Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Patiko Woods interviu
    http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=90532

    Ypač ši dalis

    Jei būčiau gidas... Visų pirma, pasiūlyčiau aplankyti didelę baltą bažnyčią ant kalno (Prisikėlimo bažnyčia - red. past.). Saulėtą dieną nuo jos stogo turėtų atsiverti visas miesto vaizdas. Taip pat galėčiau parekomenduoti keletą gerų restoranų, kadangi dažniausiai pietauju ne namuose. Na, o svarbiausias dalykas, jei tik pasitaikytų proga, būtų apsilankymas Kauno sporto halėje per Eurolygos rungtynes. „Žalgirio“ varžybų sukuriamos atmosferos ilgai nepamiršite.
    You've got one life! Live it!

    Comment


      http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=92617

      "Viasat Sport Baltic" startuos su "Žalgirio" rungtynėmis Eurolygoje

      Nu nežinau. Pusė Lietuvos nebematys EL rungtynių. Jau geriau Žalgiris nepatenka į TOP16, nes kai kam mažiau nervų kainuos...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=92617

        "Viasat Sport Baltic" startuos su "Žalgirio" rungtynėmis Eurolygoje

        Nu nežinau. Pusė Lietuvos nebematys EL rungtynių. Jau geriau Žalgiris nepatenka į TOP16, nes kai kam mažiau nervų kainuos...
        Ir nematys mažiausiai iki 2015 metų.

        Comment


          Ir aisku tas kanalas bus tik tam kas turi Auksini Paketa
          I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

          Comment


            Iki šiol aš teliko neturėjau, o dabar net nebebus vienintelės priežasties jį nusipirkti.
            Tai dabar arba kavinės-restoranai pradės rodyti varžybas, ir visi žiūrėsime jas ten, arba, jei nerodys jie - nemanau, kad koks Petras Petraitis, uždirbantis 1200 per mėn pirks tą auksinį viasat paketą dėl Žalgirio, kai skrandis gurgia

            Comment


              žiauroka... gal ir turėjo taip nutikti kažkada, bet kažkaip liūdna... o juk aš teliką paprastai tik ir žiūriu tokiom progom...

              Comment


                Tikrai neketinu pirkti jokių paketų ar vestis kabelinę... Matau namie penkis kanalus ir tai man jų per daug... Bet, kad nematysiu Žalgirio tai man sukėlę neapsakomą pyktį...
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Siaip buvo sakyta, kad sita kanala matys viasat vartotojai ir KITU KABELINIU TV vartotojai. Nebent kabelines Tv neturit

                  Comment


                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                    Siaip buvo sakyta, kad sita kanala matys viasat vartotojai ir KITU KABELINIU TV vartotojai. Nebent kabelines Tv neturit
                    Tai mieste dauguma turi, bet va kaimuose ar mažesniuose miesteliuose tai kabelinių nėra, o lėkštes nevisi turi. Suprantama, kad VIASAT nori uždirbti, bet prieš metus kaip dėl alkoholio reklamos įstatymo tai TV3 krokodilo ašaromis verkė, kad valdžia krepšinio neleidžia rodyti, o patys dabar... Tikiuos pas mane rodys, o jei rodys tai SPORT1 neišjungs.

                    Comment


                      kokio velnio man ta kabelinė reikalinga, jeigu man lietuviškų kanalų per akis, kurių aš ir taip Kaune beveik nežiūriu?..

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        kokio velnio man ta kabelinė reikalinga, jeigu man lietuviškų kanalų per akis, kurių aš ir taip Kaune beveik nežiūriu?..
                        Būtent. O kai pagalvoji apie kai kuriuos kaimo vaikus kuriems krepšinis galbūt vienintelė pramoga atitraukianti nuo gėrimo ar "mordabojaus", tai dar šlykščiau atrodo TV3. O dar kaip Joker minėjo, kad sutartis su VIASAT iki 2015m.

                        Comment


                          Ką gi Žalgiris dusinamas iš visų pusių ir ko gero dabar daugiau nei pusė žmonių nebepamatys EL varžybų,

                          Comment


                            Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                            Būtent. O kai pagalvoji apie kai kuriuos kaimo vaikus kuriems krepšinis galbūt vienintelė pramoga atitraukianti nuo gėrimo ar "mordabojaus", tai dar šlykščiau atrodo TV3. O dar kaip Joker minėjo, kad sutartis su VIASAT iki 2015m.
                            Tokiu atveju, tas naujas sporto kanalas turetu buti transliuojamas, kaip ir nacionalines televizijos, t.y. jo skleidziamas bangas turetu gaudyti ir namu antena. Bet, turbut, is serijos - pasvajokim. Nera ka noret, komercine televizija ta TV3.

                            Comment


                              Nesąmonė kažkokia, turėtų atkeist šitą sprendimą,jei su sveiku protu nesusipyko, ir pats žalgiris turi būt tuo suinteresuotas, didesnė auditorija žiūrovų,reklama ir t.t. Kolkas panašiau į vertimą pirkt viasat lėkštes ir gasdinimą ,kad nerodysim ir va pirkit lėkštes,o po to turbūt pasakys ,kad vėl rodys per TV3.Toks marketinginis sprendimas tai nežinau... parduoti keliais šimtais daugiau lėkščių ,bet sulaukt daug daugiau neigiamos reakcijos ir įmonės įvaizdžio pablogėjimo?Tai telefonu skambinėja ir siūlo pirkt,tai nusprendžia neberodyti per Tv3 krepšinio,kai žaidžia Lietuvos komanda, o čempionų lyga per tangotv liks?Kažkaip kvailai atrodo

                              Comment


                                Be to juk žiūrimumas geras būdavo. Pernai pamenu virš 400 000 žmonių žiūrėjo rungtynes su OLY lyg (pagal "Ekstra" berods).

                                Comment


                                  http://www.euroleague.net/features/i...41592/179/item

                                  Despite the losses this year, fans in Kaunas are still 100% behind you, as visiting players and coaches always mention. You are from Kaunas, so how would you describe the mentality of a Zalgiris fan?

                                  "I think that all European basketball players know Zalgiris' fans. They are just great and I can easily imagine that they do impress visiting teams. They are so loud and supportive. The greatest thing about them is that they are supportive even when their team struggles. This season we won only once, but they stood behind us no matter what. When a young player enters the court, the fans give him warm support and the player gets confidence. It's very important. I want to thank them a lot. They are just the best."

                                  Gražiai ir angliškai komplimentai skamba

                                  Oi šian paskutinta galimybė prarėkti savo gerklę. Laukiu pergalės dideliu skirtumu ir rėksiu, kiek galėsiu

                                  Beje gaila, kad nieks nefilmavo Žalgiro-Ventspils mačo. Tikrai gerų epizodų buvo. Klimavičius dėliojo įspūdingai
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Ką jau kalbėt apie Eurelijaus 16 taškų

                                    Comment


                                      nu tada epizodų gerų buvo pilna Dar ir Šalengos paskutinis metimas
                                      Ką belieka ruošti gerkles vakarui... Bilietai kiek žinau senai išparduoti, pardavinėja jau stovimus. Nors kažin ar ir jų jau liko

                                      Comment


                                        Bet va dar Barcelona bus. Ten šansą taip pat gan neblogą gausime, nes Barca kaip ir užsitikrino pirmą vietą...
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Patiko choreo su varlėm, +5 respecto Laukiam fotkių
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X