Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nelabai aš stebiuosi. Senai visi žino apie Ryto, ypač Jomanto žaidimo stilių...dauguma šitam klipe išrinktų epizodų labai negražūs, ir tikiuosi teisėjai atkreips per peržiūrą į tai dėmesį. Nors TW trauma tai žaidybinis epizodas. Tarp kitko Mačiulis irgi panašus būdavo gal ne toks grubus, bet savo jėga panaudodavo tikslingai Sėkmės abiem komandom tolimesnėse mačuose, ir linkiu be traumų be traumų...

    Comment


      Parašė rat Rodyti pranešimą
      Kokiu lūzeriu reikia būti, kad inkstus iš nugaros daužyt? Reikės pradėt žiūrėt krepšinį
      Kengūros protu ir taip nepasižymi,o kai dar už makulatūra žaidžia išvis degradacija

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Teisejai jau daugeli metu laikrascio kiseneje, visada dvigubus standartus taiko kartele ju grubiems veiksmas pakelta labiau laiko (tai yra daugiau laisves dauzyti). Uz tokius veiksmus kaip laikrascio kapitono smugis milakniui tai kiekvienas normalus teisejas nedvejodamas skirtu nesportine.



        Cia manau ne tik trenerio, bet ir vainauskelio itaka (nes toks zaidimas su medkirciais ir tycianiais super grubiais veiksmais tesiasi jau koki desimtmeti)


        Reikia buti vainausko projekto zaideju.



        As labiau prisibijau teiseju komandos, jeigu dalyvaus laikrascio pakalikas (beje kaunietis) dovydavicius tai cirku gali but nemazu. O tokie laikrascio teisejai kaipo brazauskas tai tokiu drastisku fintu kaip dovydavicius neistraukia, bet buna taip, kad tarkim varzybose yra trys teisejai, rytas gauna tarkim 35 baudas, tai brazauskas is ju tik kokias 4 susvilpes...
        Ar ne pats lrytas savo laikraštyje yra "varęs" ant dovydavičiaus ir klubas rašęs prašymus, kad jis neteisėjautų ryto varžyboms?

        Comment


          Tai buvo labai seniai. Pries kokius 3-4 metus staiga straipsniai pasikeite i ditirambus apie ji, buvo lyg net straipsnis kazkokiam is ju priedu ar zurnalu apie ji, jo seima ar kazkas tokio. Zodziu laikrastis savo metodais tiek teisejus, tiek remejus gali palenkti i savo puse.

          Comment


            Gator, berods tu čia teisėjus skirstai į ryto ir žalgirio kažkur rašei, kad Brazauskas laikraščio gerbėjas, tai labai atsakingai galiu pasakyt, kad LR viduj Brazauskas yra vadinamas Žalgirio šalininku Aš asmeniškai nei su viena, nei su kita puse nesutinku. Brazauskas ne veltui yra vienas iš geriausių teisėjų Europoj ir Pasauly. O iš tokių kaltinimų galima tik išspaust šypsenėlę Nei vienas teisėjas dar nebuvo geras nei vienos komandos treneriams ir žaidėjams, po rungtynių, ypač jei ta komanda pralaimėjo. Visada yra prisimenami vienas ar kitas epizodas. Taip, teisėjai turi valdyt situaciją, kartais leidžia žaist grubiau, kartais ne. Čia ne futbolas, kad gali duot porą įspėjimų, poto parodyt geltoną kortelę, jei dar nekreipia dėmesio tada raudona. Jei būt preciziškam, galima nesunkiai per puse kėlinio krepšininką išvaryt iš aikštės už penkias pražangas. Teisėjo darbas yra labai nedėkingas, todėl visada sakiau, kad kuo jau kuo, bet teisėju būt tikrai nenorėčiau, nes kaip bebūtų vistiek kažkam liksi kaltas...

            Comment


              Krepšinyje teisėjai taip pat turi futbolo kortelių alternatyvą - nesportines pražangas už kurias žaidėjas gali būti diskvalifikuotas.
              Kaip boo rašė, teisėjo darbas labai nedėkingas, nes visuomet kažkas liks nepatenkintas. Tačiau, po grubaus žaidimo skyrus keletą nesportinių pražangų ar pašalinus žaidėją, būtų užbėgta už akių nešvariam žaidimui. Tik kaip traktuoti vieną ar kitą žaidėjo poelgį aikštelėje - kiekvieno teisėjo moralės bei profesionalumo reikalas.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Klausimas Žalgirio fanams, kurie priklauso palaikančiųjų tribūnai (yra čia tokių tikrai). Iš kur žinote, kad Zavackas yra gėjus? Skanduojate gi "ryžas py*eras!".
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Asmeninė patirtis, matyt?

