Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Krepšinis
Collapse
X
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Šiaip tai yra ir gan nemaža...
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
ne tai ir New Yorkas ar Londonas yra subinė liginant su Oklahoma
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Jau geriau tikrai pinigus mesti į balą, nei į Lietuvos futbolą.
FK „Kauno Žalgirio“ UEFA premija – keturiskart didesnė už Eurolygos išmoką „Žalgiriui“
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/futbola...riui-120131987
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Tikrai ne subinė, Seatle situacija tikrai daug prastesnė lyginant su NYC ar Londonu.
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąsu šio kliedesiu galim ir baigti
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
Kaunas gali į Kauno futbolą mesti, nebutina į Lietuvos
FK „Kauno Žalgirio“ UEFA premija – keturiskart didesnė už Eurolygos išmoką „Žalgiriui“
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/futbola...riui-120131987
Beje į pajamas iš Eurolygos neįskaičiuotos TV teisės.
Comment
-
Parašė joker Rodyti pranešimąKrepšinio Žalgiris pats užsidirba susikūręs eurolyginį pinigų uždirbimo įrankį. Lietuvos futbolo klubams tenka tikėtis tik paramos iš pelno, kurį UEFA suneša užsienio klubai ir rinktinės. Savo uždarbio ten praktiškai nėra.
Beje į pajamas iš Eurolygos neįskaičiuotos TV teisės.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
tai gerai, bent uždirba iš bilietų šio metu, bet 2mln iš savivaldybes yra matyt pnš kaip visas futbolo komandos biudžetas, eurolygos teises lyg ir apie 1mln, tai rezultate pnš kaip už du įveiktus uefa konferencijos lygos etapus. beje duok futbolo komandai 20mln tai gal net i čempionų lyga patektu po kurio laiko, (2024-2025 Slovan Bratislava būdama patrankų mėsa gavo 19mln iš uefa), jau nekalbam koks ažiotažas butų su bilietais jei, visokie Man City ar Realai (tikri, ne krepšinio) atvažiuotu.
Žalgiriui 20 milijonų kažkas davė ar jie patys juos užsidirba?
Slovan gavo, o Žalgiris užsidirbo. Kas geriau?
Į futbolą lietuviai (ir ne tik) eina žiūrėti varžovų, o į krepšinį Kaune - savos komandos.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė joker Rodyti pranešimą
2 milijonai iš savivaldybės yra daug mažiau, nei Žalgiris sumoka mokesčių ir sukuria ekonominės vertės mieste.
Žalgiriui 20 milijonų kažkas davė ar jie patys juos užsidirba?
Slovan gavo, o Žalgiris užsidirbo. Kas geriau?
Parašė joker Rodyti pranešimą
Į futbolą lietuviai (ir ne tik) eina žiūrėti varžovų, o į krepšinį Kaune - savos komandos.
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąar jus suprantat apie ką jus šnekat, bent jau kaip biudžetas sporto komandose veikia? Slovanas uždirba ženkliai daugiau ir sukuria tiek pat (arba gal net daugiau) naudos Bratislavai (tik nekur nerandu ar savivaldybe finansiškai tik prisideda (apart stadiono statybų)
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąO dėl lankomumo visi eina žiūrėt Eurolygos, kaip rupi Žalgiris puikiai parodo LKL, (kaip komanda rupi puikiai parodo kokia Anglijos 3 lyga), bet čia jau bendrai rytų Europos dalykas eiti į visokį popsą. tie pati Eurolygos žiūrovai drausmingai susirinktų ir į UEFA turnyrą, kaip drausmingai nebūnant Žalgiriui konkurencingam neitu į Eurolygą.
21/22 sezone Žalgiris liko paskutinis Eurolygoje, taigi buvo nekonkurencingas, ar ne? Tačiau užėmė trečią vietą Eurolygoje pagal lankomumą. Aukščiau tik Maccabi ir Anadolu, kurie galėjo rinktis gausiau dėl gerokai laisvesnių pandemijos apribojimų.
