Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomkis
    vainausko fuck'us pats maciau, kazkoks mazvaikis jis man....
    Greičiausiai "apsinarkašinęs" buvo, nebegalėjo susilaikyt neparodęs kelių ženklų Žalgirio fanams o šiaip tai tikrai gėda Rytui, jei tokias pareigas užimantis žmogus užsiemas tokiais dalykas

    Štai kaip pats Vainauskas komentavo šį incidentą:

    – Po ketvirtojo mačo Kaune įvyko incidentas. Švenčiant pergalę, apsaugos darbuotojai vos jūsų nesumušė. Kodėl?

    – Aš halėje esantiems sirgaliams mečiau pergalės cigarą. Apsaugos darbuotojai nieko nesiaiškinę puolė mane ir vos nesumušė. Tačiau tai menkniekis, palyginti su tuo, ką tie apsaugos darbuotojai po to darė – neleido „Lietuvos ryto“ televizijai filmuoti, fotografams draudė fotografuoti vilniečių pergalės šėlsmą. Kai praėjusiais metais Vilniuje „Žalgirio“ žaidėjai tapo čempionais, jie „Siemens“ arenoje darė ką nori – laistėsi alumi, rūkė cigarus, pozavo fotografams. Niekas nieko nesakė – juk nugalėtojai neteisiami. O Kaune pasielgta negražiai.
    visas straipsniukas http://www.delfi.lt/news/sport/eurob...php?id=9587954
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      /\ ne nu viršūnė! tegu džiaugiasi, kad sveiką kailį išnešė, nes už hario išsidirbinėjimus ir už pačio vainausko išsikalinėjimus galėjo tikrai jiems ten liūdnai baigtis, jeigu ne apsauga gera reikia šiaip jaust ribas, kas, matau, nepavyksta kai kurie veikėjam (čia ne apie tave, edgaex, kalbu jeigu ką)

      Comment


        Jaučiu kad reiktų prirakint šią temą iki Pasaulio čempionato

        Comment


          /\ matyt

          Comment


            Parašė Dzipas
            Jaučiu kad reiktų prirakint šią temą iki Pasaulio čempionato
            Šiaip tai dar beveik mėnesį tęsis NBA playoffsai, tai gal galima apie tai padiskutuot. Kažkaip visi labai užmiršę čia apie NBA egzistavimą.

            Comment


              jei prakalbot apie Harį, tai patys jūs gėdytis turėtumėt, Freeman'as pora pirštu jam i akį sugrūdo, iš akies skysčiai kokietai bėga, o jūs baubiat kaip banda ant jo - ko čia daugiau tikėtis, jis jum tuo pačiu ir "atsilygino"

              beje, aš visgi buvau teisus - 4:0

              Comment


                /\ Gal galima biškį plačiau apie šitą incidentą?

                Comment


                  makulatura
                  Alternative

                  Comment


                    Parašė Vaidas
                    /\ Gal galima biškį plačiau apie šitą incidentą?
                    žaidybinis epizodas: Haris atkovojo kamuolį, o Freeman'as bandydamas jį išmušti pataikė į akį, Haris griuvo ant žemės ir susiėmė už galvos, o Halė pradėjo švilpti, nemažai ir įvairius gestus rodyti

                    Comment


                      Parašė Neformalas
                      makulatura
                      eiktusau, rimtai?

                      Comment


                        Tai ne !
                        Alternative

                        Comment


                          Parašė pablonis
                          žaidybinis epizodas: Haris atkovojo kamuolį, o Freeman'as bandydamas jį išmušti pataikė į akį, Haris griuvo ant žemės ir susiėmė už galvos, o Halė pradėjo švilpti, nemažai ir įvairius gestus rodyti
                          Tai čia batistos minėti "hario išsidirbinėjimai" - tai, kad jis griuvo, ar kas?

                          Comment


                            Parašė Vaidas
                            Tai čia batistos minėti "hario išsidirbinėjimai" - tai, kad jis griuvo, ar kas?
                            ne, rungtynėms besibaigiant ir jau pasibaigus, Haris ten stovėdamas kažką darė ir žiūrovus atsisukęs, negaliu pasakyt ką, nes per TV to epizodo nedetalizavo ir toliau rodė rungtynes, greičiausiai batista tai ir turėjo galvoj

                            Comment


                              /\ Aišku...

                              Comment


                                /\ jo, aš kalbėjau apie hario išsikalinėjimus jau rungtynėms besibaigiant, už tai jis lopas ir yra o rungtynėse, kai jis ten pradėjo raitytis tai aš tik per pakartojimą idėmiai žiūrėdamas pamačiau, kad pataikė vis dėlto jam, tai iš kur tau žiūrovai halėj galėjo matyt, kad įdūrė ar neįdurė. kai pamatė, kad kraujas bėga, tai ir nebešvilpė gi

                                Comment


                                  Parašė pablonis
                                  jei prakalbot apie Harį, tai patys jūs gėdytis turėtumėt, Freeman'as pora pirštu jam i akį sugrūdo, iš akies skysčiai kokietai bėga, o jūs baubiat kaip banda ant jo - ko čia daugiau tikėtis, jis jum tuo pačiu ir "atsilygino"

                                  beje, aš visgi buvau teisus - 4:0
                                  Vat čia kaip tik prisidirbo Haris Seilius. Visalaik vaidindavo vaidindavo, provokuodavo, žiauriai šlykštus žaidėjas, tikras niekšelis, todėl visi Žalgirio fanai žinojo jo triukus, dėl to ir nepatikėjo iš pradžių, kad ten rimtai jį užkliudė. Kaip jis elgiasi, taip ir jam atsakoma. Aš tai juokiausi kai jį nušvilpinėja. Taip jam ir reikia. Dar keista, kad Tanoka tvardėsi prieš jį žaisdamas, nes per visą seriją Tanoka gal 3 ar 4 baudas gavo už Hario vaidyba...

                                  Comment


                                    /\ tai jau pora kart norėjau, kad teptų hariui į dantis tanoka, vis tiek serija jau žlugus buvo, tai kodėl nepamokyt šito išsišokėlio

                                    Comment


                                      Parašė Neformalas
                                      makulatura
                                      Žalgrybio fanai šiame forume rodo visą savo išprusimą po to kai gėdingai gavo 4:0.

                                      Juk iki šiol jau viską buvot pamiršę, netgi jonelio vardo be reikalo neminėjot, bet kai pralaimėjot iškarto pasimatė jūsų lygis. Paprasčiausiai nemokat pralaimėt.

                                      Comment


                                        Parašė Edd
                                        Žalgrybio fanai šiame forume rodo visą savo išprusimą po to kai gėdingai gavo 4:0.

                                        Juk iki šiol jau viską buvot pamiršę, netgi jonelio vardo be reikalo neminėjot, bet kai pralaimėjot iškarto pasimatė jūsų lygis. Paprasčiausiai nemokat pralaimėt.
                                        Žinai, ponaiti, tu irgi ne šventasis. "Žalgrybiai" ir panašios tavo vartojamos sąvokos parodo ir (citata) "jūsų lygį".

                                        Comment


                                          Net semjei bez urodov

                                          Comment

                                          Working...
                                          X