Skirtumas tarp Hearts'ų ir Žalgirio tas kad už paramą klubui Škotijoje aistruoliai gavo klubo akcijų, o Lietuvoje siūlo pinigus už ačiū atiduoti ir dar pavadina tai investavimu
Taip, būtent. Krepšinis tai hobis, smagus laisvalaikio praleidimo būdas (tiek žiūrint varžybas, tiek ir pačiam žaidžiant). Juk niekas netrukdo, pasižiūrėjus varžybas, eiti paskaityti knygą, ar nueiti pasikultūrinti, tarkim, į muziejų ar kokią parodą. Domėjimasis sportu su žingeidumu neturi nieko bendro. Todėl ir sureagavau į vieno iš forumo dalyvių keistą minties vingį, kuris, mano manymo, prasilenkia su sveika logika.
Tai aišku, kad netrukdo ir netgi labai gerai, kai žmonės į sportą taip žiūri.
Tačiau šiais laikais, daroma taip, kad žmonės sportą sudievina.(Rimtai, nervuojasi, erzinasi, fanu grupuotės konfliktuojančios.) tai yra ne , kas kita o Primityvu. Gaila, kad kai kurie taip gyvena.( Gal dar reik rašyt kodėl tai primityvu?). Va tokie dalykai: http://www.krepsinis.net/lietuva/zal...irmunus/200269 žymiai labiau prasilenkia su sveika logika , nei mano komentaras...
Na bet sporto žiūrėjimas taip pat neprideda proto. Tai tiesiog laiko praleidimas(pramoga) iš kurios kiti daro pinigus.
Taip, būtent. Krepšinis tai hobis, smagus laisvalaikio praleidimo būdas (tiek žiūrint varžybas, tiek ir pačiam žaidžiant). Juk niekas netrukdo, pasižiūrėjus varžybas, eiti paskaityti knygą, ar nueiti pasikultūrinti, tarkim, į muziejų ar kokią parodą. Domėjimasis sportu su žingeidumu neturi nieko bendro. Todėl ir sureagavau į vieno iš forumo dalyvių keistą minties vingį, kuris, mano manymo, prasilenkia su sveika logika.
Edinburgo "Hearts" aistruoliai aukoja savo pinigus, kad padėtų išbristi iš krizės mylimam klubui.
"Hearts" direktorius Sergejus Fedotovas gyrė fanus, kurie pirkdami klubo akcijas parėmė jį jau 800 tūkst. svarų suma. Tokia suma buvo skelbiama likus dar kelioms dienoms iki numatyto pirkimo termino pabaigos - gruodžio 19 dienos. Iki jo tikimasi, kad sirgaliai dar labiau parems klubą ir padės stabilizuoti jo padėtį.
Minėtą sumą surinko 3 200 "Hearts" fanų.
"Su jų pagalba mes ne tik išsaugojome klubą ir išgelbėjome jį nuo likvidavimo lapkritį, bet jau galime sumokėti žaidėjams ir už gruodį. Darysime viską ką galime, kad įamžintume tokį sirgalių atsidavimą ir pasiaukojimą klubui" - sakė S.Fedotovas.
Tiesa, jis ragina sirgalius nesustoti: "Jei pilnai neišparduosime akcijų, galime sugrįžti į tokią padėtį, kuri buvo lapkritį. Tačiau jau nebeturėsime galimybių platinti akcijas. Kol kas anksti kalbėti apie klubo ateitį ir veiklos pasikeitimą. Niekas nežino, kokia mūsų situacija bus sausį. Bet neketiname parduoti žaidėjų, neturėdami jiems tinkamos pamainos."
"Po pergalės Škotijos taurės finale gatvėse šventė 100 tūkst. sirgalių. Abonementus į klubo rungtynes turi 8 500 žmonių. Šiek tiek neramu, kad daugelis šių žmonių dar nepasirengę investuoti savo pinigus į akcijų pirkimą, kuris mums labai reikalingas. Todėl norėčiau, kad kiekvienas sirgalius savęs paklaustų, ar jis padarė viską, norėdamas padėti klubui, kuris tiek daug jam reiškia", - pažymėjo "Hearts" direktorius. - "Sprendimas dar palūkėti gali būti blogas, kurio ištaisyti bus neįmanoma. Turime išsaugoti tai ir judėti pirmyn. Padengti nuostolius bus daug sunkiau, nei žengti šį mažą žingsnį ir ištiesti pagalbos ranką klubui. Turime stoti petys į petį."
Pasak S.Fedotovo, "Hearts" deficitas šiuo metu siekia 1 mln. svarų. Klubo interneto svetainėje netrukus atsiras atskira skiltis, kurioje bus surašyti visi pirkę akcijas. "Hearts" vadovai taip pat svarsto galimybę įamžinti klubo rėmėjų pavardes ir stadione.
Šiaip Heartsai turėjo priežastį, bet Buratinas nuo vasaros apie tai šnekėjo. Tai rezimuoju, kad ne šiiap sau prašė pinigų.
Dabar pasigirsta kalbos, kad ir Žalgiryje yra kažkokios finansinės problemos, bent jau pasak Romanovo:
"Visi tik deklaruoja meilę „Žalgiriui“ ir žada paramą, bet niekas nepadeda. Todėl matau galimybę spręsti finansų problemas tik taip: kiekvienas „Žalgirio“ fanas galėtų investuoti ne mažiau kaip po 100 litų. Priešingu atveju reikės pardavinėti žaidėjus ir atsisakyti rimtai kovoti dėl aukštos vietos."
