Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rytoj Afrikos taurės finalas. Kiek mačiau - rungtynės buvo nerealios. Ypač pusfinalis tarp Egipto ir Dramblio kaulo kranto.
    Rekomenduoju pažiūrėt finalą tarp Kamerūno ir Egipto.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Rytoj Afrikos taurės finalas. Kiek mačiau - rungtynės buvo nerealios. Ypač pusfinalis tarp Egipto ir Dramblio kaulo kranto.
      Rekomenduoju pažiūrėt finalą tarp Kamerūno ir Egipto.
      Pritariu, irgi norėjau parašyti apie tai. ANC dabar ne ką prastesnis reginys nei EC ar WC. Per pastaruosius 10 metų Afrikos futbolas padarė miližinišką šuolį, manau, kad 2010 m. kai WC vyks PAR, pamatysime įdomių dalykų.
      Jūsų,
      Analitikas PlėtRa™

      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

      Comment


        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
        Pritariu, irgi norėjau parašyti apie tai. ANC dabar ne ką prastesnis reginys nei EC ar WC. Per pastaruosius 10 metų Afrikos futbolas padarė miližinišką šuolį, manau, kad 2010 m. kai WC vyks PAR, pamatysime įdomių dalykų.
        kagi Egiptas nugalejo pelnytai, tai labiausiai disciplinuota komanda siame turnyre
        kitos gi komandos neisvengdavo chaotisko zaidimo, daugelyje rungtyniu ivarciai buvo imusti po grubiu gynybos klaidu (neisimtis ir finalas)

        Comment


          Parašė pankas Rodyti pranešimą
          kagi Egiptas nugalejo pelnytai, tai labiausiai disciplinuota komanda siame turnyre
          kitos gi komandos neisvengdavo chaotisko zaidimo, daugelyje rungtyniu ivarciai buvo imusti po grubiu gynybos klaidu (neisimtis ir finalas)
          Pelnytumas siuo atveju tik tame, kad laimejo. Butu laimejes Kamerunas, butum sakes, kad "pelnytai nugalejo".
          Pagal sudeti tiek Kamerunas, tiek Gana, tiek Nigerija ir DKK yra zymiai stipresnes. Egiptas ne tik, kad neturi tokios zvaigzdes kaip Etoo ar Drogba, bet is vis vos keli zaidejai zaidzia Europoj, o dauguma zaidzia Egipte, kai tuo tarpu mano isvardintu rinktiniu kone visi iki vieno futbolininkai is rinktines zaidzia Europos klubuose, kai kurie net ir paciuose geriausiuose. Kitaip sakant eilinis fuksas, futbolo fronte nieko naujo...

          Comment


            to Kaunas

            o kam tie cempionatai is viso rengiami? reikia kasmet paimti rinktines, suskaiciuoti kur kokie zaidejai kokiuose klubuose zaidzia, ir kurios rinktines zaideju yra daugiausia geruose klubuose - paskelbti ja cempione. Tada bus viskas normaliai. O cia dabar matot kazkoks Egiptas, kuris neturi Drogba ar Eto, antrakart is eiles isdriso laimet cempionata! Kokie cia dar graikai gali tapti Europos cempionais, o kazkokie italai - pasaulio cempionais: taigi brazilu ar anglu daug daugiau turtinguose klubuose losia! Ir ju kontraktai didesni!

            Ir krepsinyje taip pat daryti reiketu. Olimpiniais cempionais visa laika skelbti USA, nes ju lyga stipriausia, o Europos - ispanus. Prie ko cia rusai, ar kokie lietuviai?

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Pelnytumas siuo atveju tik tame, kad laimejo. Butu laimejes Kamerunas, butum sakes, kad "pelnytai nugalejo".
              Pagal sudeti tiek Kamerunas, tiek Gana, tiek Nigerija ir DKK yra zymiai stipresnes. Egiptas ne tik, kad neturi tokios zvaigzdes kaip Etoo ar Drogba, bet is vis vos keli zaidejai zaidzia Europoj, o dauguma zaidzia Egipte, kai tuo tarpu mano isvardintu rinktiniu kone visi iki vieno futbolininkai is rinktines zaidzia Europos klubuose, kai kurie net ir paciuose geriausiuose. Kitaip sakant eilinis fuksas, futbolo fronte nieko naujo...

