Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
    ka green deathai pradeda - prisideda VISA arena, o jus ka? geriausiu atveju savo nesamonem tik permusat palaikyma. jausmas toks kad jum labai pasiseke jog nuo GD jus skiria vipu loze.
    Ot argumentas. Visi tinginiai, nesugebantys dainų išmokti dėl savo mylimos komandos, o tik baubti ar pūsti dūdas ir prie jų reik taikytis...

    Comment


      Parašė egisz Rodyti pranešimą
      Ot argumentas. Visi tinginiai, nesugebantys dainų išmokti dėl savo mylimos komandos, o tik baubti ar pūsti dūdas ir prie jų reik taikytis...
      Pataisysiu, ne dėl savo mylimos komandos, o dėl nedidelės saujelės nesuprantamų ambicijų perimti iš kitų šalių tai, kas mums yra visiškai svetima ir nepriimtina.

      Comment


        atleisk, as ateinu i arena gerai praleist laiko - o ne sedet ir mokytis kazkokiu futbolistu dainushku.
        *censored*

        Comment


          MikasRidikas, o kodėl mums netinkama ir nepriimtina? nes dainuot nemokam? kalba nepritaikyta ar šiaip iš prigimties tingūs žmonės?
          Taip, praleist laiko. Varžybos kaip kino teatras. Komanda gali laimėti arba pralaimėti. Dzin. Svarbu gerai pasėdėti ir patrukdyti tiems, kurie nemažą dalį gyvenimo paaukojo ar dar paaukos komandos palaikymui.
          Ir gal jau laikas nustot sporto klubus palaikančias dainas vadinti "futbolistų"?

          Bet kokiu atveju, nelabai man rūpi atmosfera Žalgirio varžybose. Nepriklausau nei vienos krepšinio komandos spalvoms

          Comment


            Parašė johas Rodyti pranešimą
            Aidziau. 1. GWB nusiteike pries visus LR darbuotojus ( kas yra labai naturalu). 2. Nusiteike YPAC pries gestikuliuojancius LR darbuotojus. 3. GWB nemano,kad jis yra geresnis treneris uz buvusi.

            Idomu pasidare. Cia visiem uzkliuvo labiau keiksmazodis ar kad buvo varoma ant Triufo? O jei pvz butu: "Trifunovic, get fuck out of here" irgi taip pat nepasitenkinima reikstumet?

            Apie palaikyma diskutuot, kurie is vis nedalyvauja jame aktyviai, nera prasmes.
            siuo atveju manau Javtojas nusipelne buti labiau nemegstamu negu Trifunovicius. Buves ilgametis LR zaidejas, o ir dabar naudos is jo maziau negu is Trifo
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Tau pačiam patinka?

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Tau pačiam patinka?
                pats ir prisidejau
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  O taip, neblogai išėjo šįkart. Be jokio aido, visi vienu ritmu

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    pats ir prisidejau
                    Šiaip sveikintina, bet skamba neypatingai. Tiesiog dauguma nedainuoja, o burba po nosimi...

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Šiaip sveikintina, bet skamba neypatingai. Tiesiog dauguma nedainuoja, o burba po nosimi...
                      Pilnatis...

                      Comment


                        Parašė egisz Rodyti pranešimą
                        Ot argumentas. Visi tinginiai, nesugebantys dainų išmokti dėl savo mylimos komandos, o tik baubti ar pūsti dūdas ir prie jų reik taikytis...
                        Tai kodėl dauguma turi derintis prie gwb? Manai gwb padeda komandai? Tviertai suabejočiau, kaži kokias dainas popas užtrauks šiemet rotušėj po finalų, gal gwb daugiastulpelines dainuškas? Gwb palaikymas gadina atmosferą, jie neįsipaišo, visa arena skanduoja tarkim Žalia- Balta, o jie kažkokias savo giesmes+ būgnas tuo pat metu, ir gaunas maišymasis totalus. Jei aš surinksiu 20 snukių, kurie palaikymą supranta, tarkim, kaip pliko užpakalio rodymą visą mačą, tai tipo irgi galiu rėkt, kad visi tinginiai, nemokat palaikyti komandos, juk reikia užpakalius rodyt, o jūs tingit... Nesąmonė, kiti sako va, GD skanduotės 10m nesikeičia.. Tai manot, kad tai atsibodo liaudžiai? Žaidėjams? Neabejoju, kad ne. Abejoju, kad net ir per tą patį futbolą dainuojamos dainos yra naujesnės nei 10 m. Jos jau visų kraujuje ir jų pakanka. Viena kita trumpa aišku nemaišytų, bet tikrai ne ištisos dainos.

                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        ..
                        O kai kam tikrai pilnatis maišo galvą

                        Comment


                          Weems'o dėjimas šituo rakursu atrodo super
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            esme yra kad boysu nekencia jau didele dalis kauno ir beveik visa arena... nes jie trukdo tiesiog palaikyt komanda su savo nesuprantamom skanduotem.... iseitis yra tokia arba jus uztylat nes prades nekest aplamai visi jusu arba prisidedat prie palaikymo normaliai. Jus gaideliai praeikit pro arena po viena ir paklausykit ka zmones sneka apie jus, net senimas susirinke zalgirio veteranai ant jusu varo ir galva kraipo kaip taip gali but . Asmeniskai mane ir siutina susirinke bulvoneliu burys ir skanduoja beleka nesvarbu ar imeta zalgirieciai ar ne net nepaploja

                            Comment


                              GWB palaikymas tikrai geras, tik ne LT mentalitetui... Jei bent didesnė dalis prisijungtų prie dainų, pajustų tą malonumą palaikyti komandą nesnobiškai, bet to niekada nebus, tik ne mūsų Lietuvėlėje... pats vakar buvau arenoj, sedėjau nei prie GD, nei prie GWB, tačiau bandžiau užvesti šalia sėdinčius, bet kai kuriems matyt net ne lygis ir tą pačią bangą daryti ar parėkauti... Tai ką kalbėti apie organizuotą palaikymą?

                              Comment


                                Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                GWB palaikymas tikrai geras, tik ne LT mentalitetui... Jei bent didesnė dalis prisijungtų prie dainų, pajustų tą malonumą palaikyti komandą nesnobiškai, bet to niekada nebus, tik ne mūsų Lietuvėlėje... pats vakar buvau arenoj, sedėjau nei prie GD, nei prie GWB, tačiau bandžiau užvesti šalia sėdinčius, bet kai kuriems matyt net ne lygis ir tą pačią bangą daryti ar parėkauti... Tai ką kalbėti apie organizuotą palaikymą?
                                Tai ten tu 332 sektoriui ar šalimais taip siautei?

                                Comment


                                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                  Tai ten tu 332 sektoriui ar šalimais taip siautei?
                                  ne, tikrai ne tas sektorius

                                  Comment


                                    Yra Žalgirio fanai t.y.- visi kuriuos vienija viena komanda , ir yra gwb - atskira respublika. Pradžioj buvo įdomu ką jie įneš naujo į komandos palaikymą. Bet dabar jie visiškai žlugo . Jie ne už komanda, bet už principus. Tačiau tikiuosi nebe daug jiems liko gyvuoti. Nes dabar gwb tik griauna komandos palaikymo atmosfera.
                                    LIETUVA - MAKEDONIJA 110 : 102

                                    Comment


                                      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą

                                      O kai kam tikrai pilnatis maišo galvą
                                      Pilnatis - ne pilnatis, bet man tikrai meška vaikystėje ausies neužmynė
                                      Jeigu jums toks himno dainavimas sukelia euforiją, tai ką aš žinau... Matyt į
                                      normalius koncertus mažai vaikštot...

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Pilnatis - ne pilnatis, bet man tikrai meška vaikystėje ausies neužmynė
                                        Jeigu jums toks himno dainavimas sukelia euforiją, tai ką aš žinau... Matyt į
                                        normalius koncertus mažai vaikštot...
                                        Nevaryk Dievo į medį
                                        tai buvo geriau negu buvo galima tikėtis , o ateity, tikiu kad bus dar geriau
                                        LIETUVA - MAKEDONIJA 110 : 102

                                        Comment


                                          Parašė judosius Rodyti pranešimą
                                          Nevaryk Dievo į medį
                                          tai buvo geriau negu buvo galima tikėtis , o ateity, tikiu kad bus dar geriau
                                          O kaip tu manai, kas padeda tobulėti - mano konstruktyvi kritika ar pasitenkinimas tuo, kas yra?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X