„Malonu, kad „Žalgiris“ užėmė pirmąją vietą Eurolygos C grupėje ir turi visus šansus kovoti dėl čempiono titulo. Tačiau tam reikia pinigų krepšininkų algoms ir premijoms.
Visi tik deklaruoja meilę „Žalgiriui“ ir žada paramą, bet niekas nepadeda. Todėl matau galimybę spręsti finansų problemas tik taip: kiekvienas „Žalgirio“ fanas galėtų investuoti ne mažiau kaip po 100 litų. Priešingu atveju reikės pardavinėti žaidėjus ir atsisakyti rimtai kovoti dėl aukštos vietos.
„Žalgiris“ yra visos Lietuvos kultūros dalis ir prie šios brangenybės egzistavimo turėtų prisidėti visi Lietuvos žmonės. Būtų malonu ir per didžiąsias metų šventes stebėti, kaip žalgiriečiai toliau šauniai kovoja dėl pergalių aukščiausio rango varžybose“, - V. Romanovas rašo dienraštyje „Kauno diena“.
Žymės: krepšinis | Žalgiris | Vladimiras Romanovas
Jei tau tenka sau užduoti tokį klausimą, greičiausiai niekada iš tikrųjų ir nesidomėjai šia sporto šaka. Nevertėtų tau stengtis, prisidengiant kultūra, vaizduoti protingesnio nei turbūt esi.
Na bet sporto žiūrėjimas taip pat neprideda proto. Tai tiesiog laiko praleidimas(pramoga) iš kurios kiti daro pinigus.
Jei tau tenka sau užduoti tokį klausimą, greičiausiai niekada iš tikrųjų ir nesidomėjai šia sporto šaka. Nevertėtų tau stengtis, prisidengiant kultūra, vaizduoti protingesnio nei turbūt esi.
Iš vis vilniečiai domisi , menais , kultūra, tad nelieka laiko ryto - žalgirio, nesąmonėms.
Tai čia seniai aišku. Vilniečiai domisi menu ir kultūra. Kauniečiai - žalgirio nesąmonėmis. Klaipėdiečiai - jūra. Šiauliečiai - dar kažkuo ir t.t. ir pnš.
Netikiu, kad Vilnieciai tokie eretikai butu ir rinktusi furbola vietoj Krepsinio
Įdomumo dėlei: prieš 5-3m., kai Rytas dra turėjo Marijoną, Chuck, Lukauskį ir kt., lankomumas buvo milžiniškas, žaidimas gražus viskas čiki. bet,.2008 finansų krizė. nuo 2009 Vilniuje pradėjo užsidarinėti barai, kavinės, klubai, gatvėse ne visos šviesos įjungtos, žodžiu, sh buvo.. 2010 antroje pusėje-2011m viskas apsivertė aukštyn kojom - Ryto rungtynių lankomumas pradėjo kristi ir šiemet pasiekė dugną. Net ir per nesenas Rytas-Žalgiris rungtynes ne visas Siemensas pilnas buvo...bet būtent 2010-2011 Vilniuje pradėjo atgimti ir dabar jau atgimė naktinis gyvenimas, o šiuo metu pasiekė bene geriausią kokybę per pastaruosius 10m. Na, gal tai nėra pagrindinis faktorius, bet sausakimši barai ir klubai tą parodo. Pvz, vienas į sportą orientuotas (tv transliacijos, ir tiek) baras Vilniaus g., daugumos mėgstamas ir lankomas, preitą 5dienį, vyksant ir Ryto, ir Žalgirio EL rungtynėm nieko netransliavo, o į jį patekus 23h nebuvo kur apsisukti. pakeitė formatą?
tai tik paralelė.
prie to prisidėjo - atgimęs Vilniaus Žalgiris, teniso akademija ir pilni kortai žmonių (pabandykite, kas galite, išsinuomoti bent 1h...), įvairios akcijos, atrakcijos, projektai, performansai, renginiai etc. Dabar pvz., yra ~10 kavinių, į kurias nepateksi per artimiausias 2 savaites, na gal tik tada jei užsiregistruosi ir jei kas atšauks registraciją... To anksčiau nebuvo.
Aišku, sumažėjęs klubo biudžetas, prastas žaidimas ir manau....EČ, vykęs Lietuvoje, nes po jo trasi viskas išsikvėpė. Gal pabodo..? manau daug kas Vilniuje žiūri krepšinį kaip į pramogą, kurių šiuo metu nestinga.jei vietos komanda prastai žaidžia ar jai nesiseka, galime ieškoti kokybiškesnės pramogos ir tai nebūtinai bus krepšnis. Prie to prasideda ir tradicijų nebuvimas. bet aš nematau čia problemų - Maskvos CSKA nerenka pilnos arenos, Realas irgi.
aš pvz, iki pirmo kurso net BBL rugtynių nepraleidau. Pirmame kurse pirmąsyk įsijungiau TV per Ryto finalą su Chimky (berds pavasaris buvo). tiesiog laiko trūkumas ir nauja veikla sujaukė nusistovėjusius pomėgius, kurie pateko į antrą planą. Net neabejoju, kad taip yra buvę daug kam.
o kas dėl futbolo. Man A-lyga šiemėt buvo įdomesnė nei LKL (įsaitant ir būsimą) finalas. nes komandas teskyrė 1 tsk, ir viskas galėjo apsiversti aukštyn kojom.
Komentuoti: