Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Fanas Rodyti pranešimą
    Nueik į lažybų kontoras arba jeigu turi pažįstamų tau papasakos ir sužinosi kiek ir už ką kokiose rungtynėse buvo daugiausia statoma. Na anksčiau ar vėliau tokie dalykai išlys į viešumą...
    Ir kas iš to? Jeigu 2 rungtynės pasibaigė ne taip kaip dauguma spėjo, tai reiškia, kad kažkokios mažos lažybų bendrovės nupirko tokių palyginti didelių klubų rungtynes? Absurdas kažkoks.
    Flickr

    Comment


      „Žalgiris“ pateikė pasiūlymą M.Katelynui?

      Visą šį krepšinio sezoną sklando kalbos, kad Kauno „Žalgirio“ komanda domisi Alikantės „Meridiano“ puolėju Mindaugu Katelynu. Žaidėjas yra vienas iš pretendentų patekti į pagrindinę Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės sudėtį, kuri šią vasarą kovos Pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje.
      Delfi
      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Dujos? ir mėsa?
        Kažkokia nesąmonė Prie ko čia?
        Nu čia "Naša Raša" kas nežiūri ar niekad nematęs nesupras

        O dėl statymo, tai vienas mano draugas, bijo statyti kai žaidžia LR ir Žalgiris, nes jokios prognozės čia nepasiteisina, bet manau, kad per daug sunku surežisuoti varžybų baigtį, kai tiek daug žmonių yra įtraukta....
        You've got one life! Live it!

        Comment


          šiaip nenoriu aš jum sakyt, bet žinau kaip šita serija pasibaigs

          Comment


            Šeip logiškai mastant manau 4-3 Rytas turėtu laimėti serija,nes tuomet gauna šansą y Eurolygą O visų varžybų esmė pasidaryt pelną iš žiūrovų bent mano tokia nuomonė.

            Comment


              ne tu vienas boo tai žinai... tik aš vis dar tikiuosi, kad tai baisi netiesa, nes tada tai būtų tiesiog NA***

              vizai, tą skanduotę pradeda klykaut kitos tribūnos, kas nors pasijungia ir pagrindinėje, bet mes jos nepropaguojam, nors zavacko tikrai nekenčiam

              Comment


                Patys kalti žalgiriečiai. Turėjo šaunią progą išsiveržti 2:0, bet deja nepasinaudojo tuo. Nors ir esu už Žalgirį, bet reikia pripažinti Rytas šįmet stipresnis ir tiek. Kas iš to, kad pas mus pora žaidėjų pagal popierių stipresni, bet kiti už tai silpnesni. Vienas rungtynes gal dar laimėsim halėje, bet ne daugiau. Tikiuosi kitąmet pagaliau bus suburta normali komanda su ištaisytom klaidom. Jei kiti įžvelgia čia kažkokias sąmokslo teorijas su parduotais finalais, tai niekaip nesutikčiau. Pažiūrėkit žmonės į žaidimą šių komandų. Rytas visą sezoną žaidžia stabiliai, turi gana lygiaverčius žaidėjus, stiprų trenerį (su per ilgu liežuviu) ir žymiai geresnę vadybą.

                Comment


                  Pirma tai nekurstykit sąmokslo teorijų, nes jau supratau, kad bus taip: jei Rytas laimės seriją - viskas parduota, nupirkta, suplanuota ir skandalas, o jei Žalgiris, tai valio - viskas normalu. Ir pasakykit, kad taip nesakysit, jei taip įvyks

                  Kas dėl tų sirgalių, tai ką aš mačiau per TV, tas skanduotes skanduoja grynai paaugliai, nepilnamečiai, o už tokius "choreo" kaip, kad bamblys veidą užsidengęs atsiprašant vaizduoja "myžantį" ant Ryto simbolikos, mažų mažiausiai reikia be ausų palikt. Kodėl jis tą veidą dengė?
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Realiai baigtis 4:3 tenkintų visus išskyrus žalgyrio sirgalius. Gautų darbo (pinigų) lažybų bendrovės, spauda, TV, Žalgyris jau galėtų planuoti didesnį biudžetą ateinantį sezoną, LRytas žaistų Eurolygoje, kitos komandos galėtų pretenduoti į geresnius Europinius turnyrus ir t.t.
                    "Jeigu žemės ūkyje dirba 80 proc. žmonių - šalyje badas, o kur žemę dirba iki 5 proc. gyventojų - maisto produktų perteklius"

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      ne tu vienas boo tai žinai... tik aš vis dar tikiuosi, kad tai baisi netiesa, nes tada tai būtų tiesiog NA***
                      aš tai netikėjau iki vakar, kai pakalbėjau su vienu žmogum...dabar nebežinau ką, galvot. Papraščiausiai ramiai žiūrėsiu ir stebėsiu kas čia bus...

