Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apie brazilus:
    http://www.metacafe.com/watch/110649...nce_the_samba/

    Comment


      Tokio virssvorio per menesi nenumesi Ronaldo iki geriausiu visu laiku pasaulio futbolininku oj oj kaip toli... Pikciausia, kad nuolat pastebimi tik tie, kurie musa ivarcius. Labiausiai neivertinti lieka gynejai ir, ypac, pati juodziausia darba dirbantys atraminiai saugai. Puikus pavyzdys - Realas, tik isejo makelele ir amen realui. Nei ronaldo, nei zidanai, nei figo nebepadejo. Tokie kaip Terry turbut niekad nebus renkami geriausiais pasauly, bet bent jau man, per pastaruosius 2 sezonus Terry butu iskart po Ronaldinho

      Comment


        Parašė Quack
        Tokio virssvorio per menesi nenumesi Ronaldo iki geriausiu visu laiku pasaulio futbolininku oj oj kaip toli... Pikciausia, kad nuolat pastebimi tik tie, kurie musa ivarcius. Labiausiai neivertinti lieka gynejai ir, ypac, pati juodziausia darba dirbantys atraminiai saugai. Puikus pavyzdys - Realas, tik isejo makelele ir amen realui. Nei ronaldo, nei zidanai, nei figo nebepadejo. Tokie kaip Terry turbut niekad nebus renkami geriausiais pasauly, bet bent jau man, per pastaruosius 2 sezonus Terry butu iskart po Ronaldinho
        Tai Terry irgi neretai kala įvarčius...

        Comment


          Tai kas be ko Tuo jis ir geras, kad ne tik nepramusamas, bet ir kala daznai lemiamus ivarcius. Barca pries metus butent jo ivartis ismete is Cl. Turbut butu geriausia vaizdine priemone Beardui, kaip turi tikras kapitonas zaist. Net ir nukirstas baudos aikstelej, kur 200% akivaizdu, kad buvo 11 m baudinys, jis visu pirma visu greiciu skuos i gynyba, tik poto gincysis su teisejais. Begtu gintis turbut net ir su sulauzyta koja

          Comment


            Parašė Quack
            Tai kas be ko Tuo jis ir geras, kad ne tik nepramusamas, bet ir kala daznai lemiamus ivarcius. Barca pries metus butent jo ivartis ismete is Cl. Turbut butu geriausia vaizdine priemone Beardui, kaip turi tikras kapitonas zaist. Net ir nukirstas baudos aikstelej, kur 200% akivaizdu, kad buvo 11 m baudinys, jis visu pirma visu greiciu skuos i gynyba, tik poto gincysis su teisejais. Begtu gintis turbut net ir su sulauzyta koja
            Kodėl Beardui? Ką jis blogai padarė? Gal Ginevičiui...

            Comment


              Toks jau beardo zaidimo stilius, jei jam pasirode, kad pries ji buvo prazanga ar tiesiog siaip nepasiseke jis kaip mergaite pasiliks stoveti nepatenkintu veidu, kai tuo tarpu priesininkai jau bega i puolima o jis komandos draugus palikes zaisti 4 pries 5. Cia paprasciausia nepagarba komandos draugu atzvilgiu. Ypac komandos kapitonui taip elgtis nederetu.

              Comment


                Parašė Quack
                Toks jau beardo zaidimo stilius, jei jam pasirode, kad pries ji buvo prazanga ar tiesiog siaip nepasiseke jis kaip mergaite pasiliks stoveti nepatenkintu veidu, kai tuo tarpu priesininkai jau bega i puolima o jis komandos draugus palikes zaisti 4 pries 5. Cia paprasciausia nepagarba komandos draugu atzvilgiu. Ypac komandos kapitonui taip elgtis nederetu.
                sutinku 100 proc.

                Comment


                  Aš visgi manau, kad čia labiau tik nervai, bet ne kaprizai.

                  Comment


                    Nervai tikrai nepasiteisinimas

                    Comment


                      Parašė Quack
                      Nervai tikrai nepasiteisinimas
                      Bet tai paaiškina, tai kad jis tik yra karštakošis, bet nesavanaudis ir jis gerbia komandos draugus. Tik dėl nesigynimo žala ta pati, nesvarbu kokie motyvai...

                      Comment


                        Braziliją palaikau ne dėl favoritų etiketės, o dėl Ronaldinho su Adriano Ir beto palaikymas nereiškia "sirgimo". Tiesiog visada mėgau Brazilijos atakuojantį futbolą.

                        Sirgsiu aš labiausiai už čekus. Barosas, Kolleris, Nedvedas, Galasekas, Cech'as, Plasilis, Poborskis, Grigera, Jankulovskis. Surinkta jų stipriausia sudėtis, kuri, tikiu, yra pajėgi nužengti ir iki pusfinalio

                        Comment


                          O kur Rosickis? Adriano man asmeniskai didelio ispudzio nepalieka. O pagal zaidima man graziau Argentina zaidzia. Pirmi (brazilai) zaidzia kaip USA dream team ( ispudingi dejimai ir individualus sugebejimai), antri - kaip LT rinktine (deriniai, grazus komandinis zaidimas). Visgi man priimtinesnis LT zaidimas

                          Comment


                            Parašė Quack
                            O kur Rosickis? Adriano man asmeniskai didelio ispudzio nepalieka. O pagal zaidima man graziau Argentina zaidzia. Pirmi (brazilai) zaidzia kaip USA dream team ( ispudingi dejimai ir individualus sugebejimai), antri - kaip LT rinktine (deriniai, grazus komandinis zaidimas). Visgi man priimtinesnis LT zaidimas
                            Atsiprašau, jį tiesiog pamiršau

                            Teigti, kad brazilai remiasi vien individualiu žaidimu, mano manymu, visiškai neteisinga. Brazilai irgi nevengia gražaus, greito, komandinio atakuojančio žaidimo. Kai prie to pridedame individualius sugebejimus, ala Dinho & co gauname tai kas Brazilija bus šiame WC Bet kokiu atveju, nenorėčiau, kad brazilai pasiliktų taurę. Savo favoritus jau sakiau

                            Comment


                              Istrauka apie Argentina is BBC komandu analizes:
                              "Strengths: No other side in the world can match their midfield inter-passing. They also have impressive strength in depth in most positions."

                              Comment


                                Parašė Quack
                                Istrauka apie Argentina is BBC komandu analizes:
                                "Strengths: No other side in the world can match their midfield inter-passing. They also have impressive strength in depth in most positions."
                                To niekada neneigiau.

                                Ką neigiau - kad Brazilijos rinktinėje yra tik individualizmas.

                                Comment


                                  As nesakiau, kad vien individualizma (tokia komanda niekada nelaimetu jokio cempionato), kaip to negalima pasakyti ir apie Dream Team, bet tiek Brazilu , tiek Dream Teamo zaidime improvizacija daznai nugali derinius. Argentinos zaidimas kazkuom primena Arsenala: trumpais tiksliais pasais isvedami zaidejai i geras poazicijas, taip pat labai daug judejimo, tuo tarpu brazilu zaidime tas dazniau pasiekiama apzaidimu viens pries viena (ar pries kelis)

                                  Comment


                                    Parašė Quack
                                    A Argentinos zaidimas kazkuom primena Arsenala
                                    Būtent. O Brazilijos - kažkiek Barcą. Vakarykštį rezultatą žinome Čia aišku rimtai nesuprask, tik pastebėjimas Argentiniečiai stiprūs taktiškai - nes jie neturi tiek tokių individualiai stiprių žvaigždžių.

                                    Comment




                                      Comment


                                        Parašė Aug1z
                                        Būtent. O Brazilijos - kažkiek Barcą. Vakarykštį rezultatą žinome Čia aišku rimtai nesuprask, tik pastebėjimas Argentiniečiai stiprūs taktiškai - nes jie neturi tiek tokių individualiai stiprių žvaigždžių.
                                        Argentinieciai taktiskai stiprus tikrai ne todel, kad jie neturi individualiai stipriu zvaigzdziu jaunoji argentinos karta (jau zaidzianti rinktinej) tikrai atrodo stipresne nei brazilu: Messi, Tevez, Mascherano ir kiti. O pas brazilus tai turbut tik Kaka butu, jei ji galima vadint jaunu (jam 24 berods).
                                        Anyway tikiuosi nei vieniem, nei kitiem tas nepades ir abi nuo anglu gaus

                                        Comment


                                          Parašė Quack
                                          Argentinieciai taktiskai stiprus tikrai ne todel, kad jie neturi individualiai stipriu zvaigzdziu jaunoji argentinos karta (jau zaidzianti rinktinej) tikrai atrodo stipresne nei brazilu: Messi, Tevez, Mascherano ir kiti. O pas brazilus tai turbut tik Kaka butu, jei ji galima vadint jaunu (jam 24 berods).
                                          Anyway tikiuosi nei vieniem, nei kitiem tas nepades ir abi nuo anglu gaus
                                          O Robinho iš jaunų??? Jis 1984 gim..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X