Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nu va is eurofootball.lt

    1 krepšelis:
    Italija, Ispanija, Vokietija, Čekija, Prancūzija, Portugalija, Olandija, Kroatija, Graikija.

    2 krepšelis:
    Anglija, Rumunija, Škotija, Turkija, Bulgarija, Rusija, Lenkija, Švedija, Izraelis.

    3 krepšelis:
    Norvegija, Ukraina, Serbija, Danija, Šiaurės Airija, Airija, Suomija, Šveicarija, Belgija.

    4 krepšelis:
    Slovakija, Bosnija ir Hercegovina, Vengrija, Moldova, Velsas, Makedonija, Lietuva, Baltarusija, Kipras.

    5 krepšelis:
    Gruzija, Albanija, Slovėnija, Latvija, Islandija, Armėnija, Austrija, Kazachstanas, Azerbaidžanas.

    6 krepšelis:
    Lichtenšteinas, Estija, Malta, Liuksemburgas, Juodkalnija, Andora, Farerų salos, San Marinas.
    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

    Comment


      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
      nu va is eurofootball.lt

      1 krepšelis:
      Italija, Ispanija, Vokietija, Čekija, Prancūzija, Portugalija, Olandija, Kroatija, Graikija.

      2 krepšelis:
      Anglija, Rumunija, Škotija, Turkija, Bulgarija, Rusija, Lenkija, Švedija, Izraelis.

      3 krepšelis:
      Norvegija, Ukraina, Serbija, Danija, Šiaurės Airija, Airija, Suomija, Šveicarija, Belgija.

      4 krepšelis:
      Slovakija, Bosnija ir Hercegovina, Vengrija, Moldova, Velsas, Makedonija, Lietuva, Baltarusija, Kipras.

      5 krepšelis:
      Gruzija, Albanija, Slovėnija, Latvija, Islandija, Armėnija, Austrija, Kazachstanas, Azerbaidžanas.

      6 krepšelis:
      Lichtenšteinas, Estija, Malta, Liuksemburgas, Juodkalnija, Andora, Farerų salos, San Marinas.
      Idealiausias variantas: Graikija, Izraelis, Siaures Airija, Azerbaidzanas ir tik ne Estija. Bet deja turbut neimanoma, kad visi silpniausi varzovai ir viena grupe sukristu.

      Comment


        Idealiausia grupė manau būtų tokia:

        Graikija
        Lenkija
        Š.Airija
        Lietuva
        Azerbaidžanas
        bet kas iš paskutinio krepšio, na gal Estijos šiek tiek bijočiau...
        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Čia šiaip, dėl įdomumo atrinkau Nes su Italais, Ispanais, Prancūzais, Škotais ar farerais būtų visai nebeįdomu. Rinkau tikrai ne pagal lengvumą, bet pagal įdomumą. Čia šiaip labiau pritariu Aidziaus nuomonei
          labai idomu butu turet rusija, lenkija ir baltarusija savo grupeje. Labai aiskiai pamatytumem kokiame fizinima pasirengime yra musu Ultros ir policija tik giala kad tai neimanoma. Bet jei gausim rusus ar lenkus jau ir tai gerai . ekstremalu o jei dar is pirmo krepselio Chekai reikia tada pasportuot kol atranka neprasidejo
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
            Idealiausia grupė manau būtų tokia:

            Graikija
            Lenkija
            Š.Airija
            Lietuva
            Azerbaidžanas
            bet kas iš paskutinio krepšio, na gal Estijos šiek tiek bijočiau...
            nesamone butu ... Siaures airija ir azerbaidzanas hm..labazi brangu ir nepatogu nuvaziuot is paskutinio krepsio tai farerai manau neparankus mums , vos isvykoj iveikem , kita kart galim ir suklupt. Graikija shiaip sau , o va Lenkija ..hm...cia kita kalba ... baisu biski butu vaziuot. tik nelabai susipazines kaip jie ta rinktine palaiko . jei kazkas panasaus i klubus tai tada gali but auku
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
              nesamone butu ... Siaures airija ir azerbaidzanas hm..labazi brangu ir nepatogu nuvaziuot is paskutinio krepsio tai farerai manau neparankus mums , vos isvykoj iveikem , kita kart galim ir suklupt. Graikija shiaip sau , o va Lenkija ..hm...cia kita kalba ... baisu biski butu vaziuot. tik nelabai susipazines kaip jie ta rinktine palaiko . jei kazkas panasaus i klubus tai tada gali but auku
              jau geriau butu tau brangu ir nepatogu nuvaziuot, bet uztat rinktine turetu realius sansus kazka rimto pasiekt, negu tau nebrangu ir patogu vaziuot, bet uztat gautu Lietuva nuo visu.

