Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bėgimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Nu tai va - oficialus mano ketvirčio maratono laikas - 1:02:59. Manau, gana neblogai Šiaip super viskas buvo, noriu dar bėgt
    Mano irgi pagal planą: 46 min. Labai smagu buvo. Ir geras oras, ir daug dalyvių ir šiaip tokia šventinė nuotaika. Sveikinu visus finišavusius
    Paskutinis taisė MikasRidikas; 2012.09.14, 09:32.

    Comment


      Sveikinu kolegas,

      savo planus irgi ivykdziau.
      Nubegta 4,2 km., tilpau i 30 minuciu.Dievas duos, jamsim kitamet 10 km.

      Comment


        Dziugu, kad visi savo planus įvykdė Aš irgi savuosius, pasiekiau asmeninį maratono rekordą, maždaug 03:10.
        http://noriubegti.blogspot.com/
        http://miestutransportas.blogspot.com/

        Comment


          Beje, gal žinote tikslia rezultatų skaičiavimo metodiką?
          Tarkim, aš pagal bendrą rezultatą 948-as o pagal amžiaus grupę-526-as.

          Del antrojo skaiciavimo: as 526-as pritaikius kazkoki "amziaus koeficienta"? ar 526-as...galimai is 526-iu tos amziaus grupes dalyviu?

          Comment


            Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
            Beje, gal žinote tikslia rezultatų skaičiavimo metodiką?
            Tarkim, aš pagal bendrą rezultatą 948-as o pagal amžiaus grupę-526-as.

            Del antrojo skaiciavimo: as 526-as pritaikius kazkoki "amziaus koeficienta"? ar 526-as...galimai is 526-iu tos amziaus grupes dalyviu?
            Rezultatai reiškia, kad tarp visų dalyvių, bėgusių tą distanciją, atbėgai 948. O 526 atbėgai savo grupėje. Tavo grupė tikriausiai yra V (kažkodėl nerodo rezultatų man), t.y. Vyrų grupė. Dar yra moterų grupė ir įvairios vyrų ir moterų grupės pagal amžių (nuo 40, nuo 50 ir t.t.).

            Dziugu, kad visi savo planus įvykdė Aš irgi savuosius, pasiekiau asmeninį maratono rekordą, maždaug 03:10.
            Labai geras maratono įveikimo laikas

            Comment


              Beje, gal kas žinote resursą kur daugiau foto is maratono galima rasti? Vis dar turiu vilti, kad kazkas atsitiktinai iamzino lekuojanti sausuoli
              P.S. aktualios foto is 4,2 km begimo.
              Paskutinis taisė sausuolis75; 2012.09.10, 15:06.

              Comment


                Puse maratono 1:34. Norejosi per 1:30 iveikti. Planas ateiciai

                Comment


                  Sveiki,
                  klausimas del aprangos. Perejau vakar visa PC Parkas ir neuzmaciau kelniu begimui (timpu dar vadinamu, kurios standziai apglunda kojas). Kokios firmos naudojate? I ka atsizvelgti perkant?Kur geriausiai pirkti?
                  Su savo "palapininiais' plevesuojanciais treningais galiu sekmingai begioti ir toliau, taciau kyla minciu bent pavasariui nusipirkti kazka patogesnio.

                  Comment


                    Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                    Sveiki,
                    klausimas del aprangos. Perejau vakar visa PC Parkas ir neuzmaciau kelniu begimui (timpu dar vadinamu, kurios standziai apglunda kojas). Kokios firmos naudojate? I ka atsizvelgti perkant?Kur geriausiai pirkti?
                    Su savo "palapininiais' plevesuojanciais treningais galiu sekmingai begioti ir toliau, taciau kyla minciu bent pavasariui nusipirkti kazka patogesnio.
                    Reikia klausti. Paprastai turi, bet gal ne visada. Aš kadangi po miškus dažnai bėgioju ir paplėšau karts nuo karto, tai apskritai Humanose nusiperku už keliolika Lt ir visai gerai sueina, tik irgi rasti reikia.
                    O dėl to, į ką atkreipti dėmesį nepasakysiu, nes bent jau šiltam metų laikui aš nejaučiu didelio skirtumo. Pasimatuoju, jei patogiai jaučiasi ir patinka - ir jamu.
                    Paskutinis taisė MikasRidikas; 2012.09.14, 09:37.

                    Comment


                      Ačiū.
                      Man taip pat visokiu minciu kilo -gal nuvaziuoti i Gariunus, gal neiti i "PDV salonus" paieskoti
                      prikabinta ivairiausiu skudureliu su pakankamai 'mandrom" kainom.

