Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Va todėl ta mūsų lyga man ir mano draugams nėra įdomi, nes totalus "bispridielas" gaunasi. Stabilumo reikia lygai ir patiems klubams. Vasarą visai įdomu būtų pažiūrėti tą futbolą, bet kai toks "lygis", tai kažkaip ir noro neatsiranda.

    Beje mane, o gal ir kitus žmones paskatintų, tarkim jei FBK leistų vienoms ar dvejoms varžyboms nemokamai Žalgirio abonementų turėtujos. Bent jau panašias akcijas daro ar darė užsienyje, tik aišku atvirkščiai, kas turėdavo fūlės galėdavo eiti į kašę nemokamai...
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      Va todėl ta mūsų lyga man ir mano draugams nėra įdomi, nes totalus "bispridielas" gaunasi. Stabilumo reikia lygai ir patiems klubams. Vasarą visai įdomu būtų pažiūrėti tą futbolą, bet kai toks "lygis", tai kažkaip ir noro neatsiranda.

      Beje mane, o gal ir kitus žmones paskatintų, tarkim jei FBK leistų vienoms ar dvejoms varžyboms nemokamai Žalgirio abonementų turėtujos. Bent jau panašias akcijas daro ar darė užsienyje, tik aišku atvirkščiai, kas turėdavo fūlės galėdavo eiti į kašę nemokamai...
      - Nemeluok sau. A lyga tau ir tavo draugams pasidarytų įdomi tik tuo atveju, jei atsirastų pergalių tarptautinėje arenoje. Su stabilumu tai nelabai susiję.

      Comment


        Vilniaus “Vėtra” ir VMFD “Žalgiris” žais A lygoje

        http://www.futbolas.lt/2010/03/12/vi...zais-a-lygoje/
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          Jėga. Ir dar viena jėga yra tai, kad LFF taurės pusfinalyje FBK - Ekranas!

          Comment


            Taip ir turėjo būti!
            Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

            Comment


              progu svest si savaitgali daugiau negu reikia, dar po vakar atsigaudineju
              gal kas gali isvardint A lygos komandas dabar
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                gal kas gali isvardint A lygos komandas dabar
                Turėtų būt šios: Ekranas, Vėtra, Sūduva, Šiauliai, Tauras, Banga, LKKA, Kruoja, Mažeikiai, Klaipėda, Žalgiris, Atlantas. Bet aišku reikia palaukt oficialaus pranešimo.
                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  Nelabai suprantu kaip Atlantas gali eiti tiesiai į A lygą?
                  Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                  Comment


                    Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                    Nelabai suprantu kaip Atlantas gali eiti tiesiai į A lygą?
                    Pagal lietuvišką sportinį principą - aukščiausias divizionas išplečiamas pusantro karto, pusė antrojo diviziono narių nenori kilt aukštyn, į aukščiausią divizioną kyla trečiojo diviziono nugalėtojas. Bet kur kitur tas atrodytų kaip nevykęs pokštas, bet Lietuvoj manau visai įmanoma.
                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                    Comment


                      Betkokiu atveju man neatrodo logiška plėsti A lygą iki 12 komandų pirmoje paliekant tik 8, 10-10 turėtų būti visiems priimtinesnis variantas. Bet žinoma, čia tik pamastymai, reikia sulaukt oficialios info pirmiausia
                      Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                      Comment


                        Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                        Taip ir turėjo būti!
                        Auksciausioj lygoij turim komandas su visu lygu licenzijom arba visai be ju. Cia Lietuva, cia leitus lija...
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Ar tik ne pats čia vis agituoji už sportinį principą ir stumi ant licencijavimo? Tigi turėtumei džiaugtis - sportinis principas nugalėjo! licencijavimas LFF - ne rodiklis
                          Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                          Comment


                            Tai va. Bus 11 komandų ir 3 ratai: http://lff.lt/news.php?news_id=7515 Atlanto neleido.

                            Comment


                              Hmmm, o čia trijų ratų sistema kokiu principu veikia? vienos varžybos namie, kitos - išvykoj, trečios - ?
                              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                              Comment


                                A bala žino, tiesą pasakius.. Pirmadienį turėtų tvarkaraštis būt, tada žiūrėsim.

                                Comment


                                  Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                                  Ar tik ne pats čia vis agituoji už sportinį principą ir stumi ant licencijavimo? Tigi turėtumei džiaugtis - sportinis principas nugalėjo! licencijavimas LFF - ne rodiklis
                                  Sportinis principas svarbiausia. metam lauk Kruoja. Bet Vetra algas vel tik kita ziema susimokes? Sportinis principas turi nugalet, bet kam tada cirkai su licenzijavimu.

                                  istrauka is LFF puslapio :
                                  LFF VK nariams “Vėtros“ atstovai pateikė dokumentus, įrodančius jų dalinį atsiskaitymą su žaidėjais, treneriais ir kitais kreditoriais. Šis Vilniaus futbolo klubas yra įpareigotas iki gegužės pirmosios dienos pateikti visus finansinius dokumentus, kurie atitiktų šiai lygai taikomus finansinius kriterijus.

                                  O kas bus ,jeigu nepateiks visu finansiniu dokumentu? Vidury sezono ismes i megeju lyga? Nemanau.
                                  Paskutinis taisė Aidzius; 2010.03.12, 16:41.
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    3 ratai?! Nesąmonė, fūūū.
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                      3 ratai?! Nesąmonė, fūūū.
                                      - Ką siūlai?

                                      Comment


                                        Parašė bronius Rodyti pranešimą
                                        - Ką siūlai?
                                        Variantas 1: 2 ratai, po jų čempionatas skeliamas per pusę, lyderiai lošia dar po du kartus su lyderiais, autsaideriai su autsaideriais.

                                        Variantas 2: kol nevėlu išmetam ką nors iš lygos.
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Variantas Du.
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X