Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nepilnos dvi minutės, rezultatas laksto kaip teniso kamuoliukas kortuose. Šiuo metu Maccabių kamuolys, laikrodis muša paskutinę minutę, +6. LAIKO!...

    Comment


      na jau taip arti esam top 16.. 5 taškai paskutine minute

      Comment


        nu ką maccabi baudžia, maccabi padeda, nieko negalim sakyt dabar blogo apie juos

        Comment


          80-76, VISKAS.

          Po Naujų Metų laukia dar šeši krepšinio spektakliai!

          SU TOP 16!!!

          Comment


            galu gale!! Su macabio pergale

            Comment


              Niekada gyvenime nemaniau, kad džiaugsiuosi žydų pergale . Pasaulis keistas.

              Comment


                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                Niekada gyvenime nemaniau, kad džiaugsiuosi žydų pergale . Pasaulis keistas.
                Niekada nežinai kas tave gali pradžiuginti

                Comment


                  Žalgiris jau Top16!!!!!!!!, tik neaišku kokią vietą užims grupėje.

                  IT. Sicilija
                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                  LT. Kaunas 2009.01.04

                  Comment


                    Jeigu laimim prieš Chimki, beveik garantuotai antri. Pralaimim - priklauso nuo persvaros. Ir nuo to, ar Partizanai laimi. Jeigu taip, mes treti, Laboralas ketvirtas, Partizanas antras.


                    ...Arba ne taip. Pataisykit mane, dar iki turo viską kaip maldą išmokau, dabar viskas pasikeitė .
                    Paskutinis taisė Magician; 2010.12.16, 22:20.

                    Comment


                      Pergalės atveju ne beveik, o garantuotai 2 vieta.
                      Who is Zaiza?

                      Comment


                        [QUOTE=Luigi;498718]Pergalės atveju ne beveik, o garantuotai 2 vieta.

                        kazkaip nesvarbu man kelinti....idomu tik ka da Romanovas sugalvos
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          O Chimkis sugalvojo T. Hansenu pasistiprint...
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Parašė Magician Rodyti pranešimą
                            Jeigu laimim prieš Chimki, beveik garantuotai antri. Pralaimim - priklauso nuo persvaros. Ir nuo to, ar Partizanai laimi. Jeigu taip, mes treti, Laboralas ketvirtas, Partizanas antras.


                            ...Arba ne taip. Pataisykit mane, dar iki turo viską kaip maldą išmokau, dabar viskas pasikeitė .
                            Jeigu laimim kaip jau sakė garantuotai antri, o jei pralošiam tai žemiau 3 nekrisim. 4 Jau tikrai nebūsim

                            Comment


                              Žodžiu, prieš Kalėdas reiks eiti pasiimti bonusą . Jeigu Caja laimi 1-3 taškais, ir pralaimėję būsim antri . Bet neverta skaičiuoti. Reik nafyg sumušti rusus, jie nebeturi kur kilti.

                              Comment


                                Žalgiris 71 - 59 KK Kaunas

                                Visai įdomus ir žavus Kauno derbis. Omaras rezultatyviausias(!!!), o skanduotės Petrovičiui patiko tiek jam (Aco nė negalvoja vykti namo ir sėdi šalia Romanovo), tiek ir žaidėjam - Bėgičius žvengia, o su Kalnu, bandančiu sulaikyti juoką, dar sugebėjau ir susimirksėti .

                                Comment


                                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                  Žalgiris 71 - 59 KK Kaunas

                                  Visai įdomus ir žavus Kauno derbis. Omaras rezultatyviausias(!!!), o skanduotės Petrovičiui patiko tiek jam (Aco nė negalvoja vykti namo ir sėdi šalia Romanovo), tiek ir žaidėjam - Bėgičius žvengia, o su Kalnu, bandančiu sulaikyti juoką, dar sugebėjau ir susimirksėti .
                                  Kokios skanduotės buvo? Ne visas mačiau, o ir tai nieko nesigirdėjo, nes bent pas mane per sport1 labai silpnai girdis garsai iš salės

                                  Comment


                                    /\ paskaitęs nesuprasi reikia išgirsti gyvai

                                    Comment


                                      Negirdėjau ir aš skanduočių ta pati problema su transliacija

                                      Comment


                                        Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                        Negirdėjau ir aš skanduočių ta pati problema su transliacija
                                        tai čia ne pas mane viena prasti reikalai su garso kokybe iš SPORT1 kanalo ?
                                        O SPORT1 įdomu ar žino apie tai , kad jų beveik neįmanoma klausyti
                                        Paskutinis taisė judosius; 2010.12.23, 19:40.
                                        LIETUVA - MAKEDONIJA 110 : 102

                                        Comment


                                          o dar šalia tribūnos buvo mikrofonas, skambėjo visa salė nuo garso, vadinasi su įgarsinimu nekažką pas romkos tv...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X