Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    gėdingai pralaimėtų finalų su poto sekusiais kaltinimais dėl pralaimėjimo teisėjam, fibai ir visiem kam tik imanoma pasiekimais aš nelaikau ir SSRS sugražinti, kad Rytas laimėtų jos čempionatą atleiskit aš negaliu ir nenoriu

    Žalgiris didi komanda su puikia istorija, tačiau kaip jau sakiau, nereikia čia save kelti į aukštumas, o kitus nuolat žeminti

    Comment


      Pablonis ir kagi pasieke rytas? laimejo teletabiu lyga kur tik pamesa yra stipri komanda?
      Ar rytas laimejo lkl 10kartu?
      ar rytas jau 8 sezonai ziadzia eurolygoje?
      Ar rytas laimejas dzonsono tarptautine taure?
      Ar rytas laimejo bbl?
      Ir dar daug galeciau vardint..

      Comment


        Parašė pablonis
        pralaimėtų finalų su poto sekusiais kaltinimais dėl pralaimėjimo teisėjam, fibai ir visiem kam tik imanoma pasiekimais aš nelaikau ir SSRS sugražinti, kad Rytas laimėtų jos čempionatą atleiskit aš negaliu ir nenoriu
        Nu laba diena, nuo tada kai Rytas pirmą kart laimėjo LKL, Žalgiris iškovojo daugiau LKL čempiono titulų už LRytą, apie SSRS gal apskritai nešnekam, ktii laikai buvo
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė pablonis
          pralaimėtų finalų su poto sekusiais kaltinimais dėl pralaimėjimo teisėjam, fibai ir visiem kam tik imanoma pasiekimais aš nelaikau ir SSRS sugražinti, kad Rytas laimėtų jos čempionatą atleiskit aš negaliu ir nenoriu
          sorry, bet cia tas pats kaip sakyt kad FK Vetra yra tokio pacio lygio kaip FC Barcelona, nes siaip mes nekalti kad Vilnius ne Ispanijoj yra.

          o jei rimtai, tai kol Lrytas laikosi is vieno zmogaus kisenes, tol tai yra laikinas kiseninis klubas. Turejom mes viena toki - petrauskas apsigalvojo, neliko ir klubo. analogiskai neaisku kas bus kai ir vainauskas apsigalvos.

          Comment


            Parašė Mantaz
            Nu laba diena, nuo tada kai Rytas pirmą kart laimėjo LKL, Žalgiris iškovojo daugiau LKL čempiono titulų už LRytą, apie SSRS gal apskritai nešnekam, ktii laikai buvo
            žinau kad laimėjo daugiau kart ir to neneigiu , o paskutinė tavo frazė ir pasako viską ką aš norėjau pasakyti, metas kauniečiam nustot gyvent praeitimi ir pradėt gyvent realybe - nėra Žalgiris kažkas didesnio, geresnio ar įspūdingesnio nei Rytas

            Comment


              Parašė pablonis
              žinau kad laimėjo daugiau kart ir to neneigiu , o paskutinė tavo frazė ir pasako viską ką aš norėjau pasakyti, metas kauniečiam nustot gyvent praeitimi ir pradėt gyvent realybe - nėra Žalgiris kažkas didesnio, geresnio ar įspūdingesnio nei Rytas
              Šiaip norėjau pasakyti, kad "Žalgiris" yra "kažkas didesnio", nei Rytas, jei kalbame apie nūdieną, tad nekraipyk mano pasisakymo
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantaz
                Šiaip norėjau pasakyti, kad "Žalgiris" yra "kažkas didesnio", nei Rytas, jei kalbame apie nūdieną, tad nekraipyk mano pasisakymo
                kuom, jei nepaslaptis? tik nesakyk, kad pagrindinis tavo argumentas yra Jonas Vainauskas

                Comment


                  hmm...kaip skaiciau kazkur laikrastyje: Zalgiris turi varda, o LRytas tik krepsinio arena....deja tai tiesa...

                  Comment


                    Parašė pablonis
                    kuom, jei nepaslaptis? tik nesakyk, kad pagrindinis tavo argumentas yra Jonas Vainauskas
                    Jei žiūrėtum objektyviai, tokių klausimų neklaustum
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        super savaite kashiorams

                        Comment


                          šaunuoliai žalgiriečiai

                          Comment


                            fantastika ;D

                            Comment


                              Vaikuciai, isaukit is savo sauskelniu.

                              Comment


                                Comment


                                  Gražu žiūrėt buvo

                                  farbrom> apie ką tu?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    OT: kuo toliau, tuo labiau mane farbrom stebina

                                    Comment


                                      Visu pirma, reik kaskart savo titulus apsigint ir kiekviena diena irodineti savo pranasuma. Zinoma, kartais gerai prisiminti praeities zygdarbius, bet kas buvo- prazuvo. Juk gyvename sia diena ne vakarykste.
                                      Visu antra, tiek Rytas, tiek Zalgiris atstovauja LIETUVAI Eurolygoje, tad nesveikai atrodo, kai lietuviai dziaugiasi pralaimejus Rytui. "Rytas gavo jo valio"."Rytas per sikna padarytas" nunu. "gazieta mokulatura". Tai atrodo mazvaikiska ir mazu maziausia kvaila. As palaikau tiek Zalgiri, tiek Ryta tarptautinese varzybose ir nepletkavoju, keldamas i padange viena komanda, o kita maisydams su purvais. Bus tarpusavio rungtynes, tad bus progu vieniem ar kitiem irodyt savo pranasuma.

                                      Comment


                                        Be to, jei man nepatinka salies valdzia, ar reik keikti visa sali del to? Nepatinka Ryto valdzia? Nepatinka laikrastys? O kuo, leiskit paklausti, cia deta komanda? Ji zaidzia krepsini, o ne politika ir kt. nesamonem uzsiimineja, tad nenukrypkim i lankas.

                                        Comment


                                          Beje puikus LT komandu pasirodymai sia savaite. Sveikinu visu komandu gerbejus su pergalem (neskiriant vilnieciu, kaunieciu ar siaulieciu).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X