Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Aš irgi galėčiau būti brangus. Pabėgiočiau ties tritaškio linija, mesčiau kokius 8 tritaškius per mačą, bent 4 pataikyčiau, va jau 12 taškų. Dar pasiginčiau ir viskas, bent pusę mln. būčiau vertas. Bet niekas nesikreipia ir nežino, ko netenka
    Tai dėk reklamą ir samdykis agentą. O šiaip tai neįkirtau ką čia norėjai pasakyti, gal pavydas suėme.....

    Beje su smgiai sezono atidarymo švente.. Ūūūūūūū ka smagu buvo, gerai kad daug dar tokių smagių akimirkų laukia.

    Kas dėl žaidėjų, tai visų pirma Jurak labai patiko. Gynyba jo super, panašus labai į Mačiulį.... tik truputį daugiau patirties turi. Mes su draugais nusprendėme, kad tai buvo Maskoliūno pirkinys, o ne Grigo. Taip pat Kalnas nustebino, gerai užtikrintai prasiverždavo, neblogai komandą valdė. Eurelka blankokas šian buvo. Collins ir Brown įsižais. Apskritai turime dešimt lygių žaidėjų. Laukiu mačių Eurolygoje, juk abonementą turiu
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė 99 Rodyti pranešimą
      Dėl graikų tai man džiugu, kad jie negaili pinigų saviems žaidėjams, net jei jie nėra verti tokių atlyginimų.
      Būtent...Pritariu, kaunaz, kad absurdas.
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        aš irgi buvau rungtynėse (Žalgirio nuotraukų temoje yra kelios foto ir video su vaidinimu), tai galiu tik pritarti fredžiui kalnietis turi rodyti tokį žaidimą visada, jeigu nori tapti tikra žvaigždė. jankūnas, mačiulis - užtikrinti stabilūs žaidėjai. metikų pora popas su marcusus bus siaubas visiems varžovams. jurakas tikrai geras žaidėjas, nereikia ant jo varyti, o patiems įsitikinti, kaip jis žaidžia šalenga draskys gynybą puikiais reidais, jeigu ne ta trauma, būtumėm laimėję prieš unicsą ir lengviau su jo pagalba. DC, Tanoka dar tikrai įsižais, nes per daug nepersistengė jie, kaip, beje, ir visa komanda eurelka kažkoks irgi vangus buvo, kaip apgirtęs žodžiu tikrai yra dešimtukas žaidėjų, iš kurių bet kurį galės drasiai grigas leisti į aikštelę bet kokiu momentu, o tai yra stiprios komandos požymis

        Comment


          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          O šiaip tai neįkirtau ką čia norėjai pasakyti, gal pavydas suėme.....
          Džioukas

          Comment


            Čia, suprask, Kauno "Žalgirio" gerbėjas?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Čia, suprask, Kauno "Žalgirio" gerbėjas?
              Čia per vakar dienos rungtynes??
              Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

              Comment


                Čia per vakar dienos rungtynes??
                Nežinau ar nuotrauka vakar dienos. Tačiau vakar rungtynėse meras buvo.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  jau geriau toks šalikas, bet sirgalius ne dviveidis, kaip garsusis mojuotojas vaičikauskas...

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Čia, suprask, Kauno "Žalgirio" gerbėjas?
                    Siandienos mano foto
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      Graikai tvarkingai: ir su skanduotem ir su fajeriais

                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                      Comment


                        /\ neblogai

                        Comment


                          liuks su savo užsidegimu Šaras jiems labai patiks

                          Comment


                            Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                            Siandienos mano foto
                            Primena šią emociją - %)
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              Siandien ziurejau LKL ir BBL tvarkarascius ir rungtyniu laikus, ir atrodo LTV visa sezona transliuos tik Lietuvos Ryto rungtynes, jei as neteisus tai pataisykit bet nei Zalgirio nei kitu komandu rungtyniu nelabai matysim.... O gal transliuos kokia kita televizija?
                              I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                              Comment


                                O tai pernai rodė Žalgirio varžybas iš BBL LKL?
                                Kiek aš girdėjęs esu, tai vyriausybė, ar kažkas ten, dotuoja LRT, kad ši transliuotų "Lietuvos ryto" varžybas. Tuo tarpu Žalgiris yra Lietuvoje.

                                Comment


                                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                                  O tai pernai rodė Žalgirio varžybas iš BBL LKL?
                                  Kiek aš girdėjęs esu, tai vyriausybė, ar kažkas ten, dotuoja LRT, kad ši transliuotų "Lietuvos ryto" varžybas. Tuo tarpu Žalgiris yra Lietuvoje.
                                  Nice one Todėl ir sezoninius bilietus turiu
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    aš tą ir pastebėjau. Praeitą savaitę transliavo LR ir šią savaitę abi translacijos, kuriose lošia rytas. Tragedija kažkokia, atrodo, kad viena komanda LT yra.

                                    Comment


                                      Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                      aš tą ir pastebėjau. Praeitą savaitę transliavo LR ir šią savaitę abi translacijos, kuriose lošia rytas. Tragedija kažkokia, atrodo, kad viena komanda LT yra.
                                      Lietuvoje ir yra viena komanda, deja jos netransliuoja. Laukia, kad ji į Rygą išlėktų

                                      Comment


                                        "Sakalai" perkelia lizdą į Anykščius

                                        o ką, visai įdomiai čia

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          O tai pernai rodė Žalgirio varžybas iš BBL LKL?
                                          Kiek aš girdėjęs esu, tai vyriausybė, ar kažkas ten, dotuoja LRT, kad ši transliuotų "Lietuvos ryto" varžybas. Tuo tarpu Žalgiris yra Lietuvoje.
                                          Dotuoja, dotuoja... Ten yra toks susitarimas tarp vyriausybės ar kažko ten, kad jie rodo Lietuvos Ryto varžybas, o Lietuvos Rytas blogai nerašo ant Kirkilo ar kažko ten :-)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X