ir tokiems kaip kroatams, o va turkų negaliu pernešti, kaip ir graikų, pastarieji daug nervų suvalgė, kai laimėjo prieš 4 metus..
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      #19
                                      Noreciau, kad laimetu olandai, bet balsuoju uz portugalus, manau atejo ju eile.

                                      Comment


                                        #20
                                        Už čekus ir olandus, prieš vokiečius ir italus, bet ko gero laimės rusai.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X