              Comment


                realus shansai? hm... lygiai tokie pat realus buvo ir db .. isvykoj su italais 1-1, reikejo iveikt skotus namie, nepraleist ivarziu skotijoj, ksanaviciui reikejo nante ne i virpsta pataikyt . Esme ta , kad norint patekt i pasaulio cempionata reikia iveikt visus vidutiniokus. O mes tikrai visu neiveiksim. manai galim graikus ir lenkus namie iveikt ir sveciuose bent lygiosiomis suzaist ? imanoma , bet.... 4 rungtynes su pajegesnem komandom teigiamai suzaist labai mazai sansu. o dar siaures airija. grazu paziuret buvo kaip siemet zaide. iki paskutinio turo turejo galimybiu .
                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                Comment


                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                  realus shansai? hm... lygiai tokie pat realus buvo ir db .. isvykoj su italais 1-1, reikejo iveikt skotus namie, nepraleist ivarziu skotijoj, ksanaviciui reikejo nante ne i virpsta pataikyt . Esme ta , kad norint patekt i pasaulio cempionata reikia iveikt visus vidutiniokus. O mes tikrai visu neiveiksim. manai galim graikus ir lenkus namie iveikt ir sveciuose bent lygiosiomis suzaist ? imanoma , bet.... 4 rungtynes su pajegesnem komandom teigiamai suzaist labai mazai sansu. o dar siaures airija. grazu paziuret buvo kaip siemet zaide. iki paskutinio turo turejo galimybiu .
                  Gavus tokia grupe: Graikija, Izraeli ir Siaures Airija, galima butu prognozuot 2 vieta grupej, bet futbolas nenuspejamas. Bet kuriuo atveju cia pats geriausias variantas koks tik galetu buti.
                  O sioj atrankoj tai nebuvo absoliuciai jokiu sansu: Italija, Prancuzija, Ukraina, Skotija. Is vis dar reikia dziaugtis, kad pavyko Gruzija aplenkt, kuri nera silpnesne uz Lietuva.

                  Comment


                    Tai as ir nesakau, kad jei bus tokia grupe, tai litovcai ateje visus ten triuskins... tiesiog mano nuomone cia butu palankiausi varzovai.
                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                    Comment


                      visada mes gaunas kelis tradicinius varzovus. ziurekit kad nebutu vel skotai kokie. arba tradiciskai pvz europos cempionai ,kaip kelis kart jau buvo
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        tai europos cempionu ir noretusi
                        o toliau jei tradiciskai, tai skotai vis tik nebutu blogai, ir kabakai vietiniai su viesbuciais uzdirbtu
                        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                        Comment


                          Prieš pasaulio čempionato burtų traukimą Lietuva - 4 krepšelyje
                          Savo varžovus lietuviai sužinos sekmadienį vakare po burtų traukimo ceremonijos, kuri prasideda 18 val. Lietuvos laiku.

                          1 krepšelis: Italija, Ispanija, Vokietija, Čekija, Prancūzija, Portugalija, Olandija, Kroatija, Graikija.

                          2 krepšelis: Anglija, Rumunija, Škotija, Turkija, Bulgarija, Rusija, Lenkija, Švedija, Izraelis.

                          3 krepšelis: Norvegija, Ukraina, Serbija, Danija, Šiaurės Airija, Airija, Suomija, Šveicarija, Belgija.

                          4 krepšelis: Slovakija, Bosnija ir Hercegovina, Vengrija, Moldova, Velsas, Makedonija, Lietuva, Baltarusija, Kipras.

                          5 krepšelis: Gruzija, Albanija, Slovėnija, Latvija, Islandija, Armėnija, Austrija, Kazachstanas, Azerbaidžanas.

                          6 krepšelis: Lichtenšteinas, Estija, Malta, Liuksemburgas, Juodkalnija, Andora, Farerų salos, San Marinas.
                          http://www.delfi.lt/news/sport/abroa...hp?id=15105854

                          Comment


                            Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                            tai europos cempionu ir noretusi
                            o toliau jei tradiciskai, tai skotai vis tik nebutu blogai, ir kabakai vietiniai su viesbuciais uzdirbtu
                            bet kiek netenkam... reikia daugiau tokiu show kaip kad legia vetros stadione dare
                            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                            Comment


                              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                              bet kiek netenkam... reikia daugiau tokiu show kaip kad legia vetros stadione dare
                              Nu nu... kai gausi peilį gatvėj, kas tada? Tegul badosi su kitais.

                              Po krepšelių atnaujinimo patobulinu savo grupę
                              Olandija, Rusija, Belgija, Lietuva, Latvija, Liuksemburgas.

                              Comment


                                Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                reikia daugiau tokiu show kaip kad legia vetros stadione dare
                                nu zinoma...
                                Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                Comment


                                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                  bet kiek netenkam... reikia daugiau tokiu show kaip kad legia vetros stadione dare
                                  Ir kas tada?

                                  Comment


                                    pamatysit gausim Kroatiją, Rumuniją, Norvegiją, Islandiją ir San Mariną mano spėjimas

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      Nu nu... kai gausi peilį gatvėj, kas tada? Tegul badosi su kitais.

                                      Po krepšelių atnaujinimo patobulinu savo grupę
                                      Olandija, Rusija, Belgija, Lietuva, Latvija, Liuksemburgas.
                                      prie ko cia peilis gatvej ? jokiu peiliu nebutu , garbes kodeksas vistike galioja. peili gatvej kad ir siandien gali gaut
                                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Ir kas tada?
                                        kas tada? nauji ispudziai , nauja patirtis... o kas jei gaunas prancuzus , vengrus, zydus? arba sakykima olandus, zydus ar kazka is silpnesniu? kas tada ? ogi nieko... grupej liekam savo vietoj ir viskas.
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment


                                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                          kas tada? nauji ispudziai , nauja patirtis... o kas jei gaunas prancuzus , vengrus, zydus? arba sakykima olandus, zydus ar kazka is silpnesniu? kas tada ? ogi nieko... grupej liekam savo vietoj ir viskas.
                                          Labai geri ispudziai buvo kai Legia ultros siautejo Vilniuj, gadino stadiona ir t.t.?!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X