Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš nesakau, kad taip būtų buvę blogiau, sakiau, kaip yra teisinga
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Teisinga tai neabejotinai Ir taip per daug jau pasiseke siemet. Net kitais metais CL zaist nenusipelne

      Comment


        Kai sakiau, kad teisinga, turėjau omeny teisėjo sprendimą, o ne rungtynių pabaigą.
        Beje už ką Premiership'e? Spėju Chelsea ar (dar blogiau) Spurs'us?

        P.S. Pažiūrėk į Arsenalo rezultatus CL šiais metais ir pamatysi, kad jei kam ir pasisekė, tai Barcelonai, nes tik kvailos klaidos dėka vos ne vos sugebėjo įveikti Arsenalą be Lehmano
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          Sveikinu visus su Barcelonos pergale
          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

          Comment


            Uz Hammerius O jei rimtai -ne uz viena Londono kluba Bet jei rinktis is Lndono klubu - Spurs any day of the week As zinojau, kad Arsenalas nelaimes finalo, nes prancuzai paprasciausiai negali sukurt tokiu stebuklu, ka padare pernai Looserpulis ar Man U 1999

            Comment


              Parašė Quack
              Bet jei rinktis is Lndono klubu - Spurs any day of the week
              Nebekalbu su tavim
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                As apie spursus savo nuomone jau isdesciau sitoj temoj, keliais puslapiais anksciau. Nieko negaliu padaryt, jau kokius 10 metu Arsenalas yra pati nekenciamiausia komanda po vokieciu ir prancuzu rinktiniu

                Comment


                  Atrodo pradėsiu nekęst Barcelonos... O Henry tai fatališkas, ten kur atrodo, akd jau baigsis ataka, jis stebuklingais būdais išduria gynėjus ir sukuria nerealiais progas, užtat kai būna 100 procentinės progos 1 on 1 prieš vartininką, niekaip neįkala - jau nepirmos rungtynės kerta tiesiai į gulintį vartininką... Kažkokia lempa.
                  O teisėjas porą kart sugrybavo, labiausiai dėl kortelės Henry. Jis ne tik, kad pirma lietė kamuolį, bet iš vis nelietė to barseloniečio, pats jis atsirenkė į Henry...

                  Comment


                    Parašė Quack
                    As apie spursus savo nuomone jau isdesciau sitoj temoj, keliais puslapiais anksciau. Nieko negaliu padaryt, jau kokius 10 metu Arsenalas yra pati nekenciamiausia komanda po vokieciu ir prancuzu rinktiniu
                    Nelabasis...

                    Comment


                      Nu nieko WC man sirdi pagydis kai anglai pakartos ne per seniausia 5:1 su vokieciais, prancuzus 2:0 (aisku jei prancuzai eilinikart po pirmo etapo neisskris), o finale brazilus su mr. Beaver priesakyje (tiesa rezultato dar nezinau)

                      Comment


                        Mažai tikėtina per turnyrą vienai iš superrinktinių sužaist su dar trim kaip tu prognozuoji, ypač jei tai turi būt tavo nekenčiamos konkrečios rinktinės.
                        O 5:1 buvo tikrai senai jau, prieš 5 metus, per atranką į 2002-ųjų čempionatą.

                        Comment


                          Koks skirtumas 3 owenas ibumbino, po viena Stevie G ir Heskey. Pirmieji abu zais, o vietoj heskey crouchas viena is 30 metru galva imus

                          Comment


                            Parašė Quack
                            Koks skirtumas 3 owenas ibumbino, po viena Stevie G ir Heskey. Pirmieji abu zais, o vietoj heskey crouchas viena is 30 metru galva imus
                            Na šiaip aš irgi turbūt Pasaulio čempionate Nr. 1 sirgsiu už Anglija, po to už olandus ir argentiniečius ir t.t.. Todėl dėl anglų manau nesipyksim.

                            Comment


                              Quack, būdamas Spursų gerbėjas, turbūt labai džiaugeisi, kai Sol'ius įmušė.

                              Beje WC aš irgi už anglus Manau Anglija turi neblogų šansų, komanda tikrai stipri, o Roonio nebuvimo siūlyčiau neversti į kažkokią tragediją. Nėra jis jau toks stebuklingai nerealus ir nepakeičiamas.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Parašė blitz
                                Quack, būdamas Spursų gerbėjas, turbūt labai džiaugeisi, kai Sol'ius įmušė.

                                Beje WC aš irgi už anglus Manau Anglija turi neblogų šansų, komanda tikrai stipri, o Roonio nebuvimo siūlyčiau neversti į kažkokią tragediją. Nėra jis jau toks stebuklingai nerealus ir nepakeičiamas.
                                As nesu spudu gerbejas, bet jie turbut dabar mano antra megstamiausia komanda Shipe Kai sol'ius imuse dziaugiausi rimtai. Kad rooney nebus tikrai nera tragedija, nes as esu isitikines, kad ketvirtfinaliams jis bus pasiruoses. Du zaidejai pas anglus nepakeiciami: rooney ir gerrardas. Galima butu dar kazko tiketis ir be rooney, bet kadangi komanda treniruoja toks vienas imbecilas is siaures, tai neaisku. Anglai labai stiprus butu zaisdami (jeigu be rooney) 4-5-1
                                bet skaiciau kad treneris jau ruosiasi leist Croucha su Owenu, kas akivaizdu bus 4-4-2 ir kvepia nelaime

                                Comment


                                  Abiejų įvarčių didžiausi nuopelnai - senam geram Larssonui. Wenger'as dar verkšlena, kad pirmasis Eto'o įvartis buvo įmuštas su nuošale Teisėju galima piktintis tik viename epizode - kai Henry buvo parodyta geltona kortelė.

                                  WC palaikau Čekiją, Braziliją, Angliją, Prancūziją.

                                  Comment


                                    Man Eto'o ivartis irgi pasirode is nuosales kartojima ziurint

                                    Comment


                                      Parašė Quack
                                      Man Eto'o ivartis irgi pasirode is nuosales kartojima ziurint
                                      Transliacijos metu nebuvo parodytas kartojimas iš tokio kampo, iš kurio būtų galima 100% teigti, kad nuošalė buvo ar nebuvo. Jei nuošalė nebuvo įrodyta, nemanau, kad yra labai etiška tokiu būdu menkinti varžovų pergalę.

                                      Comment


                                        Ja ir taip sumenkino zaidimas 11 pries 10

                                        Comment


                                          Jei nematyciau rungtyniu, rezultatas nestebintu. Bet kai maciau, tai galiu pasakyti viena - tai nebuvo vis delto Barcos triumfas, greiciau Arsenalo nesekme...
                                          Mano World Cup favoritai - Ukraina ir Cekija (taip pat visos kitos Rytu Europos komandos)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X