Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Le Mans lenktynės Prancūzijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Le Mans lenktynės Prancūzijoje

    http://www.autoplius.lt/straipsniai/straipsnis?str=6436
    Sveiki parduodu bilieta i sias lenktynes, kurios vyks birzelio 16-17d. prancuzijoj i kaina ieina viesbutis, lenktynes, skrydis.
    kaina 4500
    I love INNUENDO!

    #2
    Nu ir prispanges Pirmą kart girdžiu apie tokias, dar tu lygini su formule, tokių lenktynių pilna visame pasaulyje, kas turi pinigų, susigalvoja taisykles ir rengia varžybas, neseniai girdėjau, kažkok arabų šeichas dar vienas įkūrė, viskas dėl pinigų...

    Comment


      #3
      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
      Nu ir prispanges Pirmą kart girdžiu apie tokias, dar tu lygini su formule, tokių lenktynių pilna visame pasaulyje, kas turi pinigų, susigalvoja taisykles ir rengia varžybas, neseniai girdėjau, kažkok arabų šeichas dar vienas įkūrė, viskas dėl pinigų...
      as pats mazai zinau noriu parduot bilieta
      I love INNUENDO!

      Comment


        #4
        Taigi ne Vilius lygina su F1 o straipsnio autoriai O šiaip tai man asmeniškai patinka Le Manas Ištvermės nežmoniškos pareikalauja Tiesa pastaruosius 4-5 metus beveik nesidomėjau Le Manu
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #5
          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
          Nu ir prispanges Pirmą kart girdžiu apie tokias, dar tu lygini su formule, tokių lenktynių pilna visame pasaulyje, kas turi pinigų, susigalvoja taisykles ir rengia varžybas, neseniai girdėjau, kažkok arabų šeichas dar vienas įkūrė, viskas dėl pinigų...
          Vis dėlto šiuo aspektu nesutikčiau su tavim. Kadangi Le Mano varžybos vykdomos nuo 1923 metų Tad jau daugiau negu 80 metų šioms varžyboms.
          P.

          Comment


            #6
            Aš galvojau ten Vilius pats tiek prirašęs, o čia tik straipsnis. Bet man nepatinka kaip jos ten pernelyg išgirtos... Koks įdomumas žiūrėti kai zvimbia ratais ir tiek, ta pati nuobodybė, kaip 1000 kažkiek km lenktynės palangoje, čia mano subjektyvi nuomonė...

            Comment

            Working...
            X