Ar graikai yra rytų europiečiai? Panathinaikos lankomumas Eurolygoje 21/22 metais buvo 3883, o 22/23 - 6185. Gal čia jiems nerūpi nekonkurencinga komanda ir nelikus pergalių bei popso, graikai nusprendė neiti į krepšinį ir palaukti geresnio sezono?
Comment
-
Parašė joker Rodyti pranešimąIš ko uždirba Slovan? UEFA premija nėra uždarbis. Uždarbis yra bilietai, prekyba, reklama. Gal dar prekyba žaidėjais. Nors krepšinyje to nėra, tai nepalyginsi.
Parašė joker Rodyti pranešimąKaune Eurolygą žaidė Maccabi prieš Fenerbahce. Kodėl visi nėjo žiūrėt? Ta pati visiems rūpima Eurolyga, stipriausia komanda, dideli vardai. Dar ir bilietai daug pigesni, nei žaidžiant Žalgiriui su Alba. Kodėl visi eina žiūrėti rungtynių su Alba? Gal lietuviams Alba rūpi?
Parašė joker Rodyti pranešimą21/22 sezone Žalgiris liko paskutinis Eurolygoje, taigi buvo nekonkurencingas, ar ne? Tačiau užėmė trečią vietą Eurolygoje pagal lankomumą. Aukščiau tik Maccabi ir Anadolu, kurie galėjo rinktis gausiau dėl gerokai laisvesnių pandemijos apribojimų.
Ar graikam yra rytų europiečiai? Panathinaikos lankomumas Eurolygoje 21/22 metais buvo 3883, o 22/23 - 6185. Gal čia jiems nerūpi nekonkurencinga komanda ir nelikus pergalių bei popso, graikai nusprendė neiti į krepšinį ir palaukti geresnio sezono?Paskutinis taisė Stadionas; Vakar, 21:36.
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąpridejua nuotrauka
čia grįžtam prie pradines temos kad krepšinis nekam nerupi, o visi mėgsta pergales Lietuvoje ir nesvarbu koks tas sportas yra, žaistu gerai lietuviai rankini būtume rankinio tauta
graikai irgi realiai nusišvilpt ant krepšinio, tiesiog motinines komandos nelabai rezultatu demonstruoja futbole bent jau PAO) tai žiūri krepšinį pnš kaip serbai
Jei lietuviai tikrai tik mėgsta pergales, tai kodėl jie eina žiūrėti ir nekonkurencingo Žalgirio? Ar Žalgiris labai jau daug pergalių toje Eurolygoje parodo? Ypač kai paskutinis liko.
Būtent graikai mėgsta tik pergales, kuo tu kaltini lietuvius.
Slovan su CL grupių etapu 22.5k stadione iš bilietų surinko tik 7.4 milijono? Ir čia dar augimas 191% dėl CL, reiškiantis kad kitą sezoną tų pajamų bus kelis kartus mažiau. Žalgiris praėjusiame sezone planavo iš bilietų surinkti 7.5 mln. Ir vietų turi gerokai mažiau, nei 22.5k. Surinko tikriausiai daugiau nei 7.5.
Comment
-
Parašė joker Rodyti pranešimą
Jei, kaip sakai, lietuviams nerūpi Žalgiris ir krepšinis ir jie eina žiūrėti Eurolygą (kas šiaip yra krepšinis) ir mėgsta pergales, tai kodėl jie nėjo į rungtynes tarp Maccabi ir Fenerbahce? Ten buvo pergalė ir buvo Eurolyga. Ir dar gerokai pigiau. Tavo teiginiai "visi eina žiūrėt Eurolygos" ir "krepšinis niekam nerūpi" nėra vienas kitam prieštaraujantys?
Parašė joker Rodyti pranešimąJei lietuviai tikrai tik mėgsta pergales, tai kodėl jie eina žiūrėti ir nekonkurencingo Žalgirio? Ar Žalgiris labai jau daug pergalių toje Eurolygoje parodo? Ypač kai paskutinis liko.
