Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2014 m. pasaulio futbolo čempionatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Gerai Kesminas pastebėjo, nesvarbu, kad rezultatas net 5-1, jei būtų buvę 7-0 rezultatas būtų tik dar geriau atspindėjęs padėtį aikštėję. Jei olandai ir toliau taip žais, tai australams ir čilei jau dabar gėda už būsimą rezultatą turėtų būti . Nerealus futbolas buvo, laimingas ilsėtis eisiu .

    Comment


      #22
      Parašė Xedos Rodyti pranešimą
      Reto grožio varžybos
      Reto grožio varžybos būtų buvę jei ir ispanai būtų parodę kažką gražaus ir būtų pelnę bent kelis normalius įvarčius. Dabar tas grožis buvo tik iš vienos pusės
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        #23
        Jokios sensacijos nėra. Lygiai taip pat, kaip primityviam Barcelonos aktorių futbolui pernai galą padarė Bayernas, taip dabar atėjo laikas ir Ispanijos rinktinei būti pastatytai į vietą. Juk dauguma žaidėjų tie patys, žaidimo stilius irgi toks pats gėdingas. Aišku šiandien akivaizdžiai ir gynėjai, ir vartininkas buvo visai nepasiruošę rungtynėms, bet didžiausia problema yra saugai - Xavi, Alonso, Iniesta, Busquets. Pirmi 3 visų pirma jau pasenę ir tik daro sau gėdą su tuo kamuolio stumdymu pirmyn atgal ir griuvinėjimu kaip lepšiai nuo lengviausio prisilietimo, o Busquetsas visada tik šūdmalys ir buvo, nesugebantis atakos sukurt. Treneris turėtų prisiimti atsakomybę, kad surinko veteranų šutvę, taktiškai net nepabandė sugalvot nieko naujo ir naiviai tuos veteranus išmetė sudraskymui prieš olandus. Juk yra pas ispanus pilna jaunų, neprastesnių ir mokančių bei norinčių kitokį futbolą žaist, bet treneriui geriau imti pavardes iš kurių jau senai nieko neliko - Xavi, Iniesta, Alonso... Ir toliau įkyriai ir nuobodžiai žaisti primityviausią tiki-takos antifutbolą.
        Šiandien gaila buvo tik Casillaso ir Ramoso. Nenusipelnė jie tokio pažeminimo.

        Comment


          #24
          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Reto grožio varžybos būtų buvę jei ir ispanai būtų parodę kažką gražaus ir būtų pelnę bent kelis normalius įvarčius. Dabar tas grožis buvo tik iš vienos pusės
          Galima tai vadinti įvairiai ir kaip tik norima, bet vaizdas aikštelėje buvo tikrai gražus . Toks įvarčių lietus pasitaiko ne taip ir dažnai . Bet ispanų sirgaliai šiandien nieko gražaus turbūt visgi nepamatė .
          Paskutinis taisė Xedos; 2014.06.14, 00:44.

          Comment


            #25
            Belgai bus stiprūs ir toli eis. Ir dar sakyčiau Prancūzija bus dark horse, nes niekas kažko iš jų nesitiki šį kartą, ypač kai Ribery out. O tokiomis sąlygomis psichologiškai žymiai lengviau, nes nuslūgsta įtampa ir atvirkščiai norisi įrodyti daugiau.

            Taip pat neužmirškit italų - gal jie ir nemoka žaisti, bet užtat moka laimėti.
            Paskutinis taisė nomad; 2014.06.14, 01:30.
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              #26
              Parašė nomad Rodyti pranešimą
              Belgai bus stiprūs ir toli eis.
              Kiek tas toli? Kad iš grupės išeis ir po to iš kart namo? Nes aštunfinaly iš karto gaus arba vokiečius, arba portugalus, iš kaimyninės grupės pagal atkrintamųjų suskirstymą. Išpūstas burbulas tie belgai. Komanda nebloga, bet nedaugiau. Be to nereikia, pamiršt kad dabar jie pateko į šitą čempionatą pirmą kartą nuo 2002 metų, 12 metų nežaidę jokiuose rimtuose turnyruose.

              Comment


                #27


                Comment


                  #28
                  Subyrėjo visiškai Urugvajus
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #29
                    Tokie dalykai tik pagardina šios dienos desertėlį D.Britanija-Italija Aš šiose rungtynėse palaikau italus.
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                      Tokie dalykai tik pagardina šios dienos desertėlį D.Britanija-Italija Aš šiose rungtynėse palaikau italus.
                      Aš paprastai nepalaikau anglų ir tikriausiai nepalaikysiu nei vienos komandos. Bet mane siutina visi Italai/Ispanai/Portugalai etc su savo griuvinėjimais, griebimaisis už galvos skausmo eprkreiptais veidais, kai kažkas vos bakstelėjo į koją, ir visas kitas "aktoriavimas" bet kokioje situacijoje. Anglai yra viena komandų, kuri tuo neužsiima.

                      Comment


                        #31
                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Aš paprastai nepalaikau anglų ir tikriausiai nepalaikysiu nei vienos komandos. Bet mane siutina visi Italai/Ispanai/Portugalai etc su savo griuvinėjimais, griebimaisis už galvos skausmo eprkreiptais veidais, kai kažkas vos bakstelėjo į koją, ir visas kitas "aktoriavimas" bet kokioje situacijoje. Anglai yra viena komandų, kuri tuo neužsiima.
                        Pietitiškos melodramos . Aš labiausiai laukiu Vokietijos rungtynių, bet iki tol norėtųsi, kad išlįstų kitos geros komandos.
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          #32
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Aš paprastai nepalaikau anglų ir tikriausiai nepalaikysiu nei vienos komandos. Bet mane siutina visi Italai/Ispanai/Portugalai etc su savo griuvinėjimais, griebimaisis už galvos skausmo eprkreiptais veidais, kai kažkas vos bakstelėjo į koją, ir visas kitas "aktoriavimas" bet kokioje situacijoje. Anglai yra viena komandų, kuri tuo neužsiima.
                          Tos trys komandos gali gražiai užpult, sužaist, bet kai prasideda "vėjas papūtė - manęs vos neužmušė" tai tikrai norisi perkelti Oskarus į futbolo aikštę

                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            #33
                            Parašė LBP
                            Labai patiko paveiksliukas iš Mykolo Klecko feisbuko internetų - puikiai iliustruoja situaciją

                            Atvaizdas
                            Futbolininkai kraujo nepersipilinėja ir dopingo nevartoja, tad turbūt skausmą dar jaučia.
                            Flickr

                            Comment


                              #34
                              Anglijos tikslas: atrodyti žvaliai, kovoti dėl kamuolių, spausti varžovus, kurti momentus.

                              Italijos tikslas: laimėti mačą.

                              Abi komandos gavo tai, ko norėjo.
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                #35
                                Šveicarai galima sakyti morališkai išprievartavo Ekvadorą per paskutinias rungtynių sekundes Sveikinu šveicarus.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  #36
                                  Aš jau norėjau jungti velniop, bet dabar džiaugiuosi, kad žiūrėjau iki paskutinės minutės. Super momentas.

                                  Comment


                                    #37
                                    Prancūzija 3:0 Hondūras Kol kas mane tenkina turnyro eiga, beveik visos Europos komandos žaidusios rungtynėse laimėjo, reikia viltis, kad taip vyks ir toliau. Šiuo metu vienintelė Kroatija pralaimėjo savo rungtynes. Norėtųsi Europietiško čempionato.
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Prancūzija 3:0 Hondūras Kol kas mane tenkina turnyro eiga, beveik visos Europos komandos žaidusios rungtynėse laimėjo, reikia viltis, kad taip vyks ir toliau. Šiuo metu vienintelė Kroatija pralaimėjo savo rungtynes. Norėtųsi Europietiško čempionato.
                                      Man irgi džiugu dėl Europos komandų, bet bosnių jau dabar gaila dar net neprasidėjus rungtynėms.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė LBP
                                        Bl, Meškonis komentatorius...
                                        Gal ir gerai, nes šiandien Kesminas kaip pervažiuotas buvo, elementarių epizodų neskaitė. Kitur skaičiau komentarus, tai žmonės galvojo, kad gal nebalaivus buvo

                                        Comment


                                          #40
                                          http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-televizija neveikia.. Blyn.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X