              Tau tikrai reikia daktaro pagalbos. Vėl ta pati dainelė, ne pavardės žaidžia, o pas tave pastovi ta pati dainelė, tai pas Rytą kažkokie žaidėjai, "ir kaip jie tiek pasiekia" tai čia vėl tas pats. Nežinau ant kiek reikia buku būt, kad komandos pajėgumą pasibaigus čempionatui skirstyt pagal pavardes popieriuje ir nepripažint pelnyto čempiono, kai pats, garantuoju, nematei Egipto žaidžiančio bent keletoje rungtynių.
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                Tau tikrai reikia daktaro pagalbos. Vėl ta pati dainelė, ne pavardės žaidžia, o pas tave pastovi ta pati dainelė, tai pas Rytą kažkokie žaidėjai, "ir kaip jie tiek pasiekia" tai čia vėl tas pats. Nežinau ant kiek reikia buku būt, kad komandos pajėgumą pasibaigus čempionatui skirstyt pagal pavardes popieriuje ir nepripažint pelnyto čempiono, kai pats, garantuoju, nematei Egipto žaidžiančio bent keletoje rungtynių.
                Tau neatrodo kad tie visi geriausi afrikieciai is Kameruno, Nigerijos ir pan., nuo sezonos pradzios aria auksciausio lygio komandose, kai tuo tarpu dauguma egiptieciu zaide savo salies lygoj... Man atrodo biski skiriasi kruviai ir nuovargis.
                O ir siaip futbole fuksu tikimybe sakyciau 50/50, nes futbole vienas ivartis daznai nulemia visas rungtynes. Del to man krepsinis ir patinka labiau.
                Juokinga man tie graikai, kuriuos mindakas mini. Va ten fukso etalonas. Gerai graikai laimejo Europos cempionata, bet po to net nesugebejo pateko i Pasaulio cempionata po 2 metu. Tai kaip cia sita paaiskint? Juokdariai jus...

                Comment


                  Kaunaz,
                  Turiu išeitį tavo problemoms išspręsti. Nusipirk Playstation arba kokį Nintendo, pasiimk keleta gerų geimų kaip FIFA2008 ar NBA2008 ir žaisk sau: ten visi žaidėjai žaidžia pagal pajėgumą: visą laiką vienodai, be jokių siurprizų. Nebus jokių fuksų. Ir nesitikėk, kad "Žalgris" Eurolygije kokį TAU ar Maccabį aploš. Pas juos geresni žaidėjai žaidžia, garsesni dauguma žymiai už Kalnietį ar Juraką. Ir daugiau pinigų uždirba. Neteisybė bus didelė, jei žalgiris juos aploš. Kaip tokia neteisybė įvyko su Olympiakosu Kaune... Negerai, kai sporte ne pavardės laimi, o komandos, oi kaip negerai...

                  Comment


                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    Kaunaz,
                    Turiu išeitį tavo problemoms išspręsti. Nusipirk Playstation arba kokį Nintendo, pasiimk keleta gerų geimų kaip FIFA2008 ar NBA2008 ir žaisk sau: ten visi žaidėjai žaidžia pagal pajėgumą: visą laiką vienodai, be jokių siurprizų. Nebus jokių fuksų. Ir nesitikėk, kad "Žalgris" Eurolygije kokį TAU ar Maccabį aploš. Pas juos geresni žaidėjai žaidžia, garsesni dauguma žymiai už Kalnietį ar Juraką. Ir daugiau pinigų uždirba. Neteisybė bus didelė, jei žalgiris juos aploš. Kaip tokia neteisybė įvyko su Olympiakosu Kaune... Negerai, kai sporte ne pavardės laimi, o komandos, oi kaip negerai...
                    Yra skirtumas tarp to, kai pavienese rungtynese kas nors laimi, tuo labiau kai komandos daugiau ar maziau panasaus lygio, ir kai komanda is dugno laimi cempionata - krepsini tokiu nesamoniu beveik niekad nepasitaiko. Tai 2 visiskai skirtingi dalykai.