Parašė joker Rodyti pranešimąBūtent graikai mėgsta tik pergales, kuo tu kaltini lietuvius.
Parašė joker Rodyti pranešimąSlovan su CL grupių etapu 22.5k stadione iš bilietų surinko tik 7.4 milijono? Ir čia dar augimas 191% dėl CL, reiškiantis kad kitą sezoną tų pajamų bus kelis kartus mažiau. Žalgiris praėjusiame sezone planavo iš bilietų surinkti 7.5 mln. Ir vietų turi gerokai mažiau, nei 22.5k. Surinko tikriausiai daugiau nei 7.5.Paskutinis taisė Stadionas; Šiandien, 09:04.
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąnes nekam nerupi to krepšinis kai nelošia su Lietuva susijusios komandos, čia panšiai kaip nekas nežiūri krepšinio čempionatų be Lietvuos, skirtingai nei futbolo.
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąnes pergalė prieš Alba kelia pasitenkinimą
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąaš tam neprieštarauju ir dar pasakiau kodėl (nes nesiseka futbole)
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąSlovanas turėjo 4 rungtynės atrankoje ir 4 pagrindiniam etape, Žalgiris turėjo 17 Eurolygoje.
Comment
-
Parašė joker Rodyti pranešimąTu ką tik sakei, kad einantiems į rungtynes nerūpi Žalgiris ir jie eina žiūrėt Eurolygos. Dabar jau sakai, kad rūpi kažkokios su Lietuva susijusios komandos, o ne krepšinis. Tai kaip yra iš tikrųjų?
O prieš LKL komandas nekelia? Kuo Alba kitokia?
Parašė joker Rodyti pranešimą
Ar tai tikrai yra rytų europos dalykas eiti į visokį popsą ar paplitę ir kitur? Ar graikai prie rytų Europos?
Parašė joker Rodyti pranešimąIr dar 18 rungtynių Slovakijoje. Menkas uždarbis iš tos CL.
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
Tai tame ir esme Kaune rupi pergalės prieš Europos komandas, o kokia Jonava, net prieš Ryta kol jis neduoda į skudurus arena nesusirenka.
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąEsu buves tik Atenose (pirma karta ten pagalvojau kad Vilnius ne tokia ir skyle). šiaip pietų Europa klausimas ar kažko geresne už rytų (gal net atvirkščiai).
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąna taip Žalgiris 24 Lietuvoje papildomas turėjo
Comment
-
Parašė joker Rodyti pranešimąJei Kaune rūpi tik pergalės prieš Europos komandas, tai kodėl arena susirenka pilna ir už brangiai net tada, kai tų pergalių nėra arba yra labai mažai? 13-14 vieta iš 18 juk nėra labai pergalinga, ar ne?
Parašė joker Rodyti pranešimąTai gal visgi tas popso pomėgis yra ne rytų Europos, o gerokai plačiau paplitęs dalykas?
Parašė joker Rodyti pranešimąIšvada tokia, kad Lietuvos krepšinio klubas pajamomis iš bilietų lenkia futbolo CL grupių etapo dalyvį, turintį 50% daugiau sėdimų vietų. Yra kuo pasidžiaugti.Paskutinis taisė Stadionas; Šiandien, 12:35.
Comment
-
Tuo tarpu sovietiniame Sankt Antonburge
https://basketball.realgm.com/wiretap/281731/Spurs-Secure-$13-Billion-Arena-Approval-Despite-Mayor-Opposition
Under the approved term sheet, the city pledges $489 million toward the arena at the former Institute of Texan Cultures site. Bexar County would contribute up to $311 million, pending voter approval in November, while Spurs Sports & Entertainment commits $500 million plus cost overruns
Comment
-
Parašė LuDux Rodyti pranešimąTuo tarpu sovietiniame Sankt Antonburge
https://basketball.realgm.com/wiretap/281731/Spurs-Secure-$13-Billion-Arena-Approval-Despite-Mayor-Opposition
Comment
Comment