                      Comment


                        Na pasidalink savo žiniom smalsumas baigia pražudyt Arba privačia žinute parašyk

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          Nu čia "Naša Raša" kas nežiūri ar niekad nematęs nesupras
                          Aišku. Tai aš nesuprasiu.

                          Comment


                            Man yra vienas pažystamas veikėjas pasakojęs kaip vyksta statymai lažybose iš silpnųjų komandų žaidėjų pusės. Rungtynės nebūna sutartos, tačiau gaudami sąlyginai nedidelius atlyginimus žaidėjai imasi kitokių gudrybių papildyti pinigines, ir keletas komandos žaidėjų pastato, kad praloš tarkim daugiau nei 20 tšk. Skirtumu, arba, kad nepelnys daugiau nei tiek ir tiek taškų. Ir tokie dalykai labai akivaizdūs yra rungtynėse, kai perdavimai akivaizdžiai siunčiami į užribį, ar specialiai stovima baudos aikštelėj ir laukiama, kol bus sušvilptos 3 sekundės ir t.t. Būtent šitaip mūsų jaunieji žaidėjai buvo pasielgę per LKL Žvaigždžių rungtynes. Visą šitą dalyką sužinojau iš žmogaus, kuris gyvena, ir visai neblogai, būtent iš lažybų, pažysta keletą žaidėjų iš kai kurių silpnų komandų ir visą šitą sistemą žino. Kalbama, kad Butautas iš Žalgirio būtent per lažybas buvo išmestas, nes kaip žinia Romkai tokie žaidimai nepatinka… Bet čia jau tik sąmokslo teorija, šito tiksliai nežinau. Na, bet kas liečia LKL Finalus, kažkaip nesitiki jokie susitarimai dėl baigties, nors… Būtų įdomu vėl pakalbėt su tuo žmogum
                            Paskutinis taisė Aiwa; 2010.05.09, 16:44.

                            Comment


                              Parašė vizas Rodyti pranešimą
                              Pirma tai nekurstykit sąmokslo teorijų, nes jau supratau, kad bus taip: jei Rytas laimės seriją - viskas parduota, nupirkta, suplanuota ir skandalas, o jei Žalgiris, tai valio - viskas normalu. Ir pasakykit, kad taip nesakysit, jei taip įvyks

                              Kas dėl tų sirgalių, tai ką aš mačiau per TV, tas skanduotes skanduoja grynai paaugliai, nepilnamečiai, o už tokius "choreo" kaip, kad bamblys veidą užsidengęs atsiprašant vaizduoja "myžantį" ant Ryto simbolikos, mažų mažiausiai reikia be ausų palikt. Kodėl jis tą veidą dengė?
                              manekenas ten šiaip

                              kas dėl sutartų finalų, tai sakau - vis dar nenoriu tikėt, bet ne vienas ir ne du apie tai juk kalba..

                              Comment


                                Neįsivaizduoju to pokalbio kaip kažkas Maskoliūnui ar tokiem žaidėjam kaip Brownas ar Šalenga pasako, kad šiandien turėsit pralošt.. Tiesiog neįsivaizduoju..

                                Comment


                                  Per daug ambicijų ir trinties tarp abiejų klubų, kad tai būtų įtikinama. Juk amžini priešai
                                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                  Comment


                                    Pastebėti reikėjo Alytaus žaidimą, dėl statymų. Kai jie atlyginimų negauna, tai žiūri kaip reikia sužaisti, kad piniginę būtų galima pasipildyti. O lengviausiai pastatyti už gavimą daugiau nei tarkim 20 taškų, tai ir grajina ant to, nes kitaip Aleksandovui ant žolytės babkių neliks

                                    Šiaip tai žiauru, kai jaunimas tokius dalykus sužino ir pradeda, taip elgtis....

                                    Bet ir aš netikiu, kad Kalnui pasakoma, kad davaj pasuok į minią LR žaidėjų... Kosmosas
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Maskoliūnas atleistas?
                                      http://sportas.atn.lt/straipsnis/549...-jau-atleistas
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Va čia tai bajeriai Kokios priežastys dbr atleist? Nesutiko pralošt LR?
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                          Va čia tai bajeriai Kokios priežastys dbr atleist? Nesutiko pralošt LR?
                                          Manyčiau, kad tai antis ir tiek.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X