                    Comment


                      Nepavadinčiau 2 kart iš eilės Egipto laimėtų čempiono titulų kaip fukso. Laimėjo, reiškias uvo stipresni. Jokių komentarų daugiau iš mano pusės.
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Yra skirtumas tarp to, kai pavienese rungtynese kas nors laimi, tuo labiau kai komandos daugiau ar maziau panasaus lygio, ir kai komanda is dugno laimi cempionata - krepsini tokiu nesamoniu beveik niekad nepasitaiko.
                        Nu tai tikrai jau. Paskutinį Europos krepšinio čempionatą kaip prisimenu laimėjo Ispanai, o pasaulio čempionatą laimėjo USA. O "Lietuvos Rytas" nuo pat savo įkūrimo yra laikomas Eurolygos viena stipriausių komandų

                        Comment


                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                          Nepavadinčiau 2 kart iš eilės Egipto laimėtų čempiono titulų kaip fukso. Laimėjo, reiškias uvo stipresni. Jokių komentarų daugiau iš mano pusės.
                          Hm... Laimi Afrikos taure 2 kart is eiles, bet stebuklingu budu niekaip nepatenka i Pasaulio cempionatus, kur Afrikai skirtos net 5 vietos... Idomiai gaunas, turbut tikrai futbole fuksu "nebuna"...

                          Comment


                            Kaunaz, kaip čia Anglijos rinktinė, pilna žvaigždžių su milijoniniais kontraktais, geriausiais pasaulio žaidėjais nepatenka į EČ? Čia irgi "fuksas"? Gi grupės varžybose ne vienerias rungtynes žaidė, o dvyliką, ir kaip čia toks elitas nepateko net į varganą EČ? Ir kaip tokios rinktinės, kaip Kroatija ar Rusija, lyginant su Anglijos auksiniais berniukais ją aplenkė? Kaip čia Anglija namuose makedonų neįveikia? Juk ten lyginant su anglais už duoną žaidžia, kaip žydų neįveikia, nuo rusų kažkokių gauna, o lemiamam mače namie nuo kroatų pasikrauna? Net tie patys vargani graikai grupėje pirmą vietą užima patyrę 1 pralaimėjimą per 12 mačų, iškovoję 10 pergalių? Keista kažkaip.
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Jei tu sporte įsivaizduoji, jog turi laimėt komanda, kuri turi brangesnius ar populiaresnius žaidėjus, esi paprasčiausia pinigų auka. Asmeniškai man, sportas netgi nebūtų įdomus, jei visuomet laimėtų piniguočiausieji, populiariausieji, jei tau taip atrodo, esi paprasčiausias pižonas, dažniausiai mėgiamą komandą pasirenkantis, pagal jos iškovotus titulus, pagal populiarumą pasaulyje, pagal jos piniginę vertę.
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                Kaunaz, kaip čia Anglijos rinktinė, pilna žvaigždžių su milijoniniais kontraktais, geriausiais pasaulio žaidėjais nepatenka į EČ? Čia irgi "fuksas"? Gi grupės varžybose ne vienerias rungtynes žaidė, o dvyliką, ir kaip čia toks elitas nepateko net į varganą EČ? Ir kaip tokios rinktinės, kaip Kroatija ar Rusija, lyginant su Anglijos auksiniais berniukais ją aplenkė? Kaip čia Anglija namuose makedonų neįveikia? Juk ten lyginant su anglais už duoną žaidžia, kaip žydų neįveikia, nuo rusų kažkokių gauna, o lemiamam mače namie nuo kroatų pasikrauna? Net tie patys vargani graikai grupėje pirmą vietą užima patyrę 1 pralaimėjimą per 12 mačų, iškovoję 10 pergalių? Keista kažkaip.
                                Visi sitem tavo isvardinti faktai, tik patvirtina mano nuomone - 50/50 kiekvienu rungtyniu tikimybe, kad rezultatas bus neadekvatus realybei, kitaip sakant fuksas. Futbole juk viska gali nulemti menka smulkmena, klaida, ir siaip sekme, netycia koja pakisi kur nereikia ir ziurek golas... Kai futbole toks mazas rezultatyvumas, tie atstiktinumo faktoriai labai daug reiskia. Galu gale juk zaidzia vienuolika zaideju, ir jie gali but nors ir patys geriausi, bet jeigu nesiseks laimes kiti.

