Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ žmogus galvojo, kad 8 ir 7, nes buvo minėti tokie skaičiai, bet jie tik už reguliarųjį sezoną

    Comment


      DC dėjimas vakar Vilniuje

      Comment


        Gal šiek tiek per daug jis ten raitėsi užsikabinęs.
        Beje nesupratau kas sulaužė krepšį kaip minėjo Goranas Jurakas, ar DeJuan'as Collins'as ?
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          Parašė Tadas Rodyti pranešimą
          Gal šiek tiek per daug jis ten raitėsi užsikabinęs.
          Beje nesupratau kas sulaužė krepšį kaip minėjo Goranas Jurakas, ar DeJuan'as Collins'as ?
          Sulaužė Jurakas, tačiau to epizodo žurnalistai nenufilmavo.

          Kur čia nesiraitysi, kai tokį įkrauni DC ūgis 188 cm.

          Comment


            Comment


              graziai atrodo

              Comment










                Paskutinis taisė joker; 2008.04.27, 21:12.

                Comment


                  su pergale visus žaliai baltus! o man šios rungtynės dviguba šventė - pergalė ir proga pirmą kartą gyvenime mojuoti žaliai baltą vėliavą rungtynių metu sunkus darbas, bet jausmas nerealus čia pavaidinimui savo debiutą per pertrauką įamžinau...



                  pasirodo sužibėjau dar vienoj vietoj padėjom sutvarkyti kai kuriuos dalykus halėje ir likom keliese ilgiau, tai pirmą kartą gyvenime vaikščiojau po halės VIP patalpas ieškojom vienu metu šuros (fanų vado) ir rėkavom koridoriuose, o tuo metu vyko spaudos konferencija už sienos 1:05 vietoj rėkiu aš (arba ne aš, nebeatsimenu ką dar šaukiau tiksliai ) paskui dar girdžiu savo brolio balsą ir dar kai kurių kartu buvusių žmonių

                  http://www.lrytas.lt/videonews/?id=1...209517525&sk=3

                  visur tik aš, sakė grupiokai kad ir per teliką rodė mane, matyt per daug jau ardausi...





                  kažkoks pagyrų puodas pasidariau ant vakaro visai...
                  Paskutinis taisė daktaras; 2008.05.08, 23:35.

                  Comment


                    liuks daktarai, nes mosikuojančių nėr pas mus daug šiaip sulošėm dar mano manymu prastokai, bet.... svarbu pergalė

                    Comment


                      Daktarai, nemažai Red Bullio matyt prieš rungtynes prigėrei :O

                      O su spaudos konferencija dar linksmiau

                      Comment


                        jokio buliaus, tik karbonadų kirtau prieš ir po varžybų atsakančiai o šiandien skauda viską, net nusižiovauti normaliai negaliu bet nieko, praeis, juk kitos varžybos irgi juk nebe už kalnų

                        Comment


                          Comment


                            su pergale žaliai balti!

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              su pergale žaliai balti!
                              Labai gera pergalė. Atrodė, kad kai kurie ryto žaidėjai jau nusivyle. Ir Jomantas net nelabai reiškėsi.

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Ir Jomantas net nelabai reiškėsi.
                                zmogus gal perskaite jam skirta plakata

                                Comment


                                  Parašė negative Rodyti pranešimą
                                  zmogus gal perskaite jam skirta plakata
                                  Jis nėra kvailas ir supranta, kad padaręs ką nors nešvaraus Halėje, iš jos išeitų tik lydimas gausios apsaugos. Geriausiu atveju. Taip pat toks jo veiksmas taip užvestų ir supykdytų tribūnas, kad visai ryto komandai toliau žaisti būtų dar sunkiau

                                  Comment


                                    /\ nors jie sėkmingai kartu su dovidavičium tą darė

                                    Comment


                                      Gal kur yra video, kaip užskaitė 3 tšk. Eidsonui, nors metė po laiko + Mačiuliui pražangą skyrė irgi po atakai pasibaigusio laiko, ko pasekoje Nielsenas įmetė dar 2 baudas?

                                      Comment


                                        visos rungtynes yra cia:
                                        http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=...695_1210787700

                                        Comment


                                          ties 8:00 įrašo minute vėl Jomanto veiksmas einasau, ane?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X