                      Comment


                        Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                        Ačiū.
                        Man taip pat visokiu minciu kilo -gal nuvaziuoti i Gariunus, gal neiti i "PDV salonus" paieskoti
                        prikabinta ivairiausiu skudureliu su pakankamai 'mandrom" kainom.
                        Neatmenu, kada buvau Gariūnuose, bet mano nuomone tai ten sportinių timpų neturėtum rasti. Nebent naują treninginę eilutę Abidas

                        Comment


                          O gal kas naudojotes siomis maniezo paslaugomis?

                          http://www.losc.lt/lit/IMG/101

                          kaip suprantu ten uz 8 lt galima pabegioti valandele?

                          Comment


                            Labai rekomenduoju pasidaryti pedos tyrima, jei renkates begimo batelius. Buvo pradeje skaudeti kelius ir pasirode, kad turiu per didele pronacija (peda pasikreipia i vidine puse nusileidus ant kulno). Iseitis arba nauji bateliai, arba spec vidpadziai.
                            O sportines timpas galima ir audime rasti.

                            Comment


                              Parašė krumash Rodyti pranešimą
                              Labai rekomenduoju pasidaryti pedos tyrima, jei renkates begimo batelius. Buvo pradeje skaudeti kelius ir pasirode, kad turiu per didele pronacija (peda pasikreipia i vidine puse nusileidus ant kulno). Iseitis arba nauji bateliai, arba spec vidpadziai.
                              O sportines timpas galima ir audime rasti.
                              Sitas klausimas man atrodo labai idomus ir kvepia samokslo teorija. Kiek ziurejau olimpini maratono begima, tai pronacija turi 95 %, o gal ir visas 100 % begiku. O kai kurie ir labai stipria. Kaip zinai sportininkai bega su tokiais bateliais, kurie neturi absoliuciai jokio prilaikymo. Ar nebus cia batu gamintoju eilinis triukas kaip uzsikalti pinigu?
                              http://noriubegti.blogspot.com/
                              http://miestutransportas.blogspot.com/

                              Comment


                                Na gal is samokslo teorija, bet vidpadziai man asmeniskai padejo. Gal jie tiesiog labiau remiasi priekine pedos dalimi, reiks idomumo delei paziureti.

                                Comment


                                  Sveiki,
                                  dar siek tiek profano pastebejimu:
                                  turedamas mazai laiko, vakar nutariau begti gerokai didesniu tempu - naturalu, padusau kaip reikiant ir distancija del skaudancios pilvo apatines dalies ir nugaros vos uzbaigiau.Klausimas del kvepavimo:
                                  paprastai begu kvepuodamas 3 ikvepimai=3 iskvepimai, nuo mazdaug kelioliktos minutes pereinu i 2 ikvepimai=2 iskvepimai.
                                  Begdamas greiciau pradejau ir pabaigiau 2 ikvepimu/iskvepimu taktais.Gal ir tai turejo reiksmes skausmams korpuse? Ar reikia "mokintis-treniruotis" labai saves neprievartaujant zaisti su kvepavimu maksimaliai ji retinant?

                                  Comment


                                    Dėl kvėpavimo, manau, kiekvienam individualiai. Kažkada bandžiau pagal "taisykles" retai ir giliai kvėpuot, tai daug greičiau pradėjo viską skaudėt, teko smarkiai sulėtint tempą, atsipūst ir sugrįžt prie sau įprasto kvėpavimo, prie kurio jaučiuosi komfortiškai. Nežinau, gal labiau "pasitreniravus" ir būtų didesnė nauda iš retesnio kvėpavimo..

                                    Comment


                                      Bet is principo, bent jau teoriskai-retesnis kvepavimas yra geris? Jis "maziau vargina" negu tankesnis, teisingai?

                                      Comment


                                        Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                                        Bet is principo, bent jau teoriskai-retesnis kvepavimas yra geris? Jis "maziau vargina" negu tankesnis, teisingai?
                                        Kvėpuoti reikia tiek, kad oro būtų pakankamai organizme. Kiek užtenka tokiu pat tempu bėgant profesionalams, nereiškia, kad ir mėgėjams tas pats.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Vilniaus maratonas patikslino rezultatus. Pagal realų laiką iki maksimalaus savo tikslo - ketvirtį maratono subėgt per valandą, pritrūkau (ar, reikėtų sakyt, viršijau) puse minutės.. Bet kokiu atveju, tikėjausi, kad bus blogiau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X