Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tenisas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Kalba eina, kiek individų paruošė Ispanija, arba kiek ispanų buvo/yra paruošta kažkur pasaulyje (bet jie atstovauja Ispaniją).
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...tennis_players
    Tą patį būtų galima pasakyti, kad Lietuva ar Estija negali sau leisti turėti gerų disko metikų, nors tikrovė rodo, kad tai yra nesąmonė.

    Tuo tarpu Lietuvoj tik krepšinis ir krepšinis. O dar kažkokie politikai iš ES pudrina smegenis, kad galima būti stipriais tik vienoje disciplinoje. Kai mano įsitikinimu Lietuva galėtų būti pajėgi ne tik krepšinyje, bet ir futbole, rankinyje, atletikoj, regbyje, beisbole, plaukime, žolės rieduly, akmenslidyje, treke, dviračiuose ir t.t., ir pan. Jei tik visi nesvajotų būti krepšininkais.
    Labai klaidingas požiūris. Būti geriausiems visur yra neįmanoma ir po lygiai skirdami dėmesio visoms šioms sporto šakoms, jose visose būtume vidutiniokai. Tikrai nemanau, kad buvimas vidutinioku yra kažkas siektino.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #42
      Lietuva turi tikrai daug neisnaudoto potencialo ivairiose sporto sakose. Labai apgailetina ledo ritulio, is dalies rankinio, padetis. Manau po 5-10 Lietuva olimpinese zaidynese iskovos gerokai daugiau medaliu, nei iki siol pavykdavo. Truksta finansavimo, pamazu kylant ekonomikai turetu pageret finansavimas visoms sporto sakoms, atsiras daugiau ivairiu nauju aiksciu, saliu, arenu ir stadionu, bus ir rezultatai zymiai geresni. Sunku pasakyti ar galima kazkiek kaltinti sporto departamenta ar LTOK, pernelyg dideliu demesiu krepsiniui, bet ten dar irgi nera viskas gerai, yra kur tobuleti. Siaip ar taip, manau visu pirma vyriausybe skiria per mazai demesio ir finansavimo sportui.

      Comment


        #43
        R.Berankis triumfavo neoficialiame pasaulio jaunių teniso čempionate

        http://www.lrytas.lt/?id=11972241911195607834&view=4
        W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
        Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
        Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

        Comment


          #44
          ITF Junior Rankings
          mes turim No.1

          Comment


            #45
            Parašė boo Rodyti pranešimą
            ITF Junior Rankings
            mes turim No.1
            O cia tikrai absoliutus reitingas, apimantis visus auksciausio lygio teninsininkus iki 18 metu? Jeigu taip, tai nereali naujiena.

            Comment


              #46
              R.Berankio žvaigždė ima vis ryškiau spindėti visame pasaulyje. Prieš savaitę triumfavęs neoficialiame pasaulio jaunimo čempionate ir tapęs pirmąją aštuoniolikmečių rakete pasaulyje, jaunasis Lietuvos tenisininkas susišlavė visus prizus ir „21 Copa Mundial Yucatan“ turnyre Meksikoje.

              Vienetų finale lietuvis 6:2, 6:7, 6:4 įveikė Henrique Cunha.

              Dvejetų varžybų finale R. Berankis su amerikiečiu Rhyne`u Williamsu 6:3, 3:6, 6:3 nugalėjo čiliečius Guillermo Rivera ir R. Urzua.

              Lietuvis turnyrą Meksikoje laimėjo antrus metus iš eilės.


              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                #47
                Sėkmės Berankiui!
                Ir sutapk tu man - tokia pavardė su tokiu talentu

                Comment


                  #48
                  Pirmoji jaunių raketė R.Berankis pereina į profesionalų tenisą
                  Sėkmės!!!

                  Comment


                    #49
                    Na bus sunkiau su seniais žaist. Įdomu kiek laiko reikia aklimatizacijai. Kiek pamenu iš užsieniečių pavyzdžių, tai į vyrų tenisą visai plonyčiai patekdavo, "neusžsikačalainę" ir be ištvėrmės. Tikėkimės įpras greitu laiku, norėtųsi kada per TV pamatyt

                    Comment


                      #50
                      Gal kaip Bekeris pavarys, 18 m Wimbledon'a laimes

                      Comment


                        #51
                        Šiaulietė tapo planetos keturiolikmečių teniso čempione

                        Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Dapkutė JAV laimėjo neoficialųjį pasaulio jaunių keturiolikmečių čempionatą - Junior Orange Bowl 46th Intl. Tennis Championships. Floridos valstijoje vykusių varžybų finale trenerio Š.Kulnio auklėtinė 6:0, 6:4 nugalėjo korto šeimininkę Monicą Puig.

                        I.Dapkutė tapo pirmąja Lietuvos tenisininke, kuriai pavyko laimėti 'Orange Bowl' pirmenybes. Dukart šiame čempionate triumfavo perspektyviausias Lietuvos tenisininkas septyniolikmetis Ričardas Berankis. 2004 metais jis nugalėjo keturiolikmečių, o šiemet - aštuoniolikmečių vienetų turnyre.
                        W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                        Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                        Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                        Comment


                          #52
                          Parašė Karolis! Rodyti pranešimą
                          Šiaulietė tapo planetos keturiolikmečių teniso čempione

                          Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Dapkutė JAV laimėjo neoficialųjį pasaulio jaunių keturiolikmečių čempionatą - Junior Orange Bowl 46th Intl. Tennis Championships. Floridos valstijoje vykusių varžybų finale trenerio Š.Kulnio auklėtinė 6:0, 6:4 nugalėjo korto šeimininkę Monicą Puig.

                          I.Dapkutė tapo pirmąja Lietuvos tenisininke, kuriai pavyko laimėti 'Orange Bowl' pirmenybes. Dukart šiame čempionate triumfavo perspektyviausias Lietuvos tenisininkas septyniolikmetis Ričardas Berankis. 2004 metais jis nugalėjo keturiolikmečių, o šiemet - aštuoniolikmečių vienetų turnyre.
                          Galima sakyt mano kaimynė, tame pačiame name gyvena.
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            #53
                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            Na bus sunkiau su seniais žaist. Įdomu kiek laiko reikia aklimatizacijai. Kiek pamenu iš užsieniečių pavyzdžių, tai į vyrų tenisą visai plonyčiai patekdavo, "neusžsikačalainę" ir be ištvėrmės. Tikėkimės įpras greitu laiku, norėtųsi kada per TV pamatyt
                            Kur kas optimistiskesnis posta nei pries tai buve

                            O kas siaip tenisa zaidziat?

                            Comment


                              #54
                              http://www.youtube.com/watch?v=9plNjHZFAOw
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #55
                                bet tai blin kiek jis ten sportuoja - kelios valandos teniso, pora fitneso, vel kelios teniso ir dar pora fitneso ar pan... Cia kazkas sake, kad neiskils, nes pervargs ir neatlaikys kunas arpanasiai, tai panasu. Nors kita vertus juk taip iseina ir kiti profai tiek pat sportuoja

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  bet tai blin kiek jis ten sportuoja - kelios valandos teniso, pora fitneso, vel kelios teniso ir dar pora fitneso ar pan... Cia kazkas sake, kad neiskils, nes pervargs ir neatlaikys kunas arpanasiai, tai panasu. Nors kita vertus juk taip iseina ir kiti profai tiek pat sportuoja
                                  Na taip, nori rezultatų reikia daug dirbt. O tenisas labai specifinė sporto šaka. Norint pasiekt rezultatų reikia super gerą techniką "pastatyt", turėt jėgos ir ištvermės. Dar ir šaltų nervų reikia.
                                  O pažiūrėkit į kainas ir suprasit kodėl nėra Lietuvoj profesionalaus teniso.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                                    Na taip, nori rezultatų reikia daug dirbt. O tenisas labai specifinė sporto šaka. Norint pasiekt rezultatų reikia super gerą techniką "pastatyt", turėt jėgos ir ištvermės. Dar ir šaltų nervų reikia.
                                    O pažiūrėkit į kainas ir suprasit kodėl nėra Lietuvoj profesionalaus teniso.
                                    Na bet ir neturtingesnes uz LT valstybes pvz serbija turi tikrai stipru tenisa..

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Na bet ir neturtingesnes uz LT valstybes pvz serbija turi tikrai stipru tenisa..
                                      O kodėl manai, kad neturtingesnės? Domėjaisi? Domėjaisi serbų teniso mokyklomis, manai jos blogesnės už Lietuvos? Galiausiai reikia pasidomėt kokie finansavimai šiom sporto šakoms ten.
                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        #59
                                        Kazka netaip isvartai. Aisku, kad neblogesnes uz Lietuvos jeigu sugeba paruost daug profesionalu

                                        Comment


                                          #60
                                          Wimbledon'o vyrų finalas - super.
                                          beg, borrow and steal

                                          Comment

                                          Working...
                                          X