Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sakalai 101:103 Zalgiris (po dvieju pratesimu)

    Reto grozio rungtynes LKL tokiu nedaug
    Sveikinu visus Kauniecius
    I love INNUENDO!

    Comment


      Kaip pasake vienas kaimynas "Kiemo pirmenybes" ir taip zaist...

      Comment


        Yra du budai patekti L.rytuj i top16 bet ju niekas nezino
        I love INNUENDO!

        Comment



          Yra ir trečias būdas, bet jo ir gi niekas nežino

          Comment


            jo geros varzybos vakar buvo
            bet kas taip tvarkarasti sudaro, nes zalgiris penktadieni vakare gryzo is slovenijos ir kita diena iskart sakalai

            Comment


              Jau ne vienas tvarkarasciu skundesi.

              Beje, kas nors galit is lsostines imest straipsni apie kkl i sicia?

              Comment


                Parašė tech

                Beje, kas nors galit is lsostines imest straipsni apie kkl i sicia?
                Losi KKML?
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Ne, bet labai ta straipsni noriu paskaityt. O tu gal losi?

                  Comment


                    Noredamas suzinoti ka tiksliai reiskia raides KKML, parasiau google sias raides ir stai koki pirma puslapi ismete - Kaisiadoriu Krepsinio Megeju Lyga uzejau i vidu, o gi jus tik paziurekit kaip chebrantai Kaisiadory zaidzia

                    tokio rezultato dar niekad nesu regejas, tik atrodo moteru lygoj telekomas kazka buvo virs 100 sutrypes.

                    http://kkml.tvs.lt/index.php?id=8,133,0,0,1,0

                    statistika

                    http://kkml.tvs.lt/statistika/gamest...2=Aris&tura=t4

                    vienas imete net 9 tritaskiu is 13. neblogai.. Ir kaip supratau buvo zaidziama 4 pries 5
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      Tai yra daug tų mėgėjų lygų.
                      Aš kaip VKML (Vilniaus Krepšinio Mėgėjų Lyga) narys galiu pasakyti apie šios lygos pasiekimus.

                      Pernai metų sezonas: http://www.basketnews.lt/index.php/l...ame;id.2;g.118
                      Paskutinę sekundę Žvėrynas pataikė divtaškį. Šeip skirtumas ir 101 būtų.

                      Vakar buvau varžybose buvau, tai va vienas sužaidė (72 naudingumo taškai):
                      http://www.basketnews.lt/index.php/l...me;id.2;g.5552
                      P.

                      Comment


                        Parašė liutass
                        Losi KKML?
                        Beje, as kalbejau apie kkl. Jos webas kkl.lt

                        Comment


                          Parašė tech
                          Ne, bet labai ta straipsni noriu paskaityt. O tu gal losi?
                          Losiau KKML - Kauno krepsinio megeju lyga - iki siemet. Kol kas pirma rata praleisiu del laiko stokos.
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Kauno krepsinio lyga geresne. Jos statistika issamesne. Kokioj komandoj losei? As ir labai norejau suburt komanda siemet, bet labai sunku rasti zmones (mano metu), kurie turi ~200lt sezono startui.

                            Comment


                              Parašė tech
                              Kauno krepsinio lyga geresne. Jos statistika issamesne. Kokioj komandoj losei? As ir labai norejau suburt komanda siemet, bet labai sunku rasti zmones (mano metu), kurie turi ~200lt sezono startui.
                              Monstrai "Grifonas" losiam nuo 1995 m. Lygos vidurkis - 10 vieta is 30-40 (priklausomai kiek kiekvienais metais dalyvauja). Esam lose is Zalgirio Fanais. Dauguma kartu laimejom
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Sveikinu "Siaulius". Vakar geros rungtynes buvo

                                Comment


                                  Parašė liutass
                                  Monstrai "Grifonas" losiam nuo 1995 m. Lygos vidurkis - 10 vieta is 30-40 (priklausomai kiek kiekvienais metais dalyvauja). Esam lose is Zalgirio Fanais. Dauguma kartu laimejom
                                  Kad ten tie Zalgirio fanai pensininkai. Ilgai losiat. Kitam sezonui ir as butinai susirasiu komanda.

                                  Comment


                                    Comment


                                      tai kaip cia suprast? ana karta neatlaiket pirmu rungtybiu itampos, o dabar neatlaiket pirmu rungtyniu namuose itampos?

                                      Comment


                                        Parašė aMariux
                                        tai kaip cia suprast? ana karta neatlaiket pirmu rungtybiu itampos, o dabar neatlaiket pirmu rungtyniu namuose itampos?
                                        lr ne tas lygis kad lostu eurolygoj..
                                        I love INNUENDO!

                                        Comment


                                          Blogai, kad nesiseka. Ta pacia proga noreciau cia pasveikinti kai kuriuos kauniecius, kuriems sprendziant is komentaru po kiekvieno LRyto pralaimejimo labai linksma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X