Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
    O man kažko tas klubas toks nerimtas. Netikiu, kad jo nariai tiek daug teisių gaus spręst kokį žaidėją kviest į komandą ar ne
    Aš taip pat manau, kad tai tik simboliška, juk Paulauskas vykdys tai ką jam pasakys Romanovas
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      Aš taip pat manau, kad tai tik simboliška, juk Paulauskas vykdys tai ką jam pasakys Romanovas
      O jūs ką, sumokėję du šimtus litų norit vadovaut ir komplektuot komandą? Jums patiems neskamba juokingai ši mintis?/\
      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

      Comment


        Parašė jasha Rodyti pranešimą
        O jūs ką, sumokėję du šimtus litų norit vadovaut ir komplektuot komandą? Jums patiems neskamba juokingai ši mintis?/\
        Nu bet taip maždaug jie ir pateikia, kad va gali dalyvauti komandos valdyme Beje esu girdėjęs, kad klubo nariai futbolo komandose UK turi pirmumo teisę į sezoninius abonementus ir į paprastus bilietus, nes draugas norėjo nusipirkti bilietą į Man utd. tai taip ir dingo noras sužinojęs visą info. Gal kas žino tiksliau? Manau panašiai nori padaryti ir Žalgiris.
        You've got one life! Live it!

        Comment


          /\
          na niekur ir nebuvo sakoma kad bus galima rinkti kokius zaidejus pirkti ir t.t. Klubo nariai gales rinkti klubo prezidenta kuris tures balsa valdyboje. visos privilegijos aprasytos zaalgirio svetaineja. su laiku manau ju bus daugiau. Ir tai visai neblogas budas pasipildyti zalgiriui savo biudzeta, 5000 nariu - 1 mln litu

          Comment


            Jau pasirašiau sutartėlę dėl stojimo į klubą, apsimokėjau ir laukiu paketo. Per dvi savaites sakė atsiųs. Dar ne viskas ten pas juos su tuo reikalu pilnai veikia.

            Comment


              Pralaimėjom Barcai 7 taškais..
              Foto iš rungtynių jei kas nematė čia.

              Comment


                Tikrai geros varžybos

                Comment


                  Daktarui... kaip vertini choreo? Man labai neskamba . Kai laikrodis RODO 19:44 .... ir po to - tukstanciai sirdziu PLAKS vienu ritmu. Ar laikai nesuderinti ar kazko nemaciau ? Ar cia du nesusije sakiniai?
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    kas negerai nesuprantu?

                    Comment


                      Šiaip asmeniniams susirašinėjimams yra AŽ jei ką
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        kas negerai nesuprantu?
                        Su lietuvių kalba kažkam prastai. Paskaityk tą užrašą dar kartą. Jei laikrodis RODO, tai ir PLAKA turi būt, o ne PLAKS

                        Comment


                          Radot prie ko prisikabint Liuks choreo

                          Comment


                            tai jau tikrai, gal sakau lietuvių kalbos mokytoją dar turėsim samdytis... plaks todėl, kad gabalo žodžiai tokie

                            Comment


                              Na trūksta žodžių apie šios dienos varžybas, žaidėme su Prienų rūdupio lygio komanda ir Krapiko sukurto beviltiško plano vedini, sulošėme tiesiog beviltiškai Ar mes čia atrodome komentuodami iš Krapiko pusės nieko nesuprantantys apie krepšinį ar jis visiškai nesugeba suvaldyt komandos. Tiesiog tas kelias rungtynes nieko nesakiau, bet šiandien jau nebeatlaikiau. Na jei jau nesiseka mėtyt tuos beviltiškus tritaškius, nu tai žaiskim per centrus, juk matėme kaip tik paduodamas kamuolys Begičiui ar Watsonui, tai užkart taškai, nes pas jų centrų praktiškai nebuvo, gynyba išvis tragiška net rankų nepakelia ir mėto praktiškai visą laiką laisvi, gerai kad jiem tritaškiai nekrito, nes būtume buvę sutriuškinti na nebekomentuosiu gi visi kuo puikiausiai matėme kas per žaidimas buvo, įdomu ką čiukinas veikia, jei net iš po krepšio neįmeta, nekalbant apie baudų metimus Janavičius kaip iš kosmoso nusileidęs, nesupranta pats ką daro, Šalenga savo dantų apsaugą tik prakramtė visas rungtynes, darau išvadą, kad užteks juokinti su tokiu žaidimu ir mums reikia naujo vado, galbūt visiem tiek atrašys velnių, kad visi taip loš kaip kad neįsivaizdavo, nes ir vėl jau greit būsim palaidoję sezoną Romanovai ieškok trenerio

                              Comment


                                /\ visiškai pritariu, nebeginsiu ir aš krapiko, ir kiekvienos tokios rungtynės didins mano pyktį ant jo

                                Comment


                                  Nemoka užvest komandos. Susidaro įspūdis, kad be noro žaidžia.

                                  Comment


                                    Man tai įtartina komandos sudėtis. Kažkaip tikrai per daug žaidėjų, kai kurioj stipresnėj komandoj jie ilgai trintų atsarginių suolelį. Akivaizdžiai matos, kad Eurolyga dar jiems per anksti.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Cibona - prienu rudupio lygio komanda, gal jus njuokinkit Taip truputi silpnesne sudetis nei zalgirio, bet tik tiek. Cia tau ne kokia Orleano entente..
                                      Krapikas nieko gero, bet reikia nepamirst, kad Zalgirio sudetyje vos apie 7 EL lygio zaidejus...

                                      Comment


                                        O tai kodėl Halėj žaidžia kaip iš natų, o vakar žaidė, tai nesuprasi kaip Krapikas turi tik vieną žmogų kurį gali leisti nuo suolo, o antras susirgęs buvo visi kiti ne EL. Taip, kad su 6-7 žaidėjais tikrai sunku, bet juk įmanoma, tai parodė varžybos su Barca. Gal jie pagalvojo, kad Ciboną nukaus net nežaisdami? Gal per daug pasitikėjimo? Krapikas keitė tuos žaidėjus, stengėsi, bet ką tu gali padaryti, kai Kalnas net iš užribio nemoka kamuolio išmest? Gal rimtai Krapikas nemoka užvest... Nu bet velnio tai visi gauna, jei grybą pjauna, tiek nuo jo, tiek nuo Dariaus...
                                        Paskutinis taisė 99; 2009.11.12, 11:27.
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Gal čia tik man taip atrodo, bet manau, kad treneris likus keliom minutėm ir komandai atsilikinėjant turėtų ne ramiai atsitūpęs su jais šnekėt, o rėkt, užvedinėt žaidėjus kovai, o ne migdyti dar labiau visus.. O apie žaidimą, ypač antroje rungtynių pusėje, tai net nėra ką ir kalbėti, žaidėme po vieną ir viskas..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X