                  Comment


                    Dar klausimas "Žalgirio" fanams, kas ten per plakatas buvo "Lietuvos rytas" ir šalia kažkokios rusiškos raidės? Ką jis reiškė?

                    Comment


                      "gaz" ir "mias", man rodos. Išsiverskit.

                      O ką gi, b9siu sąžiningas - Rytas šiandien buvo stipresnis. Bet mes jus dar patvarkysim. :]

                      Comment


                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                        "gaz" ir "mias", man rodos. Išsiverskit.
                        Dujos? ir mėsa?
                        Kažkokia nesąmonė Prie ko čia?

                        Comment


                          Nežinau, man kažkaip tas krepšinis, futbolas jau pradėjo kvepėti aferomis, kažkaip kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad rungtynių lemtis jau yra aiški dar prieš varžybas. Žalgiris atsipūtęs laimi Vilniuje, kas mažiau tikėta, rytas - Kaune. Kontorose sukasi didžiuliai pinigai, tad per tas dvejas varžybas kontoros prisikrovė ne vieną milijoną. Nežinau, gal ir kvaili pamastymai, bet aš kažkaip kuo toliau tuo labiau pradedu įtarinėt nešvarias aferas. Kas dėl varžybų, tai šiandien jokio užsidegimo ir noro laimėt, plius jokios ginybos.

                          Comment


                            Parašė Fanas Rodyti pranešimą
                            Nežinau, man kažkaip tas krepšinis, futbolas jau pradėjo kvepėti aferomis, kažkaip kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad rungtynių lemtis jau yra aiški dar prieš varžybas. Žalgiris atsipūtęs laimi Vilniuje, kas mažiau tikėta, rytas - Kaune. Kontorose sukasi didžiuliai pinigai, tad per tas dvejas varžybas kontoros prisikrovė ne vieną milijoną. Nežinau, gal ir kvaili pamastymai, bet aš kažkaip kuo toliau tuo labiau pradedu įtarinėt nešvarias aferas. Kas dėl varžybų, tai šiandien jokio užsidegimo ir noro laimėt, plius jokios ginybos.
                            Kokią aferą įžvelgi? Į kurią pusę krypstančią?
                            http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                            Comment


                              Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                              Kokią aferą įžvelgi? Į kurią pusę krypstančią?
                              Pats gyvenimas yra afera, manau taip reikia suprasti

                              Comment


                                tą kartoninį plakatą kažkokie eiliniai piliečiai susilipdė apie gav ir mias. choreo tribūnos bus čia įkeltas kaip video

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Dujos? ir mėsa?
                                  Kažkokia nesąmonė Prie ko čia?
                                  Kaunas ir užsienio kalbos...

                                  Comment


                                    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                                    Kokią aferą įžvelgi? Į kurią pusę krypstančią?
                                    Kad abejos varžybos buvo nupirktos, tokiu būdu stipriai pasipelnė lažybų bendrovės, kartu pasidalindamos su komandomis milijonines sumas. O paprastus žmones kaip kvailelius apmovė, taip nieks nieko ir nesuprato. Tas pats ir futbole ir visur kitur....

                                    Comment


                                      Parašė Fanas Rodyti pranešimą
                                      Kad abejos varžybos buvo nupirktos, tokiu būdu stipriai pasipelnė lažybų bendrovės, kartu pasidalindamos su komandomis milijonines sumas. O paprastus žmones kaip kvailelius apmovė, taip nieks nieko ir nesuprato. Tas pats ir futbole ir visur kitur....
                                      O iš kur žinai, kas už ką statė? Aš pvz. būčiau kaip tik ir statęs kaip dabar rungtynės abi pasibaigė.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        tą kartoninį plakatą kažkokie eiliniai piliečiai susilipdė apie gav ir mias. choreo tribūnos bus čia įkeltas kaip video
                                        Tai ar į mano klausimą bus atsakyta?
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          O iš kur žinai, kas už ką statė? Aš pvz. būčiau kaip tik ir statęs kaip dabar rungtynės abi pasibaigė.
                                          Nueik į lažybų kontoras arba jeigu turi pažįstamų tau papasakos ir sužinosi kiek ir už ką kokiose rungtynėse buvo daugiausia statoma. Na anksčiau ar vėliau tokie dalykai išlys į viešumą...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X