Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Chicago vakar išėjo, tai sunku bus MIA su jais...Bet, praėjus šitą etapą, manau, jie taptų pasaulio čempionais.
    Sunku, tai sunku, bet labai įdomi dvikova. Wade prieš Rose
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      Sunku, tai sunku, bet labai įdomi dvikova. Wade prieš Rose
      Jie tegul kovoja tarpusavyje, o Lebron King padarys ką reikia

      Comment


        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
        Nepažįstu kauniečio ir Žalgirio fano, kuris norėtų ryto pergalės
        Aš klaipėdietis.
        Proud to be lithuanian.

        Comment


          Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
          Aš klaipėdietis.
          Tame ir esmė.

          Comment


            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Nepažįstu kauniečio ir Žalgirio fano, kuris norėtų ryto pergalės
            Susipažinti nori? Aš lygiai taip pat noriu, kad dvi komandos būtų EL, tai kažkaip labiau Lietrytį palaikau šį kartą. Be to kartais užknisa Žalgirinių jautimasis pasaulio bambom. Dar prisideda ir tokių gražuolių kaip V.R. išsidirbinėjimai. Aišku dabar būsiu apšauktas "nekaunopariotu".

            Comment


              Parašė Taiga Rodyti pranešimą
              Susipažinti nori? Aš lygiai taip pat noriu, kad dvi komandos būtų EL, tai kažkaip labiau Lietrytį palaikau šį kartą. Be to kartais užknisa Žalgirinių jautimasis pasaulio bambom. Dar prisideda ir tokių gražuolių kaip V.R. išsidirbinėjimai. Aišku dabar būsiu apšauktas "nekaunopariotu".
              Tai kokie jūs fanai, jei savo komandos nepalaikot? Baisu skaityt

              Comment


                Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                Susipažinti nori? Aš lygiai taip pat noriu, kad dvi komandos būtų EL, tai kažkaip labiau Lietrytį palaikau šį kartą. Be to kartais užknisa Žalgirinių jautimasis pasaulio bambom. Dar prisideda ir tokių gražuolių kaip V.R. išsidirbinėjimai. Aišku dabar būsiu apšauktas "nekaunopariotu".
                kalba buvo apie "Žalgirio fanus", o ne šiaip krepšinio megėjus. Aš pažystu daug kauniečių, kurie aplamai krepšiniu nesidomi ir jiems tas pats, ar dvi komandos žais EL, ar nei vienos. O vat tikri Ž fanai iki kaulų smegenų nenorį LR Eurolygoje. Bet jie nieko prieš, jeigu kita komanda ten pakliūtų, pvz. Rūdupis

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  kalba buvo apie "Žalgirio fanus", o ne šiaip krepšinio megėjus. Aš pažystu daug kauniečių, kurie aplamai krepšiniu nesidomi ir jiems tas pats, ar dvi komandos žais EL, ar nei vienos. O vat tikri Ž fanai iki kaulų smegenų nenorį LR Eurolygoje. Bet jie nieko prieš, jeigu kita komanda ten pakliūtų, pvz. Rūdupis
                  Betgi Mjso sakė, kad jam ir kauniečiai, kurie nori LR pergalės nesuprantami Bet šiaip tai fair point. Fanas visada palaikys savo komandą. Bet ta dyyydžiūūūlė neapykanta Vilniaus komandai tai baisiai juokinga bet kuriuo atveju

                  Comment


                    Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                    Betgi Mjso sakė, kad jam ir kauniečiai, kurie nori LR pergalės nesuprantami Bet šiaip tai fair point. Fanas visada palaikys savo komandą. Bet ta dyyydžiūūūlė neapykanta Vilniaus komandai tai baisiai juokinga bet kuriuo atveju
                    Ne Vilniaus, bet laikraščio. Prieš "Sakalus" niekas neturi nieko priešiško.

                    Comment


                      Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                      Susipažinti nori? Aš lygiai taip pat noriu, kad dvi komandos būtų EL, tai kažkaip labiau Lietrytį palaikau šį kartą. Be to kartais užknisa Žalgirinių jautimasis pasaulio bambom. Dar prisideda ir tokių gražuolių kaip V.R. išsidirbinėjimai. Aišku dabar būsiu apšauktas "nekaunopariotu".
                      Fenomenas tu.

                      Comment


                        Jeigu nori Eurolygos - tegu eina per atrankas, tegu nė nesvajoja pro Žalgirį praeiti.

                        (o teisėjai vakar teisėjavo geriausiai iš visų trijų rungtynių)

                        Comment


                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                          Jeigu nori Eurolygos - tegu eina per atrankas, tegu nė nesvajoja pro Žalgirį praeiti.

                          (o teisėjai vakar teisėjavo geriausiai iš visų trijų rungtynių)
                          Praėjusį sezoną praėjo, tai kažin ar čia svajonės. )
                          Proud to be lithuanian.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Aš pažįstu, tiesiog ne visi domisi vietine klubų virtuve, o tarptautiniuose turnyruose nori Lietuvos klubų ir rinktinės pergalių ir pasiekimų. Aišku, yra ir tokių, kurie už rinktinę nesirgtų ir tuo atveju, net jei ji būtų sudaryta iš 11 žalgiriečių ir vieno ryto žaidėjo
                            Puikus pavyzdys liutass
                            Proud to be lithuanian.

                            Comment


                              Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                              Puikus pavyzdys liutass
                              aš esu fanatiškas "Žalgirio" gerbėjas. Man ši komanda yra svarbesnė, negu Lietuvos rinktinė, kurioje būtų įmaišyta žmonių iš lietuvos ryto komandos.

                              Comment


                                Na, manau ne vienas prisimena, kaip tu pylei š ant Lietuvos rinktinės. gėda.
                                Proud to be lithuanian.

                                Comment


                                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                  Fenomenas tu.
                                  Ačiū, priimsiu kaip komplimentą

                                  Comment


                                    Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                                    Na, manau ne vienas prisimena, kaip tu pylei š ant Lietuvos rinktinės. gėda.
                                    Si karta pasistengsiu isvengti to

                                    Comment


                                      Aš nesuprantu, ar jūs visi tokie jauni, kad neprisimenat garsiojo Sabo žąsiukų gesto, ar kas.... konkurse būtent tą vaizduojanti skulptūra yra... nebloga idėja, ir visiems aišku, kad tai Sabas...
                                      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                      Comment


                                        Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                        Aš nesuprantu, ar jūs visi tokie jauni, kad neprisimenat garsiojo Sabo žąsiukų gesto, ar kas.... konkurse būtent tą vaizduojanti skulptūra yra... nebloga idėja, ir visiems aišku, kad tai Sabas...
                                        Neradau Sabo, bet radau tą šokį
                                        http://www.youtube.com/watch?v=u5o3UfZ_UUk

                                        Comment




                                          01:07

                                          Comment

                                          Working...
                                          X