Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visus su puikia pergale!! Gaila, kad šiandiena sekmadienis ... Tikiuosi tai tik įžanga į daugelį progų, kurias galėsime atšvęsti
    Graiko darbas šiandiena negalėjo nežavėti, tad jei be Romkos įsikišimų bus, tikiu, kad toli galėsime eiti!

    Comment


      Tai ką, vėl Grigas?

      Graikijos žiniasklaida: I.Zourosas paprašė leidimo palikti "Žalgirį"

      Comment


        Jau nebe

        Ilias Zouras: „Kalbos, kad paprašiau leidimo palikti „Žalgirį“, – nesąmonė“

        „Pasirodžiusios žinios, kad aš paprašiau leidimo palikti „Žalgirį“, yra visiška nesąmonė. Esu patenkintas dirbdamas „Žalgiryje“, vakar iškovojome pirmąjį sezono trofėjų, todėl tokie gandai mane stebina. Atrodo, kad kažkam nepatiko mūsų pergalė ir dabar bandoma tokia dezinformacija užgožti šį mūsų laimėjimą. Juo labiau kad cituojama Graikijos žiniasklaida, kurią seku ir kurioje nieko panašaus nėra rašoma“, – sakė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris.
        Iki sezono pabaigos su „Žalgiriu“ sutartį turintis treneris pridūrė, kad ir toliau norėtų treniruoti Kauno komandą.

        Turbūt Lietuvos Ryto laikraštis pradėjo darbuotis
        Paskutinis taisė aviDer; 2011.02.14, 13:53.
        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

        Comment


          Matėsi, kad Rūdupis ne neptūnas... Su pergale visi!

          Comment


            panašu, jog paskutiniu metu, Žalgirio pergalės tikimybė yra atvirkščiai proporcinga Brown'o ir Collins'o aikštėj praleistom minutėm...
            Paskutinis taisė boo; 2011.02.16, 19:30.

            Comment


              Bet pagaliau Žalgiris nusipirko normalų legionierių... Kuo toliau tuo jis man labiau patinka
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė boo Rodyti pranešimą
                panašu, jog paskutiniu metu, Žalgirio pergalės tikimybė yra atvirkščiai proporcinga Brown'o ir Collins'o aikštėj praleistom minutėm...
                o taip. DC jau visai prastai. Už savo kojų kliūva

                Comment


                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                  panašu, jog paskutiniu metu, Žalgirio pergalės tikimybė yra atvirkščiai proporcinga Brown'o ir Collins'o aikštėj praleistom minutėm...
                  Visiškai pritariu, kol jie lošia, tol Žalgiris visiškai buksuoja, nes pas juos nei veržlumo nei greičio nei metimo nebėra, žaidžia be jokios motyvacijos. Jie turėtų lošti ne ilgiau kaip 10 min per rungtynes, nors dabar yra visiškai priešingai. Visi tik žiūri ką "autoritetas" Braunas pasakys, tą visi kiti ir darys. Visus negriukus reikėtų varyti lauk, nes ir Watsonas paskutinis tinginys ir žaidžia kada nori.

                  Comment


                    Su neįtikėtina pergale! Tie Pociaus Colinso ir Klimavičiaus trapakai per pratęsimą nerealiai

                    Comment


                      Pagaliau... Nervai išeikvoti, fantastikos už visą sezoną prisižiūrėta

                      Ir kiek dar gali Watsoną laikyt aikštėj... Visiškas pasyvumas aikštėje, jokio žaidimo. Vaikšto atsipalaidavęs, sienas tvarsto ir nieko kito nedaro
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Su pergale visusus Žalgirio fanus!!!
                        Alternative

                        Comment


                          Su pergale!

                          Kasnors man galit paaiškinti, už ką Broliui buvo skirta techninė? Per pakartojimą aš nieko tokio neįžvelgiau
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Išgimdėme. Su pergale DC ir Marcus blogis Kalnas keistai pats pasiprašydavo keitimo šian, Delnas nepataikė, bet kai atėjo galas įsūdė Pocius lieka Pocium, kovingas iki kaulų smegenų, auksas o ne žaidėjas
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              dėl Pociaus, tai...jis greitesnis už savo mintis bėga, lenda, šoka...bet nespėja sugalvot kodėl...

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Su pergale!

                                Kasnors man galit paaiškinti, už ką Broliui buvo skirta techninė? Per pakartojimą aš nieko tokio neįžvelgiau
                                Nes raitesi kaip kirmele ant grindu gaves prazanga.Beje aciu Dariui ,o ir Sarunas sikart nepavede

                                Comment




                                  Su pergale visus. Nerealios varžybos.
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    Su pergale!!! Pociaus tritaškis... Nėra žodžių tiesiog... )

                                    Comment


                                      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                      Su pergale!!! Pociaus tritaškis... Nėra žodžių tiesiog... )
                                      Jei akys spėjo teisingai užfiksuoti pakartojimą tai buvo dvitaškis
                                      Bet nugalėtojai neteisiami...
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                        Jei akys spėjo teisingai užfiksuoti pakartojimą tai buvo dvitaškis
                                        Bet nugalėtojai neteisiami...
                                        Neprisimenu kam iš Žalgirio žaidėjų, bet antrąją baudą metant, Ogiuzas, May ar Onanas pataisė grynai baudą; ir buvo užskaitytas tik kaip baudos metimas.
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                          Jei akys spėjo teisingai užfiksuoti pakartojimą tai buvo dvitaškis
                                          Bet nugalėtojai neteisiami...
                                          Turim vienodas akis
                                          Proud to be lithuanian.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X