                                Comment


                                  Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                  Jei tu sporte įsivaizduoji, jog turi laimėt komanda, kuri turi brangesnius ar populiaresnius žaidėjus, esi paprasčiausia pinigų auka. Asmeniškai man, sportas netgi nebūtų įdomus, jei visuomet laimėtų piniguočiausieji, populiariausieji, jei tau taip atrodo, esi paprasčiausias pižonas, dažniausiai mėgiamą komandą pasirenkantis, pagal jos iškovotus titulus, pagal populiarumą pasaulyje, pagal jos piniginę vertę.
                                  O tu supranti toki dalyka, kad yra neviena vienodo pajegumo komanda. Vat jos tarpusavy ir turi issiaiskint, kuri yra stipriausia. Bet kai pvz. Europos futbolo cempionato finale vietoj kokios Anglijos ar Olandijos zaidzia graikai, tai ir finalas pasidaro nebeidomus.
                                  Ir nebijok, komandos kurias palaikau nesikeicia priklausomai nuo rezultatu. Jos nuolatines.
                                  Paskutinis taisė kaunaz; 2008.02.11, 00:18.

                                  Comment


                                    ėėė, chebra, baikit. Šitos šventos temos nevalia teršti kišant čia krepšinį!!!! Turit savo temą su 350 lapų "žalgirio ar ryto kiaušai didesni" diskusija, ten ir diskutuokit apie krepšinį ir kaip ten nebūna fuksų.

                                    Vieniem krepšinis, kitiem futbolas patinka. Vienur laimi rusai ar JAV, kitur graikai ar Egiptas. Ir valio, kad pasaulis toks įvairus. Man asmeniškai praeitas EČ buvo vienas įdomiausių iš tų kiek mačiau per gyvenimą, nes buvo kažkas naujo, nebebuvo to iki kaklo įgrįsusio klausimo "italai, prancūzai ar vokiečiai žais finale tarpusavy?". O EČ žiūrimumas bene vienintelis augo per pastaruosius metus, kai visų kitų sporto renginių krito, rašytinius šaltinius gali nurodyti Valiukas, jei netikit. Štai ką duoda sportui "fuksai" - naują skonį. O egiptiečiai, beje, į Europą kviečiami, tik grabe jie ją matė, kai savo šaly yra garbinami kaip dievai, o ir pavalgyt turi matyt už ką. O šitam čempionate bent keli iš jų (Zaky, Abo Terika, Zidane) buvo visa galva aukštesni už tuos išgirtus milijonus vartančius Eto'o, Drogba ar Essien.
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Gaila finalo nemačiau gal kas kokią nuorodą inmestų?

                                      O šiaip manau daug ką treneris futbole lemia. Stutatė egiptiečius ten kur reikia ir taškas. O kiek aš atsimenu kitos afrikiečių komandos žaizdavo padrikai, daugiau emocijomis pasikliaudamomis.

                                      O kalbant apei čempionatus, man Europos, Afrikos ir Pietų Amerikos čempionatai patys gražiausi ir įdomiausi aišku viską karūnuoja pasaulio čempionatas. Tik gaila, kad vyksta labai jau durbu metu. Bet tuose skirtumuose atsiranda visas grožis ir įdomumas... Laukiu nesulaukiu EČ. Tikiuosi kroatai prasibraus iki finalo
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Zinia Premier$hipo ir taip nemegstu, bet po tokiu ideju jie atrado tiesiog apgailetinai...

                                        http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...em/7234304.stm

                                        http://football.guardian.co.uk/break...295036,00.html

                                        Gera citata:
                                        The beauty of football is you have some values, you have the teams, you have the fans, you represent something important and you are not a travelling circus
                                        Premiershipas jau kuri laika virtes cirku - pats laikas i gastroles po pasauly
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                          Zinia Premier$hipo ir taip nemegstu, bet po tokiu ideju jie atrado tiesiog apgailetinai...

                                          http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...em/7234304.stm

                                          http://football.guardian.co.uk/break...295036,00.html

                                          Gera citata:
                                          Premiershipas jau kuri laika virtes cirku - pats laikas i gastroles po pasauly
                                          Logiška įvykių seka. Apskritai didieji Premier lygos klubai nebeturi nieko bendro su anglišku futbolu, kosmopolitinės pinigų darymo mašinos ir tiek. Ilgainiui taps tokiu pat komerciniu šlamštu kaip ir NBA. Tas pats laukia ir Eurolygos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X