Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    aš irgi labai tikiuosi, kad susiprotės kleiza, bet žinant koks fruktas vadovauja Žalgiriui arba tam kas iš jo liko, tai gal kleiza ir nenori teptis rankų... nors geriau susiteptų

    Comment


      Geriau jis už "Rūdupį" žaistų.

      Comment


        /\ sutinku visu šimtu procentų

        Comment


          O kurioje pozicijoje jis Žalgiryje žais? Yra Jankūnas, Klimavičius. Na, rodos vienu metu EL žaidė kaip SF, bet ir ten Kuzminskas su Weemsu. Kad tik Kleizos atėjimas nebūtų dar didesnė problema, nes toks jausmas,kad tarp žaidėjų Žalgiryje yra kažkokia trintis (čia tik mano įspūdis). Jeigu jo esamas klubas jam gali daryti įtaką, manyčiau,kad rinksis Rytą dėl Valančiūno - susižais, susipažins ir pan. Džikičius lyg ir buvęs jo klubo ankstesnio (?) trenerio asistentas.

          Comment


            Pirmas dalykas šį straipsnį parašė ne Kauno diena, o kaip tik jos viena iš priešių 15min.
            Koks tikslas Guogai susitikti su Romanovu jai jau likę tik parašus sudėti ant sutarties su Rytu?
            O apie desperatiškus pačio ironizavimus Romanovui tai kaip čia pasakius.
            Nereikia jo garbinti bet tikrai nebūtina kiekvienoje žinutėje prirašinėti šlovė Romanovui ir t.t.
            O gal kad DC girtą parskraidino irgi Romanovas kaltas..?

            Comment


              /\ visiškai absurdiški argumentai dėl ryto

              Comment


                dėl dc aš jau prieš kurį laiką rašiau, kad jį ir lawsoną siųst lauk reikia

                Comment


                  Parašė D.P Rodyti pranešimą
                  O kurioje pozicijoje jis Žalgiryje žais? Yra Jankūnas, Klimavičius. Na, rodos vienu metu EL žaidė kaip SF, bet ir ten Kuzminskas su Weemsu. Kad tik Kleizos atėjimas nebūtų dar didesnė problema, nes toks jausmas,kad tarp žaidėjų Žalgiryje yra kažkokia trintis (čia tik mano įspūdis). Jeigu jo esamas klubas jam gali daryti įtaką, manyčiau,kad rinksis Rytą dėl Valančiūno - susižais, susipažins ir pan. Džikičius lyg ir buvęs jo klubo ankstesnio (?) trenerio asistentas.
                  Kleiza gali rungtyniauti trijose pozicijose, o tokio lygio krepšininkui vietos gali atisrast betkurioje komandoje. Tik nesupratau kodėl ši naujiena buvo iškart paskelbta šioje temoje, o ne "Krepšinis".

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    aš irgi labai tikiuosi, kad susiprotės kleiza, bet žinant koks fruktas vadovauja Žalgiriui arba tam kas iš jo liko, tai gal kleiza ir nenori teptis rankų... nors geriau susiteptų
                    na popokalbių su V.R, parašų nepadėjo nei Kurtinaitis, nei Kemzūra, nei Šaras. Taigi, viskas buratino rankose.

                    Comment


                      /\ vadinasi nieko nebus

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ vadinasi nieko nebus
                        Vadinasi, kad per anksti daromos išvados.

                        Comment


                          Sportalas.com
                          Guoga siandien Vainausko lozej buvo. Beje, kokio pasiulymo is Zalgirio laukia Kleiza, jei alga vistiek mokes Guoga?

                          Comment


                            Na kaip suprantu ne nuo Guogos dabar jau priklauso, o nuo to ką pasirinks pats Linas.
                            Dėliojant viską logiškai turėtų pasirinkti Rytą..

                            Comment


                              Arba Žalgiris, arba Rūdupis. Kokio velnio į tą rytą eit.

                              Comment


                                Na man irgi nesuprantama kokio velnio tikram kauniečiui eiti į Rytą? Žaidžia juk tuose pačiuose turnyruose.

                                Comment


                                  How the hell do we have practice twice a day on the road lol. This is out of line lol!!!

                                  Sonny13 Sonny Weems

                                  Wish I was back in Toronto right now!!
                                  gražu, jeigu ir weemsas padės b, tai viskas, tikrai galim pradėt išformuot komandą...

                                  Comment


                                    Girdėjau gandus, kad Guoga susipykęs su Romanovu. Bet čia tik gandai.
                                    Kaunietis, vilnietis, profesionalams principai negalioja. Šaras kaunietis, Pocius - vilnietis (fabijoniškės), Kuzminskas irgi vilnietis, savaitgaliais ir ne tik trinasi Vilniuje jei nerungtyniauja. Manau, čia tik fanai tą sureikšmina, sportininkams tokie principai būtų rizikingi, kaip sakoma, nespajuk į šulinį iš kurio gali gerti...

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      gražu, jeigu ir weemsas padės b, tai viskas, tikrai galim pradėt išformuot komandą...
                                      Po to Weems'as pasidalino, kad seima isvyko atgal uz balos, ir visi draugai liko ten pat. Ilgesys - iprastas dalykas. Zinoma, komandoje nieko gero, bet nepusk is muses dramblio.

                                      O Kleiza su lietryciu pjausis del antros pagal pajeguma Europos taures, ir pelnys 29 taskus itemptose ketvirtfinalio rungtynese su Zelezniku. Kaip ir aisku...

                                      Comment


                                        Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                        Girdėjau gandus, kad Guoga susipykęs su Romanovu. Bet čia tik gandai.
                                        Kaunietis, vilnietis, profesionalams principai negalioja. Šaras kaunietis, Pocius - vilnietis (fabijoniškės), Kuzminskas irgi vilnietis, savaitgaliais ir ne tik trinasi Vilniuje jei nerungtyniauja. Manau, čia tik fanai tą sureikšmina, sportininkams tokie principai būtų rizikingi, kaip sakoma, nespajuk į šulinį iš kurio gali gerti...
                                        Na man sunku būtų suprasti kaip Europoje pagarsėjęs kovotojas su lažybininkais susidėtų būtent su tokiu..? Tad čia Romanovo principai yra aukščiau visko.
                                        Na o dėl Kauno Vilniaus tai nežinau, pvz Motiejūnas pats sakė neįsivaizduoju savęs dirbančio Ryte, tai neįmanoma. Toks požiūris yra pas žmones, kuriems Žalgiris daugiau negu komanda, apie tai jau diskusija buvo anksčiau, kad mums krepšinis daugiau nei sportas. Kalnietis, Jankūnas, Klimavičius, Mačiulis tai manau tikri Žalgiriečiai ir aš jų Ryte neįsivaizduoju. Pamatysim ką Linui reiškia Žalgiris.
                                        To per daug aš nesureikšminu, nes visiems negali būti vienodai svarbi komanda, ir negali sutapti nuomonės. Tiesiog to norėtųsi iš Lino, tikro kauniečio.

                                        Comment


                                          /\ nu va, pasirodo dėl buratino nesutariam, bet dėl viso kito tai pritariu